Jump to content
Mammur

Kaalust alla

Recommended Posts

Olen 20a neiu ja 178cm ja 82 kg :rolleyes: sünnitasin 2a tagasi ja jäi 20 kilo püsima koduse eluga kuna ka polnud võimalik trennis käia. Nüüd olen hakanud igapäev 1h aega metsas kiirkõndi tegemas. Olen saanud kuuga 5kg alla lausa. Aga 1 probleem on veel olin alles väga suure söömaga.. no isu oli meeletu stressi tõttu ja stress tegi ikka väga suure töö kaaluga samuti. hakkasin antidepressante sööma ja isu on täielikult kadunud söön päevas ainult nii palju et saaks tabl võtta. rohkem ei sööks ma midagi.. kui söön siis ainult kas arbuus,apelsin või midagi säärast. Alkoholi ei tarbi üldse ega ka mitte suitsu. Kuidas oleks võimalik mul alla saada ja oma toitumise korda saata. Pean tegema nii süüa et terve pere sööks.. mees armastab väga kartulit ja kastmeid mida mina üldse ei armasta.. kas teha endale täiesti teine menüü? aidake:D

Loodan et saite mu segasest kirjast aru:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oot-oot. ma saan aru, et isu on täiesti kadunud - seega kaalukaotus peaks ju iseenesest päris suur olema...? kuid kindlasti mitte tervislik. kui isukaotus on tingitud antidepressantidest, siis leian, et õigem oleks üldse pöörduda arsti poole, sest muidu võib täielik isutus ikka väga halvasti lõppeda.

kartuli asemel oleks kindlasti paremad alternatiivid tatar, pruun riis, maguskartul. kui mehele nii väga meeldivad kaste ja kartul, siis aeg-ajalt võiks talle ikka neid teha muidu läheb pahuraks kätte ära, kuid üldiselt peaks kannatlikkus ja aeglaselt uute toiduainete proovimine sihile viima. muidugi on kõigil omad harjumused ja proovides neid kõiki korraga muuta on paratamatult tulemuseks ebaõnnestumine.

siitsamast fitness.ee-st leiad kindlasti häid retsepte, neid lisatakse iga nädal. tervislikud ja maitsevad, enmasti ka lihtsad ja odavad.

väga hea, otsustasid liikuma hakata värskes õhus rohkem. pidevalt kiirkõndi tehes tuuned tõenäoliselt mingil hetkel, et suudad juba osa distantsi joosta (jooksed-kõnnid-jooksed-kõnnid) ning lõpuks ehk isegi kogu maa joosta - kuid see kõik võtab aega, harjumine. väga hea viis end liigutada on ka lapsega jalutama-kiirkõndi tegema minna, see on teile mõlemale kasulik.

ning lõpetuseks - 5 kg ühe kuuga kaalukaotust on väga palju. edaspidi kaalulanguse tempo aeglustub ning võib seismagi jääda. ehk võtad ühel hetkel isegi tsipa juurde. kuid tähtis on, et sa sellest ei heitu ning et sa jätkad tervislike eluviisidega ning oled kannatlik. rahulikku meelt ning jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub hoopis, et kõige põhjuseks on hoopis stress. Seega:

1. kõigepealt tuleks likvideerida probleemide allikas e. stress.

2. siis pole seda ka vaja antidepressantidega ravida

3. ja alles siis hakata toitumist korda seadma.

vastupidi pole mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub hoopis, et kõige põhjuseks on hoopis stress. Seega:

1. kõigepealt tuleks likvideerida probleemide allikas e. stress.

2. siis pole seda ka vaja antidepressantidega ravida

3. ja alles siis hakata toitumist korda seadma.

vastupidi pole mõtet.

Just nii. :rolleyes:

Kõige lihtsam on alati endale meeldiv tegevus leida. Hobi, mis suudab mitu tundi sinu päevast võtta ilma, et tähelegi paneksid. Tegevus, mis toob naeratuse näole. Kõigil on mingit hobi vaja - sest vastasel juhul elame lihtsalt mõttetus hallis päevarütmis ja stress koguneb väga kergesti.

Isu mõjutavad paljud asjad. Kui kaloraaž langeb väga madalale, kaob ka isu. Vist jooksis see piir alla 800kcal. Tundub veidi ebaloogiline aga nii ta tundub olevat.

Kaloraaži üles saamiseks on palju variante. Isupuudusel pakun, et Blenderiga võid imesid teha.

Jäätis+puuviljad/marjad+piim+valgupulber = väga suure kalorsusega toit, mis on samas ka valgurikas. Tavalise valgupulbriga kaks kulbitäit pannes on jõutrenni mitte tegeva naise puhul juba pool päevanormist vähemalt täis. Samuti saad hormonaalsüsteemi jaoks vajalikke rasvu.

Antidepressandid niigi on sul midagi juba sassi vbl keeranud - kui menüüs veel rasvu ja valke ka vähe on, siis on garanteeritud mitmed tervisehädad.

Igal juhul Proovi antidepressantidest loobuda ning leida elus midagi head ja lõbusat, millele toetuda saad. Proovi vajalikud kogused rasvu ja valke siiski iga päev kätte saada, et tagada tervis.

Edu! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean omast käest, et kuu aja jooksul 3 korda päevas süües (puder-supp+praad-väike söök) on võimalik üle 5 kilo alla saada :rolleyes:

Tõsi küll, selle kõrvalt ma kõndisin üle 1000 km, aga kuna toit oli tervislik ja mingit rämpstoitu suust alla ei ajanud, oli tervis täitsa korras ja meeleolu hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean omast käest, et kuu aja jooksul 3 korda päevas süües (puder-supp+praad-väike söök) on võimalik üle 5 kilo alla saada :rolleyes:

Tõsi küll, selle kõrvalt ma kõndisin üle 1000 km, aga kuna toit oli tervislik ja mingit rämpstoitu suust alla ei ajanud, oli tervis täitsa korras ja meeleolu hea

Ühesõnaga 33 km päevas , naljamees...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa ei tea mis asi on 10-12 tundi päevas kõndida, siis ära aja siin niisama juttu. See oli olude sunnil ja ma ei viibinud kodus :rolleyes:

Matemaatikaga oled nüüd hakkama saand ilusti , aga huviga loeks mis olud need sellised on mis sunnivad kuu aega järjest päevas 10-12 tundi kõndima . Ma olen päevas ka rohkem kõndinud , aga siis järgmine päev küll jalutama ei kutsunud eriti . Ei kujuta ette seda kuu aega järjest teha .

Nipernaadi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×