Jump to content
luigapoiss

Peale jõusaalis käiku valud kaelas

Recommended Posts

Käisin siis juba mitmendat korda Võrus spordihalli jõusaalis....kuna seal juhendajat ega mingit treenerit ei ole siis ei oska ka kellegi muu käest küsida mis valesti läks

Olin juba umbes 20 minutit tegelenud erinevate ülakeha harjutustega kui peale rinnalt surumise trenazööri masinaga tegin harjutusi nagu sellel pildil siin ainuke vahe et ma tegin külgede pealt kokku surumisi...ei tea kuidas selle harjutuse nimetus õige on....ja peale kaheksandat surumist 45 kg-ga tegingi midagi nii valesti,et veel nüüd ka peale 3 tunni möödumist kael ja selgroog valutavad....enne tegin ka sõudeergomeetriga 10 minutilise soojenduse ja ka muid harjutusi ja seerjaid ülakehale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ikkagi, selgroog sellisest asjast valus? wtf?

Kui juba kaela suutis valusaks teha siis pole väga raske valul sealt ka rinnaossa kiirguda. Vbl suutis rinnaosa isegi otse mõjutada.

Ühesõnaga ma arvan ka et pingutas väga valesti oma lihaseid.

Külma ja kompressiooni soovitaks esialgu. Võid ka mingit valu vaigistavat salvi määrida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need valu vaigistavad asjakesed ei kaota ju probleemi ennast?

Külasta mõnd massööri, teeb ehk asja korda :huh:

Kui nii küsid, siis kas massöör teeb asja korda? Kui mingi närv on pitsunud, siis pole sellest masseerimisest sugugi kauemaks abi.

Alati võib loota, et see oli ühekordne asi, aga tegelikult tuleks jälgida tehnikat ja kehaasendit ning mittesobivad harjutused kõrvaldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige tõenäolisemalt närv pitsunud jah. Tuleb hoiduda sellest harjutusest ja üldse käte liiga suure amplituudiga liigutamisest tahapoole mingiks ajaks, vähemalt seni kuni valu taandub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×