Jump to content
Alexander Andrusenko

Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

Recommended Posts

Sügavus oli küll väga korralik pauguga alla. Silbaumiga kahe peale saab ühe väga hea küki kokku, ühe poolt supersügavus ja teise poolt plahvatuslik ülestõusmine.... :o Küll see 400 ka tuleb kui vormi ajastamine täppi läheb, anna kindlasti teada kuidas surumine läheb - video on teretulnud.. :o

Ott, ma kinnitan sulle, et rohkem madalamale polnud siimul võimalik minna, olin ju kükakil seda kõrgust vaatamas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ka täna särki, aga olukord on kahjuks selline, et särgiga suruda ei saa. Soojenduse ajal oli tunne väga hea ja vorm on täitsa korralik. Kui aga särgi selga saime, hakkas küünarnukk põrguvalu tegema. Ei saanud isegi kangist kinni võtta. Pärast mõningast trikitamist sain siiski kangist kinni ja 185 surusin pakule ära. Teise seeriana surusin 195 madalale pakule, kuid siis lõi veel suurema valu sisse ning pidin pooleli jätma. Särgi käis surub täpselt haigele kõõlusele ja midagi ei ole teha. Ilma särgita saan suruda ilma probleemideta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaido 290 on ka ikka muljetavaldav, see on täitsa korralik surumine - mitte selline nagu poisid suruvad 3 meest lisaks surujale hoiavad ka veel kangist kinni ja siis ei suudeta lõppu ära fikseerida. Tubli vorm on võimas ja loodan selle 300 ka ikka lähiajal ära näha... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna läks kordamisele reedene särgiga surumise osa trennist, sest reedel ei tulnud sellest midagi välja.

Alustasin trenni korraliku soojenduse ja lihaste lahti venitamisega.

Esimesena harjutusena tegin horisontaalpingil ilma särgita surumise, see siis soojenduseks ja liikusin kuni 190 kiloni, rohkem ei hakanud pingutama. See oli aga ilus ja kiire.

Siis särk selga ja tunne oli võrreldes reedega hoopis teine.

Järgmise harjutusena tegin maas kummide ja SlingShotiga kiiruslikke surumisi 3x8 seeriat. Peale seda veel kergelt kiiruslikke lendamisi trossidega.

Õlga ei teinud, kuna seda on vaja hoida.

Triitsepsile tegin 1 kiirusliku harjutuse umbes 40-50 %-ga maxist ja 5 seeriat, kordused 8 kordust seerias.

Lisan ka ühe video harjutusest, mis mul päris hästi välja tuleb :o :

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 päeva jooksul oli 20 särgitrenni.

Laupäeval oli meil siis suurem ühistrenn. Ma olin mõne tunniga päris küpse igatahes.

Ühistrennide suur pluss on see, et seal joonistuvad vead selgelt välja.

Kui teinekord paar-kolm poissi kõrval veel pigistavad silma kinni, siis ühistreeningud näitavad selgelt seda mille kallal tuleb veel tööd teha.

Ja see on hea!

Minu arust suur enesega rahulolu ei ole väga hea motivaator.

2 särgitrenni on veel jäänud ning õppida on meil kõigil veel palju!

Täna oli plaanis maas kiiruslik surumine kummidega. Treenisime plahvatust.

Lisaks tegime kergelt läbi triitsepsi ja õla. Lisaks mõned süvalihaste harjutused õlale.

Lisaks trennile laseme ennast masseerida Raulil ning sööme stabiilselt proteiine ja kreatiine. Mulle on hakanud meeldima Metal Pump.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegin täna tõmmet 10cm alustelt. Viimane seeria oli 3x215. Jäi veel varu sisse. Siis tegin allatõmbeid, sõudmist, alaselga pukkidel, biitsepsit, rannet ja siselihaseid. Raskused kasvavad igas harjutuses, see on meeldiv. Reedel plaanin veel särki selga panna, siis on näha, kas saab suruda või ei saa. Tõenöoliselt proovin natuke suuremat särki, äkki sellega on küünarnukil parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, kirjutan siis ka, esmalt ehk laupäevast, millest tegelikult midagi kirjutada pole, sest surumine ebaõnnestus totaalselt, seda siis põhjusel,et suvega olen kaalu suutnud langetada, aga keha on kasvanud ja särk millega kevadel surusin on hetkel ilmselgelt väike ning peale 2-sele pakule laskmist laguneb tehnika täielikult ära ja suruda pole enam võimalik. Nüüdseks on juba uus särk tellitud ja loodetavasti saan selle reedel/laupäeval kätte särgiks super katana nr54.

Laupäeva kõige positiivsem osa oli vast tegelikult lõppude surumine, kus suutsin korraliku edasiminekut näidata.

Ehk siis Smithil lockout: 157x3, 187x3, 217x3 . Triitseps sai samuti kõva koormuse ning õhtul oli tunne nagu oleks peksa saanud, sest kõik kohad olid valusad.

Eile tegin kerget surumist samade raskustega mis Kaido, seega ei hakka neid asju ümber kirjutama.

Täna siis aga jõutõmme. Olen 2 nädalat tõmmet kergemalt teinud, seega oli täna aeg korralikult pingutada juba. Kava nägi ette,et täna on kitsalt tõmme ja ega siin midagi oodata polnud, plaani järgi oli 3-stega ülesse minek ja üks 1-ne ka veel otsa.

Seeria oli selline: 20x10, 120x8, 170x5, 220x3, 240x3, 250x3, 260x3, 270x3, 300x1 . See on ka parim seeria mis ma teha olen suutnud, viimane raskus oli küll rekordi kordamine, kuid alla tehtud seeriad väistasid ka kõvasti.

Edasi tegin plokil vastu kõhtu tõmbeid 5 seeriat, kordusi hoidsin 6-e peal

Järgmisena t-kangiga kaldpingil tõmbed vastu kõhtu: 90x6, 110x6, 125x6, 140x6- suutsin viimase seeria paremini teha kui 1.5 nädalat tagasi, ja jäi isegi 1-2 kordust varu.

Sirged käed alla plokil: 3x8

Lõppu veel biits ja alaselg, 4x8 mõlemat.

Toidulisad on samad, HT-R, kre-alkalyne , AAKG, süsikad, BCAA ja ennem trenni pre-workout.

Reedel siis kergem jalg ja laupäeval juba väike tõehetk surumises, loodetavasti uus särk toimib nii nagu peab ja saan oma tehnikaga suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tegin täna tõmmet 10cm alustelt. Viimane seeria oli 3x215. Jäi veel varu sisse. Siis tegin allatõmbeid, sõudmist, alaselga pukkidel, biitsepsit, rannet ja siselihaseid. Raskused kasvavad igas harjutuses, see on meeldiv. Reedel plaanin veel särki selga panna, siis on näha, kas saab suruda või ei saa. Tõenöoliselt proovin natuke suuremat särki, äkki sellega on küünarnukil parem.

Kus sa teed reedel surumist?

Me teeme Revalis kell 12.00 - igaks juhuks teadmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, kirjutan siis ka, esmalt ehk laupäevast, millest tegelikult midagi kirjutada pole, sest surumine ebaõnnestus totaalselt, seda siis põhjusel,et suvega olen kaalu suutnud langetada, aga keha on kasvanud ja särk millega kevadel surusin on hetkel ilmselgelt väike ning peale 2-sele pakule laskmist laguneb tehnika täielikult ära ja suruda pole enam võimalik. Nüüdseks on juba uus särk tellitud ja loodetavasti saan selle reedel/laupäeval kätte särgiks super katana nr54.

Laupäeva kõige positiivsem osa oli vast tegelikult lõppude surumine, kus suutsin korraliku edasiminekut näidata.

Ehk siis Smithil lockout: 157x3, 187x3, 217x3 . Triitseps sai samuti kõva koormuse ning õhtul oli tunne nagu oleks peksa saanud, sest kõik kohad olid valusad.

Eile tegin kerget surumist samade raskustega mis Kaido, seega ei hakka neid asju ümber kirjutama.

Täna siis aga jõutõmme. Olen 2 nädalat tõmmet kergemalt teinud, seega oli täna aeg korralikult pingutada juba. Kava nägi ette,et täna on kitsalt tõmme ja ega siin midagi oodata polnud, plaani järgi oli 3-stega ülesse minek ja üks 1-ne ka veel otsa.

Seeria oli selline: 20x10, 120x8, 170x5, 220x3, 240x3, 250x3, 260x3, 270x3, 300x1 . See on ka parim seeria mis ma teha olen suutnud, viimane raskus oli küll rekordi kordamine, kuid alla tehtud seeriad väistasid ka kõvasti.

Edasi tegin plokil vastu kõhtu tõmbeid 5 seeriat, kordusi hoidsin 6-e peal

Järgmisena t-kangiga kaldpingil tõmbed vastu kõhtu: 90x6, 110x6, 125x6, 140x6- suutsin viimase seeria paremini teha kui 1.5 nädalat tagasi, ja jäi isegi 1-2 kordust varu.

Sirged käed alla plokil: 3x8

Lõppu veel biits ja alaselg, 4x8 mõlemat.

Toidulisad on samad, HT-R, kre-alkalyne , AAKG, süsikad, BCAA ja ennem trenni pre-workout.

Reedel siis kergem jalg ja laupäeval juba väike tõehetk surumises, loodetavasti uus särk toimib nii nagu peab ja saan oma tehnikaga suruda.

Revalisse osteti kuu aega tagasi uus kang, korralik Eleiko. Seni tõmbasime vanade juustudega ja pidamine oli ikka väga kehva.

Ma mäletan aeg-ajalt Siimu raevu, kui kang ei tahtnud tõmbe ajal käes püsida :)

Usun, et korralik areng tõmbes aitab Siimul 1000 kilo varuga kokku teha. Tänases trennis jäi varu igale raskele seeriale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

kirjutan ka miskit tänasest trennist,

Alustasin Kükiga ning Kaido soovitas kergelt võtta, ilma sidemeteta tegin viimase 140x3 kergelt ning põlved sai kinni pandud pehmete sidemetega ning tehtud 2x3 160 kg. Proovin hetkel paika saada oma tehnika, sest hetkel on see 0, kükk üks mu nõrgemaid alasi.

Peale seda jalapressi 4s kus viimane 500kgx8, edasi reie esiosa millest viimane 115x8 ning reie tagaosa istudes pingil. peale seda veel säärt ja venitused.

Neljapäeval teen selga ning ootan juba laupäevast särgi trenni.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus sa teed reedel surumist?

Me teeme Revalis kell 12.00 - igaks juhuks teadmiseks.

Ma ilmselt panen reedel särgi ainult selga - kui tunnen, et saan suruda, siis ilmselt tulen laupäeval ühistrennile. Kui on kohe aru saada, et igasugune surumine on välistatud, siis ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna mina olen Reval Teami talendikütt, siis Siimu kasvamise jutuga tuleb meelde pilt, kui ma teda esimest korda nägin. Siis ta oli lihtsalt üks paks ja uudishimulik poiss. Nüüd aga suur mees igas mõttes. Tüüp on megalt kasvatanud lihast, kui ma ei eksi, siis ainuüks käsi on paari aastaga visanud 8 cm ümbermõõtu juurde. Kusjuures rihm on kõhu pealt paar auku väiksem. Seega mehel on tõesti suur mure, kui väidab et särki ei mahu ära, sest on suvel kasvanud.

Jätka samas vaimus! Tonn tuleb sügisel ära :)

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarmo, sinu toetus Team'ile on olnud märkimisväärne.

Ma usun, et kõik hindavad neid samme mida sa oled astunud nende heaks!

Sinu talentide nimekiri on muljetavaldav: Siim, Hjalmar, Krissu, Marju, Pennu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tarmo, sinu toetus Team'ile on olnud märkimisväärne.

Ma usun, et kõik hindavad neid samme mida sa oled astunud nende heaks!

Sinu talentide nimekiri on muljetavaldav: Siim, Hjalmar, Krissu, Marju, Pennu :)

Martin ka, temast rääkisin juba suht ammu :D Kus juures kõigil oli/on suur shants tulla Eesti Meistriks, vahel jääb neil puudu fanatismist.

Kui nüüd paar meest oma ärateevad, siis altvedajad on vaid naised :P

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegin täna jalga.

Alustasin kükiga ohutu kangiga, mida proovisin siis alles teist korda. Tegin kergelt ning kaheseid kiireid seeriaid ja läksin välja 170ni- oh imet, selg ei andnud üldse tunda ja see on hea. Ma ei tea umbes ka, miks sellele kangile selline nimi on antud, aga ohutu tundub see tõesti olevat, vähemalt seljale :). Äkki hakkan veel kunagi uuesti 3-võistlust tegema :D.

Järgmiseks jalapress 1 jalaga, säärte sirutused ja säärte painutused. Säärelihastele 2 harjutust ja lõppu veel 2 harjutust kõhulihastele.

Tallinnasse tulles pidin leidma endale massööri (Tartus käisin Janno Jürgensoni juures, kes on minu meelest parimatest parim) ja loomulikult kiikasin ise ja ka soovituste taustal Lauri Rannamaa poole. Juba teist nädalat käisin ka täna tema juures massaažis ja olen väga rahul.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Martin ka, temast rääkisin juba suht ammu :D Kus juures kõigil oli/on suur shants tulla Eesti Meistriks, vahel jääb neil puudu fanatismist.

Kui nüüd paar meest oma ärateevad, siis altvedajad on vaid naised :P

Ma lihtsalt mõtlen sellele näitele tuginedes, et kui palju häid poisse võib Eesti saalides niiöelda ripakil olla...

Ma usun, et väääga palju!

Mis naistesse puutub, siis äkki sa pead seal oma taktikat muutma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõmme tuleb Siim korralikult ja võib ainult aimata, kui mitte niipalju seeriaid alla mite teha ja varustus selga...mis sealt tulla võib... :)

Eesmärk on paigas mis sügisel tõmmata soovin. Ma hetkel ei tea kas laialt ka nii palju suudan tõmmata,aga samas miks ei peaks ja võiks isegi rohkem. Ennem surumise võistlust rohkem tõmmet raskelt ei tee seega teada ei saa, aga peale võistlust saab juba laialt tõmbe numbreid vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lihtsalt mõtlen sellele näitele tuginedes, et kui palju häid poisse võib Eesti saalides niiöelda ripakil olla...

Ma usun, et väääga palju!

Mis naistesse puutub, siis äkki sa pead seal oma taktikat muutma :)

Et enne tulemus ja siis kinno, mitte vastupidi :D

Aga jah, usun et on tõesti palju ripakil, natuke selgitada ja avardada silmaringi ning usun et neid tiitli kanditaate kordades juures. Mina noppisin oma leiud endisest Coral Clubist. Naised mujalt. Asi vist selles, et Coralist tulid kõvad "kärbsed", mujalt kanditaatidega ja/või naistega sõtta minna ei saa :P

Muudetud kasutaja tarmop poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin eile kiiruslikku surumist. Proovisin RAMi - sellega oli mõõdukalt valus. Proovisin ka oma eel-eelviimast särki (see on minu jaoks väga suur, sain ise selga), mis praegu Tambeti käes on. Lasin 90kg rinnale - oli valus, aga mitte nii valus nagu tiheda särgiga. Võib juhtuda, et ma siis ikkagi võistlen, aga mingi suurema särgiga. See nädal särki ei tee rohkem.

Lisaks võrdlesin Slingshoti ja Titan Super RAMi. RAM meenutab minu arust rohkem särki ja annab rohkem kilosid. Slingshot on pehmem ja mugavam ja sellega ei olnud valu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×