Jump to content
kristen.

12 nädalane massiprogramm

Recommended Posts

Arvan sellest nii, et inimesed otsivad IMESID. Arvatakse, et mida keerulisem asi, mida rohkem numbreid, mida "kirevam ja värvilisem", seda tõhusam ja parem. See, mida meil siin ei ole, see kindlasti parem ja tõhusam B) . Täpselt sama tabavalt igasuguste imeasjade kohta on öelnud ka Scot Abel: "Complicating something doesn't make it better, it just makes it more complicated!"

Ma ei saa endiselt aru, miks käiakse kuskil imelehtedel mingeid "imeasju" otsimas. Sõbrad, ma olen üritanud selle portaali katta maksimaalselt sellise treeningualase infoga, mida ühel väga tõsisel trennimehel üldse vaja võib teada olla. Olen seda ka korduvalt varem öelnud. See puudutab ka igasuguseid kavasid ja programme. Võtta ainult lahti rubriik ARTIKLID, seal all on KAVAD ja olemas. Süsteemid, programmid, kes tahab lihtsalt head jaotust, kes rohkem jalga, kes selga, kes tahab surumist edasi viia, kes jõunäitajaid tõsta, kes massi jne.

http://www.fitness.ee/artiklid/kavad

Lisaks on suures osas nii, et paljud asjad, mida kirjas olen kajastanud, olen ise läbi proovinud. Ärgem ajagem asju keeruliseks, te saate meie oma lehelt kõik selle, mida vaja!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan sellest nii, et inimesed otsivad IMESID. Täpselt sama tabavalt igasuguste imeasjade kohta on öelnud ka Scot Abel: "Complicating something doesn't make it better, it just makes it more complicated!"

Ma ei saa endiselt aru, miks käiakse kuskil imelehtedel mingeid "imeasju" otsimas.

http://www.fitness.ee/artiklid/kavad

Janar, küsimus sulle... Olen lugenud mitmeid sinu artikleid, kus soovitad 3/4 nädala tagant lihastele nö. kergemat nädalat või siis nö. "mingit muud lähenemist" peaasi, et lihased veidi rohkem puhata saaks ning suutlikkuseni ei mindaks.

Siinkohal küsingi, kuidas siis toitumisega?! Sisuliselt olen lugenud, et pikka aega positiivsel kaloraazil olla polegi mõtet... on mitmeid artikleid kus soovitatakse lausa 2 nädala tagant KEHA kerge neg. kaloraaziga turgutada...

copy paste ühest raamatust "21-Day Fast Mass Building System":

"The first phase of the program is a 1-week low calorie “Primer Phase”. This will

give your digestive system a break, increase your insulin sensitivity, and elevate

hormones and enzymes so that your body becomes very efficient at storing the

food you eat as lean muscle.

Then once your body is primed for growth, we’ll switch gears and move into the

2-week high calorie “Overload Phase”. This will open up the floodgates for natural

anabolic hormone production (IGF-1, Testosterone, and Insulin). It’s during this

phase where you’ll literally be able to feel your body growing bigger and stronger

by the day!"

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saand selle kava põhimõttest aru vahepeal 1x15 ja siis m6ni muu nädal 4x6

selline vaheldus siis peaks kaasa aitama kiiremale kasvule?

jah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×