Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Ott, jäta Samakas rahule :D .

Raigo homme näitab sulle surumist, küll me selle hantlite suruja (65x7) ka sulle leiame ;)

Raigo näitab kõigepealt kükkimist.... :D . Aga miks mul on tunne, et tema rõõm piirdub esimese harjutusega ainult,.... :D kükk kang turjal, edasi hack ja rinnalkükk.... Aga ühe hea hantlite suruja võiksite mulle tõsti vastu panna.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigo näitab kõigepealt kükkimist.... :D . Aga miks mul on tunne, et tema rõõm piirdub esimese harjutusega ainult,.... :D kükk kang turjal, edasi hack ja rinnalkükk.... Aga ühe hea hantlite suruja võiksite mulle tõsti vastu panna.... ;)

Wilksiga võidab sind ikka igal alal :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigo näitab kõigepealt kükkimist.... :D . Aga miks mul on tunne, et tema rõõm piirdub esimese harjutusega ainult,.... :D kükk kang turjal, edasi hack ja rinnalkükk.... Aga ühe hea hantlite suruja võiksite mulle tõsti vastu panna.... ;)

Kui homme teete trenni Saaremaa stiilis, siis läheb kibedaks :D Kuniks sa paned kõiki oma muusika järgi tantsima, siis muidugi ;)

Hantlid ei ole ka probleem, me loosime oma parimate seast välja õnneliku, kes purustab sinu numbrid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wilksiga võidab sind ikka igal alal :-)

varem sa arvasid ikka nii, et kes suuremaid raskusi liigutab, see on kõvem mees. Wilks pidi täiesti mõttetu näitaja ja lihtsalt väiksemate meeste asi olema

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

varem sa arvasid ikka nii, et kes suuremaid raskusi liigutab, see on kõvem mees. Wilks pidi täiesti mõttetu näitaja ja lihtsalt väiksemate meeste asi olema

Kas sa tõesti ei saanud irooniast aru :-)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin selga, enesetunne oli väga kehva ja esialgu arvasin, et ei teegi tõmmet. Tegin raskusega lõuatõmbed ära ja mõtlesin, et teeks vähemalt kergemaltki siis. 70, 120,150 ja kuna ei tundunud väga rasked, siis otsustasin ikkagi esialgse plaani 170x8 ka ära teha ja tegingi (kitsalt). Täna oli enesetunne super ja plaanis kerge rind. Tiss oli küll valus, aga sain kuskilt mingi tobeda idee oma reksi korrata :D :D läksingi siis üles 120,140, 150, 155, 160, saalisurumine. Arvestades, et laupäevane tugev trenn on all ja tiss ka hell, siis olen sellega väga rahul. 170kg on iga hetk tehtav, kui juba praegu ei ole :D Tean et loll mõte, aga vahel on moti jaoks vaja sellist asja, nüüd mott jälle laes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oletan, et Renku mõte oli see, et Ott ajab kogu aeg wilkse taga.

Ära mõtle nii palju, see oli lihtsalt heatahtlik tögamine :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis tõmmet. Proovisin kolmeseid teha ja võib rahule jääda.

Trenni lõpus suutsin failida ka korralikult :D

Nimelt läksin üles venitama ja tahtsin kasutada seda seljavenituspinki, kus ronid nii peale, et jalad on kinni ja siis lased sellega taha nii et pea on all ja jalad üleval. Vaatasin siis, et see julla, kuhu jalad vahele lähevad, on piisava vahega, ronisin siis peale ja hakkasin taha kallutama. Olin täiesti pea all, kui sujuvalt vajusin maha pea peale ning kere järele. Õnneks suutsin seda kuidagi väga sujuvalt teha ja haiget ei saanud :D Tõusin siis püsti ja läksin uuele katsele. Seekord veendusin, et see jalgade reguleeritav asi oleks kindlalt oma augus kinni :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli samuti plaanis tõmbe päev, Argo ja Rait on nii jubedat numbrid ette pannud, et raske on kuidagi sinna lähedale saada, aga kui ei pinguta, siis ei tasu ka arengut oodata. Alutasin tänast trenni nagu tavaliselt, kiiruslik kükk esimeseks harjutuseks ja edasi juba tõmbama. Peab ütlema, et kiirust on paremaks läinud iga nädalaga ja täna oli juba tunne päris hea.

Tõmbes plaanisin 3-stega ülesse minna nii kõrgele kui kannatab, kokkuvõtteks võib öelda, et natuke jäi puudu sellest, et oleks oma eesmärgi mis ennem trenni panin ära teinud, aga väga nuriseda ka ei saa. Peale tõmmet 2 harjutust ülaseljale, üks biitsepsile ja lõppu veel keretõsted alaseljale.

Lisan ka parimad palad tänasest tõmbest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siimul jämedad jalad segavad tõmbes, tuleb siis kükkida sedavõrd rohkem :D

Laura, kuidas sa täna Revalisse jõudsid? Sa tegid ju Spartas :D, Argo esimesest videost on näha (tüdruk taustal)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa arvad, et see on noorte poolt mingi protest või tähelepanu tõmbamine ;)

Kuningat saalis pole, siis kutsikad omavahel võistlevad positsiooni pärast. Varsti tuleb ja teatab keegi, et tema ongi uus saali-kunn :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis oli plaanis raskem surumine, sain oma eesmärgi täidetud mis plaanis oli ja lõppu ka väike boonus. Abiharjutused rinnale olid natuke kergemalt, selle eest triitseps sai rohkem koormust, lõppu tegin kõhtu ja 20min aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×