Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Võitlejate ülevaatus siis uuesti pühapäeval kell 18 Revalis Shapingu saalis harjutame vabakavasid ja poseerimist. Positiivne on see, et Reval on ka sellel aastal otsustanud võistlejaid grimmiga toetada. Oleks rohkem selliseid sporti mõistvaid klubisid rohkem.... <_<

Mul on tellitud ka uus partii Jan Tanat (praegu on veel laos vanad varud + Dream Tani (vana kreem) ja poseerimispükse - kellel on vaja, need on Telliskivi Fitshopis, vajadusel saate anda tellimuse ka teistesse Fitshopidesse ja saadame sinna, et teil mugavam oleks).

Kui tekkib võistluse osas küsimusi kirjutage siia või minu mailile ott@fitness.ee

Varsti aga trenni, alustan superseeriate mikrotsüklit 10+10+10 (Hr. Taru siin pakkus, et võiks üle teha 115/10+105/10+95/10+85/10 , paus seeria vahel maks 30 sek.), proovime ära..... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis EKV-l grimmiga saab?

Eeldus on see, et oleks kuiv grimm - sõltumata tootjafirmast või siis sprey päevitusest. Dream Tani kasutada või mõnda muud määrivat grimmi ei tohi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh - sa oled ikka loom küll Ott, Janar kah... Proovisin jätakta seda 4x15 rinnalt. Aga pidin juba kolmandas seerias alla vanduma. Raskuseks siis 102,5kg.

Pole lihtne, pole lihtne. Ning mul hommikuse seisuga veel 5kg kaalu ka ülearu. 5kg kangil vähem ja 5kg seljas rohkem. No krt. Kuidas siis nii saab. :(

Järgmine nädal uuele katsele. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeldus on see, et oleks kuiv grimm - sõltumata tootjafirmast või siis sprey päevitusest. Dream Tani kasutada või mõnda muud määrivat grimmi ei tohi.

läige antakse siis pärast õliga või? millist kuiva grimmi siis soovitatakse ja kust hankida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh - sa oled ikka loom küll Ott, Janar kah... Proovisin jätakta seda 4x15 rinnalt. Aga pidin juba kolmandas seerias alla vanduma. Raskuseks siis 102,5kg.

Pole lihtne, pole lihtne. Ning mul hommikuse seisuga veel 5kg kaalu ka ülearu. 5kg kangil vähem ja 5kg seljas rohkem. No krt. Kuidas siis nii saab. :(

Järgmine nädal uuele katsele. <_<

Tänane trenn, võtsin Hr. Taru väljakutse vastu, tegin rinda ja õlga (superseeriad paus seeria vahel mitte üle 30 sek.)

1) Lamades surumine kangiga

117kg/10+107/10+97/10+90/10+80/10 (see on nö selle foorumi uus mark, kes tahab teeb üle....viimaste seeriate, eriti kus raskeks läheb olid tunnistajaks Tsaby ja Samakas, kes samas trenni tegid)

2) Peale ca 5-6 min pausi tegin kaldpingil kangi surumine (proovige selline seeria eelneva järgi teha.... :P

105kg/10+95/10+85/10+75/9 (viimane kordus viimases seerias Siim aitas)

3) Lamades hantlitega lendamine

26kg/10+26/10+24/10+21/10+21/10+21/10

4) Istudes trosside ristamine

7-plokk /10+6/10+6/10+5/10+5/10+5/10

5) Istudes hantlitega lendamine

18kg/10+16/10+16/10+14/10+14/10+12/10

6) Õlatagaosale istudes trenasööril

77/10+77/10+71/10+64/10+57/10+50/10

7) Õlakeskosale lenadmine küljele trenazöör

40/10+40/10+35/10+35/10+35/10+30/10

8) Istudes kaldpingil lendamine ette plokk

6 plaati/10+6/10+5/10+5/10+4/10+4/10

Arvan ,et olen surumises ka natuke rohkem suuteline, st kõrgemalt võiks alustada.

Holger ma soovitan sul mitte iga nädal neid pikki teha, ma kordan eda tsükkelt iga 4 nädala tagant, siis on reaalne, et saad 2,5 kilo raskust tõsta, vahepeal teen nii suurema raskusega kui neid supersette, kõik see arendab ka seda, et pärast neid 15 -seid suudad rohkem teha.

Praegu on jah minek hea - siis on lootust ka lihast juurde saada, igal juhul motiveerib mind selline pisike foorumi võistlus ennast edasi viima ja hea on kuuld, et see süsteem on nakkav...siis tulevad ka tulemused... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
läige antakse siis pärast õliga või? millist kuiva grimmi siis soovitatakse ja kust hankida?

Läige antakse jah õliga vahetult enne kui lavale lähed - liiga vara ei maksa läiget peale panna, tõmbab kähku naha sisse, st. vahetult enne lavale minekut. Jan Tanat on meil ka Telliskivis olemas ühe komplekti hind (koorijad grimm jne on 64€) jätkub kaheks võistluseks. Imre möllab sprey päevitusega, variante on erinevaid. Ise kasutan Jan Tanat kuna mulle see sobis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott!

Täna tegime P.Pälli tunnis jõutõmmet, siis proovisin maksimumi - 180kg tõmbasin ära. Viimati sai jõutõmmet tehtud suve alguses tõsisemalt. Vahepeal olin ainult kaks korda maksimumi proovinud ja siis tõmbasin 170 ja 160kg. Kogu aeg max langes.

Igatahes, see selleks. Pärast jõutõmmet kangi tõmbed ettekallutatult (100kg 4x6 - alaselg oli jõutõmbest väsinud) ja siis edasi ühe käega T-kangiga tõmbed. Ei jäänud vist Intsule alla - kettaid oli 40, 50, 50 ja neljas seeria 60 (+kang). Tundub, et mulle need kaks harjutust algusesse sobivad. Selg jälle maru läbi ja lihased valutavad.

Pilt pärast trenni virvendas küll, kuid süda pahaks ei läinud. Ajaliselt oli väga intensiivne ka. Pärast jõutõmmet tegin 6 harjutust umbes tunni ajaga. Hakkan vaikselt "Imrestuma" :D

Koos tehtud trennist oli kasu. Ei karda enam suuri raskuseid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Sarge tagasiside eest, see on parim mida tahata võib - näete vahest ei ole palju vaja üks ühistreening harib tihiti rohkem kui teoorias pikalt arvuti taga targutada.

Ma olen seda alati ka maininud, et mina hakkasin siis arenema kui nägi ise oma silmaga, et tõstekse trennis suuri raskusi ja küsisin endalt miks mina ei võiks suuta ka tõsta? See oli 1 aprill 1997a kui esmakordselt Revali uksest sisse astusin ja vaatasin kuidas tolleaegsed parimad kulturistid treenisid, eesotses Inna Uidiga kes kasutas siis kohati suuremaid treeningraskusi kui mina oma trennis (meil ei olnud Viljandis raskemaid hantelid kui 23 kilo ja kui nendega juba teha jõudsid olid kõva poiss... :D ), Revali uksest sisse astudes vaatasin kuidas poisid õlga 48 kilostega seeriaid suruvad, siis sain aru, et peab hakkama trenni tegema. Interneti ju polnud, seega trennialast infot liikus vähe, rääkimata videopildist ja trennidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud Sarge tagasiside eest, see on parim mida tahata võib - näete vahest ei ole palju vaja üks ühistreening harib tihiti rohkem kui teoorias pikalt arvuti taga targutada.

Ma olen seda alati ka maininud, et mina hakkasin siis arenema kui nägi ise oma silmaga, et tõstekse trennis suuri raskusi ja küsisin endalt miks mina ei võiks suuta ka tõsta? See oli 1 aprill 1997a kui esmakordselt Revali uksest sisse astusin ja vaatasin kuidas tolleaegsed parimad kulturistid treenisid, eesotses Inna Uidiga kes kasutas siis kohati suuremaid treeningraskusi kui mina oma trennis (meil ei olnud Viljandis raskemaid hantelid kui 23 kilo ja kui nendega juba teha jõudsid olid kõva poiss... :P ), Revali uksest sisse astudes vaatasin kuidas poisid õlga 48 kilostega seeriaid suruvad, siis sain aru, et peab hakkama trenni tegema. Interneti ju polnud, seega trennialast infot liikus vähe, rääkimata videopildist ja trennidest.

Mehed olid rauast ja laevad puust. ;) Nüüd vb kipub see kohati vastupidi juba olema. :D Ülekantud tähenduses siis. ;) Aga ei, eks kõik sõltub ikka inimesest. Oli siis pehmeid ja pehkinuid, on ka nüüd, aga lihtsam peaks praegusel ajal olema kõigil kes alaga tõsiselt tegeleda soovivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa. Kui saalis pole kedagi, kes suuri raskuseid jõuaks tõsta, siis mingil määral võidakse ennast tagasi hoida. Ikka paned kellegi järgi paika, et misraskused reaalsed oleks, vastavalt tasemele.

Kui teised saalis raskustega eest ära lähevad, sunnib see ka ennast rohkem pingutama. Töökeskkond.

Samamoodi võib mingil määral samadele raskustele magama jääda. Mäletan, et Koovit rääkis ka mingit lugu, kus kellegagi biitsa tegi. Koovit tegi ca poole plokiga, teine vend pani ploki põhja. Koovit umbes nagu "nihh***assiba!" ja pani ka ploki lõppu: ja jõudis küll! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda nagu hästi uskuda ei taha. Võib ju olla mõni variant, näiteks, kui keegi ei viitsi üldse pingutada ja siis tõesti võib poole rohkem jõuda.

Võtame seinast seina näite, vend teeb saalis 100x6 rinnalt, vaatab, et keegi teeb 200x6. Vend läks närvi ja tegi ka 200-ga :D

Selge see, et plokiga on raske võrrelda, ilmselt pole raskuse vahe niivõrd suur ja teiseks annab ju ploki taga nõksutada ka mis annab tublisti juurde, nii, et võta kinni, võibolla tõesti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära pane villast Renno. Päris nii must ja valgelt see küll mõeldud ei olnud, peaksid aru saama küll sellest.

Paar sõna ka siis, et tõesti motiveerib kui keegi tugevam on saalis, mäletan isegi seda kui Te saali astusite, eks alateadvuslikult käis endal ka peast läbi, et tuleb natuke midagi suuremat kasutada, kuid ei teinud seda, ei näinud väga vajadust eputada. Kuid võistlusmoment saalis on sama mis konkurents võistlustel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njaa. Kui saalis pole kedagi, kes suuri raskuseid jõuaks tõsta, siis mingil määral võidakse ennast tagasi hoida. Ikka paned kellegi järgi paika, et misraskused reaalsed oleks, vastavalt tasemele.

Kui teised saalis raskustega eest ära lähevad, sunnib see ka ennast rohkem pingutama. Töökeskkond.

Samamoodi võib mingil määral samadele raskustele magama jääda. Mäletan, et Koovit rääkis ka mingit lugu, kus kellegagi biitsa tegi. Koovit tegi ca poole plokiga, teine vend pani ploki põhja. Koovit umbes nagu "nihh***assiba!" ja pani ka ploki lõppu: ja jõudis küll! ;)

Kirbu jutul on jumet. Teinekord tuleb vägilastel kas teadlikult või alateadlikult võistlusmoment ja mehikesed ise ka ei usu, kui tugevad nad tegelikult on. Samas kipub ülisuurte raskustega tunnrtus kaduma, tehnika läheb käest ära ning isegi vanadel tegijatel võib olla päris suur oht saada vigastatud. Mäletan veel sellist varianti kui sai oldud noor 15-16 aastane koolipoiss ja olime semudega umbes pool aastat jõusaalis käinud ning olime teinud järjekordselt mingi 2-3 tundi selja- ja rinnalihaseid ja kumm oli päris tühi ning tahtsime ära minna koju surema ja siis järsku marssisid jõusaali uksest sisse maailma kõige ilusamad tüdrukud ja meie kohe mõtlesime ümber ja tegime veel sama kaua bicepsit, et tibinatele muljet avaldada. Siis tüdrukud läksid ära ja õnneks rohkem kedagi sellel päeval ei tulnud. Järgmisel päeval olid kõik kohad rämedalt haiged ning kui olime jälle 2-3 tundi trenni teinud, tulid jälle tüdrukud saali ja algas bicepsi päev- hullem kui eelmisel õhtul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott!

Täna tegime P.Pälli tunnis jõutõmmet, siis proovisin maksimumi - 180kg tõmbasin ära. Viimati sai jõutõmmet tehtud suve alguses tõsisemalt. Vahepeal olin ainult kaks korda maksimumi proovinud ja siis tõmbasin 170 ja 160kg. Kogu aeg max langes.

Igatahes, see selleks. Pärast jõutõmmet kangi tõmbed ettekallutatult (100kg 4x6 - alaselg oli jõutõmbest väsinud) ja siis edasi ühe käega T-kangiga tõmbed. Ei jäänud vist Intsule alla - kettaid oli 40, 50, 50 ja neljas seeria 60 (+kang). Tundub, et mulle need kaks harjutust algusesse sobivad. Selg jälle maru läbi ja lihased valutavad.

Pilt pärast trenni virvendas küll, kuid süda pahaks ei läinud. Ajaliselt oli väga intensiivne ka. Pärast jõutõmmet tegin 6 harjutust umbes tunni ajaga. Hakkan vaikselt "Imrestuma" ;)

Koos tehtud trennist oli kasu. Ei karda enam suuri raskuseid. :P

Mis "Imrestuma"? Ära ulu, sa oled meheks saamas! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel tänase ja homse päeva jooksul ootan Reval Cup registreerujaid hetkeseisuga 22 võistlejat!

Ja ega Imre õpilasi palju ei tule, see tähendab, et LEKV on suuresti teistsugune seltskond - ei tea kas peaks oma õpilaste esinemist seal piirama.... :D

St. et tegelikult peaks EKV osalema päris suur hulk võistlejaid, sest on ka neid kes ei võistle ei Revalil ega ka LEKV.

Olgu öeldud, et võistlusi toetab lisaks Reval Spordile, EKFL le ka toidulisandite tootja Olimp.

Lähipäevil katsetame LIVE ülekande võimalust ja kui see õnnestub, siis anname sellest ka kiiremas korras teada, et need kes kohale ei saa tulla saaksid vaadata võistlust reaalajas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Läige antakse jah õliga vahetult enne kui lavale lähed - liiga vara ei maksa läiget peale panna, tõmbab kähku naha sisse, st. vahetult enne lavale minekut. Jan Tanat on meil ka Telliskivis olemas ühe komplekti hind (koorijad grimm jne on 64€) jätkub kaheks võistluseks. Imre möllab sprey päevitusega, variante on erinevaid. Ise kasutan Jan Tanat kuna mulle see sobis.

Jan Tanat Eestist kuskilt netipoest vist pregu ei saa? Spraypäevitusega ei mängi ka vist välja, jääb ehk liiga hele?

Kes võistlejatest mida kasutab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jan Tanat Eestist kuskilt netipoest vist pregu ei saa? Spraypäevitusega ei mängi ka vist välja, jääb ehk liiga hele?

Kes võistlejatest mida kasutab?

Ma ju räägin et meil on laos olemas, ta ei ole lihtsalt tehtud netis aktiivseks - kui on soov pane mulle maili ott@fitness.ee kus elad ja kuhu soovid saada ja saadame kasvõi kohale kui sul ei ole endal aega mõnda Fitshopi järele tulla nagu mainisin, siis Telliskivi Fitshopis on kohapeal olemas ja on võimalik tellida ka ükskõik millisesse Fitshopi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetuse plaanid:

Kõigepealt täna käisin tudengitest aktivistidele motivatsiooniloengut pidamas, loodame et motivatsioon tõusis.

Homme puhkan trennist ja plaanis on teha üks toitumisloeng Muay Thai poksi federatsioonile (treenerid ja võistlejad), õhtul järgneb Reval -Spordi 21. sünnipäevapidu vanalinnas. Loodame, et üle käte ei lähe.... :D

Laupäeval ei saa puhkust, sest Spartas toimub kulturismi - ja fitnesstreenerite atesteerimine, tuginedes varasemale kogemusle läheb vähemalt kella 14- 15 ni. Peale seda veel trenn. Soovin kõigile osalejatele head põrumist.... ;)

Pühapäeval päeval trenn ja õhtul siis võistlejate kogunemine (harjutame vabakavasid ja kohustuslike poose), seega igati töine nädalavahetus tulemas, kuid ma ei kurda, kõik on ju seotud kulturismiga - mis on peamine.

Ega järgmine nädal kergem ei tule, täpne tegevukava selgub nädala alguseks, kuid kirss on nädala lõpus Reval Cup (kes teist kohapeale vaatama ulevad?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile asutati Paul Kerese nimelises Malemajas uue trendika mõttespordi liit – Eesti Jõumale Föderatsioon. Jõumale on maailmas viimastel aastatel tuntust kogunud spordiala, mis ühendab endas malemängu mõtteilu ja kombinatoorika ning mehise - jõulise rusikavõitluse ja maadluse elemendid.

Jõumale põhimõte on väga lihtne. Niipea kui malekell käima lüüakse, algab mäng, kus tuleb vastane malelaual alistada malemängu tavade kohaselt. Mängu teeb eriliseks aga asjaolu, et niipea kui ühe kord on vastastest käima asuda, võib teine teda kõigi käepäraste võtetega takistada. Partii aeg on kokku 30 minutit, millest kummalegi mängijale on käikude sooritamiseks 15 minutit. Kui esimese 10 minuti jooksul võib vastast takistada vaid oma malelaua poolelt ja peamised kaitsetöö võtted on käteväänamine ning kätest kinni hoidmine, siis viimase 5 minuti jooksul on lubatud minna ka teisele poole ruudulauda ja seal vabalt võtteid sooritada.

Eesti vastloodud Jõumale Föderatsiooni presidendiks valiti hetkel rammumehe sarjast kõrvale jäänud Andrus Murumets. „Jõumales on igal mängijal oma taktika,“ tutvustab Murumets seda kaunist ala. „Minu jaoks äärmiselt keeruline vastane on Kaido Külaots. Eile tegin tema vastu 5 treeningpartiid. Kaotasin kõigis mängudes, sest vastasel oli kohutavalt õnne. Ta sai oma käigud ära teha just sel ajal kui minu selja taga mingi lendav objekt oli. Iga kord kui ta jälle ütles ja näitas näpuga, et midagi lendab või keegi tuleb, jõudis ta käigu ära teha enne kui ma seda sunnikut väänama jõudsin. Kahjuks ei näinud ma selja taga midagi. Ilmselt oli siin tegemist kokkumänguga ja keegi peitis ennast mu selja taha. Aga kõik sellised juhtumised toovad esile selle mängu ilu ja tulemuste etteaimamatuse,“ tutvustas president Murumets uut populaarset laua- ja lauaalust mängu.

„Tegemist on kindlasti vaatemängulise alaga,“ kiitis EOK president Mart Siimann ja lubas, et uus Föderatsioon saab juba järgmisel üldkogul ka EOK liikmeks. „Publikut lummab see ala meeletult ja juba esimene näidismatš, kus omavahel võtsid mõõtu Garri Kasparov ja Mike Tyson, tõi Wembley staadionile täismaja rahvast,“ ütles Siimann. „See on ka hetkel veel ala, kus inimene saab masina vastu,“ õhkas Siimann edasi. „Kasparov suutis juba järgmisel päeval, raskete füüsiliste vigastuste kiuste, alistada malearvuti Deep Blue, selle lihtsalt vooluvõrgust lahti ühendamise abil,“ tutvustas Siimann inimese ja masina jõuvahekordasid sel alal.

Homme jätkuvad värskel spordialal Eesti meistrivõistlused. Poolfinaalpaarides kohtuvad Jaan Ehlvest ja Ott Kiivikas ning teises paaris Marko Luhamaa ja Tarvo Seeman. Seeman ongi hetkel Eesti selle ala esinumber, sest on tuntud kui kaval taktik kuid ka küllatki agressiivse vastase töötlemise poolest.

Eesti Firmaspordi Liidu eesmärgiks on jõumale populariseerimine ettevõtete seas ning seepärast asendame ka Eesti Ettevõtete Kevadmängudel toimuma pidanud Äripäeva male meistrivõistlused jõumaleturniiriga. Registreerimine on avatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulles vastu vaatajate soovile, lülitas Kultuuriministeeriumi spordiosakond selle uue, laiade rahvamasside hulgas levinud spordiala, koheselt riiklike spordiinvesteeringute programmi 2012-2015.

Aga ka see ei ole veel kõik.

Tänase seisuga oleme saatnud Vabariigi Valitsusele menetlemiseks ka Spordiseaduse muutmise seaduse muutmise eelnõu nr 129, millega pannakse uuele spordialale ainuõigus küsida ja saada toetust Kultuuriministeeriumi noortespordi rahadest, edestades 26 %-ga kogutoetuste mahtu arvestades ka praegust avaliku sektori raha üldtabeli selget liidrit, Eesti Kergejõustikuliitu

Edu ja õnne isiklikus elus uutele alajuhtidele.

--

Lugupidamisega,

Tõnu Seil

Kultuuriministeerium

Asekantsler

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EOK tervitab sellist loomingulist ja inimvõimete piire oluliselt avardava spordiala sündi, kiiret organiseerumist teovõimsaks ja rakenduslikuks spordialaliiduks!

Kuna idee on huvitav ja tõenäoliselt ka rahvusvahelist tähelepanu pälviv ning eeskuju vääriv, siis saatsime selle sündmuse kohta teate ja spordiala kohta reeglid ka Rahvusvahelisele Olümpiakomiteele Lausanne’i.

Sealt saabunud kiires vastuses paluti vastloodud liidu juhte kiirele tutvustamisvisiidile ROK peakorterisse. On igati tõenäoline, et keskne rahvusvaheline spordi- ja olümpiaorganisatsioon kaalub uue spordiala tunnustamist!

Edu

Eesti Olümpiakomitee nimel,

Toomas Tõnise

peasekretär

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×