Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

jälle tõestus, et jõutõstmist 1nda saalis ei tee.. julgestus puur võiks ikka poltidega maas kinni olla. Eks ennegi sellist jama juhtunud. Selleks peavad julgestajad koheselt valmis olema. Muidugi hea näha, et Rait taastub jõudsalt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli Rait! Igal rindel hakkab tulema.

Järgmine kord paneme põlved tugevalt kinni teeme teises puuris, muidu jääd sealt peeglist ennast imetlema ja küki sügavust mõõtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda olen mina ka kogenud ja kindlasti paljud teised, et peegli ees kipub pea alla jääma ja nii kaob ka seljast kergemini pinge.

Kes ütles, et jõutõstjad ennast peeglist ei imetle... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen selle peeglist vaatamisega oma selga ka kunagi vigastanud Saaremaal. Tegin ainult vööga kükki ja 260 kg oli peal (rekord katse) Nillisin ennast peeglist ja vajusin seljast läbi. Peale seda ei saanud ma kuu aega kangi selgagi võtta, mingid lihased ülaseljas venitasin ära. Nii et ikka pea kuklas hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist.

Kuna treeningsaaliks on mul viimased 2 kuud olnud Reval-Sport siis kirjutan oma blogi nüüd siia.

Jaanuari keskelt saadik olen teinud väga hoolsalt trenni ja olen saavutanud oma kunagised tipptulemused ja enamgi. Motivatsiooni on palju ja loodan nii Eestis kui ka välisvõistlustel konkurentsi jälle pakkuda.

Esmaspäeval tegin varustusega kükki ja suutsin 325 kg kükkida. Viimati kükkisin seda raskust 2009 aastal Rootsis. Usun et mul võimu rohkemakski ja esmaspäeval harjutan uuesti varustust.

Eelmine reede proovisin ka tõmbes varustust. 340 kg tõmbasin üles, aga sihid on palju kõrgemad.

Täna proovisin surumist. Särk on mul nüüd paar korda seljas käinud ja surumine muutub iga korraga aina paremaks. Tänased katsed olid särgiga 230-237,5 ja 242,5. Katsed surusin kõik ülesse. Tehnika on veel natuke loge, aga võistlusteni veel aega on. 242,5 on ka mu uus rekord, sellsit raskust pole ma veel surunud. Operatsiooni õlg ei anna üldse tunda ja saan rahulikult harjutada.

http://www.youtube.com/watch?v=NFGR4MMsnTA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö Rait, alla 250 ne sinu kaalus tulemuseks lugeda ei saa... :D kuid asi liigub sinnapoole. Pikkadest pükstest saavad varsti lühikesed, hea et fitnessi logo ülespoole sai omal ajal pandud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine reede proovisin ka tõmbes varustust. 340 kg tõmbasin üles, aga sihid on palju kõrgemad.

Täna proovisin surumist. Särk on mul nüüd paar korda seljas käinud ja surumine muutub iga korraga aina paremaks. Tänased katsed olid särgiga 230-237,5 ja 242,5. Katsed surusin kõik ülesse. Tehnika on veel natuke loge, aga võistlusteni veel aega on. 242,5 on ka mu uus rekord, sellsit raskust pole ma veel surunud. Operatsiooni õlg ei anna üldse tunda ja saan rahulikult harjutada.

242,5kg oli nagu tühi kang :) See on paras algraskus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

panen kh üle pika aja jlle paar rida kirja.. Paari nädala pärast on võistlused ja valmistunud nendeks olen korralikult. Kaaluga probleeme pole ja kaalus olen ilusti võistluspäeval sees.

Plaan on võistlustel teha kogusumma 500kg, kõik mis jääb üle selle saab enam kui rahule jäädud..

Tänasest..algraskusest??.. video

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pauli piduriks oli aastaid see hoitud kehakaal. Aluses võistles Paul -60, siis -59 ja eks sellega jäid tulemused natukene kauaks seisma.

Aga selle eest tuli tiitleid korralikult ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paul on Reval Teamis pull kuju, pealtnäha selline vaikne pohhuist ja enne võistlusi on kaal alati enam kui 5kg üle. Samas on mehel kõik kontrolli all ja nagu kaido ütles, et on noppinud hulganisti tiitleid. Nüüd kui uude kaalu kat-i läinud, paugutab iga trenn uusi rekordeid. Tubli oled ja käi Muhus vähem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli meil siis järjekordne ühistrenn. Seekord võõrustas meid Raigo Spartas.

Oli väga meeldiv ja töine õhkkond. Mina koos Raigoga surusin, Rait surus langevaid raskusi, Siim ja Laura tõmbasid.

Pärast liitus meiega veel hulk Sparta jõutõstjaid.

Keskkonna muutus mõjus kõigile hästi ja mõnus oli vahelduseks suhelda ka teise klubi rahvaga. Muidu näemegi ainult võistlustel...

Mulle õudselt meeldisid need uued aparaadid Spartas, kus saab teha staatilisi harjutusi ja venitusi.

Trenn ise oli mul järgmine: surusin särgiga 2-sele pakule(8cm)

2x245,2x265,1x290,0x305,1x310,1x320,1x325,1x335

Olen varem surunud 330 2-sele pakule.

Ei saa veel öelda, et suurt edasiminekut oleks märgata. Tehnika on krobeline, särk tahab harjumistjne.

Ühesõnaga harjun jälle suuremate raskustega ning rihin vormi 22.aprilliks, kui Denveris toimub Masters MM surumises.

Raigo saadab mulle katse, siis panen selle välja ka.

Tänud kõikidele, kes osalesid ühistreeningul ning abistasid!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin surumist, programmi järgi 100%x2x2, algselt valitud raskusest, mis mul oli 200kg, õnnestus kenasti ära teha. Särgiga on ka asjad enamvähem paigas. Homme kükk, üritan trikoo selga saada ja algraskuse ja teise katse ära teha, eks ole näha kuidas õnnestub.

Surumise teisest seeriast siis video ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×