Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Täna võib soovida õnne meie vanimale liikmele, Raul Randmäele, 65. juubli puhul! Selle päeva puhul sai üles võetud ka mõned fotomeenutused nooruspõlvest. Viktoriini küsimus: Tunne ära vanameister piltide peal!

1491464_10152518568479616_1051477571_o.j

1490908_10152518571319616_1414595659_o.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna võib soovida õnne meie vanimale liikmele, Raul Randmäele, 65. juubli puhul! Selle päeva puhul sai üles võetud ka mõned fotomeenutused nooruspõlvest. Viktoriini küsimus: Tunne ära vanameister piltide peal!

1491464_10152518568479616_1051477571_o.j

1490908_10152518571319616_1414595659_o.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudsin just tagasi filmivõtetelt.

Täna filmisime "Sind otsides" viimast osa, kus isa Raul Randmäe kohtas oma poega Maakat/Henry Pirallit.

Vastuseks Timi küsimusele on Maakas köit tõmbamas (mees nr.2) ja rivistusel paremalt kolmas.

Aga Raulile palju õnne!! Vahva sünna oli!!

Muudetud kasutaja kaido leesmann poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin ka enda poolt Raulile palju õnne juubeli puhul!

Mul on väga kahju, et ei olnud võimalust osaleda täna Rauli juures väikesel koosviibimisel. Olin sellel ajal tööasjus Rakveres kui Kaido helistas. Tean aga öelda, et Raul on väga hea trennikaaslane, samuti väga muhe, sõbralik ning abivalmis sell nii trennis kui väljaspool trenni. Mul on suur au Rauli tunda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väikse 2013. aasta kokkuvõtte ka :)

Üldiselt võib vist öelda, et hooaeg oli väga edukas:

  • EMV klassikalises jõutõstmises (oma kategooria 1. koht). Kükkisin 128, surusin 76 ja tõmbasin 150kg
  • EMV jõutõstmises absoluudi 2. koht (sh tegin igal alal nii isiklikke kui ka Eesti rekordeid, kükk 185, surumine 107 ja tõmme 170).
  • Esindasin Tallinna võistkonda Tallinn-Helsingi-Stockholmi linnavõistluses klassikalises jõutõstmises, kus saime 1. koha. Tegin uued rekordid nii jõutõmbes 157,5kg kui ka kogusummas 355kg.
  • Osalesin ka üliõpilaste MV väljaspool arvestust. Uued rekordid tulid kükis 128,5 ja kogusummas 365kg
  • Sügisel lamades surumise EMV olin esimest korda ka uues kaaluklassis -72kg. Sain enda nimele ka uue Eesti rekordi 100,5kg

Väga tore oli ka saada aasta lõpus selline väike meene Revali poolt

post-20384-0-21989800-1388489619_thumb.j

Suured tänud Fitness.ee-le suure toetuse eest. Pole kordagi hetke tekkinud, kus puding või BCAA puuduks söögilaualt :D

Veel suur aitäh toetavale tiimile ja Reval-Spordile, kus trenni teen :)

Soovin kõigile ka head vana-aasta lõppu!

Minu selle aasta viimane trenn sai ka täna tehtud:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan enda hetke kava ka siis siia ära, suhteliselt huvitav kuna pole mingisugust tobedat biitsepsi ja triitsepsi treenimist :D

3x nädalas jõukas ja kava selline:

Kangiga surumine/ B hantlitega surumine

Kükk/ B Jõutõmme

Hantlitega surumine õlale/ B Kangiga surumine õlale

Plokksüsteemil laialt rinnale tõmbed/ Siin ma teen ise teine nädal midagi erinevat, näiteks kitsalt tõmme vastu rinda või traktor

Kangiga tõmbed vastu kõhtu/ B Hantliga tõmme küljele

Säär istudes/ B säär seistes

Kõiki harjutusi 3seeriat ja 15 kordust seerias. Raskused on hetkel täiesti ebanormaalselt väikesed ja nende tõusu ka väga hetkel ei näe. :D Keha on ka korralikult väsinud ja ma ei kujuta ette kuidas ma poksiga koos sellise trenniga ära taastun :D Loodan, et tulevikus kergema kaaluga on tiba parem taastumine kah. Lisaks proovin veel korra nädalas ujuda.

Esmaspäevast lükkan sisse aminohapped ja peale trenni feed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat uut aastat kõikidele raskejõustiku kummardajatele!

Sporti on saanud viimasel ajal küllaga teha. Nädala jooksul lõpetasime osa seltskonnaga 80% kava.

Ise võtsin vana inimesena rahulikult, kuna alandasin samas ka kaalu.

Täna tegin väikse varuga 215, eelmine nädal 2x2x205. Pikemad eesmärgid hetkel puuduvad.

Nüüd siis väikene puhkus "külmal maal", aga enne chillime veel Brasiilias, Argentiinas ja Uruguais ;)

2h pärast lennujaama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat uut aastat kõikidele raskejõustiku kummardajatele!

Sporti on saanud viimasel ajal küllaga teha. Nädala jooksul lõpetasime osa seltskonnaga 80% kava.

Ise võtsin vana inimesena rahulikult, kuna alandasin samas ka kaalu.

Täna tegin väikse varuga 215, eelmine nädal 2x2x205. Pikemad eesmärgid hetkel puuduvad.

Nüüd siis väikene puhkus "külmal maal", aga enne chillime veel Brasiilias, Argentiinas ja Uruguais ;)

2h pärast lennujaama.

Head reisi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, oleme jõudnud edukalt Sao Paulosse. L-Ameerika suurim linn 20mln. Eile oli väljas 36kraadi. Käisime jalgpallimuuseumis, Paulista Avenuel ja taastusime lennureisist. Nüüd siis trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan ka endast märku, pole veel päris ära kadunud, kuigi trennid on viimasel ajal küllaltki kaootilised olnud, seganud on väike vigastus ja kiire periood töö juures, aga nüüd peaks rahulikumaks elu minema ning saab täie tõsidusega valmistuda kevadiseks hooajaks.

Esimene võistlus peaks siis olema varustusega EMV 3-e võistluses. Vaatame kuidas seekord õnnestub varustusega sõbraks saada ja mis sellest kõigest välja tuleb.

Kükki ja tõmmet olen natuke vähem teinud kui varasemalt, sest alaselg oli viimased paar nädalat juba valus ja tõmmata ning kükkida oli keeruline, aga eilne massaažis käimine tegi asja oluliselt paremaks. Loodetavasti õnnestub nüüd ka kükile ja tõmbele rohkem rõhku panna.

Surumist olen saanud teha enamvähem korralikult, mis hetkel väljendub selles, et täna õnnestus ka paar uut rekordit kirja saada, mis on stardiks väga hea. Surumises olen hetkel rohkem rõhku pannud nendele osadele, mida on tarvis särgiga surumisel, ehk siis lõpud ja keskmine faas kus raskeks läheb, ehk siis palju on kasutusel kummid ning abiharjutusena lõpusurumised. Lisaks olen hakanud triitsepsile ka rööbaspuudel surumist tegema, tahaks millalgi 4x8 oma keharaskusega teha, aga eks iga asi omalajal.

Toidulisadest olen regulaarselt tarvitanud HTR,hera ja dextro, trenni ajal enamasti Intra ning vahest ennem trenni ka RUSHi, kui tunnen, et on midagi tarvis mis "käima" tõmbaks. Tänasest lisasin ka juurde kreatiini ning vitamiinid ning mineraalid. Vitamiine pole pikka aega söönud, tunnen, et keha tunneb nendest puudust.

Lisan tänasest trennist paar paremat pala ka, päris rahul pole, aga väga ei kurda ka.

Esimesel juhul kummid võtavad alt vähem raskust ära

Siin aitavad kummid all natuke rohkem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elämä on laiffi... Buenos Aires on ülimônus linn! Stiilne, maitsekas igatpidi ok! Käisime Bocas, jalgpalli staadioni touril, tangol jne. Vein muidugi super! Homme Montevideosse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervisi Sulle sinna!

Kaidot tangot tantsimas näha oleks selle aasta sündmus, eelnema peaks sellele muidugi kitarriga soolo roos hambus :D

Kuidas temperatuur on? Ilmateate järgi on hetkel suht imelik olukord. Viimaste aastakümnete jooksul on Euroopas soojem kui kunagi varem, Põhja-Ameerikas kõige külmem talv ning all Lõuna-Ameerikas jällegi kõige soojem.

Ära siis unusta pingiviini varbaid ;)

Muudetud kasutaja tarmop poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elämä on laiffi... Buenos Aires on ülimônus linn! Stiilne, maitsekas igatpidi ok! Käisime Bocas, jalgpalli staadioni touril, tangol jne. Vein muidugi super! Homme Montevideosse...

Kui pilte ei näe, siis seda juttu ei usu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile käisin külas uues Fitshop Virbi poes, mis näeb väga äga välja, lisaks oli ka korralik valik nii toidulisandeid kui ka trenniriideid.

Martiniga võtsime ette väikse kostüümivahetuse ka meesmodellile.

Pildil on ta siis näha enne ja pärast stilistide tegutsemist :D

post-20384-0-15224500-1389467037_thumb.j

Tänane laupäevane trenn aga venis päris pikaks. Sai Revalis oldud ca 4,5h :D Sinna sisse kuulus ka üle tunni veekeskuse mõnude nautimine :D

Saalis aga töö käis, ma tegin kummidega tõmmet ning sai natuke suuremaid raskuseid vahelduseks sikutatud.

Siimu tegemistest ka väike pildike

post-20384-0-29864400-1389467213_thumb.j

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Montevideos, Uruguais. Ilm on külm 20-22 kraadi, väga ringi ka ei lubata käia, ütlevad et röövitakse. Buenos Airesega nagu öö ja päev...

Homme lendame Tulemaale, proovin sealt tahvliga mõned pildid teha. Teie tehke trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemaal, Argentiinas on ilus. Ilm ca12-14kraadi. Täna sai käidud Rahvuspargis ja rongiga" maailma lõpus".

post-25435-0-59501200-1389644953_thumb.j

post-25435-0-04161600-1389644962_thumb.j

Tunne nagu oleks tõesti maailmalõpus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin sideme ja kummiga kükki. Seeriad tulid 115, 125, 135 x5 ja 140x3. Kumm võttis all ca 30kg vähemaks.

Viimane pingutus ka videos (põsed on mõnusalt punnis :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×