Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Selllest pildist on veel pea 5 kg kadunud :-).

Aga reedeni veel dieet käimas, siis 2 nädalat vahet ja peale seda jaanuari alguses otsustan, kas kaotan kogu peki ära või hakkan massi lisama :-)

Kogu pekk ikka ära! Hr Renku -80 kg! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis selline hüljatute päev, ehk biitseps, säär ja kõht :D Istudes hantlitega näppisin 32kg hantleid, aga väga rasked olid täna. 7x, 6x ja 5x. Tavaliselt punnin 30kgstega 4 x 8 ära, aga no kui tahad palju suruma hakata, siis ei tohi nõrka kohta olla ja tuleb kõik lihased raske raskusega ära koormata :D Vähemalt nii ma endale sisendan :D Suutsin kükiga ka oma seljavigastuse jälle välja tuua >< Järjekordselt kerge raskusega. Enivei trennist edasi...tegin peale hantleid kangiga biitsa 50,55,60,60 x8 ja siis blokki. Istudes säärt ja üles aeroobset härra saledaga tegema :D

Kaal 84

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis surumise päev, tegin esimese harjutusena surumist negatiivsel pingil. Raskused olid sellised: 20x12, 70x8, 120x8, 150x8, 160x8, 170x8, 180x8, 165x8, 160x8. Peale tegin veel pos. hantlitega surumist, rinna venitust ja triitsepsile esimese harjutusena kitsalt surumine 2-selt pakult ja üks harjutus plokil ka veel peale. Lõppu kõht ja venitused. Homme siis kükk, eks ole näha mis seal välja tuleb.

Lisan parimast seeriast ka video.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siiani eufoorias. Olin täna trennis, poksisime Tarmoga.

Sisse tuli sõber Samakas koos Karliga ja andis mulle jõulukingituse - uued poksikindad!

Olin just plaaninud minna uue nädala alguses ja osta endale uued kindad. Hea kui on sõpru :D

Ühesõnaga nüüd ei tohi keegi Samakat puutuda ;)

Kindad olid sellised: KBGUV-222.JPG

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin revalis surumist. Lootsin 130x7 teha, aga päev ei olnud õige vist :D Ei tulnud ära, jäi ikka 6 hädist kordust. Käed ei olnud korralikult taastunud kah. Järgmine laup. ka arvatavasti ei tule veel 7x, kuna teatud koormused on peal, aga uuel aastal saab see 8 alistatud ja enamgi veel ;D Sain ka Siimu ja rolli veidikene täna maitsta. Pidin jõutõmbe tehnikat seletama mingisugustele kuttidele + meie oma jeffile :D Ülejäänud trenn oli väga kõva, negatiivse peal panin 140x6 vist, mis on ka okei tulemus, kuna käed lähevad lihtsalt nii täis. Pos surumisel tegime korralikud tööseeriad + dropsetiga lõpetasime. Triitsepsile ka smithil pakule, rööbaspuud ja plokk, kus samuti lõpetasime vahelduseks dropsetiga. Praegu ei saa kuidagi olla, tiss ja triits krambitavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen siiani eufoorias. Olin täna trennis, poksisime Tarmoga.

Sisse tuli sõber Samakas koos Karliga ja andis mulle jõulukingituse - uued poksikindad!

Olin just plaaninud minna uue nädala alguses ja osta endale uued kindad. Hea kui on sõpru :D

Ühesõnaga nüüd ei tohi keegi Samakat puutuda ;)

Kindad olid sellised: KBGUV-222.JPG

Tahaks su kindaid oma näos tunda:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punkte võib selliste kinnastega koguda ;)

Aga reaalselt sellistega ikka ei sparrita, karm on pihta saada ja te kaks tarka ärge hakake kohe targutama, et kiire pead olema või kiired ei saa pihta, küll saate. Sellist kinnastega 300 mees on hullem kui te kaks kahepeale kinnasteta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin, et Man City võitis täna viimase hetke väravast - jube tigedaks tegi :(

Aga siis mõtlesin, et mul on ikkagi uued kindad, kohe hakkas parem :D

Ma lähen nüüd magama nende kinnastega, need on nagu uus surumissärk mis töötab, heh kui lihtne on elu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin, et Man City võitis täna viimase hetke väravast - jube tigedaks tegi :(

Aga siis mõtlesin, et mul on ikkagi uued kindad, kohe hakkas parem :D

Ma lähen nüüd magama nende kinnastega, need on nagu uus surumissärk mis töötab, heh kui lihtne on elu!

Teil kodus rollimängud või, täna öösel oled Rocky ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punkte võib selliste kinnastega koguda ;)

Aga reaalselt sellistega ikka ei sparrita, karm on pihta saada ja te kaks tarka ärge hakake kohe targutama, et kiire pead olema või kiired ei saa pihta, küll saate. Sellist kinnastega 300 mees on hullem kui te kaks kahepeale kinnasteta :D

Muidugi on. 1 õige pauk läheb sisse ja enamasti peale seda ööbikud :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel tegin siis jalga natuke kergemalt, kuna ei olnud veel korralikult ära taastunud eelmisest trennist. Esmaspäeval oli kerge rind ja teisipäeval, peale jõulusöömat tegin tõmmet, ütleme nii, et raske oli :D .

Täna siis surusin, alustasin maas kummidega surumisega, kus tegin 6 korraliku tööseeriat, parimaks jäi 190x8, sellst ka video. Otile viskasin hantlitega surumise osas kinda, aga täna polnud kindlasti see päev kus oleks suutnud Oti raskusi järgi teha, lisaks on hetkel ettevalmistus periood ja kordused pikemad kui 5, aga varsti lähevad kordused lühemaks, siis kindlasti proovin 65x5 üle teha. Abiharjutusi tegin täna teadlikult natuke kergemalt, et homseks jalatrenniks ka mingit energiat oleks. Toidulisadest kasutan hetkel HT-R, Hera, Dextro ja trenni ajal Intra. Varsti läheb ka kreatiin käiku, et ettevalmistuse viimased nädalad uusi numbreid ette teha enda jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädala pärast ei ole sul Siim püüda enam 65x5 vaid 70 ....kordusi.... :D . Saaks ma aga ka kangi surumise kuidagi sinu margile lähemale see teeks mulle rohkem rõõmu, ei saagi aru, kui surud 50 kilo raw rohkem, siis kuidas need hantlid nii rasked tunduvad, selle loogika alusel peaksid seal 80 mürama nii et vähe ei ole... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin mängib näiteks see juba, et hantleid tuleb tasakaalus hoida. Teine asi on kangiga surumise maa. Ma usun, et Otil on see ma pikem. Ma teen maas surumist, siis mitte kuidagi ei saa kangi vastu rinda. Suur poiss surub, siis ei saa kuidagi kangi vastu maad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ühes olen ma päris kindel, et mõne aja pärast surub Siim ka 90-ste hantlitega :) Ja see 300kg rinnalt on lähema 1,5 aasta teema. Raw surumises usun, et tuleb müstiline 250 lähema 2 aasta jooksul. Selline ennustus minult aasta lõpus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks selle hantlitega surumisega ole jah sedasi, et vajab stabiliseerimist ja natuke ka harjutamist. Üldiselt tunnen hetkel, et surumine liigub korralikult edasi, loodetavasti suudan juba kevadel uusi numbreid näidata.

Aga natuke siis tänasest jalatrennist, koivad on täitsa kutud, sai tehtud korralikult kükki ja lisaks veel hack kükki, jalapressi ühejalaga, reis tagant eraldi ja säärt. Trenn oli ka ropp pikk, ligi 3h :D . Aga kui praegu ei pinguta, siis kevadel võib ainult pöialt imeda ja vaadata kuidas teised eest ära lähevad. Panen video ka tänasest kükis ja hack kükist. Kükis sai 7 korraliku tööseeriat tehtud 210x6, 225x6, 235x6, 240x4x6. Järgmine kord vaatan kas teen 245-ga või üritan kohe 250-e peale hüpata ja 4x6 teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×