Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Annan endast ka märku, pole veel päris kaduma läinud, võib lausa öelda, et töö käib viimased nädalad juba väga intensiivselt, sest EMVni on jäänud kõigest 7 nädalat.

Kuna võistlused ei ole enam mägede taga, siis juba eelmisel nädalal sai trikoo kapist välja otsitud, et esimesed katsetused ära teha. Sügisene võistlus selle taha pmts läks, et trikoo kätte saamine venis ja harjutada ei saanud, siis nüüd olen juba varakult peale hakanud, et kevadel ikkagi head minekut näidata.

Kuna viimasel ajal olen ainult surumisest videosi lisanud ja võib jääda mulje, et ainult surumisega tegelengi, siis täna parandan selle vea ja lisan ka kükist ühe video.

Tegin siis pehmete kummidega, aga kasutasin sidemeid ja trikoo põhja. Kuna varem pole nende kummidega teinud, siis kahjuks võrdlusmoment puudub, aga pingutus oli mõnus :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tagasi tsivilisatsioonis. Antarktikal käidud. Praegu olen Tshiilis.

Sõitsime siis laevaga Argentiina lõunatipust Antaktika poole. Laevas sai iga päev trenni tehtud, stabikad said head koormust kuna kõikus korralikult.

Pilt trennist https://db.tt/Zs6Xi0uc

Mõned pildid Antarktikast

https://db.tt/t8nSqrpm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan ka paar rida teksti, pole ammu kirjutanud.

Minul käib ettevalmistus kirbutamise Maailmameistrivõistlusteks. Kirbutamine on siis talvine kalapüük kirptirguga. MM toimub 21.-22. veebruaril Valgevenes Minski lähedal. Sõidame välja 17. ja teeme enne esimest etappi 4 päeva trenni. Võistlus ise on kaheetapiline. Eile ja täna käisime koondisekaaslasega kolmel eri järvel harjutamas. Eesmärk oli püüda valget kala (särg, latikas) ja harjutada erinevaid söötmistehnikaid. Esimesel järvel läks plaan luhta, kuna peale ahvenate muud kala ei õnnestunud üles leida. Teisel järvel oli treening juba edukam. Täna harjutasime ahvena kiirpüüki. Kolmapäeval plaanin veel Võru lähedal Kubija järvel harjutada kala otsingutaktikat tundmatul veekogul. Laupäeval on selle aasta esimene võistlus - Paunküla karika I etapp. Eelmisel aastal sai meie meeskond sellel võistlusel kolme etapi kokkuvõttes esimese koha. Üritame see aasta ka sama hästi esineda.

Pilt eilsest trennist:

1528512_788900144457626_1954180456_n.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka pole ammu enda tegemistes teada andnud, trenni teen vaikselt ja tasapisi. Kuid Kaidole vastuseks, siis ta suutis mulle endasi anda oma reisimispisiku :)
Peaaegu olen 2 aastat mööda laia maailma ringi käinud. Hetkel elan ja töötan Armeenias.
7094_10200573618360872_1651282220_n.jpg

Pilt tehtud 2013a Juunikus Sahara kõrbes

Muudetud kasutaja Janno R. poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna kõik kirjutavad oma hobidest, siis mõtlesin, et ei saa ju alla jääda :D

Olen uuel aastal hakanud lausa mõnuga süüa valmistama. Täitsa huviga loen retsepte ja suurest elevusest tahan kohe kokkama hakata. Hetkel on mu lemmikuteks saanud supid ja igasugused magusamad palad :P

Püreesuppidest olen teinud kõrvitsa- ja lillkapsasuppi.

post-20384-0-08892300-1390724278_thumb.j

Lisaks fännan ka frikadellisuppi

post-20384-0-11035700-1390724146_thumb.j

Esimest korda elus tegin ka beseerulli vahukoore ja marjadega :P Vot see oli alles magustoit

post-20384-0-19163200-1390724157_thumb.j

Ükspäev tuli isu teha aga koduseid Snickerseid. Maitselt nagu väga selle moodi ei olnud, võib isegi öelda, et oli isegi parem maiustus.

post-20384-0-61979100-1390724228_thumb.j

Aga et ikka oleks tegu trenniblogiga, siis mainin ära, et eile hommikul sain vist 5 aasta jooksul esimest korda jälle murdmaasuusad alla. Tegime umbes 50 minutit klassikat Holstre-Polli terviseradadel. Võttis ikka korralikult läbi küll, keskmine pulss oli 152. Aga kuidagi peab ju need magusa kalorid tasa tegema ;)

post-20384-0-02153100-1390724153_thumb.j

Võtsin menüüsse ka peale trenni valgujoogi, valituks sai Olimpi vaniljemaitseline Mega Strong Protein, mis on väga hea lahustuvuse ja maitsega (seda kõike muidugi uues sheikeris :D ). Lisaks võtan ka jälle Olimpi vitamiine. Ahjaa, see uus Fasti kookose batoon viib keele alla :P

post-20384-0-60379800-1390724149_thumb.j

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh ma ütleks, et need siin on päris terved hobid ja neist võib julgelt ka edaspidi kirjutada.

Minu jaoks isiklikult on huvitav millega inimene tegeleb lisaks spordile, mis meid seob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sooviks selle snickersi koogi retsepti ^_^

Aga palun :)

300 g küpsiseid

• 125 g sulatatud võid

• 200 g piimašokolaadi

• 75 g iiriskomme

• 100 g soolapähkleid

• 300 g kondenspiima

Vooderda kandiline vorm (23x23cm) küpsetuspaberiga. Tambi küpsised puruks ning sega kokku sulatatud võiga. Laota küpsisesegu vormi põhjale.

Haki piimašokolaad ja iiriskommid väikesteks tükkideks ning sega need kokku soolapähklitega. Puista segu küpsisepõhjale. Vala peale kondenspiim ning küpseta 180 kraadi juures 25-30 minutit. Lase täielikult jahtuda ning lõika sobivateks tükkideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga palun :)

300 g küpsiseid

• 125 g sulatatud võid

• 200 g piimašokolaadi

• 75 g iiriskomme

• 100 g soolapähkleid

• 300 g kondenspiima

Vooderda kandiline vorm (23x23cm) küpsetuspaberiga. Tambi küpsised puruks ning sega kokku sulatatud võiga. Laota küpsisesegu vormi põhjale.

Haki piimašokolaad ja iiriskommid väikesteks tükkideks ning sega need kokku soolapähklitega. Puista segu küpsisepõhjale. Vala peale kondenspiim ning küpseta 180 kraadi juures 25-30 minutit. Lase täielikult jahtuda ning lõika sobivateks tükkideks.

Midagi rammusamat on vist keeruline välja mõelda..... :D . Ütleme nii, et puhta õli joomine on rammusam.... ;) see ei ole maitsev, see vahe on.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi rammusamat on vist keeruline välja mõelda..... :D . Ütleme nii, et puhta õli joomine on rammusam.... ;) see ei ole maitsev, see vahe on.

Hahaaa :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga palun :)

300 g küpsiseid

• 125 g sulatatud võid

• 200 g piimašokolaadi

• 75 g iiriskomme

• 100 g soolapähkleid

• 300 g kondenspiima

Vooderda kandiline vorm (23x23cm) küpsetuspaberiga. Tambi küpsised puruks ning sega kokku sulatatud võiga. Laota küpsisesegu vormi põhjale.

Haki piimašokolaad ja iiriskommid väikesteks tükkideks ning sega need kokku soolapähklitega. Puista segu küpsisepõhjale. Vala peale kondenspiim ning küpseta 180 kraadi juures 25-30 minutit. Lase täielikult jahtuda ning lõika sobivateks tükkideks.

Ma tänan ja proovin järgi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eli veel elus

Osalesin eile, 31. jaanuaril 2014 Kõrvekülas toimunud EESTI POLITSEI AUHINNAVÕISTLUSTEL KLASSIKALISES JÕUTÕSTMISES.

Kajastan võistlust enda poolelt, võistlesin SKA koosseisus.

Eelnevalt enne võistlust, pärast viimaseid Eestikaid oli nö vaba voli treeningutest: Tee mis tahad, hoia toonust!
Sai tehtud päris pikkasid seeriaid, põhja laotud, aeroobset. Viimastel nädalatel enne võistlust lülitasin jõutsükli sisse. Samuti katsetasin seekord teist lähenemist nii toitumise kui ka treeningu poole pealt. Peale jalatreeninguid ning toitumise ja treeningkava muudatust oli näha nädalate jooksul, kuidas kaal kasvas. Tõmmet tegin maast päris vähe seekord, pigem raamist. Surumise poole pealt randmed olid jõudnud taaskord läbi minna, alles sain korda. Alaselja probleeme ei hakka kommenteerima!!! Vahepeal sai ka MSM-liigesetoit otsa, peale seda suhteliselt valudes treeninguid tehtud.

30. jaanuaril tegin elus esimest korda nö laadimispäeva enne jõutõstmisvõistlusi. Suhteliselt bloated olemine oli. Varasematel olen suht paasturežiimil olnud. Sestap seekord ka kõrge kaal, olin naistest seekord kõige raskem :D. Olen osalenud jõutõstmisel kaaluga 54.20 kg ja samuti ka 66.40kg. Väike vahe.

31. hommik sai vara ärgatud ja asutud Tallinnast Kõrveküla poole teele SKA kaaskolleegidega. Eelneval õhtul ööbisin mujal transpordi tõttu, ärkasin iga 1.5h pärast üles, närvikava missugune. Majutus oli ka päris palav, higimull otsa ees. Hommikul sõin korraliku eine alla:rasv, valk, süsivesik. Enne võistlust ca 1h enne: vesi+süsivesik+aminohapped+kreatiin+beeta-alaniin+sool.
Võistluse ajal: vesi+aminohapped+süsivesik+sool.

Võistlusest: naisi oli kohale tulnud 4, registreeritud 6 asemel. Algraskusi vaadates seekord kahjuks kõrget konkurentsi polnud näha.
Väljatoomist naiste tulemustest: SKA kolleeg tegi samuti korraliku tulemuse lamades surumises- 62.50kg.

Kükk: soojenduses oli kang kerge. Algraskus 95kg- OK,2. katse 105kg-OK, 3. katse 115.00kg- OK.
Eelnevatel võistlustel olen katse kinni istunud või sidemetega pole tunnetust olnud, sestap ka varustus pole minu teema. Varu veel jäi.
Lamades surumine: soojenduses oli kang veidi raskemapoolsem. Tegin mõtteis veidi muudatusi 3. katse raskusega. Algraskus 70kg- OK, parema käe randmesideme olin veidi kõvasti sidunud (valu tegi). 2. katse 75kg- OK. 3. katseks panin 77.50kg 80kg asemel, mõtlesin, et milleks ikka riskida- OK.
Jõutõmme: soojendusel oli kang kerge. Algraskus 130kg- OK, 2. katse 137.5kg- OK, 3. katse- 145.00kg- OK. 3. katse otsustasin peale 2. katset. Trennis pole üle 140kg proovinud, samas raamis kõrgelt tõmmatud üle 200kg. 145kg oli seekord isegi kergem kui sügisel tõmmatud 140kg. Samuti seekord ma tõmbel nii kaua ei jokutanud, enda arust.

Kogusummaks RAW üle 300kg: täpsemalt 337.50kg

Võistluse võib kordaläinuks lugeda, kuna sain vist esmakordselt 9-st 9 katset kirja. Varu veidi jäi. Eelkõige ületasin ennast võrreldes eelnevate võistlustega. Samuti ületasin ennast kaalunumbritega :D
Võistluse ajal tuli vahepeal jube väsimus ja uni peale,mõtlesin peale surumise viimast katset, kus seljale veidi valu tegin, et teen tõmbe algraskuse ära ja aitab küll, aga tegin siiski lõpuni.
Vabandan ka võistlusel liigse kisa eest katsetel!
Tänan võistlusel osalenud SKA tiimi ja kaasaelajaid. Tänan treeningutel aidanud, julgestanud REVAL-SPORT POWERLIFTINGu tiimikaaslasi ja teisi abimehi! Aitäh JOKERile
Võistlus oli sujuv ja hästi korraldatud, aitäh korraldajatele ja asjapulkadele! Aitäh kohtunikele!

Protokoll ka: http://www.powerlifting.ee/index.php?page=uudised&uuid=244


Järgmise korrani.

SAM_9190.JPG

Muudetud kasutaja eliviielo poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei-hei!

Kirjutan ka vahepeal natuke oma tegemistest :)

Olen käinud alates eelmise aasta detsembrist korra nädalas Tallinna Spordihallis sellises trennis: http://www.jookseme.com/treeningud-tallinnas. See on jõusaalile ikka päris mõnus vaheldus.

See neljapäevane trenn, kus ma käin, näeb välja selline:

- isesseisev soojendusjooks 15 min,
- võimlemine
- jooksutehnika harjutused,
- rütmijooksud 10×100-150m
- Jõutreening raskusega: polümeetrilised harjutused tõkete ja topispalliga, abiks ka tavaline pink
- taastav lõdvestusjooks/venitamine

Ühesõnaga on tegu korraliku ÜKE-ga, mis kestab 1,5h. Naljalt iseseisvalt sellist asja küll teha ei viitsiks :D Eile oli meil treeneriks Roman Fosti, kelle maratoni tippmargiks on 2.20.48. Tema treeneriks omakorda on Jane Salumäe. Kui eile rütmijookse tehes Roman natuke parandas tehnikat ja ütles väga hea, siis oli ikka päris mõnus tunne :P

Aga neljapäeviti enne seda jooksutrenni olen teinud ca tunnike ka kangitrenni (mis ikkagi on hetkel mu leivanumber :D ). Kuna mul oli seljas EJTL koondise särk, siis sain päris palju tähelepanu ning pidin nii mõnelegi kergejõustliklasele ning nende treeneritele oma isiklikud rekordid ette laduma :D. Teadjamad mehed oskasid kohe öelda ka, keda nad jõutõstjatest teavad, nendeks olid siis Peep, Alex, Silbaum ja vennad Kuusnõmmed :D

Aga ma tegin siis kitsalt surumist:

Mu üheks uueks lemmikharjutuseks on kastile hüpped. Neid tegin kolmandat korda, iga kord olen enda eelmist kõrgust ületanud. Kuna nendel kastidel kõrgusi kirjas polnud, siis võtsin spetsiaalselt mõõdulindi kaasa :D Eile siis sain kõik kastid üksteise peale pandud ning julgesin sinna peale ka hüpata (eelmine nädal lõin põnnama). Enne oma vaimusilmas kujutasin ette, et see on vähemalt 90cm+, aga pettumus oli suur, kui tegu oli ainult 83cm :D Aga järgmine nädal tahaks küll juba natuke kõrgemale hüpata, eks peab seal midagi välja mõtlema, nt mõne ketta peale panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole vahepeal jällegi kirjutanud, kahjuks, sest ega trennidest suurt midagi kirjutada ei olnud, kuna vahepeal suutsin ühe äpardusega hakkama saada, mille tõttu ei olnud võimalik kahjuks trennis midagi teha. Õnneks tundub, et nüüdseks on asi enamvähem korras, sest sellel nädalal sain juba mõned raskemad trennid teha sedasi, et kuskilt ei valuta. Homme plaanis kükkida, loodetavasti õnnestub kõik nii nagu plaanitud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole nüüd pikalt kirjutanud, aga töö käib ning asjad tunduvad õiges suunas liikuvat. Eelmise nädala lõpp ehk vajus natuke ära, aga üldiselt paistab asi okey olema. Sellel nädala on juba 2 trenni tehtud, esmaspäeval oli raske kükk, eile kerge rind ja õlg.

Õla trennide puhul olen seekord natuke teist lähenemist kasutanud, raskused on väga madalad, mis tähendab, et teen lendamisi väga rahulikult, et õlga mitte vigastada, kuna surumise ajal saab õlg niigi väga palju koormust.

Kükist rääkides, siis olen hetkel veel oma parimatest jõunäitajatest natukene maas, aga mitte palju nii umbes 5%, aga ma usun, et suudan need juba lähiajal ületada. Lisaks tavalisele kükile olen juba korduvalt ka trikoo selga ajanud, aga see vajab veel harjutamist, päris korralikult veel ei suuda sellega asju teha, aga küll läheb paremaks asi.

Toidulisadest hetkel kasutuses hommikuti olimp vitamiinid ja kreatiin, trenni eelselt shock+kreatiin, trenni ajal EAA/INTRA ja peale trenni HPR+Hera+Vitargo. See uus Fasti Vitargo on küll väga hea, sest kui tavaline dextroos tegi sheigi väga magusaks, siis see aitab säilitada naturaalsema maitse ja kellele magus mingil puhul ei peaks meeldima, siis see on küll väga hea asendus.

Lisan ka ühe video esmaspäevast: Kükk 300kgx3

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru ,et see oli raw 300x3, pole paha... ;) . Tegin ise samal ajal degustatsiooni ja su karjumine vakatas seal ikka pool saali sinupoole vaatama, rahvast oli esmaspäeval nagu ikka murdu... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim tegi tollel kükipäeval peale tavalise küki ka pukkidele veerandkükke, kus harrastas säärast tehnikat: https://www.facebook.com/photo.php?v=669540739749835 :D :D.

Kui Emil talle varem soovitas lukud peale panna, vastas Siim talle:YOLO :lol:. Meil Välguga oli päris hea vaatepilt vähemalt, õnneks jäid kõik terveks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennid lähevad saalis päris hästi. Olen teinud nii kükis kui ka jõutõmbes varustusega ühe trenni. Nii et mingi alguspunkt on olemas. Homme on vist kuri plaan särk selga ajada... Saab olema lõbus :D

Lisanditest on hetkel kasutusel Olimpi vitamiinid ja omega, trenni ajal joomiseks leidsin omale uue lemmiku - Redweiler, mis on väga mõnusa tugeva maitsega ja äratab trenniks korralikult üles. Lisaks vahel peale raskemat trenni joon ka Olimpi Mega Strong Proteini.

Täna aga sai keldrist jalgrattad üles toodud ja tolm neilt maha pühitud. Täiesti uskumatu ikka, et veebruari kuus saab jalgrattaga täiesti normaalselt sõita. Sõitsime kesklinnast Tabasalu mäeni ja tagasi, kokku tuli ca 24km. Õues on aeroobse tegemine hoopis teine tera kui siseruumides. Ülimõnus oli. Riideid läks päris mitu kihti selga, muidu kehal oli väga hea soe, varvastel hakkas natuke jahe, aga väga hull õnneks polnud :)

post-20384-0-81492900-1393090870_thumb.j

Kokandusrubriigist ka natuke :P
Esimest korda tegin külla minekuks mini Pavlova kooke. No tegu ikka väga njämma asjaga (teha ka väga lihtne)
post-20384-0-08918000-1393091113_thumb.j

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kerge" jalapäev Arturi moodi :D

Üleeile sai tehtud varustusega kükki, mis ei läinud just kõige paremini. Seetõttu oli tahtmine täna uuesti kergemalt kükkida, kuigi jalad olid veel viimasest kükist üpriski kanged ja valusad.

Seeriad siis läksid sedasi (V- vöö, S- side):

  • 20x8
  • 30x6
  • 40x5
  • 50x5
  • 60x5
  • 70x5
  • 80x5 V
  • 90x5 V
  • 100x5 V+S
  • 110x5 V+S
  • 120x4 V+S
  • 110x5 V+S
  • 100x6 V+S
  • 90x7 V+S
  • 80x8 V
  • 70x9 V
  • 60x10

Tegu oli siis viieste seeriatega 10kg hüpetega üles. Peale 120kg tegemist jälle 10kg kaupa alla ja iga seeriaga +1 kordus. Oli ikka päris harjumatu nii teha, kuna aju ja keha on harjunud, et suurte raskustega asi lõpeb :D Kokku tuli siis 17 seeriat kükki. Raskuste vähenedes ja korduste suurenedes hakkas nii jalg kui ka selg väsima, lihas hakkas mõnusalt tunda andma.

Huvi pärast panin ka tänase trenni ajal pulsivöö peale. Need kükiseeriad võtsid aega 50 minutit, keskmiseks pulsiks oli 127. Maksimum pulss tuli 182. Paar korda ka jälgisin, kui kiiresti pulss taastub. Nimelt kukkus minutiga 180lt 92le. Ise tunnen, et tänu nendele FB jooksutrennidele on taastumine kõvasti paremaks läinud.

Peale kükki tuli veel 6 seeriat jalapressi ja reie esiosa masinal.

Oli täitsa vahva "taastav" trenn vahelduseks :D

Pilt ka rõõmsast treenitavast:

post-20384-0-33747300-1393525392_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×