Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

OttTV jäädvustas ühe käega T-kangi tõmbed, video siis siin (paljud ei tea kuidas seda harjutust sooritada, siis nüüd saab mingigi pildi ette)

On sellel mingit eelist ühe käega 'traktori' ees? Liigutuse mehaanika tundub sama (lihtsalt tõmbe suund on teine), lõppfaasis saab ühtemoodi venituse, 'traktori' puhul on lisaks alaseljal väiksem koormus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus ja aeg väike kokkuvõte teha. Kuna laupäeval toimuvad EKV Tartus ,siis põhiaur läheb hetkel selle korraldamisele. Täna toimus ka EKFL juhatuse koosolek, kus käisime lihtsalt detailid üle kes, mille eest vastutab. Homne päev suuresti tulebki etteantud ülesandeid täites, lisaks oma trenn ja õhtul kell 18.30 toimub Revali võistlejate viimane ülevaatus - teeme kavasid ja poseerimist ja räägime nii grimmimisest kui võistluseeelsete päevade toitumisest.

Täna tegin ka Skanska firmale toitumisalase loengu - "Tervislik eluviis", käsitledes nii toitumise, treeningu kui puhkuse põhialuseid, loodan et nad jäid ettekandega rahule. Kui ka teie firmas on vaja seesugust koolitust teha, siis andke teada ja lepime kokku.

Plaanis on juba reedel sõita Viljandisse ja sealt edasi õhtul Tartu ,et üle vaadata, et Vanemuises kõik kontrolli all oleks. Õhtul Viljandi tagsi ja laupäeval hommikul uuesti 10 - ks registreerimisele Tartusse. Ühe käega käib organiseerimine ka järgmise nädalavahetuse Athletic Fitnessi EKV, mis toimuvad Orisaares. Pikendasime ka võistlejate registreerimise aega pühapäeva õhtuni 24 aprill - juhul kui mõni Tartus võistlev sportlane soovib osaleda ka Atheltic Fitnssis, siis jõuab veel registreerida - hea kui tuleks rohkem võistlejaid, praegu on seal 11 registreerunut, st et kategooriaid on ka mitmeid, seega oleks põnevam kui oleks rohkem osalejaid, eriti pean silmas kohapealseid poisse, kellel oleks ainulaadne võimalus kodus võistleda.

Seekord toimub vahetult enne võistlusi ka kohtunike koolitus, loodan et see mõjub värskendavalt ka võistlustulemustele ja kohtunikud suudavad jääda objektiivseteks ja hinnata rahvusvahelisi kriteeriume silmas pidades (tean et seda on raske teha kui ei ole näinud suurvõistlusi oma silmaga).

Tartus saab olema huvitav võistlus, sest ei julge ise küll kellegile abs tiitlit kaela riputada enne mehi nägemata ja olles ise laval - vaatan kui ei suuda vastu panna, siis viskan ise ka särgi maha, igaks juhuks tuleb vist poseerimispüksid ka jalga panna.... :lol: Eriti jään ootama M.M vabakava - sest on ta ju ennegi publikut oma "ussikese" liikumisega üllatanud ja mine sa tea millega seekord hakkama saab....

Meeldetuletuseks, et ärge siis unustage "Oti mune" pühade aeg koksida.... B) Ma tellisin Talleggist homseks tagasihoidliku munalaadungi 90 tk ja lihakraami ära, et pühade aeg korralik toit laual oleks.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ka esimest korda elus T kangiga tõmbed ära. Kui nüüd võrrelda teiste harjutustega, siis on see harjutust kardinaalselt erinev. Esiteks mõjutab ta päris palju küljelihaseid, millega tasakaalu hoida. Samamoodi alaselga. Kui ikka küljed ja alaselg nõrk on, siis on seda harjutust päris keeruline teha, kuna enamus energiat läheb enda asendis hoidmisele. Tunnistan isegi, et esimest korda tehes tõmbas alaselja lihased päris kangeks B)

Samas on tegu äärmiselt hea harjutusega, mida võib kõigile soovitada:)

Minu parimaks jäi esimesel korral 60x10. See muidugi varuga, samas kui me Oti 70x10 vaatame, siis ka see oli varuga. Kui mees puraka sisse ajab ja 6 kordust teeks, oleks raskus ilmselt 70-ne asemel 90 :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisin ka esimest korda elus T kangiga tõmbed ära. Kui nüüd võrrelda teiste harjutustega, siis on see harjutust kardinaalselt erinev. Esiteks mõjutab ta päris palju küljelihaseid, millega tasakaalu hoida. Samamoodi alaselga. Kui ikka küljed ja alaselg nõrk on, siis on seda harjutust päris keeruline teha, kuna enamus energiat läheb enda asendis hoidmisele. Tunnistan isegi, et esimest korda tehes tõmbas alaselja lihased päris kangeks :D

Samas on tegu äärmiselt hea harjutusega, mida võib kõigile soovitada:)

Minu parimaks jäi esimesel korral 60x10. See muidugi varuga, samas kui me Oti 70x10 vaatame, siis ka see oli varuga. Kui mees puraka sisse ajab ja 6 kordust teeks, oleks raskus ilmselt 70-ne asemel 90 :lol:

Eks ma hakkasin ka tasa ja targu minema, sest puudus ettekujutus mis raskusega jõuab üldse teha. Täna peaks sul küljed olema ka päris valusad - või alles jäävad....80/6 tegin juba enne varem, ehk 85 jõuaks teha 6 jah - kuid vaieldamatult on tegemist minu ühe praeguse lemmikharjutusega seljale ja vaatame milliseks see sügiseks kujuneb - nö loeme tibusid sügisel..... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti aeg sealmaal, et paras minna treeningule, enne veel korralik toit (riis, hautatud kapsad, kanfilee ja oliiviõli + magustoiduks 1 õun) ja siis oma "suuri käsi" piinama. Täna plaanis raskem päev eks paistab kuidas tuleb, prantslast prooviks täna 107,5 kiloga teha, mis oleks ka sõltumata korduste arvust suurim raskus mida ma selle harjutuse puhul kasutanud olen. Biitsepsi osas ei oska prognoosida, sest varem on ikka vana vigastus kergelt tunda andnud - ühesõnaga teen nii kuidas tuleb.

Kontor on juba rahvast tühjaks jooksnud, kõigil oma pühadeeelsed toimetused ja loomulikult ka võistluste korraldusega seotud ülesasnded. Võistlejad on ka kuidagi taandunud internetist - kuidagi vaikne on foorum. Keegi ei riputa ka intrigeerivaid vormipilte ülesse, mis võiks mõningat kahinat tekitada, seega selline natuke väljasurnud tunne on. Imre olevat Tallinnas pildistamisel ehk tuleb tema poolt midagi huvitavat (jutt käib siis klassika MM jaoks fotosessioonist, mida üritust kajastavatel reklaamisel hakkab tulema.).

Talleggis käsisin ära - ladu oli mune täis, minu suureks üllatuseks (valged munad olevat kõik välja läinud, kuid pruune ei tahetavat nii palju), igal juhul on mul oma tervisemunad pühadeks olemas.... :lol:

Toidulisanditest ka natuke, neist ei ole üldse pikka aega midagi kirjutanud, praegu tarbin järgmisi lisandeid: Hommikul Olimp Vita - min ja puduru sisse Hera 80 uued maitsed kas Hera 80 Shok/apesin või shok/banaan, neid maitseid vahetan päris tihti, et tüdimust ei tekkiks - ünneks on seal valikus 10 eri maitset.

Beta - alaniini ei ole pikalt kasutanud, mõtlesin ,et paneks uuesti sisse, vähemalt minu puhul on see selgelt töödanud. Trenni aeg tarbin Olimpi Bcaa Explode veega ja peale trenni HTR -Dextro segamini. Õhtul peale õhtusööki võtan 3 kapslit Omega3 ja MZB oLIMP (mineraalained) ahjaa - lisaks ka Joint+ (et nüüd siis juba ennetada liigesevalu), praegu põlved, küünarnukid ja õlad peavad.

Soovin omalt poolt kõigile Ilusaid pühi ja tulge siis laupäeval EKV vaatama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkides T-kangi tõmmetest, ma ise teen neid tavaliselt niimodi et haaran kangist mõlema käega samast kohast kinni (sõrmed vaheldumisi) ja siis tõmban. Treenib keegi veel niivisi? Päris piinlik on lugeda neid Oti numbreid: seda mida tema teeb 1 käega teen mina kahega. Arenguruumi mul jätkub.

Ka üks küsimus Otile:

Kui palju sa kasutad tõstevööd ja randmepaelu? Nii palju kui ma olen videosid näinud on need sul enamasti ikkagi peal olnud kuid kas sa kasutad neid kõigil seeriatel või ainult raskematel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rääkides T-kangi tõmmetest, ma ise teen neid tavaliselt niimodi et haaran kangist mõlema käega samast kohast kinni (sõrmed vaheldumisi) ja siis tõmban. Treenib keegi veel niivisi? Päris piinlik on lugeda neid Oti numbreid: seda mida tema teeb 1 käega teen mina kahega. Arenguruumi mul jätkub.

Ka üks küsimus Otile:

Kui palju sa kasutad tõstevööd ja randmepaelu? Nii palju kui ma olen videosid näinud on need sul enamasti ikkagi peal olnud kuid kas sa kasutad neid kõigil seeriatel või ainult raskematel?

Ma teen ka muidu nii, et kätega kangist kinni - seda hoidikut ei kasuta. Kalmuse sõnul aitavad isegi need mõned sentimeetrid lihase venitusele ja seega ka arengule kaasa.

Mida rohkem käed koos on, seda rohkem venitab. Mugavus on muidugi teine asi... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rääkides T-kangi tõmmetest, ma ise teen neid tavaliselt niimodi et haaran kangist mõlema käega samast kohast kinni (sõrmed vaheldumisi) ja siis tõmban. Treenib keegi veel niivisi? Päris piinlik on lugeda neid Oti numbreid: seda mida tema teeb 1 käega teen mina kahega. Arenguruumi mul jätkub.

Ka üks küsimus Otile:

Kui palju sa kasutad tõstevööd ja randmepaelu? Nii palju kui ma olen videosid näinud on need sul enamasti ikkagi peal olnud kuid kas sa kasutad neid kõigil seeriatel või ainult raskematel?

Kasutan käepaelu ikka ainult viimastes seeriates, et saaksin maksimaalselt keskenduda tõmbele mitte vahendi käes hoidmisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võistlejad on ka kuidagi taandunud internetist - kuidagi vaikne on foorum. Keegi ei riputa ka intrigeerivaid vormipilte ülesse, mis võiks mõningat kahinat tekitada, seega selline natuke väljasurnud tunne on.

No siia võin lisada eilse intervjuu Sander Kuusega.

Olin sellise staari kohalolekust muidugi nii erutunud, et unustasin taaskord kaamera õiget pidi keerata, aga ega see diktsiooni häiri.

Muidugi rääkis Sander mulle kaameraväliselt hoopis teist juttu, aga noh abiks ikka... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen ka muidu nii, et kätega kangist kinni - seda hoidikut ei kasuta. Kalmuse sõnul aitavad isegi need mõned sentimeetrid lihase venitusele ja seega ka arengule kaasa.

Mida rohkem käed koos on, seda rohkem venitab. Mugavus on muidugi teine asi... :lol:

jaa, mina kasutan ka mõlemat kätt ja panen sõrmed vaheliti, päris asjalik harjutus on. ehkki (tõenäoliselt minu kogenematuse tõttu) kipub olema tunne, et suurem osa vatti läheb kätelihastesse.

ja oma numbreid ma ei hakka parem siia kirjutamagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn, jällegi on põhjust rahuloluks, tegin käsi.

1) Biitsepsitele seistes hantlitega

20kg/10, 27/8, 32/8, 38/5 (käsi on paranenud ja loodan järgmine kord 40 stega teha)

2) Lamades prantsuse surumine

50kg/15, 65/12, 80/10, 90/8, 107,5kg/5 (uus rekord)

3) Biitsepsitele üls scottpingi hantel

19kg/12, 24/10, 28/7

4) Ploki alla surumine seistes

17 - plaati/15, 21/10, 24/6

5) Seistes kang küünarvarte kõverdusi

50kg/10, 60/8, 70/6

6) Ühe käega hantel kukla tagant

15kg/10, 18/8, 21/7

kõhtu 3 seeriat.

Peale trenni vaatasime üle võistlejate vormid, andisn nõuanded kuidas viimastel päevadel toituda ja kuidas grimmiga ümber käia, loodan et igaüks saavutab võistluspäevaks maksimaalselt hea enestunde, siis ei tule tulemused ka kehvad. Üllatas Hr. Taru, kes oli selgelt kuivemaks läinud ja kui ta selle paketi täies hiilguses ka lavale veab, siis valmistab ta seal nii mõnelegi mehele peavalu, eriti kui on ka oma poseerimist parandanud.

Tegin pilte ka loodan neist paremad ka välja panna.

Homme hommikul trenni, viskan ka Bikni modellidele pilgu peale...hommikul toimub poseerimine Revalis, peale seda treenin ise ja peale seda juba Viljandi poole teele ja õhtul Tartu juba võistluspaika üle vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei osanud kuskile pöörduda. Aga asi selline, et Kalev Arbus võitis pileti EKV'le, aga ta ei saa tulla. Tema asemel tahab tulla meie sõbranna Mari-Helen Saarna. Kas saad selle asja korda ajada, et ei tekiks tal kassas mingeid probleeme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei osanud kuskile pöörduda. Aga asi selline, et Kalev Arbus võitis pileti EKV'le, aga ta ei saa tulla. Tema asemel tahab tulla meie sõbranna Mari-Helen Saarna. Kas saad selle asja korda ajada, et ei tekiks tal kassas mingeid probleeme?

Mul ei ole endal seda nimekirja, kuid pane igaks juhuks see ka meie infomaili - loodan ,et inimesed kes neid pääsmeid jagavad loevad ja teevad nimekirjas muutused. info@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nädalavahetusest toibumas ja mõtlesin ka mõned read kirjutada. Ausalt öeldes valitseb peas väike segadus, mida esiletõsta või millest üldse kirjutada, pidades silmas eelkõige toimunud EKV.

Olles esmakordeselt EKV ja EMV selles rollis, et vedasin seda niilavakohtuniku kui ka õhtujuhina, siis saan ainult kommenteerida ja kirjutada asjadest, mida nägin küljepealt vaadates ja lavataga enne ja peale võistlust tehes.

Kindlasti ei hakka ma kommenteerima seekord kohtunike otsuseid, sest ise kõrvalt vaadanuna ei ole mul seda võimalus kritiseerida. Kindlasti oli kategooriaid, kus mu arvamus oleks erinenud lõpptulemuste osas, kuid selleks olid ka 7 kohtuniku, et saada keskmine hinne, mis arvesse läheb. Eks vastused osaliselt nende tööle annab ka peagi toimuv Balti Matš ja siis saab nähe kas mõne kategooria puhul tehtud otsused hindamiskriteeriumite osas olid õigustatud.

Võistlejates, tore et oli kaks fitnessi võistlejat (peale Natalia ja Liisa - kes seekord ei võistlenud) võitis minuarust seekord parim, Kristi peab kõva tööd tegema nii vabakava kui poseerimise osas (vorm kui selline oli isenensest hea - kuid see on kahjuks osa võistlus ja hindamiskriteeriumitest).

Olegi vabakava oli jällegi nauditav ja tõi kananaha ihule.

Noori oli võistlemas vähe, sellest on kahju, kuid nagu Rainer näitas, siis tasemelt olid noored väga head. Ja nagu ka absoluudi tulemus näitas, siis mitte asjata ei olnud sama punktide seis ka nädal tagasi LEKV. Proportsioonid ja raam on sul tasemel - lihtsalt aega on veel vaja. Aga aastaga teinud vaieldamatult mega arengu.

Juuniorid olid ka väga tasavägise ja ühtse tasemega nii kergemad kui raskemad. Ostroglazov suutis tänu vabakavale otsuse oma kasuks pöörata, Tarosega ka rääkisin ja kõva töö peab toimuma poseerimise osas -praegu sinna nahka esikoht läks.

Raskemad poisid, üllatas SiimK kes on iga nädalaga teinud esinemise osas edsimineku ja vabakava oli minuarust üks parmeini muusikasse tehtud, tubli! Zenja võttis tugevate konkurentide puudumisel seekord oma, paistab mis sügisel saab...

Klassika -180cm väga kõva tase ja ega külepealt ei saagi oma hinnangut anda. Taru kindlasti tegi nii poseerimise kui vormi osas oma parima etteaste, Kolja oli hea, kuid just seljapoosides paistis ülakeha teravusest puudu jääki olevat. Imre oli oma elemendis nagu alati, ma ei oska tema vormi hinnata - kuid nagu aru sain ,siis on ta teravam olnud, seega usun et siiski juba Balti Matšiks on ta tunduvalt teravam ja annab Janarile lahingu.

Janar pikas klassikas oli eelkõige iseenda vastane, kuid Sarge on teinud korraliku arengu ja ei olnud tal häbi seista abs võitja kõrval, tubli!

Mehed kulturism -Abross, vaieldamatult enda kohta üks teravamaid vorme, kuid siiski kulturismis ei saa hinnata ainult ülakeha (pean silmas abs, kus kohati oli talle isegi 2. kohta antud...). Oma katis selge et talle vastast ei olnud. Morozz vaieldamatult üle pika aja arengut näidanud - oli ikka parajsagu suur enda kohta, kahju natuke poseerimisest, sest tegi lihtsaid vigu, mida sellise kogemuste pagasiga võistleja tegema ei peaks. Soovitan selles osas parandusi teha, sest saan aru ,et võistlusi on tal veel tulemas nii Oslos kui Balti Matš.

Absoluut - ma kindlasti olen tulemusega rahul, sest nägin kelle vahel võistlus käis ja kui Imre oma salarelva teravuses natukenegi järgi annab, siis võib teda Janari tasemega mees kohe ka karistada. Muidugi Janari grimmi finaalis oli katastroof.....kartsin , et see võib talle saatsulikuks saada. Õnneks nii ei läinud.

Vaneumine oli hea koht võistluste läbiviimiseks, loodan et tulin ka oma osaga toime, mis puudutas neid rolle, mida ma etendama pidin, vähemalt tegin oma parima ja suuri prohmakaid ka ette ei tulnud. Mis puudutab seda purjus Imre fänni, see nõudis ka minu käest, et ma pükisd maha võtaksin.... :rolleyes: Üks hullemaid asju on minuarust siis kui naisterahvas on nii purjus kui see fänn.....midagi jubedamat on raske naiste puhul esile tuua.

Otsepilti võib kiruda - ma ei tea milline see kvaliteet oli, peamine oli see, et tahtsime selle teieni tuua, et operatiivselt saaksite teada mis toimub, kui hästi või halvasti see õnnestus sellele oskate paremini vastata teie.

Ma kokkuvõttes tänan kogu korraldusteami, eriti Jüri Vilo, kes suuresti tegi ära kõik et see võistlus saaks toimuda, samuti Marko Terasmaad ja tema teami, kes aitasid nii tehniliste lahenduste loomise kui kogu nö musta töö tegemist , mis pidi olema tehtud lava taga ja loomulikult Lõvisüdame kohvikut - kus on imehead söögid, usun et osalenud minuga nõustuvad ja ei ole palju bankette, kus toitu üle jääb....

Kogu Fitness. ee teami, kes olid seotud selle korraldusega!

Mis puudutab neid sponsorpakette, siis sponsoril on täiesti subjektiivne õigus, valida endlae reklamminäoks inimesi, kes võiksid olla heaks reklaamiks tema toodetele, selles osas ärge otsige mingit loogikat ja kindlasti antakse üks pakett välja ka athletic fitnessi EKV Orisaares. Ja ei maksa olla kade või pahane, et teie täna valituks ei osutunud, pigem näidake läbi oma tegude, et just teie olete see, kes järgmine kord seda sponsorpaketti väärib. :D

Pikalt ei ole aega toibuda, sest homme peame ära kinnitama Eesti koonidse Balti Matšiks, helistan täna õhtul ka korrladajale ja täpsustan üle mis kategooriates kui palju võistlejaid saame välja panna ja anname selelst kohe ka teada.Võistlejad NB!ärge paksuks veel sööge!

Ja koheselt hakkan ette valimistama Orisaare võistlust....reedel juba saarele minek et asjad sujuksid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldis sinu lavakohtuniku ja õhtujuhi rolli täitmine.:rolleyes:

Väga viis! :D

Sa tunned võistlejaid, tead tausta, tead vajadusi jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×