Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Nädala ainuke tõeliselt raske trenn siis tehtud. Esmaspäeval oli kerge rind ja eile oleks pidanud olema tõmme, aga enesetunne oli kehva ja jätsin vahele, et täna ettepandud eesmärk ära teha. Plaanis oli täna teha pooltõmbeid ja minna 5-stega ülesse. Ennem tõmmet, tegin veel kiirusliku küki kastile, hetkel tundub, et justkui hakkab seda särtsu vaikselt tulema jälle, aga midagi väga head veel pole. Tõmme aga nägi välja selline: 120x8, 170x6, 225x5, 255x5, 270x5, 280x5, 290x5, 300x5. Lisaks tegin veel 2 harjutust ülaseljale ja 2 harjutust alaseljale ning ühe harjutuse biitsepsit. Homme ja ülehomme siis natuke kergem surumine ja kükk, teen mõlemat kergemalt, sest hooaeg on pikk ja kohe ei tahaks ennast kinni tõmmata.

Olin ise kohal kui Siim seda tegi. Karjatas enne tõmmet nii ,et kogu saal vakatas.... :D Isegi raadio muusika jäi vaikseks... :D Kui näheti kes karjus ei teinud keegi asjagi, nagu poleks probleem.... :D .Peale seeriat sai normaalne töörütm uuesti saalis taastuda... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaanis üle pika aja jõutõmmet teha ja vaadata, kuidas selg vastu peab. Plaanisin minna 150x8ni peale kastile kükkimist, kuna olin suht kindel, et ega ma rohkemaks hetkel suuteline pole. Tõsiasi oli aga see, et 150x8 oli mõttetu :D Parimaks seeriaks jäi 170x6 varuga. Ei hakanud esimene nädal kohe päris tippu minema, pole mõtet kohe ära lõhkuda ennast. Järgmine kord kui tõmmet teen, teen 170x8, kitsalt ma arvan.

Omaette huumor oli trenni tulek :D Kõmpisin revali poole ja mõtlen, et miks pidevalt mulle naeratatakse :D :D nii meessoost olevused kui ka naissoost. Mõtlesin, et ju siis on täna minu päev, lähen kõigile peale :D Paraku aga oli asi minu püksilukus, mis oli täiesti pärani ja lillakas-roosad bokserid särasid vanalinnas inimestele vastu :D :D :D

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaanis üle pika aja jõutõmmet teha ja vaadata, kuidas selg vastu peab. Plaanisin minna 150x8ni peale kastile kükkimist, kuna olin suht kindel, et ega ma rohkemaks hetkel suuteline pole. Tõsiasi oli aga see, et 150x8 oli mõttetu :D Parimaks seeriaks jäi 170x6 varuga. Ei hakanud esimene nädal kohe päris tippu minema, pole mõtet kohe ära lõhkuda ennast. Järgmine kord kui tõmmet teen, teen 170x8, kitsalt ma arvan.

Omaette huumor oli trenni tulek :D Kõmpisin revali poole ja mõtlen, et miks pidevalt mulle naeratatakse :D :D nii meessoost olevused kui ka naissoost. Mõtlesin, et ju siis on täna minu päev, lähen kõigile peale :D Paraku aga oli asi minu püksilukus, mis oli täiesti pärani ja lillakas-roosad bokserid särasid vanalinnas inimestele vastu :D :D :D

Hea et trussikud ikka all olid.... :D siis oleksid alles naeratusi näinud.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin täna ka 12 aeg trenni minna, et Kaido üksildusest nutma ei hakkaks, aga keda kohal polnud...?

Oh sind, Kaido kirjutas ju 3.02, et läheb esmaspäeval trenni, aga täna on juba ju 5.02 ja teisipäev :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval, reedel ja laupäeval Revalis. Teisipäev ja neljapäev poksin Idakeskuses. Profisportlaste värk ;)

Nii et reedel on jälle kontroll majas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole pikalt kirjutanud, aga kõik toimib hetkel ja vahepeal tegin paar trenni kergemalt. Täna oli siis raske surumine, läks päris normaalselt, väga nuriseda ei saa. Tegin hor.pingil surumist, maas kitsalt surumist, rinnavenitus, kitsalt surumine ja üks harjutus plokil triitsale, lõppu kõht ja venitused. Homme raskem kükk, eks ole näha mis seal välja tuleb.

Tänased parimad palad ka videona.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole pikalt kirjutanud, aga kõik toimib hetkel ja vahepeal tegin paar trenni kergemalt. Täna oli siis raske surumine, läks päris normaalselt, väga nuriseda ei saa. Tegin hor.pingil surumist, maas kitsalt surumist, rinnavenitus, kitsalt surumine ja üks harjutus plokil triitsale, lõppu kõht ja venitused. Homme raskem kükk, eks ole näha mis seal välja tuleb.

Tänased parimad palad ka videona.

Siin lõhnab juba 225-230 juurde. Kui selle ära teed, lasen endale uue õla opereerida ja ........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene siis tegemistest. Alustasin täna kaalujälgimisega. Algnumber sai 128,3 kilo.

Eesmärk on olla 1.veebruariks 118. Selle eesmärgi me ka täidame, kui tervist on.

Ja siis vaatame edasi mida me selle eluga peale hakkame ;)

Kaido, tähtaeg on möödunud. Kas eesmärk ka saavutatud?

Ja mis sel juhul edasi saab? ( mis on tuleviku plaanid?)

Muudetud kasutaja seenjor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siis natukene oma tegemistest.

Kaalu on praegu 117, enesetunne super.

Trenni teen 5-6xnädalas (3-4xjõusaali, 2xkickpoksi eelkõige aeroobse koormuse pärast).

Mida ma edasi plaanin? Esialgu mõtlen...

Masters klassis justkui võiks veel tõsta, samas tahaks kaaluga allpoole minna.

Kaaluga allapoole minemine välistab suuremad numbrid surumises ning siis on üldse küsitav kas on mõtet tõsta.

Märtsi keskel-lõpus pean mingi strateeglise otsuse vastu võtma.

Annan ennast ilmselt ülesse Masters MM-ile, aga kui õiget tunnet ei tule, siis ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis kükki, ennem trenni oli kerge väsimus peal ja kohe alguses ei saanudki ennast korralikult käima, aga mida seeria edasi seda paremaks enesetunne läks. Tänase trenni märksõna ennem raskeid seeriaid oli hea keskendumine, ei mäletagi millal viimati nii hästi suutsin ennast just vaimselt seeriaks valmis panna. Kogu kükk oli siis selline 20x15, 120x8, 170x5, 220x3, 240x3, 260x3, 270x3, 280x3, 290x3, 260x3. Edasi tegin ühe jalaga pressi, tagaosa eraldi, reie esiosa, säär, kiiruslik jõutõmme ja küljed kettaga.

Toidulisadest hetkel kasutan hetkel ennem trenni kreatiin, trenni ajal Intra, tänu millel suudan terve trenni korralikult läbi teha, peale trenni HT-R, hera80 ja dextro.

Lisan siis tänased parimad palad videona ka. Viimase seeria puhul oleks ilusti ise ka jõudnud, aga mis teha, julgestajad natuke vist pelgasid seda suurt raskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Abimehed olid muidugi ka super.... :D Kükk ise korralik ja kerge :D , kuid see kahelt poolt aitamine on ikka paras jamamine. Kuid sul ei saa ju seljatagant käsi ümber, seal peab julgestama, mingi Alekna pikkuste käetega mees.... :D . Ise lammutame pühapäeval koos Kuusnõmmedega ja siis tuleme sulle järgi.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk ilus. Nende julgestajatega on nagu on. Mul eile polnud surumises korralikku aimeest võtta ning kangi tagasi pannes tõmbas ta kangi viltu sedasi, et käsi puki ja 150 kg kangi vahele. Läks küll pigem ehmatuse ja kerge valuga, kuid sellistes olukordes võib hullemat juhtuda. Aga muidu julged posid, et 290 kg kangi on valmis püüdma ning ega eda oskamatust pahaks saa panna kui varem pol midagi säärast teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaanis järjekordne surumise päev. Enesetunne ei olnud hea ja kang oli esimesest seeriast alates väga raske. Oli selge, et 140x5 täna ära ei tule ja otsustasin esimesest kordusest tagumikuga suruma hakata, et vaimselt selle lõpuks ära teha. Fail ja fail kogu aeg, kõrini juba sellest. 120, 125, 130, 135, 140 x5 ja lõppus 145x3

peale surumist veel negatiivne surumine, 120, 130, 140 x5 ja 150x4, mis on ka isiklik ja veel uuesti 130x5

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaanis järjekordne surumise päev. Enesetunne ei olnud hea ja kang oli esimesest seeriast alates väga raske. Oli selge, et 140x5 täna ära ei tule ja otsustasin esimesest kordusest tagumikuga suruma hakata, et vaimselt selle lõpuks ära teha. Fail ja fail kogu aeg, kõrini juba sellest. 120, 125, 130, 135, 140 x5 ja lõppus 145x3

peale surumist veel negatiivne surumine, 120, 130, 140 x5 ja 150x4, mis on ka isiklik ja veel uuesti 130x5

Samakas ma olen sinust vähemasti mööda rebinud..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×