Jump to content
VoodooMagic

kaalu langetamine + trenn

Recommended Posts

No ma saan aru, et vihjad, et tulemused pikalt kestvad oleks...

Aga probleemi alge pole siiski söömises vaid joomises :D

Ja no eks tegelen sellega ka:)

Kui tulemus ise ei ole pikalt kestev... see on leebe variant.

Naistel reeglina ja ka paljudel meestel on see lihtsalt viis minna j2rjest paksemaks. Sellest ka ohvristaatus. Systeem ise toidab turgu.

Kui joomine, siis joomine.... Eks sa ise tead paremini, mida sa oma keha heaks muutma pead.

Alandad kaloraazhi= Tekitad veel lisastressi (lisaks joomisele :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tulemus ise ei ole pikalt kestev... see on leebe variant.

Naistel reeglina ja ka paljudel meestel on see lihtsalt viis minna j2rjest paksemaks. Sellest ka ohvristaatus. Systeem ise toidab turgu.

Kui joomine, siis joomine.... Eks sa ise tead paremini, mida sa oma keha heaks muutma pead.

Alandad kaloraazhi= Tekitad veel lisastressi (lisaks joomisele :D )

Ei mul vast pole kalduvust ülekaalulisusele.

Õllelembus koos snäkkidega annab piisava kalorihunniku, et kaal paigast ära nihkuks.

Milliste meetoditega sa siis kaalu vähendaks mu asemel ja mis tulemusteni, mis aja jooksul plaaniksid jõuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei mul vast pole kalduvust ülekaalulisusele.

Õllelembus koos snäkkidega annab piisava kalorihunniku, et kaal paigast ära nihkuks.

Milliste meetoditega sa siis kaalu vähendaks mu asemel ja mis tulemusteni, mis aja jooksul plaaniksid jõuda?

tulemused on sul endas ikka kinni. arvesta lihtsalt kõik snäkkide kalorid ka lihtsalt sisse. siin kindlasti palju neid, kes õllet naudivad. see ei tohiks küll takistuseks muutuda...

korralik trenn ja küll hakkab ka rasv lihase vastu vahetuma, küll pärast poole aega väike dieedi kuur teha ja kõik ok

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tulemused on sul endas ikka kinni. arvesta lihtsalt kõik snäkkide kalorid ka lihtsalt sisse. siin kindlasti palju neid, kes õllet naudivad. see ei tohiks küll takistuseks muutuda...

korralik trenn ja küll hakkab ka rasv lihase vastu vahetuma, küll pärast poole aega väike dieedi kuur teha ja kõik ok

Varasemad kogemused näitavad, et paljalt trenniga ei kao pekk ära või siis võtab see tõsiselt kaua aega.

Suurema energiakulutuse juures organism lihtsalt küsib rohkem toiteainet.

Ja kui ta seda saab ei ole tal põhjust varusi vähendada.

Tõsi küll kui ma teeks kontori töö asemel näiteks ehitustööd siis paljalt see füüsiline koormus vähendaks kehapekki ja päris kiiresti.

Aga jah, nii ilmselt teengi...

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, ma nüüd jälgin, et saaksin iga oma 4 söögikorraga 40g valku.

Huhh...

Selle sama söögiga ma saan vast ka oma rasva vajadused rahuldatud?

Kuidas süsivesikutega, kas kellelgi on mingeid lihtsasti järgitavaid soovitusi, süsikate tarbimist enamvähem õigena hoida või jätan muu toitumise "suvaliseks"?

Muudetud kasutaja VoodooMagic poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
P,E,T ja pool K nälgid ja siis loodad väikse sööma pealt K õhtul arvestatavat trenni teha? Unista edasi. Vähemalt terve K peab ennast korralikult laadima.

Ei ole see elu nüüd nii kole ja raske midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×