Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ja kuna SA Antidoping on ka kohale lubanud tulla, siis palun võistlejatel alates tänasest ka L-arginiini kogust vähendada või see välja lülitada.

Ma loodan, et see on ikka nali.

No, ma ei pea midagi põdema. Mind nkn ei võeta proovi :). Kui võetakse, siis ma võtaksin seda kui hästi suurt komplimenti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks jõudsin koju, trennid tehtud, võistlejad üle vaadatud ja Reval - Cup lava valmis seatud, loomulikult tänu abilistele: Miki, Hiiglane, Helari, Oleg suured tänud ja Kirp ka loomulikult.... :)

Võistlejad olid juba osaliselt grimmitud, kes natuke täpiline, kes roheline ,kuid kokkuvõttes ei midagi hullu, täna pandi uus kiht peale ja lõpptulemus oli juba päris hea. Harjutasime veel vabakavasid ja poseerimist - ei ole midagi öelda poisid on tublid.

Hea et ka muu ettevalmistuse.: lava, lavafooni, valguse ja toolid , kohtunike lauad paika said, siis ei ole homme palju möllamist ja saab keskenduda juba viimastele detailidele. Tegin ka mõned pildid ehk jõuan veel midagi välja panna.

Loodan ,et homme olete kas Revalis vaatamas või jälgite otseülekannet. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikemalt kirutasin juba Reval Cupi teemas, kuidas võistlused läksid, seega ei hakka selles osas siin teemas enam pikemalt jutuosas peatuma. Kuid sai tehtud ka banketilt kui ka registreerimiselt mõni pilt, mille õige pea ka välja panen. Eilne päev oli fantastiline, sest sõltumata sellest kas ise võistlen või korraldan võistlus, siis peale seda alati väga hea tunne, et olen saanud midagi kulturismi arenguks teha.

Eile siis jäimegi Revalisse koos korralduskomiteega istuma ja arutama nii võistlusge seotut kui üldse spordis toimuvat ja pärast tulime edasi minu juurde koju, kus jätkus elav arutelu hiliste õhtutundideni....Meiega ühines ka fitnessist Oleg, kes saabus värskete muljetega balettietendusest, seega kulturism on selline haritlaste seltskond, kus ei saada ümber ega ka üle laiemalt kuultuurimaastikul toimuvast... :)

Täna kindlasti plaan saali minna ja kõva jalatrenn teha - kui on neid kes soovivad treeningu ühendada, andke märku, plaanis minna õhtupoole Revali.

Viimasel käetrennil sain teha prantslast sellise seeria (50kg/15, 65/10, 80/10,95/10 -uus rekord, 105/6).

Soovin Imrele edu järgmisel nädalavahetusel korraldatava võistluse korraldamises Lõuna -Eesti lahtistel karikavõistlused. Ja aadates paljudes kategooriates olid kohtunike hääled 3:2 seega nii mõnigi mees saab oma vormi parandada ja teine päev teise kohtunike paneeli olemasolul võib olla juba tulemus teie kasuks.

Teisipäeval toimub järjekordne võistlejate ülevaatus ja vaatame ja analüüsime tehtud vead, et ennast järgmiseks võistluseks parandada. Hr. Taru pane vlamis, sinuga tuleb eraldi harjutamine seljapoos (lailihas seljatagant 100 korda jutti, sest see võistlus sa seda selga lihtsalt ei näidanud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikemalt kirutasin juba Reval Cupi teemas, kuidas võistlused läksid, seega ei hakka selles osas siin teemas enam pikemalt jutuosas peatuma. Kuid sai tehtud ka banketilt kui ka registreerimiselt mõni pilt, mille õige pea ka välja panen. Eilne päev oli fantastiline, sest sõltumata sellest kas ise võistlen või korraldan võistlus, siis peale seda alati väga hea tunne, et olen saanud midagi kulturismi arenguks teha.

Eile siis jäimegi Revalisse koos korralduskomiteega istuma ja arutama nii võistlusge seotut kui üldse spordis toimuvat ja pärast tulime edasi minu juurde koju, kus jätkus elav arutelu hiliste õhtutundideni....Meiega ühines ka fitnessist Oleg, kes saabus värskete muljetega balettietendusest, seega kulturism on selline haritlaste seltskond, kus ei saada ümber ega ka üle laiemalt kuultuurimaastikul toimuvast... :)

Täna kindlasti plaan saali minna ja kõva jalatrenn teha - kui on neid kes soovivad treeningu ühendada, andke märku, plaanis minna õhtupoole Revali.

Viimasel käetrennil sain teha prantslast sellise seeria (50kg/15, 65/10, 80/10,95/10 -uus rekord, 105/6).

Soovin Imrele edu järgmisel nädalavahetusel korraldatava võistluse korraldamises Lõuna -Eesti lahtistel karikavõistlused. Ja aadates paljudes kategooriates olid kohtunike hääled 3:2 seega nii mõnigi mees saab oma vormi parandada ja teine päev teise kohtunike paneeli olemasolul võib olla juba tulemus teie kasuks.

Teisipäeval toimub järjekordne võistlejate ülevaatus ja vaatame ja analüüsime tehtud vead, et ennast järgmiseks võistluseks parandada. Hr. Taru pane vlamis, sinuga tuleb eraldi harjutamine seljapoos (lailihas seljatagant 100 korda jutti, sest see võistlus sa seda selga lihtsalt ei näidanud).

Jään huviga ootama Revali võistluse pilte ja võrdluseid. Ise olen samuti kõvasti selja lailihase eksponeerimisega vaeva näinud ja hakkab vaikselt tulema:

post-50-1302430776_thumb.jpg 08.aprill 2011 ilma grimmita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt on hea - kuid eks sul kõva lahing tuleb, sest kõik vastased eelkõige Rück on päris kõvad pähklid (olgugi et neid pähkleid oled ka varem korduvalt puruks pigistanud), suur küsimärk on kodanik M.M -tema vormist mul pilti ei ole, seega ei tea, mis sealt tulla seekord võib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase trenni pealkiri võiks olla vanamees käriseb... :)

Plaanis oli teha tugev jalatrenn, eilne Reval Cup võttis energia ära ja lükkasin trenni tänaseks, päeval magasin korralikult 2,5 tundi, sõin lisaks eile õhtune laadimine, seega kõik sai tehtud selleks, et täna jalatrennis paugutada.

Alustasin säärte sirutustega ette

49kg/15,58/12, 68/10, 77/10, 95/10

2) Täiskükk kang rinnal - kuna tavaliselt teen teise harjutusena turjalkükki, siis õhtul ei olnud kedagi väga trennis ja seega ei tahtnud üksinda hakata kükkima suure raskusega kui julgestajat ei ole, et mitte teha J.P Fuxi. Otsustasin ,et teen siis rinnaltkükki, kuna seal on ikkagi väiksem raskus kuna viimane kord tegin 4 harjutuses viimases seerias 175kg/4, siis oli kindel plaan proovida teises harjutuses 180/6 teha.

Alustain tühja kangiga 15 kükki, siis 70kg/10, 100/10, 120/8, 140/6 - viimases korduses lasin alla - teen sõna otseses müttes põhja küki ja suht kiire allalaskimise tempoga, seejuures ka laia jalgade asetusega ja siis see juhtus viimases korduses alla lastes, tundisn kuidas lihas kärises, panin oskuslikult enne ka piirded valmis ja lasin kangi sinna peale, et mitte rohkem ülestõusmisega vigastada.

Otsustasin koheselt ka trenni lõpetada, õnneks on 18 aastaga niipalju mõistust pähe tulnud, et enam ei jätka trenni kui tunnen, et olen kuskilt ennast vigastanud. Nooremana ei suutnud trenni kunagi pooleli jätta ja tegin nii ,et vigastasin ennast veel rohkem. Õpetus noorematele meestele, et kui vigastate lõpetage trenn ja minge koju, laske paraneda (istun praegu voodi peal, määrisin geeliga - mõeldud selliste vigastuste puhul ja jääkott on tagareie peal. Vigastasin kas poolkõõlus või poolkile lihast - ei suuda seda jurakat vaadates eristada mis lihas täpselt kärises, trepist üles tulles andis ikka tunda, kuid tuginedes oma kogemustele, siis midagi hullu ei ole), loodan et paari nädalaga paraneb ära.

Niikaua suuname enrgia ülakeha treenimisele. Homme plaanis siis 110kg 4x15 teha eks annan teada kuidas õnnestub. Olgu öeldud, et kui tegin 107,5kg 4x15 oli kehakaal 92,5 kilo hommikuse seisuga - lihtsalt orientiiriks kui keegi üle tahab teha.

Tegelen järgmisel nädalal võistlejatega, teisipäeval ootan tundi olen kohal 16.30 -19.00 Anlüüsime mis tegime hästi ja mida saab parandada. LEKV peaks paar võistlejat ka Revalist tulema eks vaatan kas ise kohale jõuan - võib olla võtan isegi tee ette ehk on Imrel abi vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelen järgmisel nädalal võistlejatega, teisipäeval ootan tundi olen kohal 16.30 -19.00 Anlüüsime mis tegime hästi ja mida saab parandada. LEKV peaks paar võistlejat ka Revalist tulema eks vaatan kas ise kohale jõuan - võib olla võtan isegi tee ette ehk on Imrel abi vaja.

Ott, kui tulemas oled, anna teada, kas oled valmis ka võistlejaod kohtunikuna hindama. Meil kohtunikke napib-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelen järgmisel nädalal võistlejatega, teisipäeval ootan tundi olen kohal 16.30 -19.00 Anlüüsime mis tegime hästi ja mida saab parandada. LEKV peaks paar võistlejat ka Revalist tulema eks vaatan kas ise kohale jõuan - võib olla võtan isegi tee ette ehk on Imrel abi vaja.

Ott, kui tulemas oled, anna teada, kas oled valmis ka võistlejaod kohtunikuna hindama. Meil kohtunikke napib-

Annan kindlasti, nädala keskel hiljemalt on pilt selge - mis plaanid nädalavahetuseks. Kui tulen siis tõenäoliselt on ka registreerimisel abi vaja - mul on silma kui on vaja sihttestida.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsustasin koheselt ka trenni lõpetada, õnneks on 18 aastaga niipalju mõistust pähe tulnud, et enam ei jätka trenni kui tunnen, et olen kuskilt ennast vigastanud. Nooremana ei suutnud trenni kunagi pooleli jätta ja tegin nii ,et vigastasin ennast veel rohkem. Õpetus noorematele meestele, et kui vigastate lõpetage trenn ja minge koju, laske paraneda

Säärased õpetussõnad võib kohe 'PUHTA KULLA' alla liigitada, kui mõtlema hakata, siis selle vähese saali kogemuse juures on juba 2 korda selliseid vigu tehtud...

Niisamuti võib Oti blogi kohta öelda, et seda on alati olnud huvitav lugeda! Tänud.

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakanud eraldi Balti Matš 2011 teemat tegema, aga mulle just helistasid lätlased ja teatasid, et sellel aastal ei tule Balti Matšile mitte ühtegi leedulast, sest leedukad keelduvad Jan Tana grimmi kasutamast. Lätlased arvasid, et see üritus võib viimaseks jääda. Kas alaliidul on selle kohta mingisugust täpsemat infot? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina andsin sinu numbri nad tahtsid selle spray kohta uurida. Jah arusaamtus on olnud leedukatega, kes erinevatel põhjustel soovivad ainult Dream Tani kasutada, mida IFBB samas oma suurvõistlustel kasutada ei luba. On ju Balti Matš ka ühe regiooni tiitlivõistlus, kus idee poolest ei peaks olema teistsuguseid reegleid kui rahvusvahelise alaliidu poolt korraldavatel võistlustel.

Ja neil on isegi selline nägemus, et kui nad ei saa seda kasutada (märga grimmi), siis nemad võistlema ei tule - minu jaoks on see arusaamatu, mul on tunne et see on lihtsalt ettekääne. Olgu öeldud, et Lätis on enne ka dopingukontrolli tehtud, see võib olla ka üks põhjusi miks ei tooda kohale 1 divisjoni ja leitakse põhjusi miks mitte kohale tulla.

Helistan ise ka leedukatele üle ja räägin telfonitsi läbi - sest kirjavahetus ei ole edu toonud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina andsin sinu numbri nad tahtsid selle spray kohta uurida. Jah arusaamtus on olnud leedukatega, kes erinevatel põhjustel soovivad ainult Dream Tani kasutada, mida IFBB samas oma suurvõistlustel kasutada ei luba. On ju Balti Matš ka ühe regiooni tiitlivõistlus, kus idee poolest ei peaks olema teistsuguseid reegleid kui rahvusvahelise alaliidu poolt korraldavatel võistlustel.

Ja neil on isegi selline nägemus, et kui nad ei saa seda kasutada (märga grimmi), siis nemad võistlema ei tule - minu jaoks on see arusaamatu, mul on tunne et see on lihtsalt ettekääne. Olgu öeldud, et Lätis on enne ka dopingukontrolli tehtud, see võib olla ka üks põhjusi miks ei tooda kohale 1 divisjoni ja leitakse põhjusi miks mitte kohale tulla.

Helistan ise ka leedukatele üle ja räägin telfonitsi läbi - sest kirjavahetus ei ole edu toonud.

Leedukad võib-olla said aru, et jutt käib ainult Jan Tanast, aga IFBB-s on lubatud nüüd igasugused grimmid, mis ei määri nii hullusti nagu Dream Tan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leedukad võib-olla said aru, et jutt käib ainult Jan Tanast, aga IFBB-s on lubatud nüüd igasugused grimmid, mis ei määri nii hullusti nagu Dream Tan.

Sai selgitatud, et ükskõik milline kuiv grimm või spray päevitus.... selles asi ongi, seal on mingi muu kala.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn, plaan oli siis neid 15 seid teha.

Alustasin lamades surumisega

1) 110/15, 110/15, 110/15, 110/12 (seega paar kolm kordust jäid viimasest puudu, hoidsin 3 min pausi, seega Rücki viimase seeria 14 kordust jäi üle tegemata, kuid olin vist siiski kergem 95,6 hommikune kodune kaal.... :) )

2) Kaldpink hantlite surumine

32kg/15,32/15, 32/14, 32/14

3) Trosside ristamine istudes

5 plaati/15, 6/15, 6/15, 6/15

4) Pec -tech

43/15, 43/15, 43/15

5) Õlatagaosale lendamine kõhuli kaldpink

14kg/15, 14/15, 14/15, 14/15

6) Lendamine istudes hatlitega

15kg/15, 15/15, 15/15, 15/15

7) Õlatagaosel trenazöör

57/15, 57/15, 57/15

8) Trenazöör lendamine küljele

40/15, 40/15, 40/15

Kokkuvõttes jäin rahule trenniga, sest 110 4x15 ei ole väga kaugel ja eilne vigastus annab siiani tunda, täna lausa igal sammul, kuid pole hullu, istun praegugi jääkotil ja ravin. Nagu öeldakse, kui jalgu teha ei saa, siis suuna energia ülakeha treeningusse ja vastupidi. Ma ei saa aru tüüpidest kes vigastuse ettekäändel loobuvad üldse trennis käimast.... midagi saab ju alati teha, nii olen ka oma vigastuse nö töökäigus välja ravinud ilma selleta, et oleks suuremalt kannatanud üldine vorm.

Otsustasin ära, et sõidan LEKV Imrele appi, seega Esta võid minug ja Nataliaga kohtunikes arvestada. Kindlasti aitan ka registreerimisel Imret, sest dopingutarvitajate jaoks on mul piisavalt silma, et sihttestimisele suunata. Eesmärk ei ole kedagi karistada, vaid anda selge signaal, et kui need mängureeglid ei sobi, siis ärge sinna torkima tulge.

Tegime toidulisandite presentatsiooni My Fitness Virus - täna oli seal rahulikum, järgmisel nädalal teeme Audentes Fitnessis.

Homme sõidan siis Raplasse, mingi meeste konverents ja mul on seal ettekanne teha ca 45 min - see aeg rääkida ei ole minu jaoks probleem.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott võtsin su väljakutse korraks vastu ja kuna teadsin, et teed täna 110ga, siis ise tegin 112,5 ga ja kui tahab keegi jõutõstjatest öelda, et see on kerge, siis mina tahan seda meest näha :-). Mis ei tähenda muidugi seda, et keegi ära ei tee, aga kerge see olema ei saa:-).

Lihas ikka harjunud palju väiksemate kordustega.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×