Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Samakas, ilmselgelt ma täna ei maga ka :)

Ma olen nõus Tarmoga, et kui Siimul täna see lambisärk (mis olemasolevatest on parim) surub 270, siis mida teeb veel tutikas

SK 54...

270 katse näitas, et tehniliselt annab ka ainult paremaks minna. Kiirem allatulek ja pauk on kiirem!

Aga jah, tänane trenn oli hea. Suured kordasid isiklikke rekordeid ja väiksed tegid uusi rekordeid :D

Särk ei suru, mees peab ise suruma :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea ülevaade teie trennidest - lausa lust lugeda, eriti videote üle on hea meel, sealt näeb kohe ära kes kuidas surus. Peale eilset Soome messi võistlust, muidugi on need katsed ikka kulda väärt.... :blink: Seal ei saanud küll aru, palju mehed ise surusid ja palju 6 sõpra kes kõik, rõhutan kõik kahe käega ketastest ja kangist kinni hoidsid, aitasid..... Kükid olid muidugi omaette nähtus. Ainus asi oli see, et nägin 417,5 kg tõmbe ära, see on vast nendest tulemustest kõige mõõdetavam Andy Boltoni esitluses ja seal oli selge varu (seal pead suutma ikkagi seda kangi käes hoida, ilma rihmadeta ja see vend hoidis ja spetsiaalselt veel kauem kui peab...). Iseasi on muidugi see, mis toidu peal seal see seltskond lisaks nende varustuse ja tehnika eripäradele veel on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Särk ei suru, mees peab ise suruma :D

Kuldsed sõnad! Ise ei ole kahjuks surumissärki kunagi proovinud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuldsed sõnad! Ise ei ole kahjuks surumissärki kunagi proovinud. :)

Tänapäeval on asi läinud juba selliseks, et särk peab ikka ka hea olema!

Hea põhjaga mees kehvas särgis surub küll midagi, aga ei mängi kaasa suures mängus, sest palju jääb realiseerimata :D

Ega ilmaasjata neid särke koguaeg ei katsetata ja testita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan, siis vahepealsest, sest muidu kipub teema unarusse vajuma ja võib tunduda, et me ei teegi trenni, kuid kõik see on petlik. Töö käib täie hooga ja kuna võistlused on väga lähedale jõudnud, siis enamus trenne on juba kergemad ja toonust hoidva tooniga, et keha juba vaikselt taastumis režiimi lükata.

Mina ise tegin 4 trenni järjest, laupäev raske surumine, pühapäev kerge selg, esmaspäeval kerge rind ja teisipäeval keskmise raskusega jalg. Keskmise raskusega jalg tähendas seda, et tegin kükki 220x5x2 ja ma ei mäletagi millal ma 220-ga nii oleks teinud, et raskust nagu ei olekski peal olnud, tõesti mõnus oli.

Lisaks veel kogu jalg läbi, eest, tagant ja säär. Kolmapäev ja täna on puhtalt puhkamise päevad olnud ja homme siis viimane raske trenn, kus panen paika algraskused, seda juhul kui uue särgiga suruda saan. B-variandi puhul on algraskus paigas.

Teistel Teami liikmetel on laupäeval algraskuste paika panemine ja nagu meil trennis kombeks, siis keegi armu ei saa katsete osas, sest kõigi võistlejate esmane eesmärk võistlustel on see, et tulemus kirja saadakse. Loodetavasti jooksevad asjad kenasti paika, sest viimane ühistrenn näitas, et saadakse hakkama küll kui tarvis on.

Toidulisandid on samad, ainult selle vahega, et peale kergemaid trenne võtan HT-Ri asemel Herat, sest ebakorrektse toitumise pärast ajab mono hüdraat kaalu ülesse ja keha paiste, endal on ebamugav. Lisaks ennem trenni läheb Pre-Workout, kre-alkalyne ja AAKG, peale trenni siis vastavalt kas HT-R või Hera, mõlemale lisan süsikaid.

Homme veel massaaž Raul Köstri juures, mõned murekohad oleks tarvis ülevaadata ja keha viia natuke paremasse seisu kui ta hetkel on.

Ehk kirjutavad teised ka natuke oma tegemistest, saab väheke ülevaatlikuma pildi mis ja kuidas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole samuti mitu päeva kirjutanud, sest seis on kahtlane.

Üldisest:

Jõudu on meeletult, aga särgiga surudes kaob kogu jõud kuhugi ära.

Usun, et ilma särgita olen oma eluvormile juba päris lähedal, kuigi kaal on 25 kg madalam. Kahjuks ei ole saanud aga max-i proovida, sest õlg ei luba seda teha, see on murekoht küll hetkel. Samuti ei ole teinud mitmeid nädalad tugevat õlga, mis on ka oma jälje jätnud ettevalmistusele.

Särgi käistel on tungrauad praegu vahel ja venitan käiseid suuremaks, loodan, et laupäevases rinnatrennis on sellest tulenev kasu näha. Aga mis veel tähtsam, võistlustel peab see särk kindlasti töötama :D.

Trennist natuke:

Teisipäeval tegin trennis kiirusliku rinna ning taastava triitsepsi, õlale vaid paar väga kerget seeriat hantlitega.

Eile oli jala päev- ohutu kangiga kerge raskusega kahesed kükid, jalapress, sääre sirutused ja trenazööril säär. Kõhtu ka lõppu.

Kaal on 118-119 vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konstateeriks et suht paljud võistlejad räägivad ja näitavad oma hetke vormi erinevates blogides, aasta tagasi oli ikka suht vaikus. Kas see aasta üllatusi ei tulegi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Konstateeriks et suht paljud võistlejad räägivad ja näitavad oma hetke vormi erinevates blogides, aasta tagasi oli ikka suht vaikus. Kas see aasta üllatusi ei tulegi :D

Tartust vb mõni tuleb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tartust vb mõni tuleb :D

Tartu on vaikne jah, eks nädal saab veel salatseda :D

Tiimide arvestuses on nii tartu kui revali tiimile selge, et võiduks vaja kamba peale ära teha enam kui 1 tonn. Sparta mehed kergemad, seega nad võivad veidi alla tonni teha.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn oli rind (viimane särgi trenn enne EMV) ja triitseps.

Alustasin RAW surumises sooja tegemisega ja läksin välja 200-ni. Peale seda särk selga ja parimaks katseks jäi 0,3 kordust 235 kg. Ei tööta see särk mul kuidagi praegu. Seekord on Tartu poistel (Viljar ja Taavi) kuni 120-s hea võimalus kuld ja hõbe võtta, lausa kandikul pakun :D.

Aga siin ka stiilinäide 235 kg:

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Särk töötas alt küll hästi ja rinnale tundus ka, et tuli kiirelt ja õigesse kohta. Triits lihtsalt ei jaksa.

Mõni nädal tagasi tegin triitsale ploki allasurumises isiklikud rekordid :D .

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just jõudsin Tallinnast koju, proovisin ka Revalis algraskust koos teistega. Soojendusega läksin ilma särgita 170-ni ja siis teisele pakule 185, esimesele pakule 195 ja rinnale 200. 200 oli kerge ja kiire. Kõige meeldivam on asja juures see, et küünarnukk surumisel tunda ei andnud - ainult asendit on ebamugav sisse võtta, aga selle vastu on mul nipp olemas. Tänane trenn andis kindlust, et saan võistelda ja vorm on hea. Täna surusin vana särgiga ja sellega ka ilmselt võistlen. Uus ja kitsam särk jääb siis ilmselt kevadeks. Videosid vist kahjuks ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõni nädal tagasi tegin triitsale ploki allasurumises isiklikud rekordid :D .

Plokid ei pruugi näidata tegelikku seisu. Triitsepsi tööfaas toimub hoopis teises suunas st. triitseps sirutub alla selle asemel, et üles sirutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan lihtsalt kerge väss sees, enne võistlusi väike puhkus ja tuleb ilusti.

ma vaatasin video mingi paar kümmend korda selline tunne et sa pole valmis nagu lõpuni suruma unustad selle hetke kui särk lõpetab töötamise, särk viskab mõnusa kiirendusega kangi rinnalt üless ja siis ei jää seisma vaid kohe vajub tagasi, siis kui seisma jääks siis saaks aru et jaks saab otsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan lihtsalt kerge väss sees, enne võistlusi väike puhkus ja tuleb ilusti.

ma vaatasin video mingi paar kümmend korda selline tunne et sa pole valmis nagu lõpuni suruma unustad selle hetke kui särk lõpetab töötamise, särk viskab mõnusa kiirendusega kangi rinnalt üless ja siis ei jää seisma vaid kohe vajub tagasi, siis kui seisma jääks siis saaks aru et jaks saab otsa.

Traksi surumis teooriaga täitsa nõus, ei mõistagi mis juhtub mehega, kui särk seljas suruma peab. RAW on ju mehel korralik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tunnike aeroobset revalis.Peale seda väga kerge selg ja väga kerge jalg.

Kaal on hetkel 59,9kg. Menüüd jälgin pingsalt ja natukene peab veel allapoole liikuma kaaluga

Algraskus laupäevaks on hetkel paigas kuid kõik selgub kohapeal- olenevalt enesetundest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, viimased trennid enne võistlust tehtud. Esmaspäeval tegin ülikergelt jalga ja selga. Täna käisin hommikul Janno juures massaažis ja õhtul tegin kergelt surumist - 90 kiloga üheseid seeriaid (5x1 vist). Nüüd on jäänud 2 päeva puhata ja lahingusse! Kaal oli täna hommikul 93.0. Tundub, et pean kaalumisele jälle söömata minema. Ilmselt magan hommikul kaua ja siis lähen otse kaalumisele. Reede õhtul hakkan Pärnu poole liikuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No oleks nagu aeg teha kokkuvõte võistlusest. Teen siis otsa lahti :-).

Minu tulemuseks jäi valitud algraskus ja tegelikult ega teiseks kullakatseks valitud 247.5 kg alistamist ei olnudki sellest seisust oodata. Võistlusega jäin rahule. Minu kaalus võitis seekord õige mees-Taavi Pehme- ja ka kokkuvõttes võitis see, kes võitma pidi- Kado.

Erilisi positiivseid üllatusi kahjuks võistlusel ei olnud, küll aga negatiivseid, sest paljud said kahjuks 0-i.

Kogu om aettevalmistusest olen tegelikult igapäevaselt pidanud ka blogi, seal ka pikem kokkuvõte viimasest võistlusest- http://www.trenn24.com/blogi

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks viimane aeg ka kokkuvõtteks :)

EMV-l jäi siis parimaks katseks 82,5kg, mis oli sama tulemus kui kevadel kolmevõistluse sees surutud raskus. Ühesõnaga: areng 0 (aga vähemalt ei olnud taandarengut :D )

1. katse oli valitud väga kindla peale, trennis läks alati 77,5kg probleemideta üles. Teine katse oligi siis 82,5kg, mida olen ka trennis ära surunud. Viimaseks oli 85kg, mis nagu videoski näha, ei olnud lähedalgi õnnestumisele. Seda siis arvatavasti seetõttu, kuna kolmandale katsele minnes oli juba pinge suhteliselt kadunud. Nimelt oli selleks hetkeks kaalukategooria võit taskus ning suureks üllatuseks avastasin, et absoluudi kolmas koht on ka käes.

Ise jään selle hooajaga väga rahule, kuna kevadel tulin kolmevõistluses absoluudis teiseks ja nüüd kolmandaks. Saime ka naiskonna võidu Revalisse.

Praegu on plaan selline, et see aasta enam võistlustel kaasa ei tee, üritan korralikult põhja laduda ning samal ajal ka aeroobsele rohkem rõhku panna. Kevadel läheb juba raskemaks. Peab suuremaid raskuseid kangile laduma hakkama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks viimane aeg ka kokkuvõtteks :)

EMV-l jäi siis parimaks katseks 82,5kg, mis oli sama tulemus kui kevadel kolmevõistluse sees surutud raskus. Ühesõnaga: areng 0 (aga vähemalt ei olnud taandarengut :D )

1. katse oli valitud väga kindla peale, trennis läks alati 77,5kg probleemideta üles. Teine katse oligi siis 82,5kg, mida olen ka trennis ära surunud. Viimaseks oli 85kg, mis nagu videoski näha, ei olnud lähedalgi õnnestumisele. Seda siis arvatavasti seetõttu, kuna kolmandale katsele minnes oli juba pinge suhteliselt kadunud. Nimelt oli selleks hetkeks kaalukategooria võit taskus ning suureks üllatuseks avastasin, et absoluudi kolmas koht on ka käes.

Ise jään selle hooajaga väga rahule, kuna kevadel tulin kolmevõistluses absoluudis teiseks ja nüüd kolmandaks. Saime ka naiskonna võidu Revalisse.

Praegu on plaan selline, et see aasta enam võistlustel kaasa ei tee, üritan korralikult põhja laduda ning samal ajal ka aeroobsele rohkem rõhku panna. Kevadel läheb juba raskemaks. Peab suuremaid raskuseid kangile laduma hakkama :P

Laura on väga ilmseid asju mida tuleks muuta :D

Muidugi see särk millega sa surusid on kindlasti muidu hea särk, aga suruda sellega ei kõlba. Kang tuli nagu laviin sulle peale, ime et sa selle 82,5 üldse ära surusid.

Vb peaksime me selle väikese särgi suruma õpetama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×