Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Täna siis oli väike kükipäev, mis läks üllatavalt hästi. Eks oma "süü" ole sellel ka fitnessistidel, kes teevad juba kükke 100kg :D

Selline asi paneb ikka pingutama ja tõstab motti ;)

Alustasin 20x10; 40x8; 50x8; 60x8, 70x8, 80x8 ja 90x8. See viimane oli juba päris hea pingutus. Mõtlesin siis, et egas midagi, kui piire ei kompa, siis tugevaks ei saa ja panin peale 100kg. Lootsin teha vähemalt 5-6 kordust, kuid kuna kaamera filmis, siis ei saanud nii kergelt alla anda ja punnisin 8 kordust ikka ära.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna esitas Reval-Spordi jõusaali treener Siim Kelner väljakutse Reval-Spordi jõutõstjatele!


See kõlas enam-vähem järgmiselt: tõestage kulturistele, et te ei ole ainult "ühe korduse sooritajad" ja tehke kaasa üks bodypump'i trenn täies mahus.


Trenn ise toimub järgmisel reedel Revalis kell 16.00.



Nüüd on mõttekoht meile: kas me võtame selle väljakutse vastu ja näitame mis puust me oleme tehtud või leiame igaüks head vabandused!?



Igatahes, kui järgmisel reedel on tegijaid siis saame ennast proovile panna ja parimad palad võetakse videosse!



Mis te arvate kaasvõitlejad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sai ühe kulturistiga võidu lõuga tõmmatud, tollel oli juttu rohkem ;) Nüüd lähme teeme siis ühe tantsu :D

Mul viimase 5e nädala jooksul olnud 2 op-i, üritan kohal olla.

Paari nädala pärast on ka kordustele surumine, "ilusas poisid" pidid juba valmistuma selleks. Jõuludeks on siis sotid selged!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõvad mehed, kellega täna trennis olime olid kõik huvitatud. mina, välk, laura, ovir vist isegi ja usun, et külaviirid ka. äkki meenutame lausa hr 386kg squati ka pumpima

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin kord ühe pumpi kaasa Tallinnas. Pärast 5 minutit hakkasin kella vaatama :-).

Aga Kaido, tee siis ka väljakutse näiteks kabes kultursitidele ja siis esita enne küsimus, et vaataks üle, kuidas teil mõte jookseb :-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin kord ühe pumpi kaasa Tallinnas. Pärast 5 minutit hakkasin kella vaatama :-).

Aga Kaido, tee siis ka väljakutse näiteks kabes kultursitidele ja siis esita enne küsimus, et vaataks üle, kuidas teil mõte jookseb :-).

Oleme Otiga mänginud, nii ajaviiteks...

Aga jah, ma ei julge neid veel kabetajatega kokku viia... Päris ikka ei jookse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna esitas Reval-Spordi jõusaali treener Siim Kelner väljakutse Reval-Spordi jõutõstjatele!

See kõlas enam-vähem järgmiselt: tõestage kulturistele, et te ei ole ainult "ühe korduse sooritajad" ja tehke kaasa üks bodypump'i trenn täies mahus.

Trenn ise toimub järgmisel reedel Revalis kell 16.00.

Nüüd on mõttekoht meile: kas me võtame selle väljakutse vastu ja näitame mis puust me oleme tehtud või leiame igaüks head vabandused!?

Igatahes, kui järgmisel reedel on tegijaid siis saame ennast proovile panna ja parimad palad võetakse videosse!

Mis te arvate kaasvõitlejad?

Kui ma "in" endiselt, siis üks väike aeroobne kulubki lisaks ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kabest ei tulnud jah suurt midagi välja.... :D . Kaardimängus saaks paremini vastu, turakas näites... :D .

Tuleb turakas, 10 võiduni!

Samakas sai juba oma vitsad turakas, pole ime et ta nüüd vihane ja ängi täis on.

Samakaga me surume 20-ndal korduste peale ja ma ei taha mingit haigusejuttu ega hala kuulda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb turakas, 10 võiduni!

Samakas sai juba oma vitsad turakas, pole ime et ta nüüd vihane ja ängi täis on.

Samakaga me surume 20-ndal korduste peale ja ma ei taha mingit haigusejuttu ega hala kuulda.

Kas saatmistega või ilma :-)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ongi vahva nädalavahetus läbi saamas :)

Reedel tegin Revalis 40kg 5 minutiga 87 kükki, mis võttis jala all ikka päris pehmeks. Põhimõtteliselt terve reedene jalatrenn koosneski sellest ühest kükiseeriast ning kolmest seeriast reie tagaosale masinal. Ei tasu üle ka pingutada :D Pärast sai ka tund aega Revali veekeskuses mõnuletud, mis aitas kindlasti korralikult taastumisele kaasa.

Panen siia ka kükivideo:

Eile aga käisin Les Mills Fitness Exploisonil, kus võtsin osa BodyPumpist, mida isegi kannatas peale reedest kükki täitsa normaalselt teha. Raskustega hoidsin meelega natuke tagasi, aga päris hea koormuse sai kokkuvõttes ikka kätte küll. Pärast BP algas BodyAttack, mida ma polnud enne teinudki. Mulle väga see kargamine ei meeldinud, aga kindlasti korralikult kaasa tehes võib korralikult läbi võtta.

Peale trenni olin abis Fitshopi letis, kus ma segasin kokku vist üle 10 liitri pudingut :D

Rõõmsalt enne BP

post-20384-0-70415300-1386514017_thumb.j

Täna aga annavad reie esiosad mõnusalt tunda. Trepist allaminek on ai-ai :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene trennijuttu ka.

Teen siis praegu 80% kava, täna oli 5.nädal ehk siis 5x5x175kg.

Kang oli kerge ja võitlust veel ei tekkinud, hoidsin pausid ka muidugi piisavalt pikad. Kaal on seal stabiilselt 114-115kg.

Pane ühe lõigu ülesse ka:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedese pumpi kohapealt veel niipalju, et parim pakspoiss (loe jõutõstja) saab ka auhinna Fitshopilt. Tuleb lihtsalt usinalt kaasa teha ja silma jääda :)

Mister bodypump, ootame sinu poolt ikka veel panust 60kg 5 minut kükk võistluses :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedese pumpi kohapealt veel niipalju, et parim pakspoiss (loe jõutõstja) saab ka auhinna Fitshopilt. Tuleb lihtsalt usinalt kaasa teha ja silma jääda :)

Äkki saab hoopis mõni paks tüdruk?

Saan aru et reedel hinnatakse eelkõige pingutust, eneseületust, julgust jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×