Jump to content
NKNY

Vajan Teie Abi

Recommended Posts

Tervist!

Olen 16-aastane noormes kehamassiga 70kg. Käin praegu jõusaalis viiendat aastat. See aasta tuli mõte proovida toidulisandeid (Kuna lihased enam eriti ei kasva, tulemused eriti ei muutu). Tahtsin osta ON Whey Gold. Kuid mu vanemad keelavad mul seda osta, kuna arvavad, et see on organismile ebatervislik/ohtlik. Neile ei sobi mingid argumendid nagu "kui te lubate mul juua piima, siis miks ma ei või seda juua". Käisin mõni aeg tagasi kadriorus spordiarst Voronetski juures - tema ütles, et ma võin seda võtta. Kuid ema ütles, et tahab, et ma küsiksin seda veel ühe spordiarsti käest. Registreerisin siis ennast audentese Sportmed AS terviseuuringule, mille 1 osa oli ka vestlus spordiarstiga. Käisin täna seal ära. Selgus, et see "spordiarst" ei osanud mulle öelda mitte midagi minu küünarnukide ja vasaku õla probleemide (vb vigastuste kohta), tegeleb ainult vere ja hingamisega, ütles, et 2/3 trennist peaks olema kardio ning tema arvates ei tohiks ma tõsta raskuseid, mis ületavad 30 kg. Toidulisandite kohta ta ütles, et minuvanune ei tohiks neid tarbida.

Ootan Teie abi, soovitusi, arvamusi ning heade spordiarstide nimesid.

Ette tänades,

Norman

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vadakuvalk on tervisetoode, mida võib vabalt kasutada. Ning see teine "spordiarst" on lihtsalt loll :D Tema loogika järgi ei või sa teha ei kätekõverdusi ega lõuatõmbeid. :P

Muudetud kasutaja tykonu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jällegi hea näite, et arstid, kelle haridus peaks olema kordades põhjalikum ja kontrollitum on sageli niivõrd lollid, et pane või lasteaialaps nende tööd tegema. Olgu arsti eriala, mis ta on, aga baastasemel keha funktsioone ning toidulisandite mõjusid peaksid nad sellegipoolest teadma.

Vadak on toit. Toit.

Ah... ei oskagi midagi tarka öelda enam selliste lolluste peale.

Teema-algataja söö parem korralikult liha ja piimatooteid. Pole siis ka seda lisavalku pulbri näol vaja. Ja kui su vanemad peaksid seda ka keelama hakkama, siis ma pöörduksin juba ametivõimude poole ning käsiksin vanematele mõistuse pähe taguda. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et su vanemad pole väga kursis toidulisanditega (paljud vanemad ei ole) ja kui nemad sama vanad olid kui sina, siis toidulisandeid polnud olemaski. Tavaliselt kiputakse mõtlema , et kui ma sain ilma toidulisanditeta hakkama ,siis küll saad ka sina ( tegelikult neil õigus, elada saab ka ilma toidulisanditeta ) :D

Mul oli sarnane teema algul, vanemad väga ei pooldanud toidulisandeid. Nüüd teavad midagi halba need ei tee( just vastupidi ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle raha eest telli omale korralik toitumiskava.Ma usun, et mass tuleb sul siis mühinal ja ema ka õnnelik :D

Argo

Jep. Ega see Whey Gold sind üksi kasvama ei pane. Tellid toitumiskava, Whey Goldi asemel jood pool liitrit piima, paned dextro sisse/jood kakaod ja VOILA!

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×