Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

"Oti kööginurk" 4. osa on saanud valmis ja enne kui asute õhtust sööma ehk on just sellest retseptist teile abi. Head isu ja head vaatamist!

Köögivilja omlett:

4-5 tk "Oti tervise" muna
50 gr fileesinki
100 ml piima
ca 20-30gr 8 -viljahelbeid
1 tomat
1 sibul
3-4 küünt küüslauku
1/2 paprikat
1 avokaado
1 väike värske kurk
1 hapukurk
maitsestada meresoola, pipraseguga.
Garniiriks peale värske till ja basiilik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töönädal õhtus, trennid tehtud ja ega siin pikka pidu ei ole - juba pühapäeval algab järjekordne Fitcamp suvelaager. Terve see nädal on mul vahelduva eduga kulunud selle igasuvise suursündmuse ettevalmistuseks ja asjad on kontrolli all, ütleme nii. Vahepealsed kaks nädalat olen teinud raskemaid trenne, nüüd vahelduseks jälle pumpamine ja superseeriad. Eilne jalatrenn sai videosse jälle osaliselt võetud ja ütleme nii ,et midagi enneolematut ei teinud, samas hea on see, et põlved ja selg peab vastu (küll me uued rekordinumbrid ka jalale teeme). ;) Kaalunmbrid olen saanud juba sinna, kuhu plaanisin neid üldse lasta (hommikul 91 ja õhtul kuni 93 kilo) plaan on dieeti alustada 1 kilo kõrgemalt, eeldusel, et ka 1 kilo rohkem liha luude peale jääb, rohkem pole mõtet selle lühikese ettevalmistuse aja peale vaadates unistada... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega laupäev siin ka ei maga, kokasaade on saanud oma järje ja enne kui laagrisse ära sõidan panen järjekordse osa üles.

5. osa "Oti kööginurgast" on saanud valmis ja sedakorda teeme kergema muna-tuunikala salati. Sobib nii kergeks vahepalaks kui õhtusöögiks.

Retsept (väiksemad inimesed jage kahega kogus)

4 tk "Oti tervisemuna"
1 karp tuunikala soolvees
1/2 avokaadot
1 väiksem keedupeet
1/2 sibulat
1 hapukurk
Felixi 3% majonees ca 50 gr.
garneeringuks tilli ja basiilikut
maitsesta soola ja pipraga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus kohast sellist blenderit oleks võimalik hankida?

Euronicsis on kindlasti, olen näinud ka Prismades jne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal olen teadupärast postitanud rohkem Fitcampi teemas kuna see võttis viimasest paarist nädalast suure osa ära. Trenni olen teinud korralikult ja reziimi pidanud samuti - peale Jaanipäeva tõmbasin pidustustele kriipsu peale ja nüüd olen 110% panustanud sügisesse ettevalmistusse, loodetavasti annab see ka soovitud tulemuse. Trennis olen teinud valdavalt pumpavaid trenne, raskustest lasen kehal taastuda natuke on tunda andnud erinevad kohad (väike reielihase rebestus ja ka surumistes pean vahepeal koormuse raskuste mõttes maha võtma, kuid õnneks ei midagi väga tõsist). Vigastuste osas on kõva pagas all ja kui juba tunnene, et kuskilt on oht või on kerge venitus, siis võtan kohe sealt koormuse maha, et mitte tõsisemat traumat saada.

Dieedi alguseni jääb täpselt nädal, nö kaalu langus algab 1. august ja tempo 300gr. nädalas, peaks olema piisav, et parimasse konditsiooni ja natuke suurema kaaluga jõuda. Praegu jääb hommikune tühja kõhu kaal 91 - 91,5 vahaele ja õhtune on seal 93 - 93,5 kilo. See on 1-1,5 kilo rohkem kui kevadise ettevalmistuse alguses ja mäletatavasti kevad kujunes väga edukaks.

Homme toimub Revalis lamades surumise võistlus ja lähen aitan seda üritust nii konferantsjeena läbi viia ja samas lubasin ise ka kangi alt läbi käia. Mitte vabandusena kuid lihtsalt kokkusattumus, et täna tegin rinf + õlatrenn ära (lihtsalt oma kava nägi nii ette kokku üle 50 seeria....) kuid ega see jõud ööga ka ära kao ja õnneks on pool keharaskust seega minu puhul seal 46 - 46,5 kilo.

Laupäeval stardin uues Saaremaale, seal toimub siis välitrenazööri avamisüritus. Nimelt teen koostööd workoutstations.com nimelise meeskonnaga ja Kuressaarde sai üks selline paigaldatud ja lähen teen seal nö näidistreeningu (huvilised kõik on oodatud, algus kell 12.00). Tulen samal õhtu leeldatavasti ka tagasi ,sest käimas olevad ooperipäevad ja pühapäeval on jälle oodata suuremat inimmassi mandri poole liikumas.

Siin siis stiilinäide ka trenazöörist

trenaveeb_14022014_raulvinni_013.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Tallinna randadesse ei plaanita selliseid asju rajada, näiteks Stroomi/ Pirita jne???

Idee poolest võiks neid olla igas linnaosas - eks sellise küsimusega oleks mõistlik pöörduda Pirita linnaosa valitsuse poole ja saata kasvõi pilt juurde, sest selle hind ei ole tegelikult ka midagi ulmelist, vaadates kui palju eri harjutusi seal teha saab. Kindlasti on plaan seda keskust ka edasi arendada, et seal jalgu ka paremini teha saaks, ülakehale saab juba praegu palju erinevaid harjutusi teha. Seega aktiivsed kodanikud, küsige oma linnaosast järgi ja suunake, mina käiksin hea meelega tihedamini neid näidistreeninguid tegemas. Üks selline keskus on Tallinnas Kuldnoka tn ka olemas - seal siis kortermajade vahel (idee poolest see sobib hästi ka suurema kortermaja juurde täpselt nagu väike mänguväljak on lastele, nii seda saavad kasutada lapsed kui loomulikult eelkõige täiskasvanud treeninguteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäeval avasime Kuressaare rannas koos linnapea Madis Kallasega uue välitreeningkeskuse. Ise tegin sellel ette näidistreeningu, ilm oli ilus ja uudistajaid kohal üksjagu. Kui keegi soovib ka oma linna, valda või miks mitte ka kortermaja või eramu juurde sellist välitreeningkeskust, siis võtke ühendust www.workoutstations.com lehe kaudu.

post-22-0-96137900-1437983169_thumb.jpg

post-22-0-98903200-1437983179_thumb.jpg

post-22-0-18374800-1437983198_thumb.jpg

post-22-0-38851900-1437983209_thumb.jpg

post-22-0-15338900-1437983220_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal jõudis eetrisse ka üks telesaade, kus ma varem juba osa võtsin ,kui möödunud reedel oli see eetris "Detektiivimäng" , saate formaat päris huvitav ja usun ,et nii mõnigi televaataja sai minu kohta teada midagi uut, millest varem avalikkus väga ei teadnudki.

Kes ei näinud, siis saab siit lingilt järelvaadata.

http://kanal2.ee/pluss/video/?id=27231

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks muule meelelahutusele, mida olen viimasel ajal postitanud, olen teinud väga kõvasti trenni. Täna oli 10 trennipäev jutti ja praegu ei plaani teha ka täiesti vabu päevi (nö puhkepäev on tund jooksu..... :D ) taastumine on hea ja käin lisaks ka massazis, mille vahepeal olin tiesti unustanud, kuid nüüd saan aru ,kui paljust ma vahepeal ilma jäin. Keha peab ilusasti vastu ,kergemaid mikrotraumasid tuleb ,kuid ei midagi tõsist, selle kinnituseks oli ka tänane seljatrenn, kus tegin jõutõmbes uue rekordi tehes 250 kg x 10 (Hoisti masinal). Ütleme nii, et sinna jäi veel varu ka sisse. Muus osas tegin superseeriaid ja kokku tuli täna selga 67 seeriat...... :D puhkuseks on seda palju nimetada, loodame, et see töö kajstub ka väljanägemises sügisel laval.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal sai osaletud ka Tarmop sünnipäevavõistlusel Reval Cup minuti jooksul poole kehakaaluga surumine. Minu tolle hetke kaal 91,55 kg (olgu öeldud, et enne tegin lihtsalt jooksutrenni ja tunniga langes kaal 93,3 pealt ca 1,7 kilo kaalumiseks maha). Tulemust see palju ei muutnud 66 korda 46 kg. Pean tunnistama ,et see oli üldse esimene kord minuti jooksul suruda ja igasugune ootus puudus (õppisin varasemate surujate kogemusest, paljud alustasid hästi kiire tempoga ja ca 30 - 40 sek peal oli täiesti kinni). Ise võtsin rahulikumalt ja plaanisin vähemalt minut järjest suruda ja see ka õnnestus. Järgmine kord olen juba targem ja panen natukene tempot juurde. Uusn ,et kordused 75 ringis ei tohiks tulevikus probleemiks osutuda (seda enam ,et eelmisel päeval olin kõva rinnatrenni alla teinud). Hea võistluse formaat, sest vigastusoht on suht 0 lähedane ja see ei vaja mingit hullu ettevalmistust. Ootamatult palju oli osavõtjaid, mis arvestades suvist aega oli igati positiivne. Katse sai ka videosse võetud, loodan lähiajal oma surumise ka maha laadida.

Sünnipäevalaps ja suur klaas taastusjooki... ;)

post-22-0-02116100-1438160890_thumb.jpg

sai vist esmakordselt elus ka austreid proovitu, sinna kõrvale oleks muidugi sobinud tequila pits.... :D

post-22-0-82708000-1438160938_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, mis muusika sul klappidest trenni ajal tuleb?

Polkast rokini võib öelda.... :D Kuid väike loetelu: Battle from Hell, DragonForce - Heroes of our time, Eminem - Lose Yourself Dirty, Nightwish (erinevad lood), Rhapsody of fire - Dawn of Victory, Symphony X - Domination jne jne. Vahepeal oli ka palju venekeelset motivatsioonimuusikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii 31.07 ja homsest hakkab dieet kui seda nii võib üldse nimetada.... :D Kaal on hommikune nädala keskmine 92,0 ja õhtune jääb vahemiku 93,5 - 94,0 mis tähendab seda, et alustan dieeti 2 kilo suurema kaalu pealt kui kevadel, seda eeldusel et jääks vähemalt 1 kilo suurem võistluskaal. Uusn, et see on teostatav, sest trenni olen teinud korralikult näiteks viimase 24 päeva jooksul on olnud 1 trennivaba päev.... :D Sellise koormuse juures ei anna palju pekki peale korjata ja samal ajal ei ole ma korraldanud ka suuri laadimisepäevi (laagris läks natuke lappama, kuid seal tegin selle eest ka kaks trenni päevas). MM planeeritav kategooria on ikka -85 kilo (hullm õelda, et kaalumistel olengi näinud seal numbrit 84 nüüd õhtuti on tavaline number 94 seega +10 kilo...) samas on reaalne kaal, millega ennast sinna -85 sisse vean olnud tegelikusest ikka mõned kilod suurem ,viimane kord lausa 88 pealt vedasin sisse ilma probleemideta. Sedakorda proovin siis 89 pealt sisse vedada ja olla reaalselt laval ka sama kaaluga so +4 kilo raskem kui kategooria limiit ette näeb, mis peaks siis ka visuaalses pildis andma suurema effekti (selge, et vormi arvelt lõivu ei saa maksta ja kui vaja võtan kaalu ka väiksemaks). Tegin hetkevormi pildid ja need nagu alati külmalt ja ilma pumpamata, et mitte pilti ilustada. Kaal vahetult enne pildistamist 93,0 kilo (see on siis peale hommikusööki).

Ütleme nii, et on olnud võistlusi kus sellise vormiga on võisteldud..... :D Nüüd aga stardime sellelt seisult dieedile.

post-22-0-57516700-1438339257_thumb.jpg

post-22-0-94172700-1438339266_thumb.jpg

post-22-0-68214300-1438339285_thumb.jpg

post-22-0-70167700-1438339300_thumb.jpg

post-22-0-86843500-1438339324_thumb.jpg

post-22-0-95546300-1438339335_thumb.jpg

post-22-0-43858400-1438339346_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas nö pükstevahetuse element kajastub ka põhipoosides või vabakavas? Tundub, et väike krutski tuleb vist Oti poolt järgmistel võistlustel sisse :D

Vorm on väga hea! Kas kapis ikka medalitele ja karikatele ruumi on? Kui ei, siis peaksid kiiremas korras seda tekitama hakkama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas nö pükstevahetuse element kajastub ka põhipoosides või vabakavas? Tundub, et väike krutski tuleb vist Oti poolt järgmistel võistlustel sisse :D

Vorm on väga hea! Kas kapis ikka medalitele ja karikatele ruumi on? Kui ei, siis peaksid kiiremas korras seda tekitama hakkama ;)

Pükste vahetus element on jah uus tase.... :D eelvõistlus ongi tegelikult tehtud tavaliselt ühtede pükstega ja finaalid teistega... ;) . Karikad kappi enam ära ei mahu ja uus karikakapp on varsti tellimisel, sest sügishooaeg alles ees ja olemasolevadki vajavad põrandalt riiulitele tõstmist, kuid enamus on ka nii suured et ei nahu enam olemasolevale riiulile või nö seinale ära. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, ega Sul pilte pole, millises vormis olid 19-aastaselt? 20-aastaselt? Noortel hea motivatsioon näha ja ennustada, kas on veel lootust tulevikus mägesid vallutada nagu Sina hetkel teed.

Ning mis raskustega rinnalt surusid kangi ja kükke tegid?

Muudetud kasutaja breakdown poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, ega Sul pilte pole, millises vormis olid 19-aastaselt? 20-aastaselt? Noortel hea motivatsioon näha ja ennustada, kas on veel lootust tulevikus mägesid vallutada nagu Sina hetkel teed.

Ning mis raskustega rinnalt surusid kangi ja kükke tegid?

Eks neid pilte albumistes ikka on - sel ajal digifotokaid minu mäletamist mööda ei olnud.... :D . St et material tuleks sisse scännida. 20 kaalusin 100 kilo.... :D Jõunäitajad olid sellised kükk seal 200 ringis ja tõmme samuti 200 - 210 kg surumine 140 - 145 tuuri. Ei midagi ulmelist (enamus neist näitajatest tegin seal 85-87 kilo juures kui juba 100 kaalusin tegin rohkem. Sel ajal olid ka jõutõstmise tulemused hoopis väiksemad kui praegu - tulin ka kaks korda eesti juuniorite meistriks jõutõstmises. Paar korda ka karikavõitjaks nii individuaalselt kui ka Viljandi meeskonnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin pildi aasta 1999 peal olin just enne saanud 22 aastat, st praeguse mõttes juunior, võitsin ka esmakordselt meeste absoluudi....

post-2073-1196195111.jpg

Koos Marekiga tema oli sel aastal absoluudis kolmas, teine oli Kossenko

post-2073-1196364545.jpg

see on aasta 1998 siin ma kaalun 100 kilo (koos tolleaegsete legendide Inna, Reinu ja Taaviga)

post-2073-1196196967.jpg

1997 juuniorite raskekaalu võitjana 20 aastane, meeste absoluudis olin vist 5 koht (9 mehe konkurentsis)

post-2073-1196364503.jpg

1998 kevad (20 aastasena) võitsin juuniorite absoluudi, Marek võitis meeste absoluudi

post-2073-1196366672.jpg

Lausanne 2000a 23 a.

post-17-1277498219.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, toredad pildid, tänud!
Aga jõunäitajad, mis Sa 20-aastaselt tegid, on küll muljetavaldavad. "Kükk seal 200 ringis ja tõmme samuti 200 - 210 kg surumine 140 - 145 tuuri".

Ja vorm ka muidugi teisest maailmast täiesti. On vist kahe silma vahele jäänud, aga on meil praegu üldse mõni juunior, kes 20-aastaselt nii suure lihasmassi ja jõunäitajatega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×