Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Eks see kipub nii olema, et mingist hetkest alates on söömine juba töö (muidugi ka rahakulu aina kasvab).

On ka mõned professionaalsed kulturistid öelnud, et nad täiesti vihkavad söömist.

Aga kui vihkad söömist, kas see pakub veel midagi?

On üldse mingit rõõmu veel? Või mis motiveerib jätkama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha mõeldagi, kui palju see keskmine jurakas sööb . . :D

Need kogused on kindlasti meeletud. .

Nagu protokoll näitas, siis seda keskmist jurakat peksid väiksemad mehed nagu paberkotti, see ei tulnud 3 sekkagi absoluudis. Eks see rusikasuurne nabasong oli ka kindlasti üks põhjusi miks ta esteetika pärast maha tõmmati - seda tehti juba eelmine kord kui ta kaalukategorias teiseks jäeti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälgi vana naba...)))

11225071_1045518848811666_49844101271416

Kas need võimsad mehed seda naba mõne ilulõikuri juures kõpitseda ei saaks? See on tõesti räme. Ühel võimsal soomlasel on sama teema... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas need võimsad mehed seda naba mõne ilulõikuri juures kõpitseda ei saaks? See on tõesti räme. Ühel võimsal soomlasel on sama teema... :)

Ma arvan ,et saaks ikka ja ei saagi aru miks nad seda ei tee.... :blink:

Mina.

Kadunud pojad on tagasi ,tore kuulda üle tüki aja! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemisi jagu ja aasta lõpp läheneb, autasustamised, vastuvõtud on märgusõnad ja selge, et trenni on ikka süües palju kergem teha.... :D

Eile külastasin Saku Gümnaasiumi ja olin palutud, seal sportlasi autasustama. Tore elamus ja palju noori - väga sportlik kool ja head sportimisvõimalused.

Täna toimus Tallinna linna parimate sportlaste autasustamine ja oodatud võidu võttis Mart Seim, kuid nominentide hulgas oli ka fitnessi maailmameister Oleg Anissimov ja mina kui tema treener olin ka kutsutud. Lisaks naiste nominatsioonis oli Endla Vaher kandideerima ja seal läks ka oodatud võit MM pronksile maadluses Epp Mäele.

12345520_1024718457599318_62708561953875

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõvale mehele antakse garderoobi number ka kogusumma järgi...)) Mart Seim sai numbri 1 kilo oma MM kogusummast rohkem. Alguses otsisime mardi jopet sektorist 210 - 260 (eeldades tõukamise tulemust 248 kg), kuid siis saime aru ,et nutikas garderoobipidajast vanaproua teab Mardi tulemust ja pani selle kogusmma sektorisse!....))) Õnnistlused Mardile Tallinna linna parima sportlase tiitli eest! Loodetavasti ei tule üllatusena ka selle aasta parima meessportlase tiitel! Mina võtsin oma jope välja 189 numbri alt...)))

post-22-0-58834400-1449600968_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka neid siis proovitud. Kakao oma oli suht kakaovaese maitsega, aga ananassi oma täitsa OK. "Tilk tõrva meepotis" aga oli minu jaoks see magusainete nimistu. Atsesulfaar-K(E950) loetakse hullemaks kui tavaline suhkur seda on. Atsesulfaat-k on neurotoksiline aine. Sukraloos(E955) on sünteetiline magustaja, mis võib põhjustada leukeemiat, diabeeti, vähendab kasulike bakterite hulka soolestikus jm.. Kuigi arvatavasti neid aineid ei ole seal kilode-viisi, ei innusta see fakt mind neid kreeme edaspidi enam tarbima. Ehk otsustavad seal Valios mingi looduslikuma magustaja kasuks, et seda toodet saaks edaspidi tervislikuks pidada!?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka neid siis proovitud. Kakao oma oli suht kakaovaese maitsega, aga ananassi oma täitsa OK. "Tilk tõrva meepotis" aga oli minu jaoks see magusainete nimistu. Atsesulfaar-K(E950) loetakse hullemaks kui tavaline suhkur seda on. Atsesulfaat-k on neurotoksiline aine. Sukraloos(E955) on sünteetiline magustaja, mis võib põhjustada leukeemiat, diabeeti, vähendab kasulike bakterite hulka soolestikus jm.. Kuigi arvatavasti neid aineid ei ole seal kilode-viisi, ei innusta see fakt mind neid kreeme edaspidi enam tarbima. Ehk otsustavad seal Valios mingi looduslikuma magustaja kasuks, et seda toodet saaks edaspidi tervislikuks pidada!?

See postitus ei tule mulle üllatusena ja keegi ei ole ka varjanud, et seal magusaineid kasutatud on. Testisime ka steviaga - no oleme ausad, et see kraam lihtsalt süüa ei sünni olgu see siis nii tervislik kui tahame. Ise olen sünteetilisi magusaineid kasutanud viimased 22 aastat - just niikaua kui toidulisandeid tarbinud olen (kas ma olen selle üle uhke - ei... kuid ega seal pole ka alternatiive ja kui on siis lihtsalt vägisi ei ole ka mõtet toitu sisse ajada, mis ei maitse, lisaks on see eksperiment olnud piisavalt pikk, et mõista kui need niii kahjulikud on, siis see aeg peaks ju midagi juba avalduma....kui siiani ei ole seda õnneks juhtunud, lisaks on magusaine kogus piisake sellest mida loetakse tervise seisukohast ohutuks ka selles osas on uuringuid tehutd ja numbrid päris õhust võetud ei ole. Seega mina paanikaks põhjust ei näe ja selge, et igaüks ise valib mida ta sööb või joob. Mina tänan tagasiside eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sõbrad ausa tagasiside eest! Mul on väga hea meel, et te selle kokkuvõtte tegite ja siia postitasite! Ja tõesti ei mina ega minuteada ka Valio ei ole seda lugu poistelt tellinud... :D . Olge mõnusad ja edu teie tegemistes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tatari Rimisse võiksid proteiini kohupiima kreemi pushida. Rimides ei ole veel leidnud neid maiuseid :unsure:

Kui juba soovi avaldamiseks läks, siis Tartu Kesklinna mini-rimis võiks ka olla trenni vahepala saadaval :) Muidu kohupiim iseenesest 5+! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba soovi avaldamiseks läks, siis Tartu Kesklinna mini-rimis võiks ka olla trenni vahepala saadaval :) Muidu kohupiim iseenesest 5+! :)

Tatari Rimisse võiksid proteiini kohupiima kreemi pushida. Rimides ei ole veel leidnud neid maiuseid :unsure:

Rimid peaks olema protsessis, kuid arvan et ei ole paha oma soovidest ka otse poodidele või siis juba miks mitte Rimi kliendi tagasiside lahtrisse kirjutada oma soov ja kui neid kirjutajaid on rohkem ,siis küll nad sisse ka võtavad....https://www.rimi.ee/ (paremal ääres on see tagasiside koht). Ise saate aidata, et see kodupoes müügile tuleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks natuke trennijuttu ka. Trennid sujuvad, kerged tsüklid vahelduvad rasketega ja taastumise osa tundub paigas olevat, sest mitmedki jõunäitajad lähenevad parimatele numbritele ja loodetavasti saab kuskil ka uusi numbreid näha. Eesmärk üksi ei olegi mingeid rekordeid teha ,vaid see on vaimu ergastamiseks eelkõige vajalik ,saad nagu korraliku adrenaliini laksaka sealt kätte kui midagi õnnestub ja aitab seda lihtsalt läbitreenimist ergastada. Homme raske ülakeha ja proovin kui vähegi saab kaldpinki 65 kiloste hantlitega, loodetavasti saab ka seljale juurde panna ja ka lähipäevil tulev jalatrenn, seal plaanis raw minna juba 180 seeriat tegema, mis hakkab lähenema juba ka paremate päevade numbritele. Vahepeal oli selg pinges, kuid siis andsin rahu ja täna on väga ok.

Muus osas võtavad jätkuvalt oma osa ka pidustused ja eile tähistasime kolleegidega Saku Suurhallis aastalõppu, väga vahva pidu oli ja lõbus rahvas... ;) Natuke pikaks läks ka kuni kella 4 ni kuid eks varem oleme ka harjutanud ja täna lihtsalt varem magama minna ja homme ok. Järgmine nädal möödub juba pühade meeleolus ja kujuneb loodetavasti natuke rahulikumaks - kuid mine sa tea... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennid edenevad ja raskused suurenevad, siiani olen üles videod laadinud oma facebooki lehele, saate neid jooksvalt vaadata siit: https://www.facebook.com/ottkiivikas77/?fref=ts (loomulikult võite selle lehe ka oma lemmikuks lisada, siis näete ka jooksvalt kohe oma facebooki lehel uudistevoogu). Eile siis äramärkivamad numbrid kaldpink hantlite surumine 65kg x 6 (mis ka rekordi kordamine seda kehakaalu juures ca 88 kilo), hästi ka rööbaspuud tulid 75kg x7 mis selle raskusega ka parim, mida teinud olen. Täna plaanis tugevam jalatrenn ja kükis plaan minna 180 peale välja.

Muus osas on tööd, nii et tuleb ka nädalavahetusel järelaitamistunde teha... ;) Toidu ja trenniplaane, saan üldjuhul teha nädalavahetuseti ja siis ongi kodused tööd planeeritud.... :D Kui keegi selles osas abi vajab võtke julgesti ühendust, loodetavasti saan aidata... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisime koos Triinuga ära ka kõik need uued kohukesed. Väga söödavad ja maitsvad, võib rahuliku südamega soovitada.

Minu lemmik on ananass, Triinul banaan.

Homme Ott siis Revalisse suruma, Samakas ootab juba :D ohvrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisime koos Triinuga ära ka kõik need uued kohukesed. Väga söödavad ja maitsvad, võib rahuliku südamega soovitada.

Minu lemmik on ananass, Triinul banaan.

Homme Ott siis Revalisse suruma, Samakas ootab juba :D ohvrit.

Tänud tagasiside eest! Surumise osas vaatan ,pean tunnistama, et sel aastal plaani osaleda ei olnud, kuid mine sa tea ehk olen kohal - päev näitab kuidas asjad kujunevad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen täiesti olemas ja toimetan nii tööalaselt kui trennis. ViImases sujuvad asjad päris hästi ,st. et olen paljudes harjutustes kas korranud rekordeid või jõudnud neile väga lähedale, enamus olen laadinud ka facebooki oma sportlase lehele, neid saab vaadata siit ja kui meeldib, siis ära ole kade lehele LIKE lisamast... :Dhttps://www.facebook.com/ottkiivikas77/?fref=ts proovin edaspidi siia blogisse ka videosid postitada. Äramärkivamad tulemused on olnud HOIST jõutõmme 265kg x4, kükk kang turjal 180x5 raw samuti pausiga kükk 140x9 see ühtlasi ka uus rekord, varasem oli kordus vähem ja tehtud esimese harjutusena nüüd tegin tugevama kki alla ja siis pausiga kükk ota ja tuli ikkagi rohkem. Hantli tõmme küljele 100kg 18x ja hantlitega istudes surumine 48kg 8 kordust. Need on korralikud numbrid, seda enam et kaal on alla 90 kilo seal 88 - 89 kilo. Lisandite osas hoian jätkuvalt sees HPR + Vitargo, need mu lemmikud ja beeta - alaniini olen juurde võtnud, see on alati jõunäitajatele hästi sobinud. Uuest Fasti BOOM laksust on ka enne tugevaid trenne kõvasti abi, see töötab korralikult! ;)

Vahepealsetest muudest tegemistest niipalju ,et Honda Jõuluturniir sai läbi viidud, kahju muidugi raskejõustiklastest, kes viimaseks platseerusid... :( ei tea mis seal poistel oli, kuid ei olnud seal eriti kuskil minekut, isegi oma trumpaladel - õllekast, sõudeergomeeter ja rippumine, oleks võinud eeldada paremat tulemust, kuid sport juba kord on selline. ;) Aga muidu oli Pärnus vahva, õhtu veetsime koos kõikide sporditippudega ja see on väheseid üritusi, kus reaalselt võimalus sportlastel omavahel tuttavaks saada, eriti saunas kus vabam õhkkond ja saab kõigest rääkida. Kindlasti teeme ürituse ka järgmisel aastal.

Täna toimub Butterfly Lounges EKFL pidulik spordiaasta lõpetamine ja parimate autasustamine. Sel aastal võitsid meie sportlased 7 tiitlivõistluste medalit ja lisaks 8 tiitlivõistluste finaalikohta, mis on jällegi väga kõva tulemus, kokku tuli 11 eri sportlast vähemalt tiitlivõistluste finaali, mis on samuti märkimisväärne tulemus. Suur tänu kõigile spordiklubidele, sportlastele ja treeneritele!

Jaan Taltsile üle andmas Jüri Arraku piltidega 2016 aasta kalendrit

10514504_1036108909793606_97183546158469

Säärpoisse sai ka vahepeal pildistatud... :D

10313237_1036805936390570_31816023827527

Offseason selg näeb välja selline

10455650_1036742163063614_80271298083525

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist seltskonda juba iga päev kokku ei saa on mida kunagi vanaisana meenutada.... :D

10253895_10200902243554589_5598641026587

Täna siis autasustamine ja parima kulturisti osas jällegi nagu ka viimasel 17 aastal üllatusi ei sündinud... :D

1929970_1037419732995857_778596163691912

Koos oma õpilase kahekordse maailmameistri Oleg Anissimoviga kes tuli ka EKFL aasta parimaks meessportlaseks!

Lisaks EKFL parima naissportlase Kristina Koroljaki ja EKFL aasta parima treeneri Nataliaga

1935507_1037454066325757_429085666505828

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud kergem pumpav ülakeha trenn ja vaikselt proovin uue telefoni võimalusi, mida sellega teha annab. Revalis on on olemas mitmeid Hoisti pinke ja kuigi trenazöör on mõeldud idee poolest, vaid biitespiste tegemiseks, siis ise olen seal julgelt kümme kui mitte rohkem eri harjutust teinud ja kuna liikumine on hästi ühtlane, siis on seal just isoleeritud harjutusi väga hea teha. Proovin hakata just youtube kanalit ka taspaisi rohkem kasutama ja kui soovid videosid kohe näha, siis telli endale Team Kiivikas kanal!

Väike stiilinäide siis sellest lendamisest ja nagu näha triitsepsid ka hooajaväliselt triibutavad.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×