Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, OTT KIIVIKAS!

Recommended Posts

Iga aasta vananaistesuvel leiab Eestlaste elus aset teine tähtis püha jaanipäeva kõrval. Just siis, kui vallatu suvi on teatepulka üle andmas sügiskolletusele, pühitseb oma hällipäeva Eestlaste üks rahvussümboleid. Mees kui mägi, kellest rääkida võib palju ja rohkem. Rammu nagu Heraklesel, keha nagu Casanoval, keel terav kui Eddy Murphyl.

See mees on loomulikult Eesti kulturismi alustala, tulevikustaaride tipptreener, omanimeliste munade ja leiva omanik, meie aja kangelane, ühemeheorkester

Ott "Ma-olen-kaheteistkordne-Eesti-absoluutne-meister-kulturismis" Kiivikas!

Suurimad õnnesoovid mu esimesele treenerile. Jõudu, jaksu, tervist ja veel rohkem signatuuriga toiduprodukte!

post-3216-1315638413_thumb.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga aasta vananaistesuvel leiab Eestlaste elus aset teine tähtis püha jaanipäeva kõrval. Just siis, kui vallatu suvi on teatepulka üle andmas sügiskolletusele, pühitseb oma hällipäeva Eestlaste üks rahvussümboleid. Mees kui mägi, kellest rääkida võib palju ja rohkem. Rammu nagu Heraklesel, keha nagu Casanoval, keel terav kui Eddy Murphyl.

See mees on loomulikult Eesti kulturismi alustala, tulevikustaaride tipptreener, omanimeliste munade ja leiva omanik, meie aja kangelane, ühemeheorkester

Ott "Ma-olen-kaheteistkordne-Eesti-absoluutne-meister-kulturismis" Kiiivikas!

Suurimad õnnesoovid mu esimesele treenerile. Jõudu, jaksu, tervist ja veel rohkem signatuuriga toiduprodukte!

post-3216-1315638413_thumb.png

Ilusti v2rvitud :D Kirp!

Palju 6nne synnip2evalapsele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×