Jump to content
Alexander Andrusenko

Eesti meistrivõistlused lamades surumises: Eesti uus absoluutne rekord 285kg!

Recommended Posts

Vaatasin võistlusi otseülekandes netist ja kohtunike töö oli minu arvates väga hea. Siiski ei saanud paaril korral täpselt aru, milles probleem ja mis põhjusel katset ei loetud. Marko, mis selle Eleri Õismaa surumise stardiasendiga oli? Ja miks ei loetud Margus Silbaumi 2. ja 3. katset ära? Rohkem küsimusi minu jaoks ei tekkinudki, vaatamata ülekande mitte just hiilgavale kvaliteedile :)

Margus Silbaumil polnud tõusis tagumik ja minu tagumik oli ühel katsel vähem kui 1/3 vastu pinki ja teistel olid jalad selja all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin võistlusi otseülekandes netist ja kohtunike töö oli minu arvates väga hea. Siiski ei saanud paaril korral täpselt aru, milles probleem ja mis põhjusel katset ei loetud. Marko, mis selle Eleri Õismaa surumise stardiasendiga oli? Ja miks ei loetud Margus Silbaumi 2. ja 3. katset ära? Rohkem küsimusi minu jaoks ei tekkinudki, vaatamata ülekande mitte just hiilgavale kvaliteedile :)

Ma ei tea, mis täpselt Eleril oli aga Margusel mõlemal katsel tõusis tagumik pingilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et kuskil kajastatakse vähemalt. :)

Uudises üks korralik viga sees. Taavi ei surunud -120 kaalukategoorias uut Eesti rekordit 245 kg-ga. See on 20 kg vähem kui kehtiv rekord, mis on Kaido käes.

Muudetud kasutaja elar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin võistlusi otseülekandes netist ja kohtunike töö oli minu arvates väga hea. Siiski ei saanud paaril korral täpselt aru, milles probleem ja mis põhjusel katset ei loetud. Marko, mis selle Eleri Õismaa surumise stardiasendiga oli? Ja miks ei loetud Margus Silbaumi 2. ja 3. katset ära? Rohkem küsimusi minu jaoks ei tekkinudki, vaatamata ülekande mitte just hiilgavale kvaliteedile :)

Põhimõtteliselt Eleri vastas juba küsimustele- Marguse tuhar ja Eleri surumisasend olid probleemiks. Jalad selja all ei ole probleemiks, võid need kasvõi pea alla kerida, aga need peavad olema täistallaga maas ja tuhar pingis. Eleri katsetas kohtunike pädevust ja püüdis lamades surumise asemel pool-seistes surumist harrastada. Ikka püütakse kuidagi kohtunikke üle kavaldada ja proovitakse, et kas ehk just täna võib määruste vastaselt sooritada, et tulemust parandada. Vastus on, et EI VÕI. Asend tuleb ümber õppida, vastasel juhul seda ei akseptita.

Huvilised võivad uurida lisatud faili. Seal on puust ja punasena.

2010_03_10_Examples_to_the_new_Bench_Press_rules.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin ka selle ennustuse kokku ja peab ütlema, et siin oli ära arvamist kohati lihtsam teha - sest eelnevate tulemuste põhjal sai punktid läbi arvutada. Iseasi kui keegi 0 sai või esines alla ootuspärast tulemust. Nagu mainisin ka ennustuse alguses, siis esimesena võtsin arvesse selle kui mitu nime on õigesti 6 absoluudi võistlejast üldse pakutud. Palju vastuseid oli õigesti pakutud 5 nime 6 st, siis omakorda vaatasin need üle kui palju miinuspunkte sealt keegi korjab ja ka seal oli praktiliselt enamus saanud samapalju miinuspunkte möödapakutud kohtade eest ehk siis -6 punkti (6 ennustajat) ja suht lõpus leidsin Esta ennustuse Draakon40 nime alt -2 kohapunkti.

Seega nagu ka Põhjamaade ennustuses anna kogu fondi Draakon40 -le ehk siis 1000 fitti.

Tänud kõigile kes ennustasid ja palju õnne võitjale! Uus ennustus juba käib EMV all.

Kui jõutõstjad saadavad ka listi kes neil võistlevad Record Breakersil - siis võiks seal ka top 10 ennustada.Andke teada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×