Jump to content
TõnuE

Tudengirammumees 2011 22.september Vabaduse Väljakul

Recommended Posts

Tudengirammumees 2011

Tallinna tudengite sügispäevade raames selgub selle aasta tugevaim tudeng.

Tudengirammumehe kandidaatide jõukatsumine leiab aset 22.septembril algusega kell 19:00 Tallinnas, Vabaduse väljakul.

Võistlusalasid on kokku viis.

Kummi kantmine, kohvrite kandmine distantsi peale, palkide ja kangi surumine, õlletünni kandmine, veoauto tõmbamine.

Rammumehe võistlust korraldava Eesti Professionaalsete Rammumeeste Ühing ning RõõmuLabor.

Auhinnad paneb välja tudengite sõber A Le Coq, Polar, Adidas, GymLeco, Powerman.

Võistlusele registreerimine pool tundi enne võistluse algust koha peal või e-maili aadressil Einasto@rl.ee

Tõnu Einasto

Tudengirammumees 2011 korraldaja

RõõmuLabor OÜ

+372 5301 5353

einasto@rl.ee

http://www.rl.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küsitud, kas Tartu tudengipäevade raames ka rammumehe võistlus tuleb.

Praegu seda planeeritud pole, nii et ka Tartu tudengid peaks ennast kirja panema ning Tallinnasse võistlema tulema.

Tudengirammumees 2011

Tallinna tudengite sügispäevade raames selgub selle aasta tugevaim tudeng.

Tudengirammumehe kandidaatide jõukatsumine leiab aset 22.septembril algusega kell 19:00 Tallinnas, Vabaduse väljakul.

Võistlusalasid on kokku viis.

Kummi kantmine, kohvrite kandmine distantsi peale, palkide ja kangi surumine, õlletünni kandmine, veoauto tõmbamine.

Rammumehe võistlust korraldava Eesti Professionaalsete Rammumeeste Ühing ning RõõmuLabor.

Auhinnad paneb välja tudengite sõber A Le Coq, Polar, Adidas, GymLeco, Powerman.

Võistlusele registreerimine pool tundi enne võistluse algust koha peal või e-maili aadressil Einasto@rl.ee

Tõnu Einasto

Tudengirammumees 2011 korraldaja

RõõmuLabor OÜ

+372 5301 5353

einasto@rl.ee

http://www.rl.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägi nagu iseendaga.

Kas fitness.ee tiimist pole siis mõnda tudengistaatuses põkki, kes tuleks ülehomme "lammutama"?

Raskused pole suured.

1. Traktori kummi kantimine, 5 kordust

2. 90 kg kohvrite kandmine distantsi peale

3. Palgid 70kg, 80kg ja kang 100kg

4. 60kg õlletünni kandmine 45m

5. Väikese veoauto tõmbamine 20m

PS: Kõikidel aladel on kontroll aeg (va. 2. ala) 75sek.

Anna mulle oma soovist teada aadressil einasto@rl.ee ja/või ole kohal neljapäeval, 22.septembril kell 18:30 Vabaduse väljakul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka oma vigase põlvega osalema. Muidu olin isegi huvitatud sellest. Tahtsingi kunagi küsida, et kas ka TÜ tudengid saavad osaleda.

Ma usun, et paljudele ei sobiks kuupäev ka.

Igatahes, edu võistlejatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigi koolide tudengitel on võimalik võistelda.

Ei hakka oma vigase põlvega osalema. Muidu olin isegi huvitatud sellest. Tahtsingi kunagi küsida, et kas ka TÜ tudengid saavad osaleda.

Ma usun, et paljudele ei sobiks kuupäev ka.

Igatahes, edu võistlejatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigi koolide tudengitel on võimalik võistelda.

See oli lihtsalt Sarge üks ettekäänetest mitte osalemiseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, iga-asja-peale-Mihkel-Sarge, miks ma veel su osavõtu kinnitust ei näe? :D

Ise pole kunagi ühtegi rammumehe ala teinud ja ei kujuta ettegi, kas 100 kg kang üldse pea kohale jõuab. :P

Tõsi on, et need on rohkem sellised spetsiifilisemad harjutused ja ilma kogemusteta võib mõne teise spordiala harrastaja ennast korralikult vigastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seepärast polegi harjutuste raskused suured ning tegelikult võiks ju tulla ka "tudeng tänavalt". Loodan, et tulebki.

Küll aga oleks hea, kui tuleks ka tudengeid, kes teadlikult treenivad ja see foorum on selleks ju hea.

Kui jääb hääleks kõrbes, siis on nii. Kedagi vägisi sundida ei saa, aga võimaluse oleme andnud.

Tõnu

Tõsi on, et need on rohkem sellised spetsiifilisemad harjutused ja ilma kogemusteta võib mõne teise spordiala harrastaja ennast korralikult vigastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju juba võistlejaid on?

Kursavend on nõus siis osalema, kui ma ise ka osalen :huh:

Tuletegi koos ja saate esimese ja teise koha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks võistlus Tartus, siis oleks vist võistlejaid ülearu...

Ei ole kindel. Spordipoisse on Tartus palju, aga kindlasti kõik ei torma kohe võistlema. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Praegu on kirja pannud 2 TTÜ-st ja 1 Sõjakoolist. Lisaks on üks veel tulemas TLÜ-st ja usun, et üllatajaid on veel.

Loodan ka kohapealsele registreerimisele.

Tõnu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×