Jump to content
jrx

Jorgen Matsi

Recommended Posts

Ühest huvitavast asjast unustasin kirjutada seoses kaalulangusega. Mitmeid aastaid tagasi sain trennis nina korralikult lömmi. Korda pole lasknud teha, kuna ennast liigselt ei sega ja enne spordiga lõpetamist ei näe nagu mõtet. Siiski - just sügiseti-kevadeti (aga mitte ainult) on olnud eriti õhtune hingamine takistatud. Üks ninapool ikka kinni ja norskamist öösel korralikult. Kõik uuringud sai tehtud ja hapnikuvaegusesse öösel ei jää, aga endal ebamugav ja norskamine segab teisi :)

Nüüd 10 kg kergemana - probleem peaaegu täielikult kadunud.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühest huvitavast asjast unustasin kirjutada seoses kaalulangusega. Mitmeid aastaid tagasi sain trennis nina korralikult lömmi. Korda pole lasknud teha, kuna ennast liigselt ei sega ja enne spordiga lõpetamist ei näe nagu mõtet. Siiski - just sügiseti-kevadeti (aga mitte ainult) on olnud eriti õhtune hingamine takistatud. Üks ninapool ikka kinni ja norskamist öösel korralikult. Kõik uuringud sai tehtud ja hapnikuvaegusesse öösel ei jää, aga endal ebamugav ja norskamine segab teisi :)

Nüüd 10 kg kergemana - probleem peaaegu täielikult kadunud.

Üks põhjus, miks norskamine ei häiri sind, on kindlasti kuulmistaseme langus, mis kaasneb inimese vananedes. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks põhjus, miks norskamine ei häiri sind, on kindlasti kuulmistaseme langus, mis kaasneb inimese vananedes. :P

Mind ei ole ei enda ega teiste norskamine häirinud ka nooremana. Olen erakordselt hea unega. :D

Mistõttu veega trikitamine enne kaalumist on ekstra tüütu sest ca nädal aega tuleb öösiti 1-2x WCs käia...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edevuse laat, millesarnast mina oma teemas veel seni korraldanud ei ole :)

Õhtul oli igav ja siis tegime mõned pildid tavafotokaga tavavalguses. Esimene pilt on täiesti pingutamata tavaline seisak nagu herr Marxengel Vend Vähilt palus, teised pildid on pingutatud lihastega, aga poseerimisest ja "pumpamisest" tean ma täpselt nii palju nagu ma Vend Vähi piltide pealt olen "õppinud" ;)

"Tavakaal" on hetkel 68-69 kg vahel, pildil on kaal ca 1-2 kg sellest madalam, pikkust on 168 cm.

Et vaadake siis, milline "MMA füüsis" välja näeb.

Lähen joon nüüd oma 0,5 l piima + FAST Protein Block šokolaad + magustamata kakaod + kaneeli + beeta alaniin kokteili. Päriselt ka.

Head õhtut kõigile, homme võib vaatama tulla Tasku keskuses kell 18.00 milline väljanägemine selleks ajaks on :) Ja ülehomme siis juba RAJU!

post-6272-0-57053900-1382031134_thumb.jp

post-6272-0-98518100-1382031134_thumb.jp

post-6272-0-49993100-1382031135_thumb.jp

post-6272-0-94330600-1382031135_thumb.jp

post-6272-0-39123200-1382031136_thumb.jp

post-6272-0-84287600-1382031136_thumb.jp

post-6272-0-28172700-1382031137_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsijatele - tätoveeringutel taga ei ole mingit süvasümboolikat. Panda on lihtsalt lahe :) Ja miks tiibadega? MIKS MITTE? :)

See asi, mis rinnal ongi lihtsalt graafiline element. Osa sellest, et ise ennast kujundan. Nii seest kui väljaspoolt ;) Eks varsti tuleb võibolla juurde ka midagi.

Aga pakilised uudised - vastasevahetus 48 tundi enne matši ja leian end täiesti uuesti situatsioonist homme puuris.

Loe täpsemalt Postimehest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsijatele - tätoveeringutel taga ei ole mingit süvasümboolikat. Panda on lihtsalt lahe :) Ja miks tiibadega? MIKS MITTE? :)

See asi, mis rinnal ongi lihtsalt graafiline element. Osa sellest, et ise ennast kujundan. Nii seest kui väljaspoolt ;) Eks varsti tuleb võibolla juurde ka midagi.

Aga pakilised uudised - vastasevahetus 48 tundi enne matši ja leian end täiesti uuesti situatsioonist homme puuris.

Loe täpsemalt Postimehest.

Aga sõrmel?

Mina näen pandas midagi enamat - panda seljal, panda kaasas, panda pusa? Siin peab midagi olema... :)

Kaardid on korralikult sassi löödud, edu puuris!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh kõikidele pöidlahoidjatele nii saalis kui ekraani ees!

Heh. Naljakas, et sõrmel oleva tätoveeringu unustasin. Ilmselt sellepärast, et see pole minu jaoks tätoveering vaid tõesti on midagi teistsugust. Mis siis? See võiks olla üsna ilmne kui asukoha peale mõelda :)


...

...

(Okei, veel üks vihje: mu abikaasal on täpselt samasugune)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh kõikidele pöidlahoidjatele nii saalis kui ekraani ees!

Heh. Naljakas, et sõrmel oleva tätoveeringu unustasin. Ilmselt sellepärast, et see pole minu jaoks tätoveering vaid tõesti on midagi teistsugust. Mis siis? See võiks olla üsna ilmne kui asukoha peale mõelda :)

...

...

(Okei, veel üks vihje: mu abikaasal on täpselt samasugune)

See seletab kõik :). Lihtsalt on silma jäänud, et midagi seal on, aga mis? Sellest pole aru saanud siiani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raju kaalumiste video: http://www.mmaviking.com/video-raju-12-weigh-ins/

Kuna kaalukategooria nihkus, siis mingeid ekstreemsusi endam ei teinud ja suht selline pilt jäigi nagu eelmises fotopostituses.

Ei saa lubada, et täna siia rohkem kirjutan, aga mine sa tea :)

Võisltuspäev on alati suht lebo. Kõht on mõnusalt täis, loen (koomiks Fables hetkel), magan, kuulan muusikat ja taskuhäälinguid (UFC 166 preview hetkel, hiljem võibolla natuke ajuteadust).

Ahjaa. Sisenemisloo vahetasin ka ära. Tulen hoopis rahuliku klassikaga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsijatele - tätoveeringutel taga ei ole mingit süvasümboolikat. Panda on lihtsalt lahe :) Ja miks tiibadega? MIKS MITTE? :)

See asi, mis rinnal ongi lihtsalt graafiline element. Osa sellest, et ise ennast kujundan. Nii seest kui väljaspoolt ;) Eks varsti tuleb võibolla juurde ka midagi.

Aga pakilised uudised - vastasevahetus 48 tundi enne matši ja leian end täiesti uuesti situatsioonist homme puuris.

Loe täpsemalt Postimehest.

Kas mingeid eel lepinguid ei tehta? Trahvid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ootan mõtteid :)

Vahetud võistlusjärgsed mõtted vol 2 videopildis.

Raju videoblogi (Stuudiopunkt ja Ari Matti Mustonen) käis küsimas.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tugev esitus ikkagi, mis sest et seekord pidid leppima kaotusega.

Huvitav et sulle ei antud loobumis võitu kui prantslane alt ära hüppas aga ega mina ju reegleid ka ei tea.

Nii kiiresti uue vastase jaoks kohaneda ja teda tundma õppida on ikka maru keeruline ja vist isegi võimatu.

Head taastumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×