Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Laupäeval olin Fitshopil abiks heategevuslikul treeningpäeval Viimsis, kus pakkusime maitsmiseks pudingut, batoone ja valgujooke.

Minu uueks lemmikuks said aga Protein Smoothie Mixi mõlemad maitsed. Olid ikka väga head piimaga segatuna :P

post-20384-0-92964200-1417437553_thumb.j

post-20384-0-68754200-1417437565_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus Revalis iga-aastane korduste peale surumise jõulu-eri.

Panen üles pilte autasustamisest.

Naised

post-20384-0-05336000-1417798486_thumb.j

Noored

post-20384-0-88519100-1417798491_thumb.j

Juuniorid

post-20384-0-77033300-1417798502_thumb.j

Väiksemad mehed

post-20384-0-91875100-1417798505_thumb.j

Suuremad mehed

post-20384-0-48754800-1417798509_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu mis toimub.Pole ju mõtet kommentaare kustutada, kuna internet salvestab Teie eest.Endiselt on võistlus EJTL registreerimata ja rahvas ootab karistuste määramist.Oleks väga meeldiv kui keegi EJTL kirjutaks,miks antud võistlus ei olnud keelatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis ei imiteeri ju rihmadega jõutõmme kuidagi jõutõmmet ju. Ja MTÜ, mis ei kuulu EJTL liikmete hulka on samuti erabisnes ja ei ole samuti EJTL reguleerida ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis ei imiteeri ju rihmadega jõutõmme kuidagi jõutõmmet ju. Ja MTÜ, mis ei kuulu EJTL liikmete hulka on samuti erabisnes ja ei ole samuti EJTL reguleerida ju.

Hea küsimus! Aga et küsimusest aru saada ja täpsemini vastata, siis tahaksin teada, et millise MTÜ erabisnesist on juttu!? Sooviks teada, kas kasutaja Arvo esindab kodanikku- Eesti kaitseväe leitnanti Arvo Kaljapulka ja/või MTÜ-d Võru Raskejõustiku Klubi Strongman?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus oli tõesti tore ja sujus ladusalt. Tänud nii korraldajatele kui ka osavõtjatele, kuna ei ühe ega ka teiseta ei oleks saanud võistlus toimuda :)
Loodan, et siin foorumis see õhkkond muutub ka veidi positiivsemaks - milleks levitada jõulukuul nii palju negatiivset aurat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esindaks pigem neid sportlasi ja klubisi, kes ei kuulu EJTL koosseisu. Ma võin siia kirjutada oma nime, pole probleemi. Aga küsimus jääb ju endiselt õhku. Mille poolest siis nüüd Paide võistlus on paha, Revali võistlus oli ju sama, mis siis et korduste peale aga surumine ju ikka. Miks neid võistlusi võib korraldada, kus president osaleb aga neid kus tema ei osale, siis ei või. Paneks üheselt paika, millised on need võistlused, mida siis tohib korraldada ja mida ei, praegu on täpselt, et kui härrad ise osalevad siis on EJTL võistlus ja kui härradele ei sobi siis kohe karistused selga. Tehke kõigile ühtsete reeglite järgi ja asjad oleks korras. Arvo Kaljapulk/Aktivist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun pange powerlifting.ee lehele üles EJTL põhikiri ja sellega saab asjad vast selgemaks, hetkel see sealt puudub. NB! Paluks mitte hakata seda nüüd muutma, oleks aus lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esindaks pigem neid sportlasi ja klubisi, kes ei kuulu EJTL koosseisu. Ma võin siia kirjutada oma nime, pole probleemi. Aga küsimus jääb ju endiselt õhku. Mille poolest siis nüüd Paide võistlus on paha, Revali võistlus oli ju sama, mis siis et korduste peale aga surumine ju ikka. Miks neid võistlusi võib korraldada, kus president osaleb aga neid kus tema ei osale, siis ei või. Paneks üheselt paika, millised on need võistlused, mida siis tohib korraldada ja mida ei, praegu on täpselt, et kui härrad ise osalevad siis on EJTL võistlus ja kui härradele ei sobi siis kohe karistused selga. Tehke kõigile ühtsete reeglite järgi ja asjad oleks korras. Arvo Kaljapulk/Aktivist

Arvo, sulle on selgitatud aastate jooksul korduvalt miks, kas, kus jne. Loe oma postitusi ja vastuseid neile uuesti ja uuesti üle. Seal on olemas kõik vastused su küsimustele, aga ÄRA RISUSTA SEDA TEEMAT SIIN!

Ja see Charles Roos on täiesti omaette fenomen, mingi intervalli tagant ununevad rohud ja siis hakkab tootma nii, et maa on must.

Erinevalt teistest ei suuda see inimene vastutada oma sõnade eest, siis talle ei saa vastata ega võtta tema postitusi tõsiselt.

Üritan siia panna üles ka tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga endiselt toodate ju ebavõrdsust. Ma ei lõpeta enne selle teema torkimist, kui kõigile hakkavad kehtima ühed ja samad reeglid. Ja ma teen kõik selleks, et asi oleks "kuum".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kaua, kui siin kaks meest kuuma annavad, lisan eilse võistluse kommentaarid ja tulemused!

Naistes sai väga ülekaaluka võidu Piret Pehme. Kuna ta surus nii palju, jäi mulje, et ta ei lõpetagi ära, tekkis omal mõte, et peaks järgmisel aastal lisama ajafaktori, surumine 1 min jooksul. Kuna aga Piret oli ainuke, kes nii pikalt surus, siis vaevalt see tuleb :)

Noortes oli järjekordne heitlus väikse Külaviiri ja Pääru vahel. Nagu see aasta kõigis nendevahelistes mõõduvõtmistes on Külaviir peale jäänud, siis ka seekord.

Juuniorites kaitses oma tiitlit Rene Jaanus, eelmise aasta tulemuse tegi kahe kordusega üle.

Mehed -100kg oli väga napilt parim Rene Ehasoo. Otiga surusid nad kahel korral võrdselt, alles kolmandal katsel suutis õpilane olla oma treenerist parem. Väga vinge võitlus oli!

Mehed +100 kaitses oma tiitlit Hjalmar Mäe, ületades oma eelmise aasta tulemust ühe kordusega. Lõppu tegi ilusa show Siim, surudes 183,5kg 9 kordust :D

Täname siin Revalit, kes selle võistluse võimaldas ning fitness.ee auhindade eest!

post-18803-0-63877900-1417882739_thumb.j

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esindaks pigem neid sportlasi ja klubisi, kes ei kuulu EJTL koosseisu. Ma võin siia kirjutada oma nime, pole probleemi. Aga küsimus jääb ju endiselt õhku. Mille poolest siis nüüd Paide võistlus on paha, Revali võistlus oli ju sama, mis siis et korduste peale aga surumine ju ikka. Miks neid võistlusi võib korraldada, kus president osaleb aga neid kus tema ei osale, siis ei või. Paneks üheselt paika, millised on need võistlused, mida siis tohib korraldada ja mida ei, praegu on täpselt, et kui härrad ise osalevad siis on EJTL võistlus ja kui härradele ei sobi siis kohe karistused selga. Tehke kõigile ühtsete reeglite järgi ja asjad oleks korras. Arvo Kaljapulk/Aktivist

Mis probleem sul siis tegelikult on? EJTL keelab klubidel võistlusi korraldada? Ei keela, aga saagi keelata! Sanktsioonid ei ole korraldavatele klubidele vaid IPF-s võistlevatele sportlastele. IPF liiga sportlane ei või võistelda võistlustel, mis ei kuulu IPF-i, EPF-i ( Eestis EJTL-i) heakskiidetud võistlustel.

Kokkuvõttes- kõiki võistlusi võib korraldada. Iseasi, kes nendel võistelda saavad/tahavad.?

Arvo, sa võid korraldada jõutõstevõistlusi, aga et IPF liiga sportlased saaksid seal võistelda, pead oma võistlused kooskõlastama EJTL-iga, korraldama need IPF-i reeglite järgi ja EJTL-i ja EADA kontrolli all. Samuti on siis nõue, et seal ei või osaleda EJTL-i võistluskeelu all olevad sportlased.

Mille poolest erines Revali võistlus viimasest Paide võistlusest, seletas Artur juba ilusasti ära. LIsada ei ole sinna midagi.

Aga endiselt toodate ju ebavõrdsust. Ma ei lõpeta enne selle teema torkimist, kui kõigile hakkavad kehtima ühed ja samad reeglid. Ja ma teen kõik selleks, et asi oleks "kuum".

Proovi asjadest aru saada! Usun, et oled võimeline saama, aga ei taha lihtsalt. Enam ei hakka keegi sulle seda sama juttu ümber rääkima. Oleks lihtsalt mõttetu selgitada kui sa aru ei taha saada.

Mulle tundub, et sa võtad endale sellise esindajaõiguse, mida need klubid ja sportlased sinult palunud ei ole. Mis klubid sind on delegeerinud neid esindama?

Veel on mul sulle üks küsimus: mis segab neid n.ö sinu esindatavaid klubisid tegema koostööd IPF-i ja EJTL-iga? Kui sina käid nendega läbi, ehk tead paremini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi põhjendate, hästi põhjendate, korduste peale surumine ei ole kuidagi jõutõstmisega seotud aga rihmadega jõutõmme on!!! Mul ei ole tõesti mingit probleemi teha koostööd EJTL ega IPF-ga aga öelge mulle miks ma pean seda tegema, miks?

Keda ma esindan? Kas peale minu ei ole siis üldse sportlasi/korraldajaid, kes tunnevad ennast kiusatuna? Ma arvan pigem, et neid on päris palju. Mina olen see ainult,kes suu lahti teeb.

Huvitav on veel asjaolu,et nn keelatud võistlusel osalenul on samade alustel lubatud uuesti IPF-s võistleda kui on seda dopinguga vahele jäänul. Umbes sama süsteem,et kui varastada ja tappa saad sama karistuse.Huumor lihtsalt.

Ja huvitav on seda asja ajada kui EJTL juhatus võtab kohe nn kaitseasendi ja selle asemel, et asjale normaalset lahendust pakkuda/leida, hakatakse dopingukasutajateks tembeldama ja süüdistama. HUUMOR. Normaalne seltskond lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi põhjendate, hästi põhjendate, korduste peale surumine ei ole kuidagi jõutõstmisega seotud aga rihmadega jõutõmme on!!! Mul ei ole tõesti mingit probleemi teha koostööd EJTL ega IPF-ga aga öelge mulle miks ma pean seda tegema, miks?

Keda ma esindan? Kas peale minu ei ole siis üldse sportlasi/korraldajaid, kes tunnevad ennast kiusatuna? Ma arvan pigem, et neid on päris palju. Mina olen see ainult,kes suu lahti teeb.

Huvitav on veel asjaolu,et nn keelatud võistlusel osalenul on samade alustel lubatud uuesti IPF-s võistleda kui on seda dopinguga vahele jäänul. Umbes sama süsteem,et kui varastada ja tappa saad sama karistuse.Huumor lihtsalt.

Ja huvitav on seda asja ajada kui EJTL juhatus võtab kohe nn kaitseasendi ja selle asemel, et asjale normaalset lahendust pakkuda/leida, hakatakse dopingukasutajateks tembeldama ja süüdistama. HUUMOR. Normaalne seltskond lihtsalt.

...

Proovi asjadest aru saada! Usun, et oled võimeline saama, aga ei taha lihtsalt. Enam ei hakka keegi sulle seda sama juttu ümber rääkima. Oleks lihtsalt mõttetu selgitada kui sa aru ei taha saada.

...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine tee kusagil mujal "oma huumorit" ja ära risusta seda foorumit. Seda dissidendi juttu oleme me kõik aastaid kuulanud.

Kõik on teinud sulle siin asja puust ja punaseks. Marko ütles minu arust väga täpselt - sa lihtsalt ei taha aru saada ja kõik.

Teiselt poolt vaadatuna - ega see kes kannab võistluskeeldu (antud hetkel sina) ei saagi hinnata neid kes talle selle andsid.

Seega, alusta iseendast, hakka järgima reegleid ning võib-olla loksuvad siis sul asjad paika. Võib-olla ka mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma siis siin valesti teen. Seda,et probleemile lahendust proovin leida? Minu huvi on olnud algusest peale see,et kõik huvilised saaksid võistelda seal,kus nad tahavad ja kunas tahavad. Minu küsimus oleks siis selline, milline peab olema võistluse formaat,et ei tuleks sanktsioone? Paluks konstruktiivset vastust, mitte süüdistusi. Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvo! Probleemile lahendust leida? Loe allpool olevat tsitaati! Ei ole väljapääsmatut olukorda, on vaid soovimatus koostööd teha. Miks sa peaksid? No ega kohustust ei ole aga saagi olla!

See, et kõik huvilised saaksid võistelda seal kus tahavad ja kunas tahavad, tõenäoliselt ei juhtu kunagi. See ei ole IPF-i reeglitega lihtsalt kooskõlas.

Et ei tuleks sanktsioone? Loe allpool olev veel korra läbi, mõttega! Ehk ei teki siis sul enam tahtmist küsida asjade kohta, millest on juba räägitud.?

Arvo, sa võid korraldada jõutõstevõistlusi, aga et IPF liiga sportlased saaksid seal võistelda, pead oma võistlused kooskõlastama EJTL-iga, korraldama need IPF-i reeglite järgi ja EJTL-i ja EADA kontrolli all. Samuti on siis nõue, et seal ei või osaleda EJTL-i võistluskeelu all olevad sportlased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga kõik ei taha ju IPF või WPC või muu egiidi all võistelda. Lihtsa võistluse läbiviimiseks tahate öelda siis,et polegi mingit võimalust või? Kas siis kui teha lamades surumine ja jõutõmme oleks võistlusformaat õige?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga kõik ei taha ju IPF või WPC või muu egiidi all võistelda. Lihtsa võistluse läbiviimiseks tahate öelda siis,et polegi mingit võimalust või? Kas siis kui teha lamades surumine ja jõutõmme oleks võistlusformaat õige?

Selles teemas ei ole asi tahtmises vaid valikutes. IPF-i võistlustel võistelnud või seal edaspidi võistelda soovivate sportlaste kohta käivad reeglid. Teised saavad teha mis tahavad ja võistelda kus tahavad, igasuguste reeglite järgi..Takistusi ei ole.

Need, keda sa oled volitanud iseennast esindama, on IPF-i sportlased ja neil on samuti valikud. Nad ei võistleks IPF-is, kui nad sooviksid võistelda kangi rinnal põrgatamises või randmerihmadega jõutõmbes. Nad austavad liigat milles võistlevad! See on nende valik!

Kui aga sina tahad teha midagi muud, pead samuti valima! Kas aksepteerid koostööd IPF-iga või teed edasi oma igaaastaseid võistlusi 6-le inimesele!

Iseenesest IPF Arnold Classicul on olnud eraldi arvestus ka lamades surumise ja jõutõmbes.

Saada oma võistluste juhend alaliidu peasekretärile! Siis saab su plaanidest paremini aimu, sest su plaanid ei pruugi olla heatahtlikud vaid püüad tekitada mingit ``konksu``.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×