Jump to content
Christina86

Neiu jóusaalis

Recommended Posts

Tere olen 24 aastane neiu, 162cm pikk ja kaalun 51kg. Eesmärgiks on reljeefsus ehk siis prinkis keha. Tahan et lihased rohkem joonistuksid välja. Vóimalus käia siis óhtuti. Mitu korda nädalas teha jóuharjutusi? Mitu korda teha aeroobset? Kas teha jóuharjutusi ja aeroobset ühel päeval? Kas peale trenni tasub süüa?(see siis toimuks mul 2h enne magama minekut). Kas üldse eelistada rohkem valgulist toitu süsivesikulisele? Kas on vaja kasutada proteiini pulbrit?

Kallid vastajad tänan teid ette!:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda nädalas teha jóuharjutusi? 2-3

Mitu korda teha aeroobset? Niipalju kui aega ja viitsimist on. Hea oleks natukene ikka teha, kuigi 51 kilo puhul sul vast päris rasva põletada pole vaja.

Kas teha jóuharjutusi ja aeroobset ühel päeval? Pigem mitte. Kui siis rõhuasetusega pigem ühele või kahe trenni vahel korralik 5-6 tunnine puhkepaus.

Kas peale trenni tasub süüa? Jah.

Kas üldse eelistada rohkem valgulist toitu süsivesikulisele? Jah.

Kas on vaja kasutada proteiini pulbrit? Ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni peaksid kuskil poole tunni sees oma keha toitma, muidu nagu öeldakse, pole trennist eriti kasu. Nii öelda pead oma raisatud energia pool tundi peale trenni tagasi sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni peaksid kuskil poole tunni sees oma keha toitma, muidu nagu öeldakse, pole trennist eriti kasu. Nii öelda pead oma raisatud energia pool tundi peale trenni tagasi sööma.

:D Just Stop. :P

post-7558-1315507865_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsiselt vastasin seda mida olen ajakirjadest lugenud, ega ma pahaga..

Ma usun. :P

Kahjuks on ajakirjades palju jama. Su lihased ei kuku küljest, kui kohe peale trenni süüa ei saa. Nüüd siis tead. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb süüa kohe peale trenni valku et lihas areneks, kui ei söö siis tekib katabolism. Kõige kasulikum aeg on süüa kohe peale trenni või peale trenni poole tunni ulatuses. vot tak ei viitsi siin pikalt trükkida

Võisin isegi siit lugeda. Ma ei mõelnudki seda et kõik kohe ära kukub, vb. pingutasin jah üle aga mõte oli enam vähem õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D Just Stop. :)

post-7558-1315507865_thumb.jpg

hahahahahaaa! kust sa neid pilte leiad? see on juba mitmes taoline....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun. :D

Kahjuks on ajakirjades palju jama. Su lihased ei kuku küljest, kui kohe peale trenni süüa ei saa. Nüüd siis tead. :)

Vaesed profikulturistid. Joovad peale trenni šeiki ja jälgivad sv allikaid ja aegu, millal sv söövad. Võiksid lihtsalt suhkrut ja vitamiine süüa. Vaesed lollikesed. :D

Tegelt ka, nalja teed või? Kas Kalmus, Jok või Kiivikas söövad süsikaid millal juhtub, eriti dieedi ajal?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaesed profikulturistid. Joovad peale trenni šeiki ja jälgivad sv allikaid ja aegu, millal sv söövad. Võiksid lihtsalt suhkrut ja vitamiine süüa. Vaesed lollikesed. :D

Tegelt ka, nalja teed või? Kas Kalmus, Jok või Kiivikas söövad süsikaid millal juhtub, eriti dieedi ajal?

Ära too steroide siia sisse. Hoopis teine maailm.

Paljudele sobib süsikate ajastamine enesetunde jms põhjustel. Täiesti aksepteeritav faktor.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära too steroide siia sisse. Hoopis teine maailm.

Paljudele sobib süsikate ajastamine enesetunde jms põhjustel. Täiesti aksepteeritav faktor.

Okei, aga kohalikud, testitud sportlased ja toitumisspetsid- miks nemad nii teevad ja klientidel soovitavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, aga kohalikud, testitud sportlased ja toitumisspetsid- miks nemad nii teevad ja klientidel soovitavad?

Ei tea. Spekuleerida võiks ju.

Seda, et isegi Treenerikoolituse testis on selline asi sees, et peale trenni peaks jooma jooki kus 3:1 süskareid ja valku. :D - Mina ei tea, kes neid lollakaid teste välja mõtleb. Kui viitsiks uurida siis küsiks nende inimeste käest, kas ikka viimaseid uuringuid antud teemadel on ka loetud või lihtsalt teevad lampi neid koolitusi põhinedes 1930-ndate materjalidele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea. Spekuleerida võiks ju.

Seda, et isegi Treenerikoolituse testis on selline asi sees, et peale trenni peaks jooma jooki kus 3:1 süskareid ja valku. :D - Mina ei tea, kes neid lollakaid teste välja mõtleb. Kui viitsiks uurida siis küsiks nende inimeste käest, kas ikka viimaseid uuringuid antud teemadel on ka loetud või lihtsalt teevad lampi neid koolitusi põhinedes 1930-ndate materjalidele. :)

Siis tee seda. Loeks heameelega vastust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaesed profikulturistid. Joovad peale trenni šeiki ja jälgivad sv allikaid ja aegu, millal sv söövad. Võiksid lihtsalt suhkrut ja vitamiine süüa. Vaesed lollikesed. :D

Tegelt ka, nalja teed või? Kas Kalmus, Jok või Kiivikas söövad süsikaid millal juhtub, eriti dieedi ajal?

Ei ole mõtet võrrelda algajat ja proffi. Tipptasemel sportlane peab mängima kõige pisemate nüanssidega nii treeningus kui ka muus, et arengut saavutada. Trenniga alustaja jaoks on oluline mitte saalis üle pingutada ja toituda tervislikult - kellaajaline toitumine ja keeruliste kavade soovitamine põhjustab ainult lisastressi ja mingit reaalset kasu pole. Kõike ikka mõõdukalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun. :o

Kahjuks on ajakirjades palju jama. Su lihased ei kuku küljest, kui kohe peale trenni süüa ei saa. Nüüd siis tead. :o

The study investigated the importance of immediate (P0) or delayed (P2) intake of an oral protein supplement upon muscle hypertrophy and strength over a period of resistance training in elderly males.

In response to training, the cross-sectional area of m. quadriceps femoris (54.6 ± 0.5 to 58.3 ± 0.5 cm2) and mean fibre area (4047 ± 320 to 5019 ± 615 μm2) increased in the P0 group, whereas no significant increase was observed in P2. For P0 both dynamic and isokinetic strength increased, by 46 and 15 %, respectively (P < 0.05), whereas P2 only improved in dynamic strength, by 36 % (P < 0.05).

http://jp.physoc.org/content/535/1/301.short

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×