Jump to content
martin1333

Tagurpidi joostes saab tugevamaks

Recommended Posts

Harvardi ülikooli uuringust selgus, et tagurpidi joostes kulutab trennitegija kuni 30 protsenti rohkem energiat kui tavalist jooksu harrastades.

Ma tahaks näha kuidas sa tagurpidi joostes pulsi mõne sekundiga lakke ja veremaigu kurku saad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Energiakulu on suurem. No ära sa märgi... me pole loodud kiiresti tagurpidi liikuma. Usun, et samal kiirusel liikumine tagurpidi on tuntavalt rohkem koormav.

Kuid kokkuvõttes vast siiski ebaoluline kuna tagurpidi ei suuda me niikuinii niivõrd kiiresti liikuda, et tavalise aeroobsega võrreldes energiakulu suuremaks ajada. <_<

Et selles suhtes - sama tempo puhul jah kasulikum. Kuid reaalses praktikas ei anna tagurpidi väga pikalt siiski joosta. Rääkimata HIIT-st ja maastikujooksudest.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaks näha kuidas sa tagurpidi joostes pulsi mõne sekundiga lakke ja veremaigu kurku saad <_<

Eks see artikkel üks paras huumor ole :o

Mul oleks juba naljakas vaadata , kui mõni metsavahel tagurpidi sörkjooksu teeks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah...kuigi tagurpidi kiiriendamine ja jooksmine näitab ära kiirusliku potensiaali edasipidi joostes <_< Lühemaid lõike ja harjutusi tehakse sääraselt küll.

Muidugi on kaheldav kas pikemal distantsil selline jooksu viis just eriti effektiivne on.ka liigestele ei mõju see just eriti hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sprinteritel on tagurpidi jooks kindlasti treeningkavas.

Kuid eeldatavalt siiski mitte kaloripõletuse eesmärkidel, vaid pakun, et siiski praktilisematel põhjustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×