Jump to content
jrx

Jorgen Matsi

Recommended Posts

Eetrivaikus on läbi:)

78.5; 77.5; 76.9; 76.5; 76.3; 76.2 ...

Mis on need numbrid te küsite? Need on mu hommikused kaalunumbrid alates laupäevast 18. augustist kuni neljapäevani 23. augustini.

Kuidas ja miks sedamoodi küsite?

Kuna vahepeal on olnud pikk eetrivaikus, siis võtame järjest.

Nagu ma kirjutasin, siis minu elus oli mõningaid muutuseid juulikuu paiku:)

post-6272-0-59452900-1346014424.jpg

Augusti alguses sõitsin väikesele välispuhkusele. Reisisime kergelt – ei võtnud kaasa arvutit ega fotoaparaati, seega kroonikaks ja seikluste meenutamise allikaks on peamiselt mälu. Natuke fotomaterjali sai siiski klõpsitud telefoniga, loodetavasti nendelt udukogudelt on ühtteist ka mõista. Esimene kaader on muidugi heaks näiteks sellest, et (ahem, ennast kiitmast ma ei väsi) saab isegi telefoniga täitsa korraliku kaadri.

post-6272-0-91566100-1346014761.jpg

Amsterdam oli muidugi täitsa teistsugune linn kui varem nähtud, see kanalite rägastik on omamoodi väga armas ja linna iseloomuga lahutamatult seotud. Kanalites pesitses ka sellist kohalikku faunat, mida mujal nii linna sees vast ei näe.

post-6272-0-89460400-1346015000.jpg

Üldplaanis sai puhatud ja selle raames loomulikult natuke ka trenni tehtud. Kirjutan homme õhtul sellest natuke pikemalt jutuformaadis nagu ka sellest, mis kaaluga toimus, aga väikeseks eelvaateks see, et käisin muuhulgas ka Marloes Coenen'i klubis R-Grip.

Marloes on vot selline:

post-6272-0-89295900-1346015757.jpg

Aga spordi mõttes teeb ta vat nii:

Nagu ütlesin, mis täpsemalt sai, sellest homme. Aga mind võeti väga hästi vastu ja oli väga lõbus:)

post-6272-0-84712000-1346015090.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot see juba läheb. Mees on nagu uuesti sündinud. Perenaine on raudselt korra majja löönud ja nüüd järgmised pool sajandit mees jookseb nagu orav rattal ja teeb siia oma teemasse vägevaid postitusi uhkete piltidega! Varem tõesti ei pannud seda pisikest asja tähele, et Jorgen on vahepeal abielusadamasse jõudnud, aga parem hilja kui mitte kunagi:

MAAILMA PARIMAD SOOVID ABIELUSADAMASSE JÕUDMISEL KÕIKIDELE ASJAOSALISTELE!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks ma pean mainima seda, et ma olen KADE, sest MÕNED Team FAST liikmed saavad iga uue postitusega oma teema pealkirju muuta ja see on nii uhke ja mina ei saa:(

See teeb minust kurva ahvikese.

post-6272-0-66128300-1346616211.jpg

...aga nüüd tagasi siis selle väikese meenutuse-selgituse juurde, mis eelmises postituses alguse sai.

Hollandist räägin veel, aga kui Eestisse tagasi jõudsin oli plaan kohe osaleda ühtedel hästi vahvatel võistlustel Soomes Jyväskylas. Teadlikult ei pööranud üldse tähelepanu toitumisele Hollandis olles ja kokkuvõttes ka trenni ei saanud just ülemäära palju tehtud. Näiteks pea iga päev sai söödud Hollandi kuulsat õunakooki vahukoorega.

post-6272-0-17696900-1346623087.jpg

Lisaks sellele proovitud erinevaid jäätiseid, pudinguid ja tarretisi, mida Eestis lihtsalt ei ole ja sellised asjad on alati minu nõrkus olnud:)

Tagasi jõudes laupäeva hommikul oli kaal uhke 78.5 - number, mille suurust jupp aega kui üldse näinud olen. Võistluskaal see-eest oleks laupäeva hommikuks pidanud olema 76.9 ning pühapäeva hommikuks 74 kg (erinevatel päevadel erinevad reeglid ja erinevad võistluskategooriad). Nädala jaoks päris palju vahet. Aga ma väga ei muretsenud, lihtsalt hakkasin sööma esialgu kolm korda päevas ja alati puhast, piisavalt energiarikast ja samas üsna süsivesikuvabat (aga samas neid ka piisavalt) toitu. Kõht püsis kenasti täis, aga kaal hakkas kukkuma nagu eelmisest postitusest paistis ning võistlusisu oli suur:)

Aga esmaspäeval nakatusin taas vigastuspisikuga:( Lihtsalt trenni tehes tundsin kuidas kaela-õlavöötmes on midagi valesti. Jätsin treeningu pooleli ja lootsin parimat. Aga järgmisel päeval üles ärgates oli kael-trapets ikka väga valus ja nii mööduski nädal täieliku trennipuhkuse, massaaži, kinesioteipide ja valuvaigistite toel. Neljapäeva õhtul oli asi juba üsna lootusrikas, aga reede hommikul ei olnud Une-Mati minu vastu armuline olnud ja ärkasin sellise kaelavaluga, et väga hästi ei saanud voodist tõusta rääkimata siis sellest, et võiks sporti teha. Piletid-võistlusmaksud olid aga kõik juba tasutud ja nii reisisingi reede õhtul võistkonnaga Soome kaasa toetama-vaatama.

Laupäeva, võistluste esimese päeva saagiks oli kuus medalit erinevates kategooriates. Nendest viis tulid kÕik ühte perekonda. Oli küll sellel vÕistlusel palju erineviad kategooriad ja mida veel, aga, et pereisa Mati mÕlemad lapsed (Mairon ja Merlyn) vÕtsid medalid ka täiskasvanute kategooriates on juba päris eriline saavutus.

post-6272-0-14437200-1346620361.jpg

Teisel päeval ei läinud nii suurelt. Enamus eelmise päeva tähti said väikeseid vigastusi ja otsustasid vÕtta teenitud perepuhkuse. üks minu klubikaaslane, kes turniiris osales sai kohe heite pealt Õnnetult kukkudes väga juhusliku aga seda Õnnetuma vigastuse ja kaotas esimeses matšis.

Minu spordiklub VÕIMLAmaasvÕitlussektsiooni juht Eesti parim maasvÕitlusspordialade sportlane Martin Aedma tegi päeva supermatšis kiire ja puhta töö alistades oma vastase umbes kahe minutiga. Martini matšis on hästi näha see, et vÕitlusaladel teeb proff samu asju, mida Õpitakse trennis esimese kuu jooksul. Ei ole olemas mingeid "edasijÕudnute tehnikaid", kÕige paremad on asjad, mis on kÕige lihtsamad, neid tuleb lihtsalt hästi teha. Mahaviimine/heide, asendi kontroll, asendi parandamine jÕudes kaksiratsi peale (mis on üks parema kontrolliga asendeid), asendi parandamine jÕudes selga ja sealt kÕige "tavalisem" kägistusvÕte.

Videot matšist saab vaadata siit:

post-6272-0-89125400-1346623867.jpg

ÜhesÕnaga vigastuse tÕttu sel nädalal jätkus veel täielik treeningpaus, mis praeguseks tundub, et on ennast Õigustanud, sest tunnen, et olen 99% taastunud. Nüüd selle 1% suhtes olen jätkuvalt ettevaatlik ja seetÕttu alustan järgmisel nädalal esmalt treeningute läbiviimisega ja siis vaatan kuidas tunne on.

Homsest alates läheb trennides sügishooaeg täiega lahti ja nalja ei ole - RAJU X on juba oktoobris ning loodan nii mÕnegi sportlase ettevalmistusse nii treeneri kui treeningpartnerina positiivse panuse anda. Viingi juba homme läbi meie klubi pÕhigrupi püstivÕitluse treeningut. Esialgne plaan on keskenduda suviselt roostes treenijate meele ärksaks ajamisele kergema materjaliga ja siis vÕtta läbi just mÕned taktikalised pÕhimÕtted, mis MMA kontekstis poksi ja taipoksi tööle panevad.

Oma trennide koha pealt proovin keskenduda ilma kimonota maadlusele ja maasvÕitlusele, sest septembri lÕpus on järgmine vÕistlus - Soome lahtised meistrivÕistlused brasiilia jiu jitsus ilma kimonota (jah, selline totter nimi ongi, selle spordiala poliitikasse praegu ei lasku, vÕistlus on siinkandis suur ja oluline ja kohale tuleb kindlasti Skandinaavia paremik:)

LÕpetuseks paar pilti sellest, milline olin reede hommikul. Kaal pildil siis 76.2 kg ning septembri lÕpuks ja edukaks vÕistlemiseks peaks see olema kuskilt 74 kg enne igasuguseid trikke, mida vedeliku piiramisega teha saab. VÕistluskaal 73.5 kg, kaalutakse koos riietega vahetult enne esimest matši.

post-6272-0-61963600-1346618296.jpg

post-6272-0-88995400-1346618328.jpg

Miks postituses osad Õ tähed on suured kui nad olema ei teaks - ei tea:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Sügishooaja esimene treening läbi viidud ja selja taga.

Eelmises postituses unus rääkimata täitsa tõsilugu, et kuna ma ise ei võistelnud, siis ei olnud ka mingit lisandikokteili kaasas. Küll aga sai igaks juhuks võetud 3 batooni FAST GIANT margist. Ja oi milline mark see on, siin olen ka varem kiitnud, et minu lemmikbatoon. Kaasa sai võetud enda-tarvis-igaks-juhuks aga loomulikult oli võistlus mõlemal päeval üsna pikk ja esimesel päeval tuli veel enne õhtusöögile minekut ka traumapunktist läbi käia mõnede võistlejatega ja siis olid need tõelised päästjad hirmsas näljahädas. Peaks tööle külmkappi ka endale paar tükki viima, sest hetkel olen päevatööl vahel sellises kohas, kus küll kohvist, kommidest ja koogikestest ei tule kunagi puudust, aga võistlusteks päris niimoodi ikka valmistuda ei saa.

Treening läks väga hästi, paljud inimesed mõlgutavad võistlemisplaane päevase Raju X amatöörürituse suhtes ning seda on tore näha ning neid aidata. Nagu eelmises postituses öeldud, siis täna oli hästi üldine trenn. Tegime korraliku soojenduse Jass Murutalu (personaaltreener vennasklubis 3D Treening) näpunäidete kohaselt ja siis vaatasime natuke liikumistaktikat just selle suhtes, et kuidas jalalöökidega jalgu rünnata (low kick). Kuna oli paaritu arv inimesi trennis, siis vihtusin ise kaasa teha ja polnud mahti isegi telefoniga pilte klõpsida:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks ma pean mainima seda, et ma olen KADE, sest MÕNED Team FAST liikmed saavad iga uue postitusega oma teema pealkirju muuta ja see on nii uhke ja mina ei saa:(

Selles suhtes, et kadesta terviseks! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle trenn selja taga. Sai palju tõstetud. Aga loomulikult mitte rauda vaid inimesi:) Kuna oli sattunud näppu kuidagi üks Fatburner, siis jõin trennis hoopis seda ja maitses täitsa hästi.

MMA treeningute koha pealt on mul vahepealse võistluspausi ajal tekkinud päris palju ideid kuidas asju paremini teha ja praegu üritan neid oma õpilastele edasi anda. Peamiselt keskendume just nendele elementidele teisipäeviti, mida otseselt püstivõitlustrennides või maasvõitlustrennides ei tehta. Ehk siis just maadlus MMA kontekstis, löökide pealt heidete ja mahaviimiste ettevalmistamine ning nende kaitse. Hetkeinspiratsiooni olen ammutanud sellistest meestest nagu Phil "Mr. Wonderful" Davis, mees kelle lailihas-talje suhet ilmselt nii mõnigi kulturist kadestaks. Intervjuudes väga muhe sell:)

4557a_phil-davis-7.jpg

Tema "paremad palad":

Ja teine on Dan Cormier. Mees, kelle füüsis pole sugugi nii muljetavaldav:)

danielcormier1.jpg

...aga tegemist on kahekordse olümpialasega ja praegu sportlikus vabavõitluses suuremad mehed nii kukuvad kui lendavad nagu jahukotid:) Väga huvitava ja traagilise elukäiguga ja sellest hoolimata ülipositiivne mees, aga sellest pole praegu mahti pajatada. Vaadake parem pilti:)

Ahjaa, tulge Tartus trenni - kursused hakkavad täis saama, aga maasvõitluse baaskursusele on veel kohti ja see on alustamiseks väga vahva koht:)

P.S. Ja lahke Vend Vähk võiks mu blogiteema nime tagasi muuta - kui ma seda ise kontrollida ei saa, siis muutub linkamine keeruliseks kui teema nimi muutub:) Luban, et enam kade ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa mainimata jätta ,et viimased postitused eriti on väga sisuskad ja ülevaatlikud, mis kindlasti aitavad laiendada kõigi asjast huvitatute silmaringi... ;) Kaasarvatud minu oma... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ikka raam jah sellele ülemisel pildil oleval vanal, meie Ostroglazov - kuid grimmiga... :D

Kas Ostroglazov ikka tegutseb pealinnas? Mina ei ole seda meest ammu näinud. Äkki on uhke tutiga soengu maha ajanud, ennast võistlusgrimmiga kokku määrinud ja möllabki nüüd MMA-s? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hullumaja. Ilmselt inimesel, kes töötab muuhulgas psühholoogina ei ole võibolla poliitiliselt korrektne sellist terminit niisama kasutada AGA... aga aga aga... Mitu mitu mitu aega ei ole siia blogisse saanud kirjutada. Töö, trenn, töö, trenn ja niimoodi ongi. Olgugi, et treeningmotivatsioon on tagasi ja võistlusmotivatsioon ka, siis kirjutamismotivatsioon käis vahepeal nagu maha. Just sellepärast, et sellist istumise ja mõtlemise aega on vähe. Oma töös töötan kogu aeg koos teiste inimestega... endast väljapoole. Ülikoolis ja mujal õpetades-koolitades jagan oma kogemust, teadmisi. Sama sisuliselt psühholoogi töö - suhtlen inimestega soovides neil aidata enda elukvaliteeti parandada. Trenni andes jällegi õpetan teisi. Ja niimoodi jooksiski juhe natuke kokku. Kui vaba hetk, siis tahaks kas midagi lugeda, kitarri mängida, vaadata võistluseid või mõnd filmi või mõnda lahedat arvutimängu toksida (see on mu selline ühendus lapsepõlvega:) vahel meeldib väga).

Aga ma olen vahepeal teinud märkmeid, mõelnud ja tundub, et nüüd on aeg taas küps. Aeg taas blogi elule äratada. Sest ega vahepealne aeg pole jutustamisväärse tegevuseta olnud:)

Alustan spordiga seonduvast:

Pikalt olin tõsiselt treeneritöö lainel, sest toimus jälle Eesti suurim MMA ehk sportliku vabavõitluse üritus MMA RAJU. Järjekorranumbriks oli 10 ehk X. Üritus jagunes kahte ossa ning täitsin ise taas üritusel ka kahtesid kingi. Esiteks juba mainitud treeneritöö, millega kaasneb ka oma sportlaste toetamine võistluse ajal nurgameeskonna liikmena. Sellest, kes on nurgamees ja mida teeb kirjutas hiluti Tallinna treener Priit Mihkelson väga muhedalt Postimehes (klikkige siin ja lugege, soovitan).

post-6272-0-12961400-1354057373.jpg

Teiseks oli Rajul sel korral HD kvaliteediga jältgitav ülekanne veebis ning sellele tegin kommentaari. Paarimeheks sellel üritusel oli Postimehe ajakirjanik Oliver Lomp. Alustan lõpust: Oliver küsis minult ürituse lõpuosas kuskil matšide vahepeal, et kuidas mulle seekordne roll meeldis võrreldes teistega, mida Rajul täitnud olen. Olen ju olnud korraldusmeeskkonna liige, punktikohtunik, vahekohtunik puuris, võistleja ja treener. Täitsa ausalt vastasin, et kommentaatori roll oli kõige lõbusam. Tõesti – elasin rolli täiesti sisse, ei olnud mingit pinget ja sain võistlustele rahulikult ja emotsionaalselt kaasa elada ja oma spordialaseid teadmisi ja emotsioone ka teistega jagada! Võistlejana on jäänud alati matšid nägemata, sest enda soojendus ja võistluseelsed ettevalmistused-rutiinid tahavad tegemist. Treenerina on ülioluline hoolitseda, et sportlasel oleks võimalik rahulikult keskenduda oma sooritusele ja millegi muu pärast muretsema ei peaks. Lisaks veel närvikulu nurgas toetades (vt Priidu artiklit). Kohtunikuna on asi hoopis hull, sest siis pead endale keelama kõiki emotsioone matši ajal, hoidma külma pead ning oma tööd tegema täpselt, hästi ja erapooletult. Kommentaator aga võib mõnuga lõugu lõksutada ja midagi tagasi hoidma ei pea:)

post-6272-0-31917100-1354057371.jpg

Üritus ise oli absoluutselt super. Matšide mõttes oli kindlasti seni parim Raju ja ma loodan, et ehk saab seda ühel hetkel ka kuskil järelvaadata koos minu kommentaaridega. Kahjuks õhtusel profiüritusel pidi minu klubikaaslane, kelle ettevalmistuses ka osaline olin Lauri alla vanduma Poola võitlejale. Lauri domineeris esimeses raundis väga kenasti aga vastane oli väga ohtlik maasvõitleja ja teises raundis sundis salakavala valuvõttega Lauri lõpuks alistuma. Päevasel üritusel võistles aga otse minu käe alt seitse vaprat amatööri, kellest koguni viis olid debütandid. Kahjuks kõikidel debüüdi tegijatel tuli vastu võtta kaotus, aga need tulid kogenenumate vastaste vastu ja just niimoodi kogemust saadaksegi. Sain iga mehe kohta olulise tagasiside, et mida edaspidi parandada ja see järelkasv klubis kannab veel ühel päeval hästi vilja. Juba mitme matši kogemusega Sten Anslan võttis taas kiire võidu ning klubi psütivõitlustreener Kaspar Kraav pidas ülitehnilise ja meelelahutusliku matši Tallinna võitleja Martin Saarega, mis tunnistati viiki. Tõesti – see matš oli minu meelest tervikuna terve päeva parim ning siin võib küll öelda, et mõlemad mehed võitsid.

post-6272-0-79600800-1354057369.jpg

Vahepeal veel lisaks käis meie klubist tai poksi amatöörvõistlustel tubli võitleja Kadri, kes tahtis end proovile panna peale kõigest 2,5 kuulist trenniskäimist. Vastane oli kogenum, aga Kadri tegi seda mida vaja. Jupp aega enne seda oli maasvõitlusvõitlus 3D Rull, kus ka Tartu VÕIMLAST korralik koondis väljas oli ja nüüd jälle on tulemas amatöörida MMA võistlus 3D Liiga ja peale seda jälle aasta viimased amatööride tai poksi võistlused... Ühesõnaga tööd on. Seda enam, et ka enda võistlusplaanid 2013 esimeseks pooleks hakkavad peas vaikselt kuju võtma. Aga kõigepealt räägin järgmises postituses sellest, mida spordis ise vahepeal teinud olen. Sellele lisaks ma tunnen, et on vaja ühte kokkuvõtlikumat ja pikemat mõttekäiku-artiklit-blogipostitust toitumise kohta. Lugesin just hiljuti enda blogi kahe aasta taguseid asju ja olgugi, et põhitõed peavad siiamaani päris kenasti paika, siis enda praktiline kogemus sportlase ja inimesena, igasugused katsetused vahepeal jne tahaks reflekteerimist. Samuti kogemuspagas, mis on kogunenud teisi nõustades (toitumisteemas). Jõudu kõigile!

post-6272-0-37023300-1354057702.jpg

Pilt trennijärgselt Ott Tõnissaarega 24.11.2012. Ott võttis hiljuti Soomes väga väärtusliku võidu ja kerkis sellega Euroopas erinevate MMA-organisatsioonide huviorbiiti. Ühtlasi vastab pilt küsimustele, et "Miks ma ei võistle kõrgemas kaalukategoorias?" (See oleks -70.1 kg praeguse -65.8 kg asemel. Sest selles kategoorias on Oti-sugused:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ühel päeval olin Tartus Zavoodi hoovist välja sõitmas ja hull jooksmine algas ning hullunud inimesed pugesid kõikvõimalikesse ja võimatutesse kohtadesse paanikas peitu. Kõik kisendasid, et "Jorgen tuleb, Jorgen tuleb!"

Sõitsin siis hoovist välja ning nägingi hr Matsit stripiklubi juurest allapoole jalutamas. Sa ju ei ole mingi hull jõhkard! Ega ju? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole hull ega jõhkard. Aga mu üks töökohtadest on selle maja esimesel korrusel, mille keldrikorrusel on see klubi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole hull ega jõhkard. Aga mu üks töökohtadest on selle maja esimesel korrusel, mille keldrikorrusel on see klubi:)

Siis kohalikud ilmselt omasid rohkem infot hr tegemistest ja närvikavast. :P Zavoodi asemel oli kunagi EPA kohvik kus vahetundide ajal sai käidud imemaitsvaid ponšikuid söömas! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teised mehed siin püstitavad lugejarekordeid... eks mul on ka selles suhtes mõned väikesed eesmärgid:)

Postitan praegu hoopis ühe võistlusvideo kodusest Eestist, mis sai maha peetud sõbra ja treeningpartneriga Tallinna klubist 3D Treening. Ühe maasvõitlusmatši kohta üsna palju tegevust just maadlusosas. Nendele, kellele ala täiesti võõras - teise matile maha panemise eest ja ise peale jäämise eest saab punkte. Samuti saab kohe võita valuvõtete või kägistusvõtetega. Aga seda kõike on päris raske teha:) Ei mäleta millal viimati nii väsinud olin kui peale seda matši. Kes arvab, et see on lihtne ja kerge - no tulge proovima:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore su tegemisi ikka lugeda ja minuarvates teete MMA arendamisel Eestis supertööd ja iga RAJU on edasiminek, nii et väikesest üritusest on välja kasvamas üks suurimaid spordiüritusi eestis, mida sisetingimustes vaadata saab.

Kas oled ise mingi hetk ka Tallinna poole tulemas - kui oled, siis helista enne ja istuks maha ja arutaks järgmise hooaja plaane.

Parimat soovides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma treeningpartnerile anna küll kohe süüa, muidu kukub kokku varsti. :D

Muidu aga edu, sellele spordile pihta ei saa, aga lõbus vaadata ikka. :D Üks hea töökaaslane kõva Judokas, sumokas, maadleja - seega niipalju ikka on kohale jõudnud, et ega lihtsat midagi pole. Aga kui vaja siis võib enamike suvalisi kohe kringlisse väänata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma treeningpartnerile anna küll kohe süüa, muidu kukub kokku varsti. :D

Arch, Mairon ongi selline mees, et vahepeal tegi jõudu ja sõi peekonit kondenspiimaga (ilma liialdamata) ja siis tulid kilogrammid (küll raskelt) juurde, aga läksid kohe varsti ära ka:D

Funktsionaalses mõttes on aga mees päris tugev oma pikkuse kohta ning sellisel kehatüübil on kahevõitlusalades kindlasti omad eelised:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taaskord on selline nädal, kus ma eile andsin kaks trenni jutti ja selliseks mu selle nädala trennikonto vist jääbki. Heal juhul jõuan reedel suusatama ja pühapäeval taas trenni andma. Õnneks on rütm tekkimas selline, et paljudes enda antavates trennides saan ka ise natuke kaasa teha, sest õpilased on juba nii heal tasemel:)

Laupäeval võib mind leida MMA amatööride võistluselt 3D Liiga. Üritus algab 13.30 ning on tasuta! Soovitan kõigil MMA huvilistel tulla vaatama, kuidas inimesed oma esimesi võistluskogemusi omandavad:) Tartu VÕIMLAst võistleb päris mitu poissi, aga seekord on nad teiste treenerite valvsa hoole all, sest mina olen erapooletu ja täidan kohtunikukohust. Emotsioonid võin valla lasta alles siis kui võistlus läbi.

Eilses MMA trennis, mida läbi viisin, aga tegelesime muuhulgas sellise tehnika kasutamisvariantidega nagu "lendav põlv". Video ütleb selle kohta rohkem kui ükskõik millised sõnad:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mille aadressi? Võistluste? See on lingis kohe alguses kirjas. Kohtumiseni!

A on jah. Lootsin, et Tartus, aga seal ringis olen ma kõvasti omal ajal poksinud :-). Niinoja vist oli treeneri nimi.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva lahingu andis vastane sulle. Ühest lukust tuli küll mängoeva kergusega välja, mis alguses võimatu tundus.

Libe vastane ilmselt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×