Jump to content
Vamos

Kumb Valk oleks parem?

Recommended Posts

Ma hetkel mõtlen kumba valku võiks tellida, kas Pro Isolate või Hera80.

Kuskilt siit foorumist lugesin, et hüdrolüüsitud vadakuvalk on parem peale trenni kohe võtta aga siiski tahtsin siit ekspertidelt küsida enne kui midagi tellima hakkan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks iga mees kiidab oma autot...

Mis autodesse puutub siid Land Roveritel statistika andmetel vajab garantiiremonti 47 autot 100st mis on esimesel kohal maailmas.

Mis puutub valku, siis tooraine tuleb euroopas kõigile ühest tehasest nii, et kvaliteedi osas vahe puudub..............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puutub valku, siis tooraine tuleb euroopas kõigile ühest tehasest nii, et kvaliteedi osas vahe puudub..............

Ei nõustu üldse sinuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis autodesse puutub siid Land Roveritel statistika andmetel vajab garantiiremonti 47 autot 100st mis on esimesel kohal maailmas.

Mis puutub valku, siis tooraine tuleb euroopas kõigile ühest tehasest nii, et kvaliteedi osas vahe puudub..............

Mis statistikasse puutub, siis mõne teise tootja silmis ongi konkurentide toodang täielik jama. Usun, et Land Rovereid tootev ettevõte võiks ju Toyotast samasuguse statistika kokku keevitada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigile kes soovitavad Hera80'et. Hera on minu teada hüdrolüüsitud valk, kuid Pro Islolate, nagu nimigi ütleb - isolaat. Valgustage mind palun, aga ärge tugevasti lööge :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigile kes soovitavad Hera80'et. Hera on minu teada hüdrolüüsitud valk, kuid Pro Islolate, nagu nimigi ütleb - isolaat. Valgustage mind palun, aga ärge tugevasti lööge ;)

Konsentraat on Hera80, ehk kõige odavam vadakupulbri variant. Pro Isolate on mikrofiltreeritud isolaadi ja hüdrolüüsi segu ehk igakell parem kui Hera80.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast küsingi miks kõik siis omadustelt halvemat valku soovitavad.

Peale trenni minu arust isolaati on mõistlikum võtta, kuna see imendub kiiremini.

Kui teemaalgatajal on nina ees kaks pakki valku ja talle öeldakse võta ainult üks neist, kas soovitaksite pigem siiski hera80'et isolaadile? :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla, siis tegelikult oleks su valik Fit whey ja pro isolate vahel -

Hera ja fitwhey tulevad nimelt samast vabrikust, vähemalt enne tulid ;)

Algajal pole ausalt öeldes vahet, peaasi et valk on (väga suures plaanis võib tegelikult nii üldistada). Edasijõudnul jah peaks teoreetiliselt isolaati eelistama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algajal pole ausalt öeldes vahet, peaasi et valk on (väga suures plaanis võib tegelikult nii üldistada). Edasijõudnul jah peaks teoreetiliselt isolaati eelistama.

Algajal pole alguses üldse valgupulbrit vaja. Pärast neuraalset adaptsiooni võiks sinnapoole vaatama hakata.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algajal pole alguses üldse valgupulbrit vaja. Pärast neuraalset adaptsiooni võiks sinnapoole vaatama hakata.

Ei vaidle vastu, aga nii lahe on ju peale trenni oma jooki loksutada nagu vana mees ja pärast teiste proteiinihoolikutega saunalaval joriseda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkame nüüd kõik valgupulbrite üle vaidlema ;) Keegi meist ei tee vahet, millise protiga on kõige parem taastumine. Sama hästi võib pärast trenni kohupiima süüa nagu Kalmus vanasti soovitas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkame nüüd kõik valgupulbrite üle vaidlema ;) Keegi meist ei tee vahet, millise protiga on kõige parem taastumine. Sama hästi võib pärast trenni kohupiima süüa nagu Kalmus vanasti soovitas. :D

Mul on üsna tundlik organism, ja tunnetan näiteks vitamiinirohkuse või selle, kui valk mu kehale sobib, ära küll..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Konsentraat on Hera80, ehk kõige odavam vadakupulbri variant. Pro Isolate on mikrofiltreeritud isolaadi ja hüdrolüüsi segu ehk igakell parem kui Hera80.

Kõige paremad valgud on kontsentraat ja CFM-isolaat (tervisele kasulike bioaktiivsete komponentide poolest) või hüdrolüsaat (valgutalumatuse riski korral... kipub tänapäeval olema 99% inimkonnast). Hüdrolüüsimata valgule võiks olla lisatud seedeensüüme ja kõigile häid piimhappebaktereid (siinsetest pole ühelgi). Hera on korralik CFM-isolaat. Pro Isolate, kui ma õigesti järeldan, on suhteliselt tundmatu kvaliteedi ja päritoluga.

Vadakupulber on kasulik isegi mittetreenivale inimesele.

Mul on üsna tundlik organism, ja tunnetan näiteks vitamiinirohkuse või selle, kui valk mu kehale sobib, ära küll..

Krdi tundeline kunstnikuhing... ma ei tunne midagi... :/

Kui aus olla, siis tegelikult oleks su valik Fit whey ja pro isolate vahel -

Hera ja fitwhey tulevad nimelt samast vabrikust, vähemalt enne tulid ;)

Väike Fitwhey on nüüd kallim kui Hera...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige paremad valgud on kontsentraat ja CFM-isolaat (tervisele kasulike bioaktiivsete komponentide poolest) või hüdrolüsaat (valgutalumatuse riski korral... kipub tänapäeval olema 99% inimkonnast). Hüdrolüüsimata valgule võiks olla lisatud seedeensüüme ja kõigile häid piimhappebaktereid (siinsetest pole ühelgi). Hera on korralik CFM-isolaat. Pro Isolate, kui ma õigesti järeldan, on suhteliselt tundmatu kvaliteedi ja päritoluga.

Vadakupulber on kasulik isegi mittetreenivale inimesele.

Ainesosat: Heraproteiinikonsentraatti.

Koduleht valetab, et hera80 on konsentraat mitte isolaat?

Aga missugust valgupulbrit Sa soovitaksid muidu siis(brändi poolest), mitte siit poest, aga üldse...?

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle isiklikult meeldib Isolate FX Hind ei ole just kõige parem ( hiljuti ostsin 3 päki 51 euri aga nüüd tunduvalt kallim ).Nii maitse, koostis ( valku 89g/100g ) ja lahustuvus on väga head.

Argo

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×