Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Marek tänud, kuid jääb arusaamatuks selle postituse sisu rulluisutamist silamas pidades? Öeldud on on ju mõne teise kulturismi - ja fitnessi liidu üritust või organisatsiooni silmas pidades....;). Seega ärge päris segamini asju hakake ajama ja silmas ei ole peetud muid spordialasid....:D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma niisama nokin :) Kuid tegelikult allolevat lauset võib mitmeti tõlgendada ning juriidiliselt võib sinu vastu seda ära kasutada, kuna pole nimetatud kulturismi. ja fitnessi.

 

Samuti ei tohi liige osaleda ega propageerida teiste organisatsioonide tegevust mistahes kujul või viisil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal ikka korralikult trenni teinud ja ei teagi millest, kuid jõunäitajad kasvavad osade harjutuste puhul jätkuvalt. Nii tegin viimases rinnatrennis uue rekordi kaldpinnal hantlite surumises! 70 kaldpinki olen kunagi proovinud ja vist 3 kordust sai tol korral ka surutud, lamades olen surunud 4 korda ja nüüd tuli 6 kordust...:D. Kaal hommikune 88, vaatasin ,et paari kaupa lähevad meil hantlid kuni 80 kg, so arenguruumi veel on ja järgmine eesmärk on jõuda mingi aeg 75kg - ni...;). Täna plaanis rööbaspuudel 100kg seeria teha, vaatame kuidas õnnestub...;)

 

Video autor Karl Saare!

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mürgeldan saalis edasi ja eilne plaan oli teha korralik seeria rööbaspuudel surumises. Kuna nädal tagasi tuli 75kg/8 seeria ilusasti, siis eilne plaan oli number viia sinna 100kg peale, selge et vähem kordusi, mõtelsin et mingi 4-5 võiks ikka tulla. Teen iga kord triitsa peale õlga ja selge, et ka õlaraskused on nädal - nädalalt suurenenud ja eks see maht on ka praegu korralik, liskas teen koos õlaga ka trapetsit. Seda kuidas läks näete allolevast videost! :D Täna plaanis kükis juurde panna!

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koos sügishooaja alugsega on ka oma tegemised aktiviseerunud (ütleme nii, et käed rüpes ei istu ma kunagi, kuid nii kui september kukkus, siis oli ka kõiksugu tööasju koheselt rohkem). Trenni olen teinud korralikult nagu alati, vahepeal võtsin raskusi vähemaks, so paar nädalat sellist rahuliku püramiidi ja vahepeal pumpavat trenni kergemate raskustega, et liigesed ja närvisüsteem taastuks. Eks neid tsükleid tulebki omavahel kombineerida - elu on näidanud, et nii saavutab parima tulemuse. Kangi olen jaganud 5 päeva peale lahti ,so ei ole paalju lihaseid ühel päeval ja selle arvelt on ka trennid lühemad. Kardio osakaal seal 45 min päevas (vahest vähem ja vahest rohkem, nii eile peale 2 tunnist jalatrenni, mängisin veel 1,5 tundi tennist peale....;)). Korra nädalas olen võtnud ka ühe sellise taastumispäeva ja sõna otseses mõttes unustanud ära, mis alaga ma tegelen, see on aidanud vaimselt pikalt dieedil olla ja nö patareisid laadida (siinkohal ei pea silmas päev otsa söögilaua taga õgimist, vaid ikka ka väike pits, söök ja tants - viimasega olen kulutanud ka sissesöödava energia ära....:D).

 

Kohe juba nädala pärast sõidan Arnold Classicule Barcelonasse võistlema. Korra varem olen seal kaasa teinud 2012 a ja siis lõpetasin kohe finaali ukse taga 7.kohaga -90kg kategoorias. Nüüd proovin kategooria madalamal nagu ka EM -l 85kg. Praegu olen hommikul seal 87 tuuris, enne ärasõitu tahan ära näha 86,5 - so päevane kaal siis kuksil 87,5 so ca 2,5 kilo tuleb ikka selle vormi pealt maha tõmata kohapeal (kuid see ei ole probleem), seda enam, et võistluspäev on mul alles pühapäeval. Praegu ei ole ka ülevaadet, kes seal kõrvale tulevad, kuid ausalt öeldes pole vahet, kui võita tahad pead ise lihtsalt olema väga hea ja seda praegune vorm ka on! ;) Kui kannatas siin ilusasti joonel seista raskema kaalu maailmameistrite kõrval ,siis valitseva euroopa meistrina olen ka ise ikka selles kategoorias üks favoriite. Elame - näeme....!

 

14264144_1244648192273009_43627514005690

 

Vahepeal pidasin siis veel oma 39. sünnipäeva ja tahan veelkord tänada kõik, kes sel päeval meeles pidasid ja õnne soovisid. Personaalselt ei jõudnudki kõigile vastata kuna tänapäeva sotsiaalmeedia kaudu tuleb neid õnnesoove kordades rohkem kui enne selle ajastu tulekut....:D. Kohapeal oli ka vahva seltskond lähedasi sõpru ja pidu oli korralik ,mõni taastub sellest tänaseni......:D Mõni kuu veel ja alates 1. jaanuar saan ka Masters klassis kaasa teha, mõelda vaid, alles olin juunior ja nüüd juba masters, aeg läheb kähku....

Pildil siis oma toredate kollegidega

 

14316808_1249027745168387_88829606060365

 

Õpilased suutsid ka korralikult üllatada...

 

14291787_1246070598797435_48458669389003

 

Õpilasi treenin jätkuvalt ja vahepeal on teamiga liitunud ka uusi liikmeid. 3 uut sportlast toon ka lavale ja kokku asub teamist sedakorda sügisel lavale 6 sportlast. Kevadel usun, et see number saab sinna 10 võistleja peale. Kõige kaugemad õpilased on mul Austraalias ja Chris, keda ma seal kaugjuhtimisega treenin tuli vahepeal ka kodukamarale käima ja sel nädalal on mul nö ka treeningpartner olemas, mis vahelduseks on ikka päris hea, sest ka jõunäitajates ei ole meil suured vahed. Selge, et koos treenides õpib inimene kõige kiiremini, eriti sama kava järgides. Jätkuvalt toimuvad ka ühistrennid ja järgmine tulemas juba sel laupäeval (kuna järgmised paaar näädalavahetust olen võistlussõitudel ,siis tuleb aega maksimaalselt effektiivselt ära kasutada). Lisaks algavad sel reedel juba treenerite baasõppe kursused ja sinna ka suur tung, minuteada kõik kohad välja müüdud....:o. Selge, et saale tuleb jrjest juurde ja fitness muutub üha popimaks ja sellega seoses ka huvi selle elukutse vastu suureneb.

 

14355041_1249500665121095_85514008963790

 

Eile sain siis uue autasu ka kuna käesolev aasta on Eesti kulturismile 50. juubeliaasta, siis need kes, sel ajaperioodil on millegi silmapaistvaga hakkama saanud, saavad ka aurahaga pärjatud.

14355064_1250253205045841_43604392132126

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna Ott hetkel Madridis ja arusaadavatel põhjustel blogisse pilte panna ei jõua, siis teen seda praegu ise.

 

Oti võistlus on alles pühapäeval aga regamine neljapäeval. Seega tuleb ikka neljapäevaks kohale sõita ja jääb 2 päeva "programmi". Tänase päev veetsid nad Emiliaga citytouritamas

 

14408018_1261521257252369_716225586_o.jpg14423777_1261521090585719_712576115_o.jpg14423836_1261521280585700_1135151383_o.jpg14424041_1261521050585723_380609330_o.jpg14446252_1261521197252375_1009268263_o.jpg14446292_1261521130585715_1322836665_o.jpg14446364_1261521270585701_314892654_o.jpg14446517_1261521187252376_1973257098_o.jpg14454075_1261521163919045_1567028628_o.jpg14456762_1261521303919031_628946424_o.jpg14456897_1261521223919039_366814974_o.jpg

 

 

Kui eile õhtul kaalumisel oli kaalunumber 85, et kategooriasse sisse mahtuda, siis tänaseks on kaalunumber ilusasti taastatud. See tähendab siis eile hommikul ära sõites kaalu 88, regamisel 85 ja täna 88,9. Kokku siis kaalukõikumise summaks kahe päeva jooksul sada grammi vähem kui 4kg.

 

14424165_1261575993913562_455723044_o.jpg

Muudetud kasutaja Reinart poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt ma tänan Peepu, kes on mind viimasel ajal palju aidanud! Olen praktiliselt kogu aeg sõidus viimase kahe nädala sisse jääb selline tuur nagu Hispaania, Tšehhi, Narva, Saaremaa ja sel nädalavahetusel Lahti...:D. Kuid ega vägisi ei tee, ikka rõõmuga ja see kajastub ka tulemuses. Kui juba teema üles tuli ,siis natuke ka sellest kuidas olen ise tehtuga rahul ja mismoodi järgmisteks turniirideks valmistun.

 

Arnold Classic hõbe, läksin kulla järgi, kuid tuli hõbe ja olen rahul ,sest võitja oli ikka sellise 212 profi ülakehaga vend, jalgadega võitsin, kuid ülakeha oli lihtsalt paks lihas - harva kui keegi suudab mind lava taga üllatada, see mees seda tegi...:D. Positiivne oli see, et tema maa president Berry De Mey (kunagi Olympial võistlenud mees olnud 3 seal) tuli peale võistlust ja ütles, et üllatasin teda positiivses mõttes ja ta ei olnud oma mehe võidus sugugi nii kindel. Sellised mehed umbes mula ei aja...:D. Järgmine kord üritan kindlasti kulda ja see on tehtav! Plusspoolele jääb veel kohtumine väiksema tütre Emiliaga ja loomulikul "Suure Arnoldiga" koos laval olemine ja pildistamine - need pildid jäävad alatiseks meelde ja minu õnn oli see, et ta just - 85 kilo katis lavale tuli, peale seda pidi juba edasi minema..,Seal võid käia 10 korda, kuid seda et laval koos sattud olema juhtub harva, seega minu jaoks täielik Jackpot!

 

Nädal hiljem  EVLS Prague olin pisut veel teravam ja grimm oli ka parem, Arnoldil jooksis täiesti laiali - hästi palav laval ja väikeste vahedaga laval käimine jätsid oma jälje. Tšehhis olid ühes katis koos kõik Arnoldil eri kategooriates säranud tähed, nii saidki -90kg kokku AC -85 hõbe, -90kg kuld ja hõbe ja -95kg hõbe....Medaleid kõigile ei jagunud ja nii tuli leppida 4. kohaga, kuid kuna kogu keskmine kategooria tase oli võrreldav MM -90 tasemega, siis on sellises seltskonnas top 4. koht väga kõva, seljataha jäid mitmed nimekad mehed, kes eri turniiridel ka võite võtnud, lisaks paar eriti jämedat sakslast. Naljakas ongi see, et vahest võid 4. koha üle rohkem rõõmu tunda, eriti kui näed peale võistlust võrdlusi ja saad aru, et koht oleks võinud vabalt ka kõrgem olla! So peab ainult kohal käima. AC võitja -90kg pidi leppima 3. kohaga, so ei ole mul ka põhjust nurisemiseks. Kõik top 3 mehed on olnud amateur Olympia -90kg võitjad!

 

Pikalt loorberitele puhkama ei jää, juba homme sõidame suurema pundiga Lahtisse, kus toimub Ben Weider Legacy Cup. Ootused on suured ja miks ei peaks ka olema, vastseid vähem ja tase kindlasti nõrgem kui eelnevatel võistlustel, kuid minu katis tuleb vastu AC -85 võitja aasta varasemast perioodist ja eelmise aasta minu kati MM 4.koht - so kui see mees õnnestub seljataha jätta, siis on minujaoks juba võistlus vägagi korda läinud! Tundub, et vorm on a veel gramm teravam kui nädal tagasi ja ausalt öeldes päevane kaal jätkuvalt 88,0 kilo (so kaal ei ole enam langenud, kuid tasasel küpsetamisel on vorm läinud järest paremaks, mida kinnitavad ka eile tehtud vormipildid...:D).

 

14585439_1275314795873015_1406569834_n.j

 

14569705_1275310289206799_1804624569_n.j

 

Tagumik ei ole olnud pikka aega selline....:D

 

14556030_1275310615873433_1426072324_n.j

 

EIle sain kätte ka uued poseerimispüksid ja lausa 3 paari, pidevalt võistledes, saavad nad ikka grimmiga kokku ja lõpuks on värvi raske tuvastada, nüüd valikus olemas mustad (nö asfaldi märg), sinised - minu lemmikud ja punased. Lisaks tellimisel kuldsed ja ühed sinakasmustad, need MM -ks. Kuna rohkem kehakatteid seal ei ole, siis soovitan ka uutel võistlejatel endale korralikud püksid muretseda, tellida saate siit: http://fitshop.fitness.ee/47/0/readmore/1541/

 

Etterutates järgmisel nädalavahetusel panin siis kaks võistlust Leetu (15.10 Kaunas ja 16.10 Vilnius), so järjekorras 143 ja 144 võistlus...:D

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg sealmaal, et täna stardime Soome poole, kell 13.30 laevaga. Sel nädalal sai korralikult jätkuvalt treenitud ja vaatamata tihedale graafikule, so teisipev terve päev Saaremaal, Salmes uue välistrenazööri pargi avamisel. Ütlen kohe, et sellist vastuvõttu nagu Salme koolis mulle korraldati ega väga ei mäleta...:D. Sisseastudes kooli seisis kogu koolipere kahes reas ja tervitas mind palava aplausiga...;). Tundsin sõna otseses mõttes olümpiavõitjana! Sellistel hetkedel saan paremini aru, kui palju mu tegemised inimestele korda lähevad, mina tänan! Kui keegi soovib ka oma koju, korteriühist või kooli juurde samasugust parki, siis vaadake www.workoutstations.com (ja me aitame teid! Lisaks minu poolt lisaboonusena näidistreening ja väljaõpe kohapeal).

 

14581559_1274161135988381_78998858672871.

 

 

Eile käisin üle jupi aja lisaks dopingukontrollis. Nimelt on EKFL kasutada kaks hooajavälist testi ja eile mulle helistati ja tuldi töö juurde antidopingust.....:D. Kuna päeval töötasin kodukontoris ja telefon oli hääletu peal, tihti õhtu panen, sest messengeri kõll ei lase muidu magada ja hommikuti unustan tagasi hääle peale panna. Helistasin ise numbrile kus oli paar kõnet tulnud ja selgus, et Gea Muru antidopingust ja soovib teha hooajavälist testi, pole probleem ütlesin ja küsisin, et kas tulevad koju külla või tulen ise kuhugi ja kuna nad asusid koohe kodu juures Meriton Hotellis, kus hetkel masters maailmameistrivõistlused jõutõstmises käivad, siis lendasin sinna kohe kohale, sest parasjagu oli kohe häda ka...:D. Kohapeal selgus, et võimalik teha ka veretesti ja palusin ise, et see ka tehtaks, sest pole kunagi varem olnud võimalust seda teha, need teadupärast kaks korda kallimad kui uriiniproovid. Tehti siis mõlemad nii uriin kui veri. Ega oma puhtust sportlane ei saagi muudmoodi tõestada kui regulaarselt kontrolle läbi käia ja eriti hea on nö võistlusvälised testid kuhu tullakse ilma ette hoiatamata, siis ei ole mitte mingit vigurdamise võimalustki. Kuna viimasel ajal olen teinud selliseid vorm, mis paljude jaoks tunduvad ulmelised, siis ainus võimalus ongi nii tõestada, et need on tehtud naturaalset ilam dopinguianeid kasutamata! Kellele see ikka pähe ei mahu, see on juba selle inimese probleem...;) (minupärast võin aastaringi iga kell testi minna kui keegi selle pulli ise kinni maksab!) . Olgu see eeskujuks noortele sportlastele, kes tihti tormates dopingupoole vaatavad ja kuulavad vanemate elukogenud kulturistide nõu, et pole võimalik teha kulturismi ilma dopinguta! ;)

 

Ott 10 by Josef Adlt.jpg

 

 

Täna saatis fotograaf Josef Adlt ära ka lavataga EVLS Prague tehtud fotod - see mees on tihti teinud suurepäraseid pilte sportlastest ja ei pidanud ka mina pettuma.

 

14522820_1277082815696213_71779102933063

 

Ott 4 by Josef Adlt.jpg

 

Ott 8 by Josef Adlt.jpg

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott absoluutselt õige jutt. Sporti peab ja saab teha puhtalt! Ei mingit otseteed! MInul on hea meel, et alaliit teeb kõik, et propageerida puhast sporti ning meie esisportlased on oma positiivse eeskujuga seda toetanud. :rolleyes: 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen väikse kande enne kui uude sõitu panen...:D Kodus praegu väga ei püsi ja 4 nädalavahetus järjest on võistlused kuna nüüd olen nö soojaks saanud, siis võtan eeloleval nädalavahetusel ette lausa kaks võistlust Leedus. Laupäeval Kaunases Galinta Cup ja pühapäeval Vilnius Cup. Leeduga on mul alati olnud head mälestused ja suht mugav sõita ja korraga kaks võistlust teha ei ole siiani olnud ka suur probleem...;). Mõlemal võistlusel absoluutkategooria, st. et vastased nimekirja järgi kohalikud raskekaallased, kuid olen nendega ka varem toime tulnud...:D.

 

Eelmisel nädalavahetusel tegin kaasa Ben Weider Legacy Cupil, sealt tasuks hõbemedal, selge, et kuld oleks parem olnud, kuid teadsin ,et vastased ja eriti üks mees Abel Martin on varem võitnud Arnold Classicu võitja ja MM medalimees minu kategoorias...eelmise aasta MM lõpetas ta -85 kg 4. kohaga so eelvõistlusel olin esimeses väljakutses ja tema sai läbi teise väljakutse finaali, kus tõusis siis 4. kohale. Võistlus oli tasavägine ja eelvõistlusel jäi meid lahutama 1 punkt (7:8) ja finaalis, kus ma enda arust olin nii parem enestunde kui grimmiga - jäi vahe 19:26 kolmas mees 52 punkti.....Jäin rahule vormiga, sest eriti finaaliks oli pilt terav ja pumbatus hea - seda tulid ka paljud peale võistlust ütlema, et ei ole mind parema vormiga näinud...;). Võistlejaid ei olnud meeste kategooriates palju, võrreldes eelmiste nädalatega, kuid meeste tase kõrge, nii olid mitmed varasemalt Arnoldil ja EVLS medalitel olnud mehed kohal ja platseerusid enam vähem samadelele kohtadele. Naiste tase oli kõva nii bodyfitnessis kui bikiinis, rannamehi oli üllatavalt isegi et tavapärasega võrreldes vähem, kuid tase samuti esiotsas kõva.

 

Täna natuke ehmatasin, kuna tervis ei olnud kõige parem, sellised haiguse tunnused...., kuid mulle on alati mõjunud päevane magamine ja nii ka sedakorda, õhtuks on tunne juba parem ja usun ,et homseks juba möödanik. Hommikul stardin siis Leetu ja proovin sealt jooksvalt anda infot kuidas läheb. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otile Galintas Cupi võit!!!

 

14677993_1286200534784441_851427068_o.jpg

 

Kõikide kategooriate absoluutvõitjad koos

 

14672650_1286200701451091_262171140_o.jpg

 

Juba homme võistleb Ott Vilnius Cupil.

Muudetud kasutaja Reinart poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen pikema postituse ka peale väsitavat nädalavahetust ja Leedu tuuri. Nelja nädalaga 5 võistlust ja sügishooajal juba 6 võistlust tehtud ees kindlaslt veel kaks EMV ja MM so päris pikk hooaeg ja kevadel tuli ka mingi 6 võistlust...:D. Ootused tuginedes eelmistele turniiridele olid õigustatult suured ja teadsin vastseid, kellega joonele pannakse ja olin neid enne ka võitnud ja samas olid nemad ka mind võitnud (suures osas Leedu raskekaalu mehed kaaludega kuni 112 kg). Kuna käesolev hooaeg on vormi mõttes olnud ka üks elu parimaid, siis olin lahinguks hästi valmis ja selle vormiga võib igasuguste vastastega kõrvuti seista häbi tundmata. Sõitsin välja reedel, et aegsasti kohal olla, peatusin Radissoni hotellis Kaunases, see korralik hotell koos jõusaaliga ja sain peale pikka sõitu seal ka kerge trenni teha (olgu öeldud, et päev enne ärasõitu olin tegelikult väga kehva enestundega, toit kõhus ei liikunud ja tunne, et jään haigeks....), kuid ma olen ennegi selliseid ühepäevaseid haigusi läbi põdenud ja tavaliselt proovin lihtsalt see päev magada päeval ja pikalt öösel, lisaks küüslauku - seda söön ka tavapäevadel...:D. Poest ostsin Goldrexi ja Mezymi, et seedimine korda saada, see oli ka reedeks normaliseerunud. Lisaks C - vitamini, seda panin 5 gr. see päev, tavapäeval 1 gr. Samuti olid mõnda aega otsas olnud Vita - min ja MZB ka need lülitasin tagasi koos D - Vit. Ühesõnaga kogu see kompott toimis ja reede õhtul kohalejõudes Leetu lõikas vorm nagu paberinuga....:D. See võttis ka suurema pinge maha. Võistluspaik ise oli kummalises kohas Kaunsasest väljas väikeses külas ja mõisapargis...seal üks selleks puhuks ära renoveeritud ilus kultuurimaja sarnane hoone, mis väljast ei meenutanud üldse mingit võistluspaika, kuid seest oli väga ilus.

Kategoorias oli 8 meest ja toimus eelvõistlus, et väljaselgitada 6 finalisti, sain kohe esimese väljakutse 5 võrdluses (öeldi ka kohe, et võistlus käib minu ja Arvydas Vandyse vahel - täna juba 43 veteran ,kes äsja võitis EVLS Prague masters kategooria, so see näitab head taset). Suured jõmmid minu kõrvalt Vandys ja Dubinas, käisid iga 4 poosi järel joomas ja ennast kuivatamas, jumala läbi võttis mehed....:D. Mina ei saanud midagi aru....seisin ilusasti tagareas ja hoidsin kogu aeg korralikult vabaseisu. Finaalid toimusid kohe väikese vahega ja seal tundsin samuti et kontrollin võistlust ja tegin rahulikult nö oma ära ja autasustamisel oli rõõm suur, kui mind võitjana välja hõigati! ;) Auhinnalaud oli seal rikkalik, kolm karikat, sealhulgas suur puidust kell (üleval pildil nähtav), lisaks kaks klaaskarikat, auhinnatšekk 300€ ja lisaks kolm kotitäit eri nänni, pesuvahenditest kuni toidulisanditeni...:D (pagasnik oli kaupa täis peale seda...). Sain positiivse tagasiside kohtunikelt ja kuna teadsin ,et päevaga väga midagi muutuda ei saa läksin positiivselt vastu ka järgmise päeva võistlusele, mis toimus Vilniuses (vahepeal muidugi käisin ööse söömas, kuna viimane tugev toit oli võistluspäeva hommikul, siis õhtu lendasid sisse 3 käiku praadi ,sealhulgas pekis praetud pelmeenid...:D, peale ka tähsitamiseks mõeldud konjakit... see on mu oma rituaaal ja mulle see sobib, kõik ei pea seda kordama hakkama...:D). Diskoteegist sai ka läbi käidud ja hommikul suund siis Vilnusse, kus oldi juba hästi kursis eelmise päeva tulemustega.....

 

Vilnuses oli palju rohkem kategooriaid ja ka võistlejaid, so täismaja pealtvaatajaid ja megapaav saal - õhku seal üldse ei olnud...:D Olen seal korduvalt enne võistlnud ja teadlik sellest. Minu katis oli 6 meest ja so otse finaaliformaat. Meie poolt olid minule lisaks veel Egert Oiov ja Piret bikiinifitnessis, kuid trehvasime korra vaid lava taga, sest nemad võistlesid kohe alguses ja mina suht lõpus. Tegin oma asjad ilusasti ära, lisaks eelmise päeva meestele oli lisaks tugev konkurent Tomas Bendoraitis varasem klassika Maailma reitingu nr. 1, kes nüüd kulturismi üle tulnud 12 kilo raskemana....selge, et ka tema tänane vorm ei olnud 100% valmis, sellest sain kohe lava taga aru, kuid tal on head jooned ja kodupubliku toetus....:D. Ise laval olles ei taju kuidas teistega võrdluses välja näed ja mul ei olnud ka infot kui napilt või kindlalt ma eelmisel päeval võitsin. Enne meie autasustamist olin lavataga koos eelmise päeva hõbeda Vandysega, kes ütles, et meie vahe jäi 21 punkti, mis tähendas tegelikult seljavõitu päev varem ja selle hea teadmisega läksin ka autasustamisele....:D. Kuniks hõigati välja 4. koht ja Ott Kiivikas....:D Pean tunnistama, et ei saanudki aru, kuidas peaks käituma, pidasin ennast väärikalt laval üleval ja ei hakanud vehkima, et see ei ole minu koht kuna ma ju ei näinud võistlust, samas sain aru, et see ei oleks pidanud nii minema, et sellist punktivahet kulturismis ööga tagasi ei tee...kuid tundus, et leedukate paneel (kõik kohtunikud olid leedust, päev varem oli ka kaks läti kohtunikku) arvas teisiti ja nii see läks. Peakorraldaja tuli autasustama ja andis üle mulle eraldi tänukirja, et ma olen neil niipalju käinud võistlemas ja pomises, et nüüd läks küll midagi väga viltu....:D. Mis seal ikka võtsin oma diplomi, läksin lava taha ja ka konkurendid tulid juurde ja laiutasid käsi, võitja mees ütles, et ma arvasin, et sina võidad ja ma olen teine....:D, tore, et vähemasti tunnustas...Läksin hotelli, võistlus veel jätkus absoluudiga, mille siis Bendoraitis võitis ja hotellis oli ka tühi tunne, et kuidas selline asi sai juhtuda...? Polnud päris samasugust kogemust ka 23 aastasest kogemusest võtta. Selge, et on olnud võistlusi, kus tunned, et kohtunikud ei ole just teinud parimat tööd, kuid see olukord erines ikka korralikult kogetust. Õnneks sain sellest ruttu üle ja paljud leedukad saatsid mulle sõnumeid, et midagi pandi ikka väga pange, inimesed, kes saalis siis istusid...;). Kogu sellest sõidust jäi ikkagi positiivsesse poolde esimese päeva ülekaalukas võit ja autotäis tasu selles eest /eriti see kell oli vahva, üks vingemaid karikaid mida saanud olen!). Miks ma seda kõike kirjutan on see, et valgustada inimesi, kes alles teevad esimesi samme, et sellised asjad võivad juhtuda (olgu öeldud, et sportlane peab eelkõige oma vormi osas kriitiline olema ja alati ei ole tulemuses ka kohtunikud süüdi, kuid see lugu on natuke isemoodi lugu - loodan ,et saite sellest ise ka aru, seda lugu lugedes). Soovin kõigile head ettevalmistust ja suur koondis on juba sel nädalavahetusel Lätis ja järgmisel nädalal EMV kuhu ootan ka oma fänne kaasaelama ja ainus võimalus näha head vormi kodupubliku ees 4 päeva enne MM ärasõitu!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nüüd ei eksi, siis 2012 aasta Balti matšil võitsid samuti Dubinast. Mäletan seda, kui laval ära käisite ja kui Dubinas lava taha jõudis. Hääled oli hullemad kui sünnitaval naisel ja ma mõtlesin, et see vend viskab küll kohe sussid püsti. :D Oli omadega nii läbi, toetas akna lauale ja hingeldas nii kõvasti, et usun, et seda oli publikusse ka kuulda. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 hour ago, Sarge said:

Kui ma nüüd ei eksi, siis 2012 aasta Balti matšil võitsid samuti Dubinast. Mäletan seda, kui laval ära käisite ja kui Dubinas lava taha jõudis. Hääled oli hullemad kui sünnitaval naisel ja ma mõtlesin, et see vend viskab küll kohe sussid püsti. :D Oli omadega nii läbi, toetas akna lauale ja hingeldas nii kõvasti, et usun, et seda oli publikusse ka kuulda. :P

 

Eks suured jõmmid väga aeroobsele trennile rõhku ei pane ja seda on kohe poseerimisel ka näha, kuidas see nad läbi võtab. Vilniuse lava oli nii palav, et Dubinas saadeti grimmi kuivatama (jooksis nagu värvitünn oleks peale valatud...) peale esimest 4 kohustusliku poosi, so me ei saanud isegi ühte täistiiru peale teha...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
9 tundi tagasi, Ott Kiivikas ütles:

 

Eks suured jõmmid väga aeroobsele trennile rõhku ei pane ja seda on kohe poseerimisel ka näha, kuidas see nad läbi võtab. Vilniuse lava oli nii palav, et Dubinas saadeti grimmi kuivatama (jooksis nagu värvitünn oleks peale valatud...) peale esimest 4 kohustusliku poosi, so me ei saanud isegi ühte täistiiru peale teha...:D

 


Mina arvan, et võistlus peaks edasi minema ja kui grimm on maha jooksnud, siis võistleja oma mure - eriti kui grimm jookseb maha sellepärast, et mees ei ole viitsinud poseerimisega vaeva näha ning higistab juba biitsa poseerimise ajal nagu siga. Ega vormelis ka ei oodata teisi autosid järgi, mis on katki läinud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10 minutes ago, Sarge said:

Mina arvan, et võistlus peaks edasi minema ja kui grimm on maha jooksnud, siis võistleja oma mure - eriti kui grimm jookseb maha sellepärast, et mees ei ole viitsinud poseerimisega vaeva näha ning higistab juba biitsa poseerimise ajal nagu siga. Ega vormelis ka ei oodata teisi autosid järgi, mis on katki läinud. :D

 

 

Seal on keeruline lihtsalt teda hinnata, polegi praktiliselt võimalik ,sest jooksev grimm rikub üldpildi nii ,et mitte midagi ei ole seal vaadata.....:D. Olen isegi nii jooksnud nagu mahlakask, viimati Arnold Classic, kus lõpetasin põhimõtteliselt ilma grimmita...:D. Peale seda hakkasin uuesti alus kruntgrimmi kasutama ja see on kõvasti aidanud naagu ka autasustamise piltidel näha on ikka grimm peal ja täitsa korralik veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kus üks nädalavahetus ei ole vaja lavale minna (jätan saunalava kõrvale....:D) saan üle kuu aja normaalete raskustega trenni teha ja nö natuke lihaseid üles klopsida...;). Mis see peaks tähendama? Kui oled iganädalases võistlustsüklis, siis nädala alguses on lihased alles valusad eellmisest võistlusest (peale 4 võistlust enam ei tundnud valu....:D organism harjub), peale seda saab keha läbi teha 3 päevaga ja uuesti lavale, so vahepealsetel trennidel lihtsalt toonuse hoidmise mõte, vormi saab ka nii parandada kui toimub kaalulangus, kuid mul on see suht stabiilne viimased kuu olnud. Ja nii siis need nädalad lähevad, suht läbi tegemise tähe all - kellel vaja ikkagi põhivõistluseks vormi jõuda, sellele ütlen kohe, et see graafik ei sobi. Ma tegin juba suure töö ära suvel ja Baikal Grand Prixi ajaks oli tippteravus käes, peale seda lasin natuke järgi ja Arnoldics olin uuesti pliiatsterav....:D. Nüüd kus praeguse järgi jäänud veel kaks võistlust EMV ja MM teen veel kuni EMV kõva trenni ja viimane nädal enne MM vähendan jälle koormust, et sinna väsimuse foonil ei lähe, sest kui pekk maas, siis lõhkuda enam ei ole vaja, muidu jääte ka lihastest ilma!

 

Trenni osas kui nüüd olen saanud läbi teha kolme päevaga: õlg, biits ,teine päev jalad eest ja kolmas päev selg, siis huvitav on see, et vaatamata sellele, et suuri raskusi pole kuu proovinud on jõud suures osas säilinud, mis näitab lihaste head konditsiooni. 4 nädalat polnud ma kangiga mitte ühtegi kükki teinud ega isegi kangi turjal hoidnud ja tegin püramiidina üles liikudes kuni 170 x 6 ja sinna jäi veel sisse ka jalapressi 500kg x8 varu.... Õlasurumisi 45 kg hantlitega x 6 samuti ok tulemus. Huvitav on jah see, et kui need näitajad on varem üleval olnud, siis inimese seest normaalselt dieeti tehes ei kao need jõunäitajad ka ära. ;) Täna käisin üle jupi aja ka Revalis oma koduklubis (vahepeal on mind rohkem Spartas näha olnud kuna õpilastega tegelen seal ja siis mugav ka oma trenn kohe ära teha), mõlemad on supersaalid ja minuarust ühed paremini sisustatud saalid Eestis. Spartas on head Technogymi masinad ja Revalis Hummer Strenght ja Hoist, rääkimata sellest ,et hantleid jätkub raskeid. Trennitingimused on Eestis üldse head ja kui kellegi puhul tulemus kuhugi jääb, siis viga saali sisustusest kindlasti otsima ei pea!;)

 

14681672_1291293544275140_92200925489273

 

Kuna treenin inimesi Austraaliast kuni Soomeni - siis on positiivne saada tagasisidet, kuidas õpilastel läinud vahepeal on. Mark, kes võistleb Venemaa meistrivõistlustel, saatis just oma vormipildid ja need üllatasid mind korralikult, sest mäletan, milline mees 2 kuud tagasi välja nägi....:D. Ülekaalu oli nii palju ,et ma ei uskunud, et sealt üldse mingit vormi tuleb, kuid mees tegi minu näpunäidete järgi väikest imet kui nii võib öelda....:D

 

14691072_1291428034261691_60584906862668

 

 

Nädalavahetusel astuvad minu Teamist  Riga Pearl võistlusel üles veel kaks sportlast esmkordselt siis Kaspar Rebane, kes kandideerib ka aasta transformatsiooni tiitlile ja nooruke bodufitnessist Annaliisa -kes ka korraliku vormi on saanud.

 

14681791_1290878384316656_48615512947388

 

Seega tööd teen nii enda kui õpilastega! NB! Soovitan lugeda Peep Reinarti kirjutatud lugu "Kuidas pühendumisest saab kinnisidee"....sellele kirjutan kahe käega alla ja eks seal on minu enda mõjutusi ka äratuntavalt sees....:D. Tubli Peep!

Muudetud kasutaja Ott Kiivikas poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna võistlemine on Otil oma energia võtnud, siis blogi pidamine on soiku jäänud. Sellegipoolest on tegemistega (ja terava vormiga;)) võimalik kursis olla läbi Oti INSTAGRAMI

 

Täna sõitis ta koos tütre Amaniga Benidormi, et osaleda kulturismi maailmameistrivõistlustel. Võistluste käiguga jms hoian teid jooksvalt SIIN. Regamine-kaalumine toimub homme ja Oti võistlus pühapäeval

 

 

Pilte Benidormis olemise esimestest päevadest tütardegaDesktop15.jpg14964243_1306210639450097_515776093_o.jpg14971611_1306109149460246_2135562524_o.jpg:

 

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×