Jump to content
helarlaur

rinnalihased

Recommended Posts

tere, hakkasin käima ulepika aja taas jõusaalis kuna olin pikalt vigastatud ( 2 aastat ) ja minu probleem seisneb selles, et minu rinna lihased arenevad palju kiiremini kui minu ulejäänud keha

Uritasin rinnapäeva voimalikult mitmekesiseks teha ja sinna teisi lihasgruppe paigutada et rinna koormus väheneks

minu kava

1 päev selg, 3 päev rind, triits

puhkan

2 päev rind, biits, käsivarred

3 päev jalad

puhkan

4 päev tagumine, keskmine ja esimene õlalihas,

puhkan

Sooviksin teada palju on minimaalne arv seeriad ja harjutusi mida teha rinnale et see ei areneks niivõrd kiirelt võrreldes teiste lihastega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviksin teada palju on minimaalne arv seeriad ja harjutusi mida teha rinnale et see ei areneks niivõrd kiirelt võrreldes teiste lihastega

null

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalihastega on selline teema,et kui rinna ülaosa kinnitus pole just geneetika poolest hea või muidu ei kasva siis alumist osa kõvasti rammides võivad tekkida ebaproportsionaalne areng mis meenutab naise rindu.

Ise pole küll massi teinud kuid aastatepikkuse treeninguga on nimetatud probleem tekkinud vaikselt.

Samuti on rinna keskosas märgatav gap mis seda veelgi võimendab.

Muul juhul anna aga rinnale valu,kel see ikka nii väga arenenud oleks:)

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnalihastega on selline teema,et kui rinna ülaosa kinnitus pole just geneetika poolest hea või muidu ei kasva siis alumist osa kõvasti rammides võivad tekkida ebaproportsionaalne areng mis meenutab naise rindu.

Ise pole küll massi teinud kuid aastatepikkuse treeninguga on nimetatud probleem tekkinud vaikselt.

Samuti on rinna keskosas märgatav gap mis seda veelgi võimendab.

Muul juhul anna aga rinnale valu,kel see ikka nii väga arenenud oleks:)

Ma ei ole elu sees ühtegi meest näinud, kelle rinnalihas kaugeltki meenutaks mulle naise rinda. Vb on asjad seal teistmoodi, kust sa pärit oled :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole elu sees ühtegi meest näinud, kelle rinnalihas kaugeltki meenutaks mulle naise rinda. Vb on asjad seal teistmoodi, kust sa pärit oled :D

On neid manboobidega olemas küll. Kuskil teemas oli vist Arnoldi hetkeseisust selline pilt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 päev selg, 3 päev rind, triits

puhkan

2 päev rind, biits, käsivarred

3 päev jalad

puhkan

4 päev tagumine, keskmine ja esimene õlalihas,

puhkan

Sooviksin teada palju on minimaalne arv seeriad ja harjutusi mida teha rinnale et see ei areneks niivõrd kiirelt võrreldes teiste lihastega

Sa ei taha, et rind areneks, kuid samas on ta ainsa lihasgrupina kahel päeval treeningkavas sees?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On neid manboobidega olemas küll. Kuskil teemas oli vist Arnoldi hetkeseisust selline pilt

See oli südameoperatsioonijärgne pilt ehk päris ammune. Aga jutt ei olnud siin manboobidest vaid ümara kuju ja alaossa koguneva massiga rinnalihasest. Eks ta geneetiline ole aga midagi annab timmida ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×