Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

mis skeemiga sul see trenn käib? 3 päeva tagant jalga teha pole muidugi midagi ulmelist aga ma eeldan, et sa pole vahepeal ülejäänud keha ju jõudnud ometi läbi teha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis skeemiga sul see trenn käib? 3 päeva tagant jalga teha pole muidugi midagi ulmelist aga ma eeldan, et sa pole vahepeal ülejäänud keha ju jõudnud ometi läbi teha...

Ikka 3+1 . Kolme päevaga keha läbi ja siis uuesti st. nädalas lihased kaks tiiru läbi. Kui on korralikud taastusvahendid, toit ja ka piisav treenitus, siis ei ole selles jaotuses midagi ulmelist, kuid oma jälje jätab vormi iga selline nädal - sest üldine töömaht on suurem kui siis kui korra nädalas lihased läbi teha. Küsimus on selles, et igas trennis ei saa panna kapsad ninast välja, st. üks trenn paned ja teine trenn on sellise taastava iseloomuga, kus teen sama palju harjutusi, kuid varuga, et järgmine kord saaks jälle paugutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui suureks kujuneb Su päevakaloraaž üldse sellisel võistlus-eelsel perioodil?

Sõltub kindlasti sellest palju ma viitsin aeroobset teha, sest päeval tööjuures ma eriti ei kuluta, sest olen kontorirott... :D ja kui viitsin teha ca 6-7 km jooksu päevas, siis saan ca 500 kalorit ka rohkem süüa. Kaloraazi keskmine on ca 3000 kcal on päevi kus on see suurem ja ka mitte trennipäevi kus see väiksem on. Üldjuhul minu organismi puhul töötab see sellisena suht lõpuni, seega mingist meeletust piiramisest siin juttu ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub kindlasti sellest palju ma viitsin aeroobset teha, sest päeval tööjuures ma eriti ei kuluta, sest olen kontorirott... :D ja kui viitsin teha ca 6-7 km jooksu päevas, siis saan ca 500 kalorit ka rohkem süüa. Kaloraazi keskmine on ca 3000 kcal on päevi kus on see suurem ja ka mitte trennipäevi kus see väiksem on. Üldjuhul minu organismi puhul töötab see sellisena suht lõpuni, seega mingist meeletust piiramisest siin juttu ei ole.

Õige lähenemine, kus võistlusdieedi ajal on pekki niivõrd vähe kaotada, et piisab, kui paarisajakalorine defitsiit iga päev luua. Selleks polegi muud vaja, kui paar kilti jooksu lisada või paar suutäit vähem süüa ja ongi korras. ;)

Kuna defitsiit niivõrd väike siis ei jookse ka ainevahetus kokku ning saab ilusti võistlusteni sarnase pisikese defitsiidi peal tiksuda.

Selline 10+kg kaotamine nagu mõned dieedi jaoks teevad jooksutab ilmselgelt paljudel juhtme kinni. Kas siis venib dieet pikaks, kui proovitakse sarnaselt aeglaselt põletada või siis saab kiiremini aga ainevahetus ja vaim, keha jookseb kokku jällegist.

Kalmus kogu aeg korrutab juttu, et "Kui dieedi ajal sitt tunne pole, siis head vormi ei tule" - arvan, et see on täielik BULLSHIT ning nii käituvad, kas keemikud või need, kelle teadmised dieeditamisest ongi nii pealiskaudsed, et muud varianti ei näe, kui kõik kraanid nii kinni keerata ning seega lähebki olemine sitaks.

Süskarid tiritakse alla ja ollakse Keto piiripeal, kus ongi olemine kõige kehvem (Kõik seda sellepärast, et mingi üldlevinud müüt, et pekk põleb nii paremini).

Ilmselgelt ülimalt suurepäraselt keegi ennast võistlusvormi juures ei tunne, kuid teekond sinna ei tohiks küll raskeks enne minna, kui loetud päevad võistlusteni, kui ka siis.

Või mis sa Ott arvad?

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige lähenemine, kus võistlusdieedi ajal on pekki niivõrd vähe kaotada, et piisab, kui paarisajakalorine defitsiit iga päev luua. Selleks polegi muud vaja, kui paar kilti jooksu lisada või paar suutäit vähem süüa ja ongi korras. ;)

Kuna defitsiit niivõrd väike siis ei jookse ka ainevahetus kokku ning saab ilusti võistlusteni sarnase pisikese defitsiidi peal tiksuda.

Selline 10+kg kaotamine nagu mõned dieedi jaoks teevad jooksutab ilmselgelt paljudel juhtme kinni. Kas siis venib dieet pikaks, kui proovitakse sarnaselt aeglaselt põletada või siis saab kiiremini aga ainevahetus ja vaim, keha jookseb kokku jällegist.

Kalmus kogu aeg korrutab juttu, et "Kui dieedi ajal sitt tunne pole, siis head vormi ei tule" - arvan, et see on täielik BULLSHIT ning nii käituvad, kas keemikud või need, kelle teadmised dieeditamisest ongi nii pealiskaudsed, et muud varianti ei näe, kui kõik kraanid nii kinni keerata ning seega lähebki olemine sitaks.

Süskarid tiritakse alla ja ollakse Keto piiripeal, kus ongi olemine kõige kehvem (Kõik seda sellepärast, et mingi üldlevinud müüt, et pekk põleb nii paremini).

Ilmselgelt ülimalt suurepäraselt keegi ennast võistlusvormi juures ei tunne, kuid teekond sinna ei tohiks küll raskeks enne minna, kui loetud päevad võistlusteni, kui ka siis.

Või mis sa Ott arvad?

Varem oleksin sama arvanud mis Kalmus, kuid viimase sügise vorm, mis ka paljude jaoks vähemalt tagasiside põhjal oli ka mu elu üks parimaid (pean silmas mass ja reljeef), siis vaadates kuidas see vorm tehti - siis tegu oli nagu süldi keetmisega tasasel tulel pikka aega ja tegelikult sellist megakurnatust või raskust ei olnud ja - halb enesetunne tegelikult on organismi signaal et midagi on viltu, niisama sitt ei hakka kellegil ja kui me ei oska seda signaali vastu võtta - võime ka saavutada tulemuse, kuid on võimalik saavutada see ka nii, et (näitena olen toonud, et 10 päevast 9 on mul valdavalt hea enesetunne, energiat pisavalt ja tahe minna trenni - need on kõik signaalid, et kõik protsessid nii taastus kui organismi igapäeva toimetusteks vajalikud protsessid saavad laitmatult toimida). Ja nii on võimalik teha väga hea vorm ja lõpuks kajastub see hea enesteunne ka laval - et ei ole mees ära närtsinud.

Sellised mõtted - kuid selle kõige eelduseks on õigesti ajastaud dieedigraafik ja hea stardipositisioon, mitte nagu viimastel Arnold Cllassicul, kus raskekaalumees Bazarov kaalus 40 päeva enne võistlust 125 kilo ja võistlustele ilmus väike mees 105 kilosena....millest me räägime isegi need lihased mida ta vahepeal oli juurde saanud kadusid kui õhku sellise 20 kilo kaotamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellised mõtted - kuid selle kõige eelduseks on õigesti ajastaud dieedigraafik ja hea stardipositisioon, mitte nagu viimastel Arnold Cllassicul, kus raskekaalumees Bazarov kaalus 40 päeva enne võistlust 125 kilo ja võistlustele ilmus väike mees 105 kilosena....millest me räägime isegi need lihased mida ta vahepeal oli juurde saanud kadusid kui õhku sellise 20 kilo kaotamisega.

Aga kas neid lihaseid mis selle dieediga nn. õhku on läind on pärast lihtsam tagasi saada ja saavutada endist jõudu ? Kui üldse pole sellisesid lihas mõõtmeid ja näitajaid olnud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tulid jõud tagasi üsna kiiresti, pea 1 kuuga. Viimane rinna trenn enne võistlust jõudsin suruda 6x120, ei läinud palju mõõda kui sellest sai 3x150 jälle. Lugesin kuskilt, et peale dieeti anaboolsed protsessid justkui võimenduvad. Lõhidalt kokkuvõttes, oled dieedil, lõpus on raske ja kehva. Aga kui see kõik läbi saab, siis jõud taastub üsna kiiresti ja ma suutsin veidi aja möödudes ka kõik oma vanad rekordid üle teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taastumine toimub kiiresti, kuid minu küsimus on see, et miks me peaksime lasta neil jõunäitajatel väheneda - see annabki organismil lihastest vabaneda, sest neid ei ole enam vaja, et suurt raskust kanda või raskusele vastupanu osutada. Selge, et tihti täiel määral ei saa neid säilitada samal tasemel, mis hoojaväliselt - tekkibki küsimus, miks me siis hooajaväliselt rekordeid ei tee kui kõht täis on?.... ;) Olen pannud tähele seda, et jõunäitajate vähenemine peaks jääma protsentuaalselt samasse suurusjärku, mis kaalu langus. Näiteks kui hooajaväliselt kaalun 95 kilo ja enne võistlusi ca 88 kilo mis on 95 kilost ca 7% siis ka jõunäitajate kadu peaks jääma mitte rohkem kui 7% piiresse ehk kui näiteks surun 160 4 kordust, siis enne võistlus peaksin olema suuteline suruma 150 4 kordust ja tavaliselt see nii minu puhul ongi, mitte nii et enne võistlusi teen 130 4 kordust....

See võiks olla mõtteaine neile, kellel on need näitajad trastiliselt vähenenud. Mäletate kui tegin eksperimenti päev või paar enne õistlusi ja tõmbasin 200kg otseetris 7 kordust - tõenäoliselt paar jäi veel varusse ja see oli tehtud varahommikul, kus ma ei ole harjunud treenima, see ongi reaalselt kuskil 7% sellest mida hooajaväliselt teinud olen.

Iga trenn ei pea kangutama suuri raskusi, kuid kasvõi üle nädala peaks lihastele meelde tuletama, mis on raskused ,see väljendub lõpuks ka selles pildis mis laval avaldub....

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ,et Loaded Cupil on pandud välja ka eelregistreerunud võistlejate nimed, minu kaalus praegu vist ka enim võistlejaid üles antud 10. Tõenäoliselt tuleb sinna lisa, sest registreerimise lõpuni veel aega. Ainsas nimena tean oma kategoorias Thomas Askelandi, olen teda ka kora võitnud, mees on kroonitud ka Põhjamaade absoluutseks meistriks, teised nimed ei ütle esmapilgul midagi ,eks peab googeldama.

Bodybuilding Male -90

Zarif Khan – Denmark

Mahdi Shahmarvand – Denmark

Michael Rahbek Thomsen – Denmark

Manuel Narath – Germany

Luc Chabot – Holland

Brian Bonde – Denmark

Samir Troudi – Sweden

Thomas Chr Askeland – Norge

Ott Kiivikas – Estonia

Henrik Ågren – Sweden

Rootslane Martin Münz võistleb ka... ;)

Athletic Fitness Open category

Athletic Fitness Male, One Open Class

Emil Empacher – Denmark

Karsten Krygermeier – Denmark

Sebastian Schweickart – Denmark

Dennis Enevoldsen – Denmark

Niklas Grundt Hansen – Denmark

Martin Munz – Sweden

Pierre Kärfstedt – Sweden

Ara Sarkisian – Sweden

Millal nendele võistlustele registreerumine läbi saab? Kui ma 4-5 aastat tagasi usinasti erinevatel Põhjamaade Lahtistel GP-del käisin, siis alati ilmusid kulturismis nagu maa alt viimasel päeval välja mingisugused makedoonlased ja muud tegelased ning panid ürituse lukku. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal nendele võistlustele registreerumine läbi saab? Kui ma 4-5 aastat tagasi usinasti erinevatel Põhjamaade Lahtistel GP-del käisin, siis alati ilmusid kulturismis nagu maa alt viimasel päeval välja mingisugused makedoonlased ja muud tegelased ning panid ürituse lukku. :ph34r:

26 märts, seega usun ise ka et viimasel minutil nagu elu on näidanud tulevad alles "Vähjad" kivide alt välja... :D Tundub, et oled ka ennast kirja panemas...et huvi tunned.

Natuke muud juttu ka:

Täna olen varsti liikumas Revalisse, kõigepealt oma trenn ja siis õpilaste ülevaatus ja peale seda rõõmustan naispere ühe toitumisalase loenguga, mille on tellinud Tallinna linn - seega linn hoolib oma naisperest....Kuna paljud täna streigivad, siis ei kujuta ette mis osavõtt saab olema, kuid tasuta asjade peale tavaliselt inimesed ikka kohale tulevad. Loengu algus siis 19.00 - ma ei tea veel millises saalis.

Soovin kõigile naistele ilusat ja päikeselist Naistepäeva ja loodan ,et meespere teile täna piisavalt tähelepanu osutab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel nädalal olen olnud nohune ja see on natuke seganud treeninguid, st. et pea ei ole olnud kõige adekvaatsemas seisus ja ei ole seepärast ka täie rauaga pingutanud, teen oma trennid kohusetundest ära, kuid erilist minekut ei ole - mis on ka ensest mõistetav kui hingamisteedes põletik on. Täna lähen vahelduseks Spartasse trenni - selga on seal hea teha nii Hoist masinal kui muud erinevad plokid - kuna ei plaani ka täna kangutada, siis teen rohkem ehk plokke. Homme on tennivaba päev - loodan ,et siis ka taastumine tervise osas toimub ja saan juba pühapäeval korralikult jalga teha.

Kaal langeb muidu plaanipäraselt ja sellel nädalal plaanisin 400 gr seda alandada ja täna hommikuks täpselt nii ka oli 90,1 kilo - õhtul ca 91,5kg. Seega tegelikult on kogu protsess kontrolli all ja tundub ka endale, et nädal nädalalt pilt teravdub eks õige pildi saab ikka siis kui laval kõrvutada saab - sest ega hetkel ka saalis ülikuivasid harjutaid väga näha ei ole, st et ei saa ise adekvaatset pilti, et mis see kuiv vorm on.

Panen mõned pildid veel lätlaste viimasest külaskäigust ca paar nädalat tagasi

post-22-0-33771200-1331300655.jpg

post-22-0-85073600-1331300670.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just äsja saabus meile külla pojake Krissu. Kes tuli õnnitlema oma vanaisa Arnoldit.... :lol: . Arnold sünnipäevalaps on tänaseks juba peakontorist lahkunud, kuid jättis lapselapsele kingituseks Taist toodud Buddha kuju - mis pidavat majandusliku olukorda tunduvalt parandama kui hr. kõhtu masseerida. Nii Krissu siis istub siin kontoris ja masseerib.... ;)

post-22-0-04650900-1331301281.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile treenisin siis vahelduseks jälle Spartas. Peab tunnistama, et soojendus sujus vaevaliselt ja pidin ennast jälle kuidagi sundima, kuid peale 3,5 km jooksu läks nagu enesetunne paremaks ja otsustasin minna vaatama, mis seal jõutõstjad ja tõstjad askeldavad. Sparta on selles mõttes hea saal ,et seal on selge töö õhkkond, isegi kui endal minekut ei ole vaatad teisi ja trenniisu tuleb jälle peale.... ;) Realis on ka see olemas, kuid õhtuti ei ole alati põhimehi korraga kohal, seevastu Spartas on alati keegi kohapeal. Nii siis mõtlesin, et alustan vahelduseks jõutõmbest, teen pikemaid seeriaid, et mitte suure raskusega kangutama hakata. Samal ajal askeldas tõstepõrandal jõutõstja Taavi Pehme ja pakkusin välja koos tõmmet teha.

Alustasin siis 120kg/10, 140/10, 160/8 kõik ilma vöö ja pealthaardega ilma paelteta, siis 180/10 vahelduvhaardega ja kuna see ei tundunud üldse raske, mõtlesin et juurde ei pane aga teen sama raskusega veel ühe pika seeria, nii tuli viimases 180kg/12 kordust kitsa haardega kõik tõmmatud. Olin tegelikult positiivselt üllatunud, sest kuu aega ei ole rasket kükki teinud ja ka tõmmet. See ei ole mingi rekord, kuid vaataes et hommikul oli kehakaal 90,1 kilo siis 2 oma keharaskust 12 kordust varuga tõmmata ei ole paha, usun et hetkel on 15 kordust sama raskusega sees. Eks ma paari nädala pärast proovin sama 190 -ga see oleks siis 2 nädalat enne kulturismivõistlusi.

Pelae tõmmet soovis Hr. Pehme (kes tegelikult on päris kõva mees... ;) ) viia ennast kurssi kulturismitreenigu peensustega ja nii tegi minuga kaasa järgnevad seljaharjutused ja biitsepsi. Tegime nii ülatõmbeid vabaraskusega, alatõmbeid plokiga, ülatõmbeid plokki kitsa haardega ja traktorit. Lisaks uutel kinisiomasinatel õlatagaosa - seal on seda hea teha ja trapetsit smithil kang seljataga, parimal katsel 190kg/8. Peale seda biitsepsit, siis juba rohkem isoleeritud harjutusi ja suur oli Taavi imestus, kuidas väikese raskusega on võimalik lihas maksimaalset ära kurnata. Igal juhul minule andis ühistreening kõvasti jõudu ja loodan ,et ka edaspidi kellegiga õnnestub koos trenni teha vahelduseks. Tänud Taavi.

Peale seda veel kõhtu ja jooksu - kokku siis 7km, nii et kokkuvõttes korralik trenn. Täna puhkan trennist, lähen küll Revalisse, Natalia uut vabakava vaatama, kohele peaks tulema ka Viesturs Janson ja Kaie Kõrb, kes aitavad uue kava goreograafia paika panna. Loodame, et tuleb vähemalt sama hea kui eelmine kava oli, mis mida maailmas väga kõrgelt hinnati. Hilisõhtul veel Saku Suurhalli vene estraaditähe Juri Antonovi kontserdile - seega puhkepäeval tuleb ka vaim korraks kulturismist eemale viia.... ;)

Ilusat nädalavahetust ja ärge siis ka trennile selga pöörake... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile treenisin siis vahelduseks jälle Spartas. Peab tunnistama, et soojendus sujus vaevaliselt ja pidin ennast jälle kuidagi sundima, kuid peale 3,5 km jooksu läks nagu enesetunne paremaks ja otsustasin minna vaatama, mis seal jõutõstjad ja tõstjad askeldavad. Sparta on selles mõttes hea saal ,et seal on selge töö õhkkond, isegi kui endal minekut ei ole vaatad teisi ja trenniisu tuleb jälle peale.... ;) Realis on ka see olemas, kuid õhtuti ei ole alati põhimehi korraga kohal, seevastu Spartas on alati keegi kohapeal. Nii siis mõtlesin, et alustan vahelduseks jõutõmbest, teen pikemaid seeriaid, et mitte suure raskusega kangutama hakata. Samal ajal askeldas tõstepõrandal jõutõstja Taavi Pehme ja pakkusin välja koos tõmmet teha.

Alustasin siis 120kg/10, 140/10, 160/8 kõik ilma vöö ja pealthaardega ilma paelteta, siis 180/10 vahelduvhaardega ja kuna see ei tundunud üldse raske, mõtlesin et juurde ei pane aga teen sama raskusega veel ühe pika seeria, nii tuli viimases 180kg/12 kordust kitsa haardega kõik tõmmatud. Olin tegelikult positiivselt üllatunud, sest kuu aega ei ole rasket kükki teinud ja ka tõmmet. See ei ole mingi rekord, kuid vaataes et hommikul oli kehakaal 90,1 kilo siis 2 oma keharaskust 12 kordust varuga tõmmata ei ole paha, usun et hetkel on 15 kordust sama raskusega sees. Eks ma paari nädala pärast proovin sama 190 -ga see oleks siis 2 nädalat enne kulturismivõistlusi.

Pelae tõmmet soovis Hr. Pehme (kes tegelikult on päris kõva mees... ;) ) viia ennast kurssi kulturismitreenigu peensustega ja nii tegi minuga kaasa järgnevad seljaharjutused ja biitsepsi. Tegime nii ülatõmbeid vabaraskusega, alatõmbeid plokiga, ülatõmbeid plokki kitsa haardega ja traktorit. Lisaks uutel kinisiomasinatel õlatagaosa - seal on seda hea teha ja trapetsit smithil kang seljataga, parimal katsel 190kg/8. Peale seda biitsepsit, siis juba rohkem isoleeritud harjutusi ja suur oli Taavi imestus, kuidas väikese raskusega on võimalik lihas maksimaalset ära kurnata. Igal juhul minule andis ühistreening kõvasti jõudu ja loodan ,et ka edaspidi kellegiga õnnestub koos trenni teha vahelduseks. Tänud Taavi.

Peale seda veel kõhtu ja jooksu - kokku siis 7km, nii et kokkuvõttes korralik trenn. Täna puhkan trennist, lähen küll Revalisse, Natalia uut vabakava vaatama, kohele peaks tulema ka Viesturs Janson ja Kaie Kõrb, kes aitavad uue kava goreograafia paika panna. Loodame, et tuleb vähemalt sama hea kui eelmine kava oli, mis mida maailmas väga kõrgelt hinnati. Hilisõhtul veel Saku Suurhalli vene estraaditähe Juri Antonovi kontserdile - seega puhkepäeval tuleb ka vaim korraks kulturismist eemale viia.... ;)

Ilusat nädalavahetust ja ärge siis ka trennile selga pöörake... ;)

Kellegagi koos trenni teha on ikkagi hoopis teine tera küll. Oota palun veel ca kolm nädalat ja saad omale kolmeks nädalaks pideva treeningpartneri ;) siis saad paugutada nii, et kapsas ninast väljas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellegagi koos trenni teha on ikkagi hoopis teine tera küll. Oota palun veel ca kolm nädalat ja saad omale kolmeks nädalaks pideva treeningpartneri ;) siis saad paugutada nii, et kapsas ninast väljas :D

Sa tuled seekord täpselt õigel ajal enne võistlusi ,kus ongi vaja treeningpartneri abi nii moraalset kui füüsilist.... ;) Kui tuled ehk võtad soojema ilma ka kaasa... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilsest päevast ka väike kokkuvõte. Kuna trenni ei teinud ,siis käisin päeval lapsega Skypargis batuutidel hüppamas - isadele kes tegevusetuses vaevlevad, soovitan minna, seal endal ka huvitvam kui kodus nukkudega mängida... :D

Seal sain ka ise kerge aeroobse kätte, väike soovitus nädalavahetusel proovige minna sinna varem nii kella 10 paiku siis ei ole veel palju rahvast, pärast 12 on juba suht keeruline seal hüpata, sest selline möll käib, vaata et rattaga otsa ei sõideta või keegi sulle batuudil peale ei hüppa.

Päeval magasin tunnikese ja peale seda läkisn Revalisse, kus koos Kaie Kõrbi ja Viesturs Jantsonsiga vaatasime üle Natalia uue vabakava ja harjutasime seda. Tuleb minuarvates hea, uus muusika ja uus idee, seega ka sportlase jaoks uus väljakutse. EIle saime nö vundamendi paika nüüd tuleb hakata detailidega tegelema.

post-22-0-27705800-1331455986.jpg

post-22-0-34422400-1331456015.jpg

post-22-0-20620000-1331456028.jpg

post-22-0-72108400-1331456040.jpg

post-22-0-49326900-1331456051.jpg

post-22-0-52122200-1331456060.jpg

Peale seda sai tehtud Revali saunas taastusprotseduurid ja õhtu lõpetas vene estraaditähe Juri Antonovi kontsert Saku Suurhallis. Uksepeal olid jällegi tuttavad raskejõustiklased Imre õpilane DJ Raud (kes oli silmnähtavalt kõhnemaks jäänud - näeb nüüd vähemalt inimese moodi välja... ;) ) ja raskejõustikulegend Hr. Karu

post-22-0-16178200-1331456235.jpg

post-22-0-90008700-1331456002.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne trenn, tegi nsiis jalgu, olen tagasi toonud ühe raske küki nädalas ja ühe taastava jalatrenni, seega kaks korda nädalas teen kõik lihased läbi.

1) Kükk kang turjal

100/6, 120/5, 140/5, 150/5, 160/5, 170/5, 180/5 (kõik raw) vahepeal kui kükke ei teinud iganädalaselt raskus langes nüüd on hakanud taastuma, usun et lähinädalatel saan uuesti kätte 190/5 raw.

2) Hackkükke

100/6, 130/5, 150/5, 170/5, 190/5 (kõik raw) põhja.

3) Säärte sirutusi ette 4 s.

4) Harkkükk hantel käes 4 s (75 kg/8)

5) Tagaosale kaks harjutust + tuharale üks

Sääri ei treeni kuna jooksuga saavad korraliku koormuse. Jooksu siis 7 km.

Täna treenin Roccal Mare My Fitnessis ja peale seda teen samas ka toidulisandite presentatsiooni. Seega kõigile tere tulemast! Presentatsioon toimub 17 - 20.00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal langeb tasapisi, täna hommikul nägin siis ära numbrid alla 90 kilo , täpsemalt 89,9kg. Samas jõud ilusasti säilib nii tegin eile Roccal Mares rinda,õlga ja triitsa, suht samade raskustega mis ka hooajaväliselt ja täna tegin selga T- kangi tõmbes isegi sain kirja rekordi: tegin sellise seeria nagu 60/6,80/6, 100/6, 110/6, 120/6, 130/6, 140/6 viimased kaks seeriat said ka videosse võetud. Teen rahuliku jõusuunitlusega trenni ja hoian aeroobse peal nii tuleb iga trenn jooksu 7 km ja ülejäänu teeb ära juba dieet ise.

Lamades surumist tegin eile 90/8, 100/5, 110/5, 120/5, 130/5, 140/5, 150/3 , kaldpink smithil (kuna ei teadnud kangi raskust lugesin ainult kettaid) 80/5, 90/5, 100/5, 110/5, 120/5, 130/4

Tegime samas peale trenni ka toidulisandite presentatsiooni ja huvi oli jällegi päris suur.

Homme trennist puhkepäev - kuid samas Revalis taastavad protseduurid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolm tiiru sauna ja sama palju külma dušši ja oledki nagu massaazist tulnud.... ;) Puhkepäeval jaksab ka leili võtta, st et kolm tiiru istun ikka pikalt, nii et kogu protseduur on selline tunnine ettevõtmine vähemalt. Oleks seal kuskil rahulikult istuda, mõtlen et peale ühte tiiru sauna ja külma dušši, siis läheks ka ajaliselt rohkem ,kuid see on enam - vähem nii et sisse välja käimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu öeldakse, üks päev jälle loojakarjale lähemal..... :D Kuna täna trenni ei teinud ja põhimõtteliselt istusin kontoris päev otsa, siis sai sellest selline kopp, et sõitsin koju parkisin auto ära ja läksin jala Revalisse, et natukenegi liikuda. Läkisn veel tiiruga läbi vanalinna, lihtsalt et liikuda ja nautida juba üha pikenevaid päevi, vanalinn oli suht tühi - näha, et turismihooaeg ei ole veel alanud, tänavad olid suht tühjad. Päeval filmisime sisse Liisuga uued tootevideod - erinevad tooted kuidas neid kasutada ja kuidas õigesti doseerida - loodan ,et leiavad meie veebipoes korraliku rakendust ja aitavad ostjaid informatiivselt.

Reedel läheme siis Spartasse, et sisse filmida uus osa SKT. sedakorda siis "loomaga" , Argo Erit - no loodame, et Argo on jutukam kui Leho ja me saame teada kuidas "loomaks" saadakse.... :D

Sauna osas käisin kõigepealt 45 min infrapuna saunas - veekene jooksis nagu kevadel sulav lumi. Kuna läksin sauna varem , nii et enamus rahvast oli alles trennis, siis oli hea vaikne ja isegi nii, et tukastasin ca 15 min.... :D vahest kulub selline restart marjaks ära ja õhtul oled peale seda nagu uus päev oleks alanud... ;)

Homme alustan uut 3 päevast mikrotsüklit ja sedakorda on tegemist taastava tsükliga, et peale seda uuesti paugutada....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige pea siis Revalisse, kõigepealt enda trenn, täna teen siis taastava jalapäeva, st. et maht on üleval, kuid intensiivsus ei ole suur, sellisel juhul saab uuesti jalga teha 3 päeva pärast ja siis juba raskema trenni. Päeval on tavaliselt ka powerlifting team saalis ehk saab sealt mõne korraliku video ka möödaminnes võtta.

Õhtul siis õpilaste ülevaatus -sealt ka siis pilte tulemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn tehtud ja sportlaste ülevaatus tehtud, seega tegus päev. Ise treenisin jalgu , tegin mahult korraliku trenni -. kuid raskused tagasihoidlikud ikkagi taastav treening. Jooksu 7 km, see on nö tavapärane koormus. Tegime parallelselt Siimuga - olen suutnud õpilased ka jooksma meelitada ja paistab ,et vormile ei ole see küll kellegile paha teinud. Kaal langes jalatrenniga 1,8 kilo enne trenni 90,8kg ja peale 89,0kg - see on ka madalaim number mida näinud olen, seejuures jõin trennis tagasi 700ml - mida ei ole palju, kuid kokku tuleb ikka 2,5 tunniga välja 2,5 l vett....

Hommikune kaal on ca 89,8kg ja see langeb plaanipäraselt, pigem saan tõsta toidukoguseid, seega mingist näljast küll juttu ei ole.

Natalia ja Oleg sõitsid täna Pariisi seal toimub mingi mess ja nad on Olimp toidulisandite firma reklaaminäod ja on seal nö külalisesinejad. Palusin saata ka pilte kui võimalik ,et saaks aru ,mis seal täpselt toimub.

Homme siis treenin Spartas rind, õlg ja triits ja peale seda juba SKT järjekordne osa Argo Eritiga, loodetavasti jõuab uus osa vaatamiseks välja nädalalõpus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töönädal läbi. Päev oli töine kuna õhtul filmisime sisse uues osa SKT-st siis tegin Spartas enne ka oma trenni ära. Täna siis rind, õlg, triitseps selline kergete raskustega kuid mahu poolest korralik trenn. Kasutasin palju Sparta uusi kinesio masinaid, seal on sellist pumpavat trenni hea teha ja lihastunnetus maksimaalne. Seeriaid tuli päris palju rinnale üle 20 seeria igas omakorda 12-15 kordust, puhkepausid lühikesed. Kuna inteniivsus oli väike ehk pingutus seeria lõpus minimaalne, siis sai lühikeste pausidega teha ja ajaliselt tuli päris palju seeriaid lühikese aja jooksul. Jooksu tavapärased 7 km see tuleb nö möödaminnes.

Peale trenni siis filmisime Argo Eritit ja loodan ,et saime päris hea materiali - just sellise mitte tavapärase jõusaalitreeningvideo, vaid sellise, millest võivad paljud saada ideid kuidas oma trenne uute harjutustega värskendada. Loodame, et võtterühm jõuab nädalavahetusel video valmis lõigata.

Homme uuesti Spartasse, selg, biitseps ja ühe silmaga kiikan tõstmist ka.

Tuletan meelde, et REVAL CUP registreerimine lõppeb esmaspäeval 19. märtsi õhtul ,seega kes ikka tulijad on regage ennast ära nädalavahetusel ott@fitness.ee

Ilusat nädalavahetust soovides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×