Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

kas anton on muutunud ka viimase 2a?

Kui ta trennis käib, siis muutub ka. Kahju jah et geenetikaga inimestel seda töötahet ei ole mis Kirbu sugustel meestel.... :(

Kindlasti kui ta nüüd enne võistlusi ära ei kao, siis ta oma parima vormi teeb - kuid tulemust ei hakka prognoosima, see selgub laval kõrvutades.

NB! Lisasime võistlusjuhendisse uue Bikini Model kategooria - ja ka seda tutvustava video, vaatamaiseks kliki siia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh, üks päev internetis ei käi, kohe selline arutelu tekkinud. Tagant järgi suhteliselt pikk lugemine.

Ott, kui sa HydroISOt ei taha, siis ega ma kätt ka ette ei pane kui sa selle homme mulle peaksid ulatama :(.

Ise teen ka selga homme. Koos sama lihasgruppi parem teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh, üks päev internetis ei käi, kohe selline arutelu tekkinud. Tagant järgi suhteliselt pikk lugemine.

Ott, kui sa HydroISOt ei taha, siis ega ma kätt ka ette ei pane kui sa selle homme mulle peaksid ulatama :).

Ise teen ka selga homme. Koos sama lihasgruppi parem teha. :)

Ürita siis ka läpakas trenni kaasa võtta ja meid operatiivselt asjade käiguga kursis hoida. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ta trennis käib, siis muutub ka. Kahju jah et geenetikaga inimestel seda töötahet ei ole mis Kirbu sugustel meestel.... :(

Kindlasti kui ta nüüd enne võistlusi ära ei kao, siis ta oma parima vormi teeb - kuid tulemust ei hakka prognoosima, see selgub laval kõrvutades.

NB! Lisasime võistlusjuhendisse uue Bikini Model kategooria - ja ka seda tutvustava video, vaatamaiseks kliki siia

Ma panen selle video siia...kui tohib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge - väga hea kui selga teed, siis näed ka mida pead tegema, et selg laiaks ja paksuks läheks.... :( Aga Hydro Isot sa veel ei saa, mul on temaga omad plaanid... :)

Aile tänud et panid selle akna välja, võid selle ka lausa EKV teema alla panna ehk kõik ei käi siin blogi lugemas.

Valmis on ka võistlusjuhend EKV Athletic fitnessis see on nähtav meie avalehel kulturismi uudiste all

Nüüd näete, et kui iga päev ei vaata - siis info vahetub nii kiiresti ,et ei jõua järgi lugeda..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cool D on tore, lihtne ja sõbralik, nii palju kui mina tean. :(

Ootan huviga videot! (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin täna 07.märtsi 2011 SÕDURILEHTE ja leidsin Otist sellise toreda loo:

post-50-1300994500_thumb.jpg

Sõdurilehes Otist pikemat lugu saate lugeda sellest numbrist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uurisin täna 07.märtsi 2011 SÕDURILEHTE ja leidsin Otist sellise toreda loo:

post-50-1300994500_thumb.jpg

Sõdurilehes Otist pikemat lugu saate lugeda sellest numbrist!

See oli muidugi naljakoht, tagalamees sõjaväe lehes.... :( Ma olen ise ikka öelnud, et mõni tugev võib jääda ikka tagalasse naisi ja lapsi ka kaitsma, kes siis järeltuleva põlve eest hoolitseb kui kõik kõvade geenidega mehed rindel maha võetakse.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänases trennist ka mõne sõnaga, sest on põhjust jällegi rahul olla.

Tegin Rinda ja õlga

1) Negatiivse kaldega kangi surumine (Hiiglane julgestas)

70kg/17, 100/12, 120/10, 140/8, 160/5 . sellist raskuste i mäletagi kunas viimati käes hoidsin (kui saaks kiiremini alla lasta, suruks veel tunduvalt rohkem, hoian negatiivset vaasi tagasi, et kuskilt ei rebeneks).

2) Positiivse kaldega kangi surumine

90kg/12, 100/10, 115/8, 130/6

3) Lamades hantlitega surumine

34kg/12, 40/10, 50/9

4)Positiivse kaldega hantlitega lendamine

23kg/12, 28/12, 34/12

5) Õlatagaosale lendamine kõhuli kaldpingil

15kg/12, 18/12, 22/12, 24(10

6) Hantlitega lendamine küljele

16kg/12, 20/10, 24/8, 24/8

7) Seistes lendamine õlatagaosa

16kg/15, 20/12, 24/12, 24/12

8) Lendamine ühe käega küljele plokk

3/12, 4/10, 5/8 - ploki auk + kordused

Kokkuvõtteks supertrenn, tänud Mihklile, kes julgestas ja innustas vajalikel hetkedel pässi pingutama....Võttis mõned katsed ka telefoniga videosse ja väikese tervituse ka SARGELhomseks seljatrenniks.... :(

Kõige olulisem jäin üheks tükiks. Homme hommikul televõte - IT Planeet väike sutsakas jäi veel teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli muidugi naljakoht, tagalamees sõjaväe lehes.... :) Ma olen ise ikka öelnud, et mõni tugev võib jääda ikka tagalasse naisi ja lapsi ka kaitsma, kes siis järeltuleva põlve eest hoolitseb kui kõik kõvade geenidega mehed rindel maha võetakse.... :)

Kus, siinsamas kõrval, siis Ott elab?? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:(

Näen oma selja tulevikku :).

Oled ise ka homme tööl, muidu?

Olen tööl ikka enne seda - jätan oma numbri ka igaks juhuks 5048898 (võid tulla enne Telliskivisse võime siit koos ka minna).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tehniliselt korrektne sooritus

kaldpinnal lendamine, jällegi peab tunnistama, et tehnika on eeskujulik

Ott tervitas selle harjutusega "vana sõpra", tema ja ka minu nägemus sellest harjutusest on vähe teine... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen tööl ikka enne seda - jätan oma numbri ka igaks juhuks 5048898 (võid tulla enne Telliskivisse võime siit koos ka minna).

Jõdsin ilusasti Tallinna. Töövestlusel käidud. Asun Angerja trammipeatuse lähedal. Mis kell ma sinna võiksin tulla?

Annan enda numbri ka, et ära ei ehmuks kui võõras number helistab - 5576060.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tehniliselt korrektne sooritus

kaldpinnal lendamine, jällegi peab tunnistama, et tehnika on eeskujulik

Ott tervitas selle harjutusega "vana sõpra", tema ja ka minu nägemus sellest harjutusest on vähe teine... :(

Tervitan vastu! Pole paha, istudes tegemise kohta, aga...

Nüüd kus sa juba maailmameistriks tahad saada, on sul vaja VÄHEMALT selliseid õlgu ( pildil - tehtud 2 näd tagasi. ) ja sellised saad vaid nii omale - noh Mihkel õpetab näitab kui see MM-ks saamise soov nali pole. :)

post-7375-1301049235_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Mihklile kõige pealt videote eest, ma ei ole ise videoasjanduses tugev, pildistamine tuleb paremini välja.

Õlad ei ole kunagi minu tugevaim lihasrühm olnud, kuid küll nad paranevad, me oleme neid sinuga koos ka teinud ja vööditanud on nad sul ka enamuse ajast. Loodame, et vähemalt Mihkli õlad siis sellised on kui ta sügisel lavale ilmub.... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×