Jump to content
jrx

Jorgen Matsi

Recommended Posts

Võimete piirid hakkavad kätte jõudma. Kuna see nädal graafik lubab teha üsna efektiivse treeningnädala:

Esmaspäeva hommikul maasvõitlustehnika treening eesti parima maasvõitleja Martin Aedma ga (efektiivset treeningaega 48 minutit)

Esmaspäeva õhtu taastumine kellakeeramisest (elan seda sel aastal kuidagi eriti rängalt üle).

Teisipäeva hommik intensiivne MMA spetsiifilise maadluse treening VÕIMLA amatöörvõistlejatega (efektiivset treeninguaega 24 minutit).

Teisipäeva õhtul MMA treeningu läbiviimine, tegin ise kaasa, teemaks lateral drop MMA kontekstis (lisatud video postituse lõpus), natuke maadlesin, natuke drillisin maasmängu.

Kolmapäeva hommikul intensiivne MMA sparringutreening VÕIMLA amatöörvõsitlejatega (efektiivset treeningaega 18 minutit), pärast veel pisut pisut tehnikat.

Kolmapäeva õhtul maasvõitlustehnika treening (kergem) - vaatasin jalalukkude kaitset ja tegin 2 rahulikumat maasvõitlussparringut, et tunnetust tagasi saada.

Edasi läheb tõenäoliselt nii:

Neljapäeva hommikul püstivõitlustehnika treening (kergem)

Neljapäeva õhtul püstivõitlustreening (sparring)

Reede hommik vaba

Reede õhtul maasvõitlustreening (raskem)

Laupäeva hommikul püstivõitlustreening (kergem)

Laupäeva õhtu vaba

Pühapäeva hommik püstivõitlustreening (kergem)

Pühapäeva õhtu püstivõitlus ja MMA treening (raskem)

Efektiivset treeningaega ehk seda aega, millal ma reaalselt partneriga midagi tema tahte vastu teha proovin, kas siis maha maadelda, efektiivselt poksida vms ei ole igas trennis eraldi palju. Täisintensiivsusel väga üle 20 minuti ei jõuagi teha kui vahepausid sellised 1-3 minutit. Dieet on ka üsna ebameeldivale tasemele jõudnud nüüd siis on ka toidust mõtlemist ja selle pärast muretsemist rohkem. Veel 3 nädalat vaja ära kannatada, siis saab asi läbi :)

Täna oli lõpuks võimalus kasutusele võtta FAST Intra. Ma olen ammu seda toodet oodanud, et saada oma aminod JA beeta-alaniin normaalse maitse JA ilma kreatiinita. Apelsinimaitse on hea ja arvan, et nüüd dieedi lõpufaasis kulub see vidin väga hästi ära.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korraks läks dieet punasesse. Esimest korda selle valmistumise ajal peale 4 päeva jooksul tehtud seitset treeningut (nii tihedalt polegi vist teinud kui maadluslaager eelmise aasta lõpus välja arvata) juhtus see, et eile asjaolude tõttu jäi lõunasöök ühe väikese kausikese salati tasemele (mis oli täpselt 400 g kohupiimapastat vähem kui plaanisin) ja õhtuks oli ikka silme eest must ja pea vatti täis.

Seetõttu tegin õhtusöögi väikestest mõnusatest asjadest mõtlemata väga, mis seal täpselt on - kella 9 ajal jõin ühe Fast Intra ja poole kümne ajal õhtul sõin marineeritud räimekotlette (imehead), valgehallitusjuustu, marineeritud kurki, hakkliha ubadega valmistoitu ja värsket spinatit. Magustoiduks üks tükk sefiiri.

Täna hommikul enesetunne igati hea, kaal 73.0. 400 g kohupiimapastat mustikate, kaneeli ja steviaga sisse. Spordimassaaž, õhtul kerge treening, vahepeal töö. Efektiivne elu on igav:) Eks näis, kas enne võistlusi jõuavad ärevus ja dieet ka sellisele tasemele, et mõne emopostituse siia valan.

Olge mõnusad ja pidage meeles: kui mõtlemine keerleb ainult ümber toidu, siis see ei ole funktsionaalne ja pikas perspektiivis jätkusuutlik!

P.S. Sain täna sellise kirja:

Äri pakkumisi!

Tere Pakun oma sõpruse, ja ma loodan, et see post kohtuda hea aeg.

Ma tean, et see kiri tulevad teile üllatusena, sest me ei tea end enne, vaid olla kindel, et see on tõeline, ehtne ja võimaluse äri, mis tulevad vaid kord elu jooksul, Minu nimi on Dr Antуnio Horta Osorio Group tegevjuht Lloyds Banking Group plc London, Suurbritannia.

Minu ettepanek on, et ajal meie viimase auditeerimise, ma avastasin seisvate konto, mille arvelt on £ 5,000,000.00 (viie miljoni Suurbritannia naelsterling

ainult). Minu uurimine, kontoomanik on välismaalane ja pärast laskumist sügav uurimine, sain teada, et konto omanik on USA kodanik, kes hukkus koos oma naise ja laste lennuõnnetuses ilma muude pärija ja jõupingutusi ühendust ükskõik tema sugulased on kasutu.

Seetõttu teen ettepaneku teha äri teiega saades raha igal oma pangakontole järgmise-ja sugulased, tühi konto võib olla, kui see on kehtiv.

Ma Sinuga, sest kui selle fondi üle ei lähe läbi seisvate konto kiiresti, fondi suunatakse Briti rahandusministeerium nagu toetusetaotlusegahõlmamata fond sest seadus kehtestanud Briti peaminister.

Ma võin teile ühe panga juhid ja ekspert selles valdkonnas, et fond saaks vabastada ükskõik välismaalane, sest ei ole nime külge konto hukkunu kui lähisugulasega. Teavitada, et see tehing on 100% riskivaba, sest fond on õiguspärane ja ei ole pärit narkootikumide, raha pesu, terrorismi või muu ebaseadusliku teo. Pärast edukat üleandmist fondi kontole, antakse teile 50% kogusummast samal ajal kui 50% jääb mulle. Kui olete huvitatud, andke mulle teada, et ma saaks nõu te, kuidas edasi toimida.

Lugupidamisega,

Dr Antуnio Horta Osorio.

-seems-legit_20120403113616.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rikkaks ei ole saanud. Kui kellelgi on huvi, võin doktori kontaktid edasi anda, saate ise endale viis milli kantida:)

Mis toimub?

Eelviimase ettevalmistusnädala trennikonto jäi 9 peale. Pühapäeva võtsin täiesti vabaks, puhkasin, jalutasin. See on see aeg kui ei tasu endale enam liiga teha - just eelmisel nädalal muudeti UFC peamatši, sest ühel mehel õnnestus eelviimasel nädalal kulm lõhki saada.

Nüüd siis viimane nädal ja plaanin siia nädala keskele natuke tihedamat trennikonsentratsiooni, reede puhkan, laupäeval 13. aprillil olen Tallinnas puuris Solarises Raju demopäeval - astuge ligi, ajame juttu, teen veel viimase trenni. Ja siis 6 päeva kui keskendun dieedilõpule ja võistluskaalu saamisele.

Tegelikult on ju kõik tehtud. Need augud, mis mu mängus on, neid nädalaga ei lapi. See ongi see raske asi siin... pean aktsepteerima seda, et 20. aprillil sulgub võistluspuuri uks mu selja taga ja mul pole aimugi, mis täpselt saama hakkab. Aktsepteerima, et tegelikult on kõik juba tehtud...

Dieet iseenesest on muutunud tüütuks. Hõiskasin, et kergesti tuli 72.5 kätte, aga sinna see praegu platoole on ka jäänud. Iseenesest ei ole midagi selles katastroofilist, aga üldiselt hoian toitumist ikka seal, kus mõtlen saiakestest ja jäätisest ja sõrmed ja varbad külmetavad kogu aeg! (V.a. paar tundi peale sööki või öösel teki all). Väga väga tüütu. Õnneks olen seni vähestest toidukordadest üsna palju rõõmu saanud - täna hommikuks tegin endale korraliku pasta bolognese ilma pastata - seda asendas spinat. Mõnus. Ühtlasi olen saanud ära proovida FAST Pudding proteiinipudingu uued maitsed. Ning jah - kuulujutud vastavad tõele - valge šokolaad on tõesti kõige parem maitse. Aga seal on üks aga - kui sinna lisada veel natuke šokolaadi piparmündi maitset, siis on veel parem. See kombo kas keefiri või maitsestamata jogurtiga on ilmselt see, mille juurde jään pikaks ajaks.

Okei, lähen trenni ära, õhtul saab veel kohupiima... homme tuleb tihe päev, filmitakse midagi veel Raju promo tarvis:) Loodetavasti on lõbus ja hoiab mõtted söögilt eemal.

Lisan selle pildi, mille tegemiseks läks tunde. Praegu tundub see lühike aeg võrreldes nende tundidega, mis söögile mõtlemisele kuluvad...

P.S. Väga kift on näha, et blogi ikka loetakse ka - 50 tuhat klikki ei ole enam kaugel. Aitäh!

post-6272-0-99715500-1365433446.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli lõpuks võimalus kasutusele võtta FAST Intra. Ma olen ammu seda toodet oodanud, et saada oma aminod JA beeta-alaniin normaalse maitse JA ilma kreatiinita. Apelsinimaitse on hea ja arvan, et nüüd dieedi lõpufaasis kulub see vidin väga hästi ära.

Miks ilma kreatiinita?http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23554283

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastus väga lihtne - monohüdraat seob kehasse vett. Viimasel kahel nädalal selgelt vastunäidustatud tegur. Muude kreatiini vormidega pole viitsinud / julenud eksperimenteerida

Aga samas taastusjoogina olen vist juba kõikidel võistlustel kasutanud FAST HT-R'i mineraalveega - peale kaalumist on kreatiin omal kohal taas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieedi järjekordne platoo on murtud! Pikalt püsis kehakaal 72.5 peal ja seal ümber, täna hommikul esimest korda alla 72 ehk 71.8. Iga päev olen üldiselt söönud 2-3 tugevat einet, saan kogeda täiskõhutunnet ja see on päris mõnus. Teisest küljest energiabilanss on selgelt miinuses, langenud on treeningsooritus (plahvatuslikkus ja võhm treeningul) ning jätkuvalt on selline tunne, et kogu aeg tahaks ikkagi (üle) süüa. Aga see kõik on normaalne ja enda eelnevatest võistlustest / teiste treenerite ja võistlejate kogemustest, et see dieedikurnatus taastub kenasti kaalumisjärgselt võistlusteks ära. Kui on võistlustel füüsilisi probleeme, siis on need millestki muust. Vabandan, et trennist pilte pole postitanud. Trennitegemise ümber olev aeg kulub, kas ühest kohast teise jooksmisele kohe, vahetule trennijärgsele söömisele või hingetuna mati peal vedelemisele.

Üks hea uudis on veel: täna saabuvad fännisärgid! Koduklubi VÕIMLA korraldab Rajul ka fännisektori. Täpsem info pea.

Saan kindlasti särke tuua 13. aprillil Solarisse SLT Raju 11 demopäevale!

Välisest toest on kindlasti abi. Kui muud võimalust pole, siis võtke endale kass.

funny-pictures-intervention-cat-helps-with-your-diet.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis numbriteni sa jõudma pidid alla -70 kg? Nii aktiivsena ei ole sind tükk aega näinud, tuleb vist rohkem hoida dieedil, siis paistab, et energiat on rohkem... :D

Võistluskaal on "sulgkaal" (featherweight) 65.8, ametlike Eesti Sportliku Vabavõitluse Liidu reeglitele vastav lubatud ülekaal 200 grammi. ESVL kasutab samu kaalukategooriaid, mida enamus sportliku vabavõitluse organisatsioone maailmas (sh suurim - Ultimate Fighting Championship).

Viimased kilod on viimase nädala teema:) Praegu alla 72 olla on igati graafikus. Kui selle nädala lõpuks olen 71, on kõik väga väga hästi. Praktikast on teada kurioosumeid, kus näiteks -56.7 + 0,5 kg kaalukategoorias võistlevad mehed on veel 2 nädalat enne võistlusi 70 kg... See on aga juba äärmiselt tervistkahjustav, sooritustkahjustav ning kahetsusväärne nähtus spordis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu Jorgeni fännid ja sõbrad fitness.ee foorumist!

Nagu tähelepanelikum lugeja juba teab, on Jorgenil taas üle pika aja võistluspuuri minek.

SLT Raju 11

20. aprill 2013

Saku Suurhall

http://www.mma.ee

Jorgeni koduklubi VÕIMLA organiseerib selle tähtsa sündmuse puhul võistlusõhtul fännisektorit: toetame ja elame Jorgenile koos kaasa, fännisärgid, "hiigel"panda, inimloosung jpm...

Kampa löömiseks tuleb:

* oma soovist mulle teada anda (tuuli[ät]voimla.ee)

* hankida tavapilet Rajule (piletilevi)

* fännisektorisse lastakse sisse fännisärgi alusel - hangi ka see!

Fännisärgid on valmis!

Särgi omandamiseks saada mulle privaatsõnum või e-kiri (tuuli[ät]voimla.ee) ja lepime kohaletoimetamise viisis kokku!

Särgi hind 10 eurot, suurused nii meestele (S, M, L) kui ka naistele (S, M)!

Tervitustega,

Tuuli Sedman

VÕIMLA

post-22158-0-56109800-1365619683.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte midagi ei ole uut!

Külm on.

Nälg on.

Tuju on pigem halb.

Trenni teen nüüd juba väga vähe - hoian ennast ja väga ei jaksa ka. Pisivigastusi on ettevalmistuse ajal olnud tüütult palju. Et ei jääks muljet, et MMA kuidagi eriti vägivaldne või vigastusterohke on, siis seletan natuke. Nimelt ei tule tõsise võistlusettevalmistuse vigastused enamasti üldse nn vigastama mõeldud asjadest vaid lihtsalt intensiivse treeningu käigus komistamistest jms asjadest. Näiteks viimane asi oli see, et eelmisel nädalal maadlustreeningu (täiesti tavaline maadlus) ajal tehti mulle heidet ja siis treeningpartneri rusikas käsi jäi täpselt mu selja alla ja kukkusin sinna peale. Ei midagi katastroofilist, aga paar päeva tegi selg liigutades valu ja jälle täiskiirusel treenida ei saanud. Kunagi varem ei ole minuga täpselt sellist asja juhtunud ja ilmselt ei juhtu ka. Aga noh seekord just niimoodi juhtus. JA selliseid "juhtus" asju täiskontakti ja täisintensiivsusega võistluste jaoks treenides ikka vahel... juhtub.

Aga ma luban, et homme Solarises demopäeval kellegi peale ei vihasta:) Astuge ligi, räägime MMA'st ja muudest maailma asjadest, ettevalmistusest jne. Kes soovib saab õpetust ja näpunäiteid:) NB! Ka täna on Solarises puur üleval ja tegevus käib, aga lihtsalt ise olen Tartus ühel psühholoogia-alasel minikonverentsil, mis on vahelduseks väga värskendav.

Teistel on hetkel lõunapaus ja nad einetavad, aga mina olen Fitness.ee foorumis ja joon FAST Intrat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tumblr_ml3md6UQEe1qb5gkjo1_400.gif

Ma tunnen ennast täpselt nii kogu aeg! Kõige suhtes!

Kiire uudisjutt:

Külm. Nälg. Ahjaa, see polegi uudis? Okei, natuke pikemalt:

Kaal püsib nüüd 71 kg peal. See on normaalne. Kui kaalumine oleks ka homme õhtul, mitte reedel, oleks kõik juba täitsa tehtav ja võistlusteks enesetunne hea.

Pole vormist saanud kuskil adekvaatseid pilte teha, aga vist Men's Physique-s võiks täitsa hästi minna:) Klassikalise kulturismi jaoks jääb mõni lihas liiga väikeseks.

Keskmiselt söön päevas hetkel ca 400-500 grammi aedvilju ning teist samapalju loomset valku sisaldavat kraami (liha, piimatooted, muna). See tähendab, et kaloraaž kõigub kuskil 1000 ja 1500 vahepeal, mis minu jaoks on ebameeldivalt vähe. Sellel pole muud eesmärki kui keha glükogeenivarude tühjendamine, need varud sab kaalumisjärgselt kenasti taastada.

Käisin võtmas tervisetõendit Raju jaoks - on vaja tõestada, et pole vere teel levivaid viirushaiguseid (hepatiit B, C, HIV). Kontaktaladel väga mõistlik nõue. Kõik oli korras nagu oodatud, aga halb uudis oli see, et hemoglobiin oli 127. Minu HgB on alati olnud pigem madal - harva üle 140, aga see on ikka natuke liiga madal. Palju on sellest, et dieet + suurenenud vedelikutarbimine e. vereplasma maht on suur. Aga eks näis.

Võistlustel ei tea niikuinii mis juhtub. Kui võistluste peale mõtlen, siis hakkab süda kiiremini lööma, silme ette tulevad kujutluspildid, kuidas ma võin teha seda või teist võtet, kas ma suudan, kas vastane suudab kaitsta neid või ei suuda, mida ma siis võiksin teha jne jne jne. Oh aju, ma tänan sind selle eest, et lased mul kogeda asju, mille kogemisest hetkel absoluutselt midagi kasu ei ole. Tegelikult isegi ei täna. Tegelikult on mul ükskõik. Ma tean seda, et puuri ma laupäeval lähen. On võimatu teada, mis seal täpselt juhtub. Võib ju isegi juhtuda see, et ma jään veel enne seda auto alla või algab tulnukate invasioon. Aga ma tean oma teekonda. Samm sammult. Ja pühapäevaks on see kõik läbi. Peale MMA Raju saabub MMA Rahu. Vähemalt mõneks ajaks. See on kindel.

Rajul näeme!

P.S. Ärge nälgige! Hakkate ka selliseid postitusi tegema muidu :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul üks vana klassiõde geenitehnoloogiast ütles, et nälg pidavatki mõjutama ajupiirkonda, mis reguleerib... ütleme siis fantaasiat või mõtlemisvõimet vms.

Et see võis olla ka üks põhjus, miks inimesed vanasti usklikumad olid, kuna inimesed elasidki poolnäljas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-29847-0-66266400-1366136837.gif

Täna hommikul viimased aedviljad (400 g) ja imehea FAST puding. Avastasin ülihea maitse - segasin keefiriga valge šokolaadi pudingut ja sekka mõrukakaod. Tuli õhuline ja tõesti väga väga hea. Peale panin külmutatud jõhvikaid. Tegin pilti ka, aga energiat on liiga vähe, et selle alla- ja üleslaadimisega tegeleda.

Päeva jooksul natuke kookoselaaste, mõni väike marineeritud kurk ja päeva viimaseks eineks jäi 3 suurt oliivi.

Homne juba natuke teistsugune ja vaikselt hakkan tegelikult uuesti keha normaalse(ma) kaloraažiga harjutama, et peale kaalumist söömisšokk liiga suur ei oleks.

Täna sai ka viimast korda enne võistlusi trennis käidud - väike soojendus-venitus ja siis 3x3 minutit lapatööd. Hoolimata dieedist on puhkus hästi mõjunud ja püstivõitlustreener Kaspar kiitis löögiteravust ja -jõudu.

Proovin lähipäevil veel teada anda, mis toimub :)

P.S. Loen homme (neljapäeval) Rocca al Mare MyFitnessis 18.00 väikse loengu harrastajatele spordipsühholoogiast. Käsitleme efektiivsete eesmärkide seadmise metoodikat ja motivatsiooni (leidmist, hoidmist).

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe pea siis loeng aga lõpuks ometi on siin minu videoblogi profiiliklipp. Päris muhe sai :rolleyes: Kahjuks ei saa videot otse linkida, vaid peate Postimehele selle kliki tooma. Tänane enesetunne on juba oluliselt parem ja hetkekaal on juba 69 kg, mis tähendab seda, et mul on ca 24 tundi, et kaotada viimased 3 kg. Lebo.

SLT Raju 11 videoblogi: Jorgen MATSI

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe pea siis loeng aga lõpuks ometi on siin minu videoblogi profiiliklipp. Päris muhe sai :rolleyes: Kahjuks ei saa videot otse linkida, vaid peate Postimehele selle kliki tooma. Tänane enesetunne on juba oluliselt parem ja hetkekaal on juba 69 kg, mis tähendab seda, et mul on ca 24 tundi, et kaotada viimased 3 kg. Lebo.

SLT Raju 11 videoblogi: Jorgen MATSI

Sai just vaadatud ja positiivsed emotsioonid.

Tekkis küsimus kas selle viimaste nädalete söömisega läheb lihast ka nüüd minema? Või see ei ole suur probleem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai just vaadatud ja positiivsed emotsioonid.

Tekkis küsimus kas selle viimaste nädalete söömisega läheb lihast ka nüüd minema? Või see ei ole suur probleem?

Pigem on lihast läinud selle pikema protsessiga - paratamatult kui nö "tavadieediga" tulla 78 kg pealt 72 kg peale, siis kaotan kindlasti ka lihasmassi. Aga see ei ole minu jaoks kunagi probleem olnud - oma kaaluklassis jõust puudust ei ole seni jäänud ja lihast saan pigem lihtsasti tagasi. Pigem võikski tegelikult natuke väiksema lihasmassiga olla, oleksin kiirem ja liikuvam - 78 kilogrammisena jooksmine oli ikka oluliselt raskem kui siis kui 72 kg'sena poolmaratoni jooksin. Hetkeplaan on see, et peale pühapäevast täiesti vabalt võtmist lähen jälle rahulikule režiiimile tagasi, kus end hästi tunnen ja kaal ei tõuse - kui hoopiski langema hakkab, siis eks näis kuhu ma selle tulevikuks jätan. Ei saa salata, et just Brasiilia Jiu Jitsuga (BJJ) seotud ambitsioonid (näiteks Euroopa Meistrivõistlustel jälle võistelda) on seotud pigem kaaluklassiga -70 kg koos kimonoga, kaalumine vahetult enne matši. See tähendab, et tavakaal peakski olema ca 70 kg täpselt ja selliseid trikke nagu praegu teen endale lubada ei saa. Samuti tahaks Eestis proovida kätt vabamaadluses kaaluklassis -66 kg. Tõsi, sinna saaks praeguste meetoditega ka sisse, kuna maadluses saab ka päev

Küsimuse juurde tagasi tulles - ei usu, et see, mida viimase kahe nädalaga teen ekstra oluliselt kuidagi lihasmassi mõjutab. Natuke kindlasti, aga mitte märkimisväärselt. Uuringutulemused ütlevad ka pigem seda, et kuna sellel ajal hoian end just mõõdukas liikumises (mida võistlusele lähemale seda rahulikumalt), siis see ka oluliselt takistab seda, et keha "tahaks" lihasest lahti lasta. See on ka see, milles lisandite peale loodan natuke:) Eks ma selle viimasel 2 nädala jooksul olen FAST Intra -t üsna regligioosselt joonud - terve purgi jõin 2 nädalaga ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii sõbrad. Kaal kaalumispäeva hommikul 68.5, eile hommikul oli veel 71 kg. Hea näha, et võtted toimivad väikeste modifikatsioonidega veel paremini kui varem ja toimivus ei seisne ainult numbris, vaid ka enesetundes. Hetkeseisuga 2,5 kg ülekaalu tähendab seda, et kuskil ca 2-3 tundi läheb täna täiesti talutavate ja mõistlike saunaprotseduuride peale kella 14 paiku. Kell 18.00 algab Solarise keskuses avalik SLT Raju 11 ametlik kaalumine. Peale seda FAST HTR uue nimega HPR sisse mineraalveega ja siis on kindlasti juba täitsa hea olla. Õhtul saab päris normaalset/tavalist/väga maitsvat sooja valgud-rasvad-köögiviljad-süsivesikud +väike magustoit tüüpi sööki üle... vist nädala aja.

Eilne loeng MyFitnessis läks väga hästi, õhtul jõudsin veel Puhata ja Mängida internetiraadiosaatesse, mida saab alla tõmmata siit. Rääkisin natuke oma salahobist / unustatud lapsepõlvest, mille vahel tagasi toon vähesel vabal ajal mõnikord arvutimänge mängides :ph34r:B):)

Lõpuks lisan paar pilti, mis hommikul tehtud energiast tühja lihasega ja loomulikult eelnevalt pumpamata ja ilmselgelt ma ei tea poseerimisest ka midagi. Noh, kuidas mul Eesti kulturismimaastikul minna võiks ? :lol:

post-6272-0-71036100-1366356115.jpg

post-6272-0-82699700-1366356121.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jrx hommikuses plokis tuled Mens physici ja õhtul puuri.... :D . Tubli oled, edu sulle ja hoian pöialt, kuna võistlused kattuvad ei saa kohapeal vaatama tulla, kuid mõttes elan kaasa! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Men's Physique!

Owwww.... :unsure: Kas te tahate öelda, et jalad on liiga peenikesed, et rannapükstega varjama peab?

Kaal ametlikuks kaalumiseks normis, kõik läks nii nagu plaanitud, nüüd olen uuesti head-paremat söönud ja enesetunne on väga hea. Kaalumine oli üldse positiivne kogemus, palju inimesi üldse, toetav suhtumine, fännid, kes pilti tahtsid teha jne.

Unustasin sheikeri kaalumisele kaasa võtta seega enda mineraalveega FAST HTR-i sain alles kodus, aga ega ei usu, et seal tegelikult mingit suurt vahet oleks.

Praegu päevast parasjagu väsinud, tegin õhtul endale veel süüa (kanafilee natukese kaerahelvestega paneeritud, tatar, spinat, tomatipasta kokku pudruks) ja vaatasin sellist filmi nagu Seven Psychopaths (IMDB). Päris muhe vaatamine oli ;) Nüüd natuke aega veel seedin rahulikult ja siis magama ära. Game day tomorrow. Kes otsib see leiab sport.postimees.ee kaalumise pilte ka, et kuidas vorm siis sellel hetkel oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×