Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Täna siis päris töine päev olnud palju tegemisi peab jõudma veel enne ära teha kui siin sõtmiseks läheb ja ei taha midagi nö ripakile jätta. Trenni osas teen täna aeroobset, sõidan kodus ratast - ei hakka sellepärast eraldi klubisse minema. Homme plaanis siis jällegi ülakeha ja mõtted on veel selles osas lahtised kas nö lõhkuda või teha pigem säästlikult nädala teised trennid.

Nädalavahetusel olen kindlasti arvuti ligidal ,et olla kursis Sofias toimuvate Euroopa meistrivõistlustega. Hoian Janarile pöialt ja huvitav on jälgida ka oma kaalukategooria meeste tegemisi. Sai ju teema alguses sihik pandud kevadisele EM -le, kuid siis töö käigus läks treening väga hästi ja nihutasime sihiku sügiseks. Ise olen sõltumata sellest, mis tulemusi seal tehakse rahul ,et vahele jätsin - mõnus on olnud treenida ja kui ei ole vaja mõelda, et kohe homme peab jälle maha võtma - siis see tunne ja teadmine on ka vahelduseks päris hea ;)

Täna käisin jälle Talleggis munalaadungi järel, seega varud on jällegi mõneks ajaks nii munadest kui lihast täis. Ülejäänud sõltub ainult minust....Samuti anti teisest kohast proovida jooke ja jogurtit - uskumatult hea maitsega asju ikka tehakse. Kuid sellest juba lähemalt kui peaks tulema mõned uued Oti - soovitusega tooted..... :)

Kaupa saabus ka täna lattu, päris mitmeid huvitavaid Olimpi tooteid: ALA, Pump Express, Mega Strong Protein, Egg Protein (nüüd jällegi väiksemas pakis 700gr.), Creatine Explode powder, Amino EAA Explode powder, huvitav toode AAKG shots - arginiini vedel variant enne trenni.

No Preloadi proovisin paar korda, pumbaeffekti sai hea, ootasin suuremat nö erguti laksu kofeiini ja guarana näol - kuid tundub et tuleb ise sinna juurde seda lisada.

Samuti saabus ka GASPI ja BB kaup, sealgi mõned uued mudelid eks poed panevad need ise välja mis täpselt tuli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles ma ei kahtlegi ,et Alex kes 230 suruja on seda ära ei teeks, mind ei huvita muud kui puhkepausid seeriate vahel 3min, mitte rohkem, kui pikemalt puhata on selleks paljud suutelised, ajalimiit taastumise osas seab piirid kui sedasorti treeninguid teinud ei ole.

Kui temaga suhtled või kui Alex ise loeb võiks kirjutada kuidas ta tegi kas lihtsalt puhkas välja igaks seeriaks või hoidis etteantud pause seeriate vahel.

Igal juhul positiivne, et need numbrid mis aeg - ajalt mu blogist läbi käivad õhutavad noori mehi neid üle tegema... ;)

Katsun meeles pidada ning küsida kui kunagi juhtub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kas keegi teist kes koos minuga valmistub MM ks on vahepeal millegi äramärkimistväärivaga ka trennis hakkama saanud, üksikuid vihjeid tuleb, kuid suurem osa vaikib? Ega ma ju üksi ei valmistu.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, kas keegi teist kes koos minuga valmistub MM ks on vahepeal millegi äramärkimistväärivaga ka trennis hakkama saanud, üksikuid vihjeid tuleb, kuid suurem osa vaikib? Ega ma ju üksi ei valmistu.... :)

Mina valmistun ka näiteks...et siis publiku seas hästi heas vormis olla:-)

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike etüüd uue Olimpi toote Egg Protein (Tiramisu - maitseline) degustatsioonist, etteruttuvalt öeldud, et maitseoli munavalgu kohta fantastiline.

Perenaise osa

post-22-1305879033_thumb.jpg

post-22-1305879049_thumb.jpg

ja nüüd minu etteaste - muideks kes viitsib Telliskivist läbi hüpata, seda kostitame ka selle valguga

post-22-1305879097_thumb.jpg

post-22-1305879110_thumb.jpg

post-22-1305879122_thumb.jpg

post-22-1305879135_thumb.jpg

post-22-1305879168_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean ütlema, et see seemnetega kanasink on jube hea:)

Tänud vihje eest, siis tean teinekord proovida, ma ise kasutan pidevalt kanafilee sinki lepasuitsu maitselist - kuid uusi tooteid ei ole kõiki jõudnud veel proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, kas keegi teist kes koos minuga valmistub MM ks on vahepeal millegi äramärkimistväärivaga ka trennis hakkama saanud, üksikuid vihjeid tuleb, kuid suurem osa vaikib? Ega ma ju üksi ei valmistu.... ;)

ei valmistu MM´iks, aga taastan seda vormi, mis mul oli eelmine aasta. Äramärkimist väärib vast see, et olles 7 kg kergem, kui eelmine aasta, tegin rinnaltsurumises sama tulemuse, mis eelmisel aastal. numbrit ei ütle, kuna see sedavõrd tilluke ja häbenen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vihje eest, siis tean teinekord proovida, ma ise kasutan pidevalt kanafilee sinki lepasuitsu maitselist - kuid uusi tooteid ei ole kõiki jõudnud veel proovida.

ise maitsesin ka ära, tõesti väga hea. seemned annavad kasulikke rasvu ning muidugi väga huvitavat maitset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei saanud saatmata jätta

Imetüüpe on olemas jah, teie nõudmised minu vabakava osas lähevad küll natuke kosmosesse, kuid annan oma parima.... ;)

Ma olen seda saadet ka vaadanud aeg - ajalt just koreograafi poole pealt ja kuidas suudetakse asju muusikasse teha - praegu oli see nö eelvooru etteaste, kuid seal finaalis peavad nad eri stiilides esinema ja tehakse ikka sellist tantsu et vaatad karp lahti..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal käis kohal üks vendadest "Inimkraanadest" Rain ja muidugi sel lihtsal põhjusel, et oma toiduvarusid täiendada.... :)

Mis toidulisandeid siis vennad söövad? Sagor - kes istub kuskil eksamilauas, ka temale sai turgutamiseks saadetud ajutoitu...

post-22-1305886931_thumb.jpg

post-22-1305886998_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No Preloadi proovisin paar korda, pumbaeffekti sai hea, ootasin suuremat nö erguti laksu kofeiini ja guarana näol - kuid tundub et tuleb ise sinna juurde seda lisada.

Ma üldse ei imesta, et Sa erguti laksu ei saanud. Vaata kui kanget kohvi Sa juba enne trenni jood! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma üldse ei imesta, et Sa erguti laksu ei saanud. Vaata kui kanget kohvi Sa juba enne trenni jood! ;)

Mul on endal ka see tunne, et meie kontori aparaadist tuleva kofeiini kogus ületab kordades erienvatest nö ergutitest tuleva kofeiini koguse....selle enne ikka sisse paned, siis trennis magamist ei tule.... :)

Kunas sa siis jälle õpipoisiks tuled, järgmine kord võiks jalga teha - see sul vähemalt visuaalselt tugevam lihas. Kerge olema ei saa selle ma ütlen kohe ära... :D

Täna mul endal ülakehapäev vägisi enestunne ja vaim sügeleb sinna 70 kiloste hantlite järele, vaatan ehk proovin esimese harjutusena nendega kaldpinki suruda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käis kontorist läbi mu üks sõpru, kes Afganistaanis teenib, ta on kolm kuud seal ja siis kolm nädalat siin Eestis. Pühendunud trenni mees nagu ta on ei suuda ta jõuda enesele püstitatud eesmärkideni ja murdub pidevalt (st. kukub sööma). Ei jäänudki siis muud üle kui leida talle motivatsiooni 3 kuud vastu pidada, täna käis meil ära konotri kaalu peal ja kaalus koos kingade ja viigipükstega 100,8kg, panime eesmärgi järgmine kord kui saabub kaalub 9 kilo vähem seega mitte üle 91,8 kg.

Et asi oleks mõlemalt poolt motiveeritum panime ka välja väikse preemia. Kui tema saavutab eesmärgi ja on 9 kilo kergem, siis läheme abikaasadega koos välja sööma- jooma ja mina teen välja kui juhtub vastupidi maksab tema ja lisaks, et ta ennast veel kehvemini tunneks ei tohi ise midagi süüa ega juua see õhtu, lihtsalt vaatab kuidas me toitu naudime ja pärast maksab selle veel kinni ka..... :)

Loo moraal aidake oma sõpradel saavutada paremat vormi ja motiveerige neid.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunas sa siis jälle õpipoisiks tuled, järgmine kord võiks jalga teha - see sul vähemalt visuaalselt tugevam lihas. Kerge olema ei saa selle ma ütlen kohe ära... :)

Jalga pole otseselt 2 kuud treeninud vigastuste tõttu. Ravin ära ja kui uuesti kunagi kangi alla saan, siis kindlasti võiks teha. Suvel kindlasti satun Tallinnasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida see mega strong protein endast kujutab ?:)

Väike lõik tutvustusest:

Mega Strong Protein™'i unikaalne koostis baseerub kuuel kõrgkvaliteedilisel valguallikal: mitsellaarne kaseiin, vadakukontsentraat, -isolaat ja -hüdrolüsaat, munavalge albumiin ja glutamiinpeptiit. Kõik see on täiustatud farmakoloogilise puhtusega L-glutamiini lisamisega, mis juba sekunditega peale tarbimist püstitab ideaalse kaitse lihasstruktuuride katabolismi vastu. See võimaldab vadakuvalgu hüdrolüsaadist saadud aminohapete assimilatsiooniprotsesside käivitumist, mis leiab aset juba 30 minutit peale tarbimist. Sellele järgneb pea koheselt vadakukontsentraadi ja -isolaadi(mikrofiltreeritud ja cross-flow CFM) aminohapete imendumine, mis põhjustavad võimsa plahvatusliku aminohapete tõusu vereinges, tagades jätkuva anabolismi selle kõrgeimal tasemel. 90 minutit pärast Mega Strong Protein™'i tarbimist toidetakse aminohapete voolu kõrgeima kvaliteediga munavalge albumiini, glutamiin peptiidi ja eksklusiivse mitsellaarse kaseiini seedimise alustamise teel. Need kolm täpselt valitud valguallikat omavad väga pikka seedimisaega, mis mitsellaarse kaseiini puhul on üle 5 tunni. See teeb neist suurepärased anaboolsed abilised, millel on tugevad antikataboolsed omadused. Need tagavad kõige väärtuslikemate aminohapete(sh L-Glutamiini) kõrge taseme veres sel ajal, kui kõik teised valguallikad on juba imendunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn tehtud ja uued numbrid ette pandud.

Alustasin siis nagu plaanisin kaldpingil hantlite surumisega kõigepealt soojaks 18 kilostega, siis esimene tööseeria 32kg/12, edasi 44kg/10, siis võtsin 58kg/6 siiani kõik seeriad varuga ja kuna trennis juhtus olema ka julgestajaid Rain (6 kanget) ja saabus just Hr. Taru, siis vaimselt tundisn et olen valmis 70kg proovma. Võtsin ise maast üles ja rinnale, sooritasin 3 kordust (Taru toetas küünarnukke - küsisin kui palju aitas, ütles et lihtsalt toetas kui kellegi käed on lähedal on paratamatult tunne, et kui palju ma siis ise tegin - kuid tundub et tegin). Kahjuks ei saanud videosse "Ott TV" operaator "Musklimees Mihkeliga" eesotsas kohal ei olnud. Panin hantlid ise ka maha tagasi. Seega 70kg/3 on ette pandud, tehke üle - eeldus et ise võtate hantlid ja ise panete maha tagasi ka.

Edasine trenn ülatõmbed vabaraskus

80/10, 100/8, 120/6

Negatiivse kaldega lamades surumine

90/12, 120/10, 140/8, 155/4 (viimane abiga)

3) Alatõmme plokk

80/10, 100/10, 120/8, 130/10 (panin põhja ja tuli ilusasti 10 kordust)

4) Eest ülestõmbed kang

40kg/10, 50/8, 60/6

5) Biitseps üle scottpingi kang

35/10 , 45/8, 50/6

6) Ploki alla surumine seistes

17 plaati/12, 20/10, 23/6

7) Õlatagaosale kõhuli kaldpink hantlid lendamine

14/12, 18/10, 22/8

8) Kõhtu 4 seeriat.

Kokkuvõttes supertrenn, loodan et saite inspiratsiooni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänasest päevast ka väike kokkuvõte.

Hommikul proovisin üle mitme nädala kauem magada, no ei õnnestunud üle kella 9 kuidagi ,sest mingi d...l nagu keegi aknast juba enne mind karjus :) käivitas autot või midagi nii nagu oleks tegemist legendaarse Kalevi suursõiduga... ;) Ajasin koivad alla ja tegin traditsisoonilise hommikusöögi neljaviljapudru, mille sisse oli segatud Prode 90 ja peale panin uusi jogurteid mida mulle testimiseks anti - lisaks otsa veel maasikad (mitte eesti omad kahjuks) see korralik kausitäis sisse väänatud vaatasin kaalumise pildid üle EM - kus Janar tänaseks kahjuks oma tööpäeva lõpetas. Peale seda startisin Spartasse, kus tegin MuayThai federatsiooni treeneritele toitumisalase loengu (nemad hakkavad ka oma treenereid lõpuks atesteerima - nad on ka nüüdsest EOK täieõiguslikud liikmed).

Seal loengul läks 1,5 tundi peale seda koju lõunale, täistera spagagette, koos lommalihahautisega ja toorsalat, peale seda Revali, kus vaatsin üle meie järgmise nädala ekipaazi, kes EM Tjumenis stardib, nähtuga võib rahule jääda, kaalud on nii Olegil kui Natalial langenud ja pilt on mõelmil juhul paranaenud, mis loob hea eelduse korralikuks tulemuseks. Tegid nii vabakavad kui poseerimist, peale seda oli plaanis jalatrenn teha, kuid tundisn et kuidagi väsimus on eilsest sees ja tegin aeroobset 60 min ratast - küll homme jõuab 200 kükkida. Vahepeal kohtasin ka teepeal ka kettaheitjat Israel Märti, kes ütles et tal liiguvad ka näitjad ülesmäge, rinnale võttis 180 kergelt, arvas et 190 oleks jõukohane ja rinnaltkükki tegi 230kg....kaal 130 tuuris, kuigi peale vaadates ei oleks kuidagi niipalju pakkunud.

Peale trenni kerge saun ja külm bassein ja siis koju. Mängisime õhtu otsa pokkerit mina, Oleg ja minu vanem tütar Amani, päris hea ajaviide (nööbid asendasid zetoone.... :D ). Peab koju korralikud zetoonid muretsema, siis hea ajaviiteks mängida õhtuti. Kes kursis ei ole siis eelmise aasta 10 sept (oma sünnipäeval õnnestus pokkerimängus võita 2009 a eesti parimat pokkerimängijat Janar Kiivrameest 1:1 mängus... :D )

Eks ma selline juhumängija olen, hasarti pole kunagi läinud ja raha peale ka ei ole mänginud. Automaadis kunagi kui Eesti kroon tuli mängisin ja võitsin 100 krooni, panin 100 juurde ja ostsin trennijalanõud Pro - Specs firma omad. sellised sisejalanõud.

Vaatasin üle ka oma kategooria mehed kes täna EM võistlesid ja peab tunnistama, et midagi ulemlist ei näinud, usun ,et medali eest oleks olnud reaalne ka seekord võistelda - kuid oleksid ei maksa eks läheme järgmine kord kohale ja vaatame seda asja lähemalt. MM on muidugi teise tasmega, sest just araablased ja egiptlased lisavad sinna vürtsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×