Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Imrel on nüüd kaks medalit ootel kevadine EM pronks ja MM pronks, kui enne kätte ei saa, siis toimub see autasustamine sügisesel klassika MM - l kodus, mis oleks Imrele vääriline koht medalite üleandmiseks. Ma loodan oma maailmamängude hõbeda kätte saada, autasustamine tehti küll Bakuus ära, kuid medal anti kaela ainult autasutamiseks -. see ei olnud originaal maailmamängude medal, seega loodan ka kas kevadel EM -l või siis sügisel kodusel klassika MM l selle kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin trennist lisa vaba päeva, olen lihtsalt kolm nädalat järjest treeninud süsteemis 5 trenni + 1 vaba, seega tundsin ,et teen vahepeal 2 täiesti trennivaba päeva. Alustasin täna uuesti uut mikrotsüklit kus teen pikemaid 15 -seid seeriaid.

Tegin rinda ja õlga

1) Lamades kangi surumine

107,5kg/15, 107/15, 107/15, 107/15 (see on ka kokkuvõttes uue rekord 15 seeriates, viimati 3 jaanuar tegin sama asja 105kg ja viimases tuli 12 kordust, seega nüüd suutsin kõik 4 seeriat täis teha suurema raskusega, puhkepaus seeriate vahel 2-3min.)

2) Kaldpink hantlite surumine

32kg/15, 32/15, 32/15, 32/15

3) Istudes trosside ristamine (kasutan just viimasel ajal istudes vairanti, kuidagi tunnetus on rinnale siis parem)

5ploki auk/15, 6/15, 6/15, 6/14

4) Pec- tec trenazööril

36/15, 36/15, 36/15, 36/15

5) Hantlitega lendamine küljele

16kg/15, 16/15, 16/15

6) Lendamine ühe käega küljele plokk

2 - ploki auk/16, 2/17, 2/17,2/19

Helistasin ka meie akrobaadile Olegile, kes eile hilisõhtul jõudis Hollandist koju tagasi. Seega alustame uut ettevalmistust kevadiseks EM -ks.

Natuke aega tagasi käisid külas ajakirjanikud ajakirjast "Oma Maitse" tegid sinna ühe naistepäevaloo ja selle puhul küpsetasime ka koogi - seega täna ka väike laadimise päev. Loodetavasti homne seljatrenn seeläbi ka korralikult saab sujuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin kerge aeroobse treeningu kiirkõnd + stepper kokku 60min. Peale seda jäin Revalisse, kus tegime klubide presentatsioonide avalöögi. Vahepeal on presentatsioonide osas olnud paus, kuid nüüd oleme võtnud selle ka rohkem fookusesse, sest uusi inimesi ilmub jõusaalidesse kogu aeg ja ega ilma seletamata ei oska tavainimene aru saada, et ta ka peale trenni midagi paremaks taastumiseks võiks süüa -juua.

Kõige hullem on see, et kuuled inimeste käest, et nende treener küll ei luba enne ja peale trenni süüa.... :) Siis mõtlen küll, et mismoodi neid treeneripabereid küll jagatakse, kas ainult sammukombinatsioonide tundmise järgi või?

Muutnud oleme presentatsiooni vormi kui varasemalt tegin neid üksinda, siis nüüd oli seltsiks meie loominguline kollektiiv GP of Fitness. Tüdrukud tõbasid poisse kui kärbse liimipaberile.... :) ja tööjaotus hajub ka laiali, seega jõuab korraga rohkem kliente teenindada, mõõta, sööta ja joota.

Aga mis ma siin ikka jutustan, pildid räägivad ise endaeest.

Järgmine presentatsioon toimub juba järgmisel esmaspäeval ja siis väisame SPARTA -t. Tänud tüdrukutele abi eest!

GP of Fitness

post-22-1296505251_thumb.jpg

Meie presentatsiooniteam

post-22-1296505311_thumb.jpg

Möll käis vahetpidamata

post-22-1296505323_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägevad pildid! Tore üritus ja Revalis oli nii palju tuttavaid nägusid! Tuleb vist Revalisse tagasi kolida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsuse-taadi ettekanne oli muidugi kuulamisväärt :)

Otsuse-taadi parim ettekanne oli 2009 aastal Leedus Balti Matši eelõhtul hotellis seoses nende karvadega, mis oleks vaja otsa ette kleepida :) Puhas kuld :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan veel niipalju, et olen täna jällegi kohal Reval - Spordis kella 16.30 - 19.00 (täna on lubanud suurem osa naisperest tulla ülevaatusele), lisaks sellele ka Oleg. Peab ütlema, et eile nägin teda trennis ja mees ei ole vahepealset aega niisama ära raisanud, on päris korralikult paisunud (81,5kg), olgu öeldud, et kui aasta tagasi alles alustaisme koostööd, siis oli ta kuskil 75-76kilo. Usun, et kevadel näitab mees korralikult edasiminekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsuse-taadi parim ettekanne oli 2009 aastal Leedus Balti Matši eelõhtul hotellis seoses nende karvadega, mis oleks vaja otsa ette kleepida :) Puhas kuld :D

Seda ma kahjuks ei kuulnud, me vist olime siis hotellist väljas :) Aga ma kuulsin kokkuvõtet pärast võistlusi ärasõidul, bensiinijaamas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan veel niipalju, et olen täna jällegi kohal Reval - Spordis kella 16.30 - 19.00 (täna on lubanud suurem osa naisperest tulla ülevaatusele), lisaks sellele ka Oleg. Peab ütlema, et eile nägin teda trennis ja mees ei ole vahepealset aega niisama ära raisanud, on päris korralikult paisunud (81,5kg), olgu öeldud, et kui aasta tagasi alles alustaisme koostööd, siis oli ta kuskil 75-76kilo. Usun, et kevadel näitab mees korralikult edasiminekut.

Pool sellest lisakaalust on vist kätesse läinud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pool sellest lisakaalust on vist kätesse läinud ;)

Käed olid tal enne juba tugevad, kuid eks need on tänaseks ka vel paisunud - panin eilseid vormipilte Reval - Spordi noorterühma teema alla, seal on näha terve keha, siis saab parema pildi. Too päev ta käsi treeniski, siis tundub ikka, et kuidagi jämedada tunduvad kehaga võrreldes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin vahepeal õues -tegin aeroobset, nimelt kes käinud on siis teavad, et ega autoga vahepeal Telliskivi Fitshopi ette ei pääsenud (olgu öeldud, et see eest on platsil parkimiskohti küll). Vaatasin ,et sula lähen proovin kas hakkab labidas ja kang selle ettekuhjunud jäähunniku peale. Mõeldud tehtud, õnneks sulaga oli pinnas lahti paremini sulanud ja sain hooga lahti lüüa. Viskasin ka kohe teepeale, kus autode ülesõites see hetkega veeks muutus. Lõhkusin ja vahepeal puhkasin, vaatan et kaks koolipoissi no vanus vast 10 tuuris tulevad koolist ja möödudes Telliskivi Fitshopi reklaamist, mis tänaval on viskasid minu pilti lumepallidga.... ;)

Küsin, et "poisid mis tegite?" - vastavad, et vikasime lumepalliga. Ma küsin, et " Miks te mind pallidega loobite?". Nemad omakorda vaatavad imestunult ja küsivad, "sa oled Ott Kiivikas vä...?". Ma ütlen, et olen küll, mis siis ega siis kohe pallidega loopima ei pea, nemad kohe, et kas autogrammi saab? Ma küsin, et peale seda kui te mind loobite, miks peaks mul olema soov seda teha. Natuke mõtlesid ja ei osanud midagi vastata, ma ütlesin ok otsige nüüd paberid pliiatsid välja ja ärge selliseid lollusi enam tehke, andsidki siis päevikud (ma ei tea kas sinna sisse kirjutada tohib, aga kuhugi tagumisele lehele panin). Ütlesin ,et selle asemel, et loopida võiksite küsida, kas härral abi ei ole vaja... :P

Vot selline lugu elust enesest. Aga jah nüüd on sissesõit lahti, nii et kes soovib saab Telliskivi treppi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on trennist puhkepäev, sest olen järjest 5 päeva treeninud. Kõik sujub plaanipäraselt ja iga nädal toimub kindla mikrotsükli läbides edasiminek raskuste osas, olgu see siis püramiid 5x5 või 15 -sed seeriad. See nädal tegingi 15 seeriad ja sain põhilistele mõõdtavatele harjutustele (lamades surumine, hack - kükk, jalapress raskust juurde panna).

Eile oli jalapäev

1) Säärte sirutused ette vaba raskus trenazöör

47kg/15, 57/15, 57/15, 57/15

2) Hackükke trenzööril (kükin nii, et ülemises asendis on pinge sees, st. ei lase puhata)

110kg/15, 110/15, 110/15, 110/15 viimane oli päris raske

3) Jalapress (vana masin)

260kg/15, 260/15, 260/15, 260/15

4) Harkkükk hantel käes

52kg/15, 52/15, 52/15, 52/15

5) Kõhuli jalgade kõverdamine

80- ploki auk/15, 80/15, 80/13, 70/15

6) Säärtele pöiasirutus jalad ees

75kg/15, 80/15, 85/14

7) Istudes trenazöör säärtele

50/15, 50/15, 50/15

8) Kõhtu 2 harjutust

Peale trenni saun ja külm bassein (viimane kord oli vesi eriti külm, kui tavaliselt saab ikka natuke seal peale sauna mõnuleda, siis eile ei olnud pikka juttu tundsin kuidas külm keha kangeks muudab sekunditega...vesi vast +4 oli) Aga enesetunne on super kui sealt välja tuled. Tavaliseltteeme 3 tiiru sauan ja sama palju basseini peale. Täna pole eriti eilset jalatrenni tundagi.... ;)

Homme alustan uuesti püramiidi ja siis peaks jällegi raskusi proovida suurendada. Kaal püsib hommikul 93 - 93,5 ja õhtul 95 tuuris. Ega juurde ei plaanigi võtta, kuu lõpust lähen dieedile enne kindlasti ka vormipildid eks siis paistab ,kas nende jõunäitajate suurendamine on ka kuidagi välimusse oma jälje jätnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidsin IFBB lehelt ühe viisakamas riides pildi ka juuniorite ja veteranide MM avamiselt. Ega ülikonnaga pilte mul eriti arhiivis ei olegi, enamus ikka poolpaljalt.... :P

post-22-1296640863_thumb.jpg

Viisakas pilt. Ma ise ka kannan ülikonda suhteliselt harva ja siis on väga paljudel imestusest suured silmad. Kusjuures õigetes mõõtudes ülikonnas tunnen ma ennast isegi paremini kui dressides ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused taas!

Et siis kuidas esmaspäevaga jääb? Oled Revalis ja pakud kokse? Teeme trenni? Kas operaatorkulturist Joker võib üritust jäädvustama tulla?

Hetkel plaanin nii nagu jutt oli, et piinaks biitsa- triitsa vahelduvalt ja ehk ka kõhtu pärast?

Viimati saigi koos treenitud siis /pildil/ ja ega pole ka kokku löönud peale kassahitiks saanud B: H&K esilinastuse üritust. ;)

post-7375-1296853003_thumb.jpg

post-7375-1296853016_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni ikka teeme, muidu ju tugevaks ei saa... ;) Sõbra Jokkeri võid kaasa võtta ega ma keelata ei saa, lõppude lõpuks tehakse lihtsalt üks ühistreening,loodame, et noorematel vaatajatel on kahe veterani käest hiljem ehk midagi õppida. Kui mitte muud, siis vähemalt seda, et peale üksteise sõimamist on võimalik siiski koos ühel treeningul olla.... :P

Tõenäoliselt tuleb kerge biitsatrenn 48 kiloste hantitega ja prantsalst peaks ka kergelt 90kg kangiga tegema, sina ehk isegi rohkem. Pean vist suurema laadimise enne korraldama, et ilusasti trenn vastu pidada. ;)

Ei ole välistatud, et mul tekkib idee sulle veel käerauad peale panna, muidugi kui õnnestub... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×