Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Tegin eile kiiruslikku surumist. Proovisin RAMi - sellega oli mõõdukalt valus. Proovisin ka oma eel-eelviimast särki (see on minu jaoks väga suur, sain ise selga), mis praegu Tambeti käes on. Lasin 90kg rinnale - oli valus, aga mitte nii valus nagu tiheda särgiga. Võib juhtuda, et ma siis ikkagi võistlen, aga mingi suurema särgiga. See nädal särki ei tee rohkem.

Lisaks võrdlesin Slingshoti ja Titan Super RAMi. RAM meenutab minu arust rohkem särki ja annab rohkem kilosid. Slingshot on pehmem ja mugavam ja sellega ei olnud valu.

Kas sa nädalavahetusel oled olemas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegin täna kergelt jalga. Esimene harjutus oli kiiruslik kükk kastile, tegin 150x6x2, aga suurim puudus mis ma täheldasin oli, et kiirusliku starti alt ei ole, ka kergema raskusega ei suutnud just suure plahvatusega alt tõusta. Seega on selge, et järgmise 1.5 kuu jooksul tuleb kiirust selgelt parandada, sest aeglasena ei ole midagi jõutõstmises teha.

Lisaks tegin veel ühe jalaga jalapressi 4x6, reie esiosa 4x8, ja säärt 5x12, kõik harjutused tegin 50%-ga, sest laupäeval on tarvis korralikult suruda.

Homme Kaidole ja Renele appi, loodetavasti suudavad nad head minekut näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa nädalavahetusel oled olemas?

Ma arvan, et ei hakka tulema, ma normaalse särgiga ei saa niikuinii suruda ja küünarnukk on eilsest ikka päris valus praegu. Lasen tal veel puhata, muidu lõhun järgmise särgitrenniga veel rohkem ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tegin täna kergelt jalga. Esimene harjutus oli kiiruslik kükk kastile, tegin 150x6x2, aga suurim puudus mis ma täheldasin oli, et kiirusliku starti alt ei ole, ka kergema raskusega ei suutnud just suure plahvatusega alt tõusta. Seega on selge, et järgmise 1.5 kuu jooksul tuleb kiirust selgelt parandada, sest aeglasena ei ole midagi jõutõstmises teha.

Lisaks tegin veel ühe jalaga jalapressi 4x6, reie esiosa 4x8, ja säärt 5x12, kõik harjutused tegin 50%-ga, sest laupäeval on tarvis korralikult suruda.

Homme Kaidole ja Renele appi, loodetavasti suudavad nad head minekut näidata.

Mina teen rinda laupäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mule endal oli paar aastat tagasi sama jama, et küünarnukkides jubedad valud, mulle aitas 3-4korda päevas määrides udara kreemi, ja enne trenni määrisin ja masseerisin soojendava kreemiga,

Võid proovida ka nii et jätad triitsa kinnituse kohad varrukate alt välja, vaatasin mingis siimu surumis videos oli sama moodi särk päris üleval käe peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mule endal oli paar aastat tagasi sama jama, et küünarnukkides jubedad valud, mulle aitas 3-4korda päevas määrides udara kreemi, ja enne trenni määrisin ja masseerisin soojendava kreemiga,

Võid proovida ka nii et jätad triitsa kinnituse kohad varrukate alt välja, vaatasin mingis siimu surumis videos oli sama moodi särk päris üleval käe peal.

Ma proovisin jah eile suurema särgiga nii, et tõmbasin varrukad võimalikult üles. Natuke parem oli küll jah. Aga õige särgiga ma varrukaid üles tõmmata ei saa - see on päris kitsas mul. Mis see udara kreem on? Ma määrin hobusesalvi, see natuke nagu leevendaks küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mmmm udara kreem on selline kreem millega määritakse lehmal udaraid, sellel on mingid põletiku vastased ja valuvaigistavad ained sees + siis veel on seal erinevad eeterlikud õlid.

Ise sain seda Kesko agrost ja see maksis 1L pudel kuskil 550 eek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tna jõutõmme ja selja üldine trenn

jõutõmmet olen viimasel ajal hakanudki kitsalt tegema,üks kord oli kavas kitsalt tõmme ja sealt see tuli. Viimased trennid olen kõik kitsalt tõmmanud. Tna tegin tõmbes 3x1

1x1 130 kg

1x1 140 kg

1x1 150 kg - mis ühtlasi ka mu uus rekord jõutõmbes ilma varustuseta ja seda veel kitsalt tõmmates.

Lisandusid veel erinevad selja harjutused ja biitseps.

Vorm on nagu nii ja naa,kükis ja tõmbes olen end ületanud, eks laupäeval näis mis surumises saama hakkab. Eelminesed võistlused tõmbasin jõutõmbes trikoo põhjaga 130kg- soojendusel ja algraskus oli võistustel 145kg ? Preagune vorm on paljulubav kolmevõistluseks,eriti jõutõmbes

kaal oli tna peale trenni 60,8kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis ainult minul raske surumine (teised teevad homme).

Tahtsin proovida väiksemat särki (SK 50).

Alguses midagi lubavat ei olnud. Väga raske oli teha surumisliigutust. Siis suuremate raskustega nagu hakkas lubama.

Surusin reeglitepäraselt 270 ja 280.

280-l oli parem käsi juba täitsa surnud ning 290-st ei tulnudki midagi välja.

Üldiselt näitas trenn, et jään ikka suurema särgi peale. Saab vähemalt normaalse surumisliigutuse teha.

Homme siis paugutavad teised!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkan vaikselt paranema ja jõusaalis käima.Muidugi tulemused on veel naeruväärsed.Tänane trenn oli selline

kükkimine 75kg 3x6 eestkükk õlg veel ei lase kangi piisavalt turjale

surumine 100kg 3x10

tõmme 170kg 4x8.

Muudetud kasutaja HEIKI67 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin surumist kummide ja kettidega: 3x110kg (+10kg kette) + 3x110kg(30kg kette) + 3x110kg (50kg kette) + 2x130kg (+50kg kette) + 2x140kg (+50kg kette) + 2x150kg (+50kg kette) + 2x160kg (+50kg kette) + 2x170kg (+50kg kette) + 2x180kg (+50kg kette).

Lisaks tegin lockouti istudes smithil, kus viimane seeria oli 3x180kg. Siis tegin triitsepsit. Köiega sain juba natuke suuremaid raskusi kasutada ja muid triitsepsiharjutusi tegin kergelt 15-20-seid seeriaid. Köiega plokil annab küünarnukk kõige vähem tunda.

Loomulikult läks mul järjekordselt šeik ka kotis ümber, nii et särk ja püksid olid märjad, ja ketside paelad olid roosad. Oli tore. Lasin küll gaasid šeikerist umbes 10 korda välja, aga tundub, et see ikka ei aita. Peab ilmselt kõik pulbrid eraldi anumates kaasa võtma ja kohapeal segama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna tegin surumist kummide ja kettidega: 3x110kg (+10kg kette) + 3x110kg(30kg kette) + 3x110kg (50kg kette) + 2x130kg (+50kg kette) + 2x140kg (+50kg kette) + 2x150kg (+50kg kette) + 2x160kg (+50kg kette) + 2x170kg (+50kg kette) + 2x180kg (+50kg kette).

Lisaks tegin lockouti istudes smithil, kus viimane seeria oli 3x180kg. Siis tegin triitsepsit. Köiega sain juba natuke suuremaid raskusi kasutada ja muid triitsepsiharjutusi tegin kergelt 15-20-seid seeriaid. Köiega plokil annab küünarnukk kõige vähem tunda.

Loomulikult läks mul järjekordselt šeik ka kotis ümber, nii et särk ja püksid olid märjad, ja ketside paelad olid roosad. Oli tore. Lasin küll gaasid šeikerist umbes 10 korda välja, aga tundub, et see ikka ei aita. Peab ilmselt kõik pulbrid eraldi anumates kaasa võtma ja kohapeal segama.

Ise segangi kõik kohapeal, hommikul doseerin kuivaine kogused valmis ja kohapealt võtan vee ja seda muret ei ole, et midagi laiali läheks... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, mul on 3 šeikerit kaasas, siis lisaks kolmele šeikerile tuleb 3 lisaanumat kaasa võtta. Natuke tüütu küll, aga midagi pole teha.

Mul trenni eelne valk on sheikeris kuivalt kaasas, vett leiab igaltpoolt. Samasse shakerisse panen BCAA joogipuru ( eelnevalt kergelt loputan eelmisest sodist ) ja trenni lõpus tuleb valgupuru koos kõigi lisadega, mis on eelnevalt valmis segatud arginiini topsikusse. Lisaks enne trenn laks aminoid ühes pisikese topsikus. Et siis kokkuvõtvalt mul 1 shaker, 2 arginiini topsikut ( ühes valk ja teises BCAA ) ja 1 pisike topsik aminotega. Võtab vähe ruumi ja ei pea igakord 3 sheikerit pesema :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane rinna ja triitsa trenn tehtud.

Surumine

Trenn oli hea, aga särgiga surumine on ikka pe---s mis pe-----s. Tegin 4 katset rinnale, aga ükski katse üles ei läinud. Alla tuli küll ilusti :blink:. Seekord proovisin 52 särki, aga järgmine kord ehk siis viimane trenn enne võistlusi proovin 50-ga suruda ja siis otsustan, mida võistlustel katsetan.

Peale särgiga surumist tegin natuke trenni kah :D . Kui ma üldiselt kustun trenni esimeste seeriatega sel hooajal täielikult ära, kuna suvel põhja ei jõudnud teha kaalu langetamise tõttu, siis tänane peale särki surumine näitab, et üldine jõud on väga hea.

Peale särgiga surumist tegin RAW 1x180, 1x190 ja 1x200 väga kergelt, mis on minu puhul päris hea.

2 nädalat tagasi tegin 200ga 3-se, viimast kordust natuke aidati (trenn oli hommikul kell 12, kui ma olen veel uimane ja lihased alles magavad, mis tähendab, et kella 5 ajal tehes oleks kindlasti 1-2 kordust juures olnud- olen ju harjunud kell 5 treenima).

Järgmiseks tegin trossidega lendamist 4 seeriat. Proovisin ka pea alaspidi surumist, aga siiski ei teinud seda teatavatel põhjustel.

Triitseps

Alustasin ploki alla surumisega ja viimased 2 seeriat tegin Revalis plokk põhjas- Siim ja Tarmo hoidsid mind kinni :), et plokk mind paigast ei liigutaks. Kokku 4 seeriat.

Järgmiseks ploki alla surumine althaardes 3 seeriat.

Viimase triitsepsi harjutusena 3 seeriat V trossiga ploki alla surumist.

Kaal oli 118,4 kg ja sellega on kõik korras, et võistlusteks kaaluda umbes 119,5.

Tänane trenn andis kindlasti tõuke progressiks, sest tundsin, et lihased said hea koormuse.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane ühitrenn oli hea edasiminek võrreldes eelmise nädalaga. Kuigi see oli ka prognoositav.

Kui eelmine nädal realiseeris ennast 1/5, siis täna oli see 4/5.

Paljud surusid oma isikliku rekordi, paljud taastasid enesekindluse. Minu isiklik ootus ja lootus on see, et keegi võistlustel 0 ei saaks.

Järgmise nädala ühistrennis paneme paika algraskused.

Hiljem tulevad ka mõned videod ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Tänane trenn oli väga suur kordaminek, ilma särgita surusin 145 mis on ühtlasi uus rekord ning usun et hetkel olen võimeline 150-152.5 kg ilma varustuseta suruma!

Täna proovisin uut särki ning läks väga hästi. 150 kg rinnale ei saanud otsustasime juurde panna, 160 tuli rinnale ja ülesse, samuti 165 ning 170 kg, viimane raskus küll tagumik lahti kuid küll selle reeglite päraselt ära realiseerin! peale surumist lockout, rinnavenitus, triits plokil ning hantliga ühe käega selja tagant. Enesetunne on väga hea ning loodan EMV teha hea tulemuse!

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole blogi seni pidanud, aga kuna kuulun Reval Teami, jätan endaski mõned read ja video.

Tänase ühistrenni saab kirjutada kordaläinuks, nagu Kaido eelnevalt kirjutas. Palju rekordeid ja edasiminekuid kõigipoolt. Hea töö!

Omal on kaal veel 1 kilo üle ja see ei lase veel korralikult niigi pingul särgiga kangi rinnale. Kevadel oli sama rida, aga kui kaaluga sain 105 meeste sekka, siis probleemid kadusid. Eelmise nädalaga võrreldes olen 500g kergem ja täna oli juba suht ok. Usun ja loodan olla nädala pärast õiges kaalus ja algraskused paika panna.

Lisan oma 250 video, vähe vajab veel timmimist, aga see oli alles teine särgi trenn ja aega 2 nädalat.

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö Tarmo. Kuna see ei olnud mitte esimene katse ja selleks ajaks juba vast kerge väsimus sees, siis varu tundub olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna trenn tehtud, õige särk kohale ei jõudnud, pidin kasutama b-varianti, mille leidsime reedel. Tänud siinkohal Raul Randmäele, kes oli nõus oma nr50 f6 särki laenama. Tegu siis sama särgiga millega ma kunagi olen samuti surunud, kuid enda särgiga ei saaks varustusekontrolli läbida. Tundsin ennast selles särgis kui viiner kiles, sest no ikka pagana ümber ja kitsas oli seal :blink: , aga kuna ta on pehme siis sai kenasti suruda.

Surumine nägi muidu välja sedasi täna: 20x15, 70x8, 120x5, 160x2, 195x1 - viimane oli korraliku varuga surutud. Edasi särk selga 240x2 esmalt 2-ne pakk ja kohe 1-ne otsa. Siis 260x1 ja 270x1, 275 failisin. Lisaks tegin smithil lockoute, raskused väiksemad kui eelmisel nädalal, 197x3 olid viimased 2 seeriat.

Edasi rinnavenitus trossidega 3x8 ja 3 triitsepsi harjutust ka peale kukla tagant, alla surumine ja käed tagurpidi alla surumine, kõik siis polkil, raskused kasvavad ja kõigis harjutustes 3x6.

Videod ka siis, 270 mitte just parim, aga ei hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu kuju oled Siim, suruda lambi särgiga selline tulemus. Ei taha teada mis tulemus korralikult "sissesõidetud" särgiga teed.

NB tänud su isale, et nii abivalmilt meid kõiki abistas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaids praegu närib küüsi

Samakas, ilmselgelt ma täna ei maga ka :blink:

Ma olen nõus Tarmoga, et kui Siimul täna see lambisärk (mis olemasolevatest on parim) surub 270, siis mida teeb veel tutikas

SK 54...

270 katse näitas, et tehniliselt annab ka ainult paremaks minna. Kiirem allatulek ja pauk on kiirem!

Aga jah, tänane trenn oli hea. Suured kordasid isiklikke rekordeid ja väiksed tegid uusi rekordeid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×