Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Peaks ka miskit kirjutama!

Võistlused läksid väga korda minu jaoks! Esimene võistlus Juuniorites ning pronks taskus. Soojendusel ei olnud kõige parem tunne ning särk ei olnud veel piisavalt hästi seljas, aga mida aeg edasi läks seda paremaks läks. Eelmistel surumise võistlustel surusin 150, kolmikalal märtsis 140 ning nüüd siis 165 mis ei olnud maksimum! Sees on palju rohkem sest ilma särgita surumine läheb väga jõudsalt edasi, võiks siis särgiga ka nii olla :)

Eile sai juba trennis kergelt selga ja õlga tehtud, täna aga jalga, ei läinud väga hästi, kuna nüüd algas praktika siis päris karm ikka peale rasket tööpäeva trenni kükkima minna, aga mis ei tapa teeb tugevaks!

Praegune eesmärk on selle aasta sees suruda varustuseta 152.5 kg, hetkeseisuga 145 kg kirjas :D

Muudetud kasutaja lkv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laura on väga ilmseid asju mida tuleks muuta :D

Muidugi see särk millega sa surusid on kindlasti muidu hea särk, aga suruda sellega ei kõlba. Kang tuli nagu laviin sulle peale, ime et sa selle 82,5 üldse ära surusid.

Vb peaksime me selle väikese särgi suruma õpetama :D

Hehee, ega jah. See uus särk on salarelv siis kevadeks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, Record Breakers on läbi. Mina jäin võistlusega väga rahule. Kõik eesmärgid, mis ma olen endale püstitanud selleks võistluseks ja selleks hooajaks, olen täitnud. Selle võistluse eesmärk oli enda nimele saada Eesti rekord (213.5kg) ning tulla top6. Tegin 2 rekordiparandust ja saavutasin 6. koha. Tulemuseks jäi 215kg - 1.5kg oli siis minu jaoks boonus. 215 ma väga ei lootnud täna ära suruda. Aga selle aasta eesmärk oligi 215, nii et hooaeg on õnnestunud.

Ennustajad panid minu tulemuse ennustamisega küll väga puusse. Ei kujuta ette, mis valemi järgi te arvutasite. Isegi EMV tulemuste järgi vaadates oleks teistmoodi ennustanud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, Record Breakers on läbi. Mina jäin võistlusega väga rahule. Kõik eesmärgid, mis ma olen endale püstitanud selleks võistluseks ja selleks hooajaks, olen täitnud. Selle võistluse eesmärk oli enda nimele saada Eesti rekord (213.5kg) ning tulla top6. Tegin 2 rekordiparandust ja saavutasin 6. koha. Tulemuseks jäi 215kg - 1.5kg oli siis minu jaoks boonus. 215 ma väga ei lootnud täna ära suruda. Aga selle aasta eesmärk oligi 215, nii et hooaeg on õnnestunud.

Ennustajad panid minu tulemuse ennustamisega küll väga puusse. Ei kujuta ette, mis valemi järgi te arvutasite. Isegi EMV tulemuste järgi vaadates oleks teistmoodi ennustanud.

Ära pikka viha pea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aless oli Breakersi komeet. 2 uut Eesti rekordit ja abs. 6 koht.

Aga minu arust on tagant tulla alati väga. Ei ole pinget, kohustusi.

See et keegi teine sind alahindab ei riku ju vormi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lugesin neid ennustusi alles pärast võistlust :) Aga pinge ja kohustused olid ikka - läksin ju võistlusele kindla eesmärgiga. Kusjuures soojenduse ajal ilma särgita ei tundunud kang küll väga kerge käes. Isegi tekkis korraks kahtlus, kas täna ikka tuleb midagi head. Kui särgiga esimese katse tegin, siis rahunesin maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen ka paar rida kirja.

Sügishooaeg on läbi ja see läks õlavigastuse nahka. Eestikad läbisin 4 valuvaigisti all üle kivide ja kändude ja Breacers oli juba suur piin. Siin pikemalt ei viitsigi peatuda.

Esmaspäevast istun uuesti dieedile ja hakkan oma katkist õlga ravima. Suuri raskusi ei puutu vähemalt kuu aega, aga võimalik ka, et aasta lõpuni, sest keha on vaja korda saada, enne nagunii midagi korralikku teha ei saa.

Plaanis on langetada kehakaal aasta lõpuks 110-112 kg vahele ja veebruari lõpuks- märsti keskpaigaks peaks see olema juba 105 kg juures grin.gif. Sinna ma pidama ka jään, selles mõttes, et järgmisel sügisel võistlen arvatavasti kehakaalus kuni 105 kg.

Jõunäitajatest on eesmärk püsida kogu dieedi vältel surumises min 200 kilo juures. Praegu on varu sinnani kukkumiseks piisavalt grin.gif. Kui hakkan alla selle vajuma, siis annan sööki natuke rohkem peale ja liigun vaiksemalt alla, sest seekord on mul rohkem aega ja saan laduda ka põhja korralikult, mitte ei pea kiiresti tippu tegema hakkama.

Kavatsen hakata ka trennis korralikult kükki ja jõutõmmet tegema, aga eks siin võib selg panna piirangud peale, aga ma vähemalt püüan.

Ehk siis eesmärgid oleksid järgmises järjekorras:

1. õlg korda

2. süvalihaste ja väiksemate lihaste tugevdamine

3. kaal alla 105 kg juurde

4. rinnalt surumise hoidmine min 200 kg juures

5. kükk ja jõutõmme

6. surumise tehikaõpe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen ka paar rida kirja.

Sügishooaeg on läbi ja see läks õlavigastuse nahka. Eestikad läbisin 4 valuvaigisti all üle kivide ja kändude ja Breacers oli juba suur piin. Siin pikemalt ei viitsigi peatuda.

Esmaspäevast istun uuesti dieedile ja hakkan oma katkist õlga ravima. Suuri raskusi ei puutu vähemalt kuu aega, aga võimalik ka, et aasta lõpuni, sest keha on vaja korda saada, enne nagunii midagi korralikku teha ei saa.

Plaanis on langetada kehakaal aasta lõpuks 110-112 kg vahele ja veebruari lõpuks- märsti keskpaigaks peaks see olema juba 105 kg juures grin.gif. Sinna ma pidama ka jään, selles mõttes, et järgmisel sügisel võistlen arvatavasti kehakaalus kuni 105 kg.

Jõunäitajatest on eesmärk püsida kogu dieedi vältel surumises min 200 kilo juures. Praegu on varu sinnani kukkumiseks piisavalt grin.gif. Kui hakkan alla selle vajuma, siis annan sööki natuke rohkem peale ja liigun vaiksemalt alla, sest seekord on mul rohkem aega ja saan laduda ka põhja korralikult, mitte ei pea kiiresti tippu tegema hakkama.

Kavatsen hakata ka trennis korralikult kükki ja jõutõmmet tegema, aga eks siin võib selg panna piirangud peale, aga ma vähemalt püüan.

Ehk siis eesmärgid oleksid järgmises järjekorras:

1. õlg korda

2. süvalihaste ja väiksemate lihaste tugevdamine

3. kaal alla 105 kg juurde

4. rinnalt surumise hoidmine min 200 kg juures

5. kükk ja jõutõmme

6. surumise tehikaõpe

Loodan Renku, et su õlg paraneb kiiresti. Samas on vigastus selline asi mille paranemist väga kiirendada ei saa.

Igal juhul põhja ladumise ajaks oleme siis terved :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hakanud vaikselt pikki seeriaid tegema. See aasta rohkem ei võistle ja nüüd on aega end ravida ja teha igasuguseid huvitavaid harjutusi, mis võistluseelsesse tsüklisse ei mahu. Eelmine trenn tegin Ukraina jõutõmmet. Üle pika aja 8-seid seeriaid oli päris väsitav teha. Lisaks sidusin samal ajal Taavile põlvi, mis paneb ikka korralikult hingeldama. Täna tegin aga keskmise haardega surumist pehme poolkera pealt. Poolkera asetasin surumispingile ja surusin. Jalad praktiliselt maad ei puudutanud, ja suruda oli väga ebastabiilne - aga see oligi eesmärk. Tegin: 8x70kg + 8x90kg + 8x100kg + 8x110kg + 12x120kg. Lisaks tegin liblikat, lendamisi masinal, kangi tõsteid sirgete kätega lamades (Elarilt varastatud harjutus), triitsepsit köiega, Tate pressi ühe käega kaldpinnal ja kummi laialivenitamist. Mõnus trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hakanud vaikselt pikki seeriaid tegema. See aasta rohkem ei võistle ja nüüd on aega end ravida ja teha igasuguseid huvitavaid harjutusi, mis võistluseelsesse tsüklisse ei mahu. Eelmine trenn tegin Ukraina jõutõmmet. Üle pika aja 8-seid seeriaid oli päris väsitav teha. Lisaks sidusin samal ajal Taavile põlvi, mis paneb ikka korralikult hingeldama. Täna tegin aga keskmise haardega surumist pehme poolkera pealt. Poolkera asetasin surumispingile ja surusin. Jalad praktiliselt maad ei puudutanud, ja suruda oli väga ebastabiilne - aga see oligi eesmärk. Tegin: 8x70kg + 8x90kg + 8x100kg + 8x110kg + 12x120kg. Lisaks tegin liblikat, lendamisi masinal, kangi tõsteid sirgete kätega lamades (Elarilt varastatud harjutus), triitsepsit köiega, Tate pressi ühe käega kaldpinnal ja kummi laialivenitamist. Mõnus trenn.

mõned asjad tunduvad päris huvitavad, võiks isegi vahelduseks proovida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hakanud vaikselt pikki seeriaid tegema. See aasta rohkem ei võistle ja nüüd on aega end ravida ja teha igasuguseid huvitavaid harjutusi, mis võistluseelsesse tsüklisse ei mahu. Eelmine trenn tegin Ukraina jõutõmmet. Üle pika aja 8-seid seeriaid oli päris väsitav teha. Lisaks sidusin samal ajal Taavile põlvi, mis paneb ikka korralikult hingeldama.

Vahepealast tahad ka rääkida? :D

Igaljuhul jah olen nüüd Tartus trennid teinud, kes meil veel Revalist seda ei tea. Suureks abiks on siinkohal olnud Alexander, kes on olnud alati abis kui vaja!

Eks ma detsembris olen Tallinnas tagasi ja läheb jälle tants ja trall edasi.

Muudetud kasutaja Taavi701 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma detsembris olen Tallinnas tagasi ja läheb jälle tants ja trall edasi.

Hahaa, su postitusest loeb välja, et Tartus on ehtne piinalaager, kus Aless sulle armu ei anna, ja kui tuled Revalisse tagasi, hakkab lebotamine jälle peale :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahaa, su postitusest loeb välja, et Tartus on ehtne piinalaager, kus Aless sulle armu ei anna, ja kui tuled Revalisse tagasi, hakkab lebotamine jälle peale :P

.....jaa Tartus ongi piinalaager.... Ega muidu tugevaks ei saa! Ainult tugevad jäävad alles (Alex, Elar, Taavi, Erkki jne),

Tartus ei mõelda peaga, vaid ainult piitsaga saab! :lol: Nii lihtne see ongi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.....jaa Tartus ongi piinalaager.... Ega muidu tugevaks ei saa! Ainult tugevad jäävad alles (Alex, Elar, Taavi, Erkki jne),

Tartus ei mõelda peaga, vaid ainult piitsaga saab! :lol: Nii lihtne see ongi!

Olge siis Tartus valmis: kui Taavi laagrist pääseb, saadame järgmise ohvri ta asemele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

panen ka jälle paar rida kirja

olin nüüd ndal aega järjest kõrges palavikus,köhas ja nohus kuid nagu näha siis see eriti jõudu pole võtnud mult. KAll on hetkel päris kõrge, umbes 62 natukene alla / peale.

Täna tegin särgiga surumist.Kang oli käes kerge

1sele pakule 90kg

rinnale 95kg määruste päraselt

rinnale 100kg- tagumik tõusus veidikene

lõppuj veel erinevad lisa harjutused rinnale ja triitsale.

2 viimast võistlust veel kehakaalus 59kg siis liigun juba 66kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×