Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Olen nüüd trennid vahelduseks suunanud jõu peale (nö püramiidina üles, mitte liiga madalad kordused, minimaalne 5-6 kordust). Kuna suuri raskusi ei ole mõnda aega vahepeal proovinud oli üllatus suur, kui tegin täna rinda ja jõudu oli korralikult sees mõnes harjutuses nagu parematel päevadel.

Negatiivse kaldega surumine 80/12, 100/10, 120/10, 140/6, 150/4 (kõigis jäi väike varu sisse)

Kaldpink hantlite surumine 34/12, 40/10, 50/8, 60/7 (kõigis väike varu - nii palju ei ole kaldpinki tükk aega surunud, usun, et see on lähedal üldse parimale kaldpingil surumisele teises harjutuses ja seda kaalu juures 91 kilo).

lisaks trenazööri ja lendamisi

Eile seljale oli äramärkivam ettekallutused ohutu kangiga viimases seeiras 110kg x 14 ja ütleme nii, et sealgi varu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegus aeg, tööasjades toimuvad iganädalased esitlused, viiamti käisime Eduardiga Jänedal, kus toimusid Grilliliidu Talvepäevad. Tegin seal toitumis ja toidulisandite alase loengu ja degusteerisime Walden Farmsi kalorivabasid kastmeid, lisaks Pancake mix ja pudding (nö tavainimestele suunatud tooted). Sel nädalal samuti suurem üritus laupäeval Sparta Spordiklubis kus toimub Sõbrapäeva üritus ja selle raames palju põnevat, ühtlasi peab Fitshop Sparta oma 6. sünnipäeva ja sellega seoses mitmed eripakkumised ja suurem tordisöömine - kõik oodatud!

Sel nädalal osalen paaris teleprojektid - viimasel ajal on selgelt aktiviseerunud meediaga suhtlus ja kutsutakse eri saadetesse külaliseks. Homme "Me armastame Eestit" (sinna lähen juba teist korda) ja siis Margna nädalalõpushow. Lõbusad saated mõlemad, seega selline hea vaheldus.

Täna juhtus linnas vahesik, kus olin nö tunnistajaks. Kuuslin Viru tn otsas, et üks naisterahvas hüüab appi. Vaatasin ,mingi vanamees möirgab ja ahistab ühte nooremat naist (proovib teda nagu krabada kätega) - jooksin kohale ja viisin habemiku eemale ja kutsusin politsei (habemiku käest küsin ,et mis ta möllab, see muidugi paraja joogi all ja ei oska kuidagi oma teguviisi õigustada), andsin politseile üle ja need eskortisid ta minema. Palju õhtul jala ei käi kuna sõidan autoga, kuid vaba päeva puhul tegin linnas jalutuskäigu ja ausalt öeldes, seal liigub ikka parjat seltskonda ringi (naisterhaval seal turvaline käia küll ei ole ja ei näinud ma ca 1,5 tunnise tuuri ajal ka ühtegi patrulli ringi liikumas - mõttekoht, enne valmisi......Aga peamine, et ikka täitke kodaniku kohust ja minge appi kui näete kedagi hädas olevat. Hea oleks täna oma blogi lõpetada lausega ja kurjategija sai oma teenitud palga..... :D

Pildi Grilliliidu Talvepäevadelt

post-22-0-47747500-1423507023_thumb.jpg

post-22-0-47800200-1423507040_thumb.jpg

post-22-0-15563600-1423507058_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott kas olete mõõtnud huvi pärast kui palju raske metallisid on teie spordipoe preparaatidel?

Tehnoloogia tänapäeval ei lase veel teha täiesti puhtaid preparaate.

Ma tegelikult päevad läbi sellega tegelengi.....uus äpp on väljatöötamisel.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegelikult päevad läbi sellega tegelengi.....uus äpp on väljatöötamisel.... :D

On olemas teadud mõõtmismeetodid, mis oskavad mõõta raske metallisid. Võin nimetada standard meetodi nime hiljem.

Tean ise, et tööstus lisab ka kogematta rauda, mis ei seedu aga mida magnet tõmbab.

Võin siia tuua hiljem video kuidas saate testida oma preparaatide tööstus raua taset magnetiga.

Spordi preparaatide tehnoloogia lihtsalt lisab natuke tööstus mürke ja huvitav on alati uurida et kui palju neid siis on.

Muudetud kasutaja okas25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tugevam seljapäev ja jõudu oli - ei midagi enneolematut, kuid energiat ja sellist tunnet, et võiks suuremaid raskusi vahepeal kätte võtta.

T- kangi 50/12, 100/10, 125/10 , 150/10

Ühe käega hantli tõmbed : 65/10, 85/10, 100/8 (kõik varu ) 115/6 see siis oli juba korralik pingutus (reks on seal 12 kordust, kuid ei olnud ikka väga pikka aega "Kaidot" käes hoidnud - on ikka raske r...k :D ). Peale seda tegingi edasi kergemalt 6 seeriat lõuatõmbeid tunnetusega, plokk ülalt ja kõhuli trenazööril tõmbed laia haardega.

Video ka

Homme proovin surumises korralike numbreid teha - näis mis sealt tuleb, viimane trenn oli päris hea.

Raskuste osas mingit kinnisideed ei ole, kui energiat on panen ja kui tunnen, et vaja rahulikumalt teha, siis teen kergemate raskustega. Dieedi teine nädal käimas, kaal kipub kiiremini kukkuma kui plaan ette näeb ja erinevalt oma kolleegidest lavalaudadel, pean pidevalt veva nägema, et kaal liiga kiirelt ei kukus.... ;) (on ikka mõnel probleemid... :D ). Edu kõigile valmistumisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeste kulturismi poosides on toimunud muudatus ja all täpsem pildiline selgitus. Põhivahe on jalgade asendis all siis omakorda näha mida enam teha ei tohi varasemaga võrreldes.

ifbb_rules.jpg

ifbb_rules2.jpg

ifbb_rules3.jpg

ifbb_rules4.jpg

Pean tunnistama, et minu jaoks suurt vahet seal ei ole, eest poosides panen jala kõrvale nagunii ja topeltbiitsepsis tagant samuti. Kindlasti jalataga osa kaob väiksemaks seljapoosis lailihasega, sest jalad on lihtsalt koos (kuid kui kõigil on ühte moodi, siis parem võrrelda). Sääre näitamisega küljepoosis triitsepsil ei ole ka probleeme. Seega usun ,et need muudatuseid ei muuda suuresti lõpptulemuses midagi (samas on hea kui kõik ikka ühtemoodi poose teevad, muidu on nii ja naa kes kus nurga alt ennast paremaks teeb - lihtsam kindlasti ka kohtunikel võrrelda).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepealsetest tegemistest ka. Trennis sujuvad ja jõunäitajad on usukumatult head, vaadates seda, et ei ole teinud ühtegi nö jõule suunatud kava (a´la 5x5 vms). Vahepeal kaks päeva vaevas mingi kõhugripp ja enesetunne ei olnud parim, vaatamata sellele läksin teisel päeval trenni (eelmisel sain vaid kaks toidukorda süüa, lihtsalt toit ei liikunud sees) - samas trennis jõudu oli küllaga.

Nii alustasin negatiivse kaldega sur: 70/12, 100/10, 120/8, 140/6, 160/4 (160 polnud ikka väga pikalt peale pannud)

Teine harjutus hantlitega kaldpink: 32kg/12, 42/10, 52/8, 65/5 (viimane peaks olema ka rekord, vähemasti teise harjutusena sooritatult), olen kunagi ka 70 kilostega kaldpinki surunud, kuid seda esimeses harjutuses ja kordused seal 3-4 korda.

Video katsetest siin - kaal alla 90 ne

Täna olen põhiliselt Sparta Spordiklubis, hommikul alustasime juba tordi söömisega - minge läbi ja saate ka torti. Fitshop Sparta sai täna 6 aastaseks! Sellega seoses kõigile püsiklinetidele -16% kõik kaubad, lisaks eripakkumisi nii riietele kui lisanditele.

post-22-0-09678800-1423910402_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav muutus poosides; eelkõige lailihas selja tagant, see võtab poseerimise mõju palju vähemaks (varem oli jalgade paigutus palju strateegilisem) ning tõstab ülaselja tähtsust.

Millal need uued kohustuslikud poosid kehtima hakkavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav muutus poosides; eelkõige lailihas selja tagant, see võtab poseerimise mõju palju vähemaks (varem oli jalgade paigutus palju strateegilisem) ning tõstab ülaselja tähtsust.

Millal need uued kohustuslikud poosid kehtima hakkavad?

Eeldan, et vähemasti kevadistel Euroopa meistrivõistlustel. Ei usu, et need muudele kommertsvõistlustele enne jõuavad (tihti tehakse eri maades asju üldse omamoodi - kas siis teadmiste puudumises või mingist muust põhimõttest lähtudes). Selge, et kes EM -ks harjutavad, see puudutab praegu konkreetselt mind ja Raigot, kes kulturismis võistlevad, siis meie peame kindlasti oma poseerimises vastavad muudatused sisse viima. Mul andis kindlasti jalgade paigutus poosides just alakehas palju juurde, kuid ega selgki minu nõrk külg ole, kui jalgade osas üle trumbata ei anna. Kui võita tahad, siis pead olema igas asendis hea.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke trennijuttu ka viimane jalatrenn kulges hästi ja natuke sai jällegi juurde pandud.

Kükk raw pausiga all (sügavus ass to grass... :D ) 70/10, 90/10, 110/8, 130/6, 150/6 (pausiga kükke ei ole varasematel aastatel kasutanud, seega see ka praeguse järgi parim seeria).

Jalapress vana masin (see oluliselt raskem kui uuemad versioonid), 200/15,250/12, 300/10, 350/8, 400/9)

Lisaks erinavaid väljaasteid ja harkkükki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna pidi olema puhkepäev, kuid käisin siiski Revalis, ilus ilm põhjus jalutada ja kohapeal tegin 50 min kardiot ja peale seda poseerimist. Fotoka aku sai aga tühjaks ja nii saingi teha 1 pildi. Kaal kipub langema kiiremini kui plaan ette näeb, kõhuviirus andis sel nädalal oma panuse, praegu proovin pigem natuke tagasi süüa ja kaalu pigem hoida, sest olen graafikust ees. Homme liigun õhtupoole Keilasse, kus teen toidulisandite degustatsiooni - seega Keila rahvas olege kohal 17 - 19.30 Keila Tervisekeskuses (olen kohe seal adminni juures, seega kõik sisenejad või väljujad saavad taastava joogi minu poolt, kindlasti maiustame ka puddingu ja batoonidega).

post-22-0-93867900-1424019462_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli korralik seljapäev. Viimasel ajal on trennid olnud väga tulusad ja mõnus on niiviisi võistlusteks valmistuda, eriti kui seda saab dieediperioodiks nimetada. Kuna õhtul pidin olema Keilas degusteerimas, siis päeval läksin Revali trenni - raskeid trenne on hea seal teha kõik nö oma harjumuspärased masinad.

T- kangiga alustasin ja seeria selline: 50kg/12, 100/10, 125/10, 150/10, 175/8 (viimane oli juba korralik pingutus, eriti esimene kordus, tõmbe asend selles suht ebamugav ja natuke andis tagareis ka eelmine kord tunda ja oli selline alateadlik hirm, et äkki tõmban midagi ära, kuid õnneks pidasin vastu. Kui raskuse juba liikuma saab ,siis ei ole häda midagi, käepaelad ka veel külge, siis teen veel rohkem, täna lõpus andis natuke juba ka haare järgi, tegin ilma paelteta).

Peale seda lõuatõmbed oma keha raskusega, lisaks kõhuli trenazööril ja üks lemmikuid mulle ka vana kooli seljatrenazöör, mis Revali nurgas seisab ja millega enamus ei oska midagi peale hakata, erit hea on seal ühe käega tõmmata, kuid kaalupakk kipub kergeks jääma, lõpetaisn kaalupakk põhjas + 10 kil oveel otsas rippumas.

Homme tugevam rinnapäev - loodetavasti jätkub seda energiat veel, et näiteks lamades surumises 70 hantlitega proovida.... :D

Lisanditest oma tuntud "Oti kombo" HPR + Vitargo ja trenni ajal Amino Rush. Liigeseid hoian ikka Joint+ pealt ja lisaks Omega3 ja D -vitamiin ja eraldi C -vitamiini 1000mg. Vita - min kompleks samuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav oleks vaadata Oti tricepsi poosi uute reeglite järgi. Ma ei mäleta, et Ott varem jalgasid nii oleks hoidnud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin tugevama rinnatrenni ja nagu lubatud sai ka 70 sed hantlid ära proovitud. Ütleme nii ,et ei olnud viga natuke jäi eesmärgist puudu (5 kordust arvasin et võiks teha ja tuli ütleme nii 4,5...), kuid kindlasti üks paremaid surumise seeriaid mida teinud hantlitega olen.

Seeria selline: 32/12, 42/10, 52/8, 60/8, 70/4,5

Lisaks kaldpinki kang: 60/15, 90/12, 110/8, 130/5

Negatiivse kaldega surumine: 90/12, 120/8, 140/5

Lisaks trosside ristamisi ja triitsepsit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ai kurja! Ott läheb härjaks ära! Usun, et see on aja küsimus, millal "Kaidodega" bicepsit tegema hakkab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle see pooside muudatus meeldib tegelt, sest see võimaldab keha hinnata mitmekülgsemalt ning kõiki võrdselt. Topeltbiitsal saab sellisel juhul toetada rohkem ühele ja lasta teisele lõigata ning sama tagant poosis säärt ja kakspead otsevaates pingutada. Triits küljelt lubab hinnata sääre sisekülge ja rind-biits sääre väliskulge. Lailihase poosid eest ja tagant lubavad jalgu võrrelda võrdselt koos sümmeetria suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõva tulemus, eriti mulle meeldib kui lebolt sa neid hantleid võtad.

Oled sa fitpallil surumisi hantlitega teinud?

Kui tugev oled, siis võtadki lebolt.... :D Pallil ei ole teinud , kardan et läheb puruks.... :D Pauk käib ja kui need suured hantlid käes - ei kujuta ette mis juhtuma hakkab.... ;)

Ai kurja! Ott läheb härjaks ära! Usun, et see on aja küsimus, millal "Kaidodega" bicepsit tegema hakkab :D

Kätele seejuures ei ole teadlikult suuri raskusi pannud (lihtsalt hakkavad kõik muud lihased tööle peale biitsepsi....varem lahmisin ja ei saanud aru, et see mingit effekti oleks andnud, nüüd teen suht korraliku tehnika ja tunnetusega ja raskusi panen baasharjutustel ja seal saavad ka väiksed lihased korraliku paugu ,läbi suurte raskuste.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle nädala teine pool olen teinud taastavaid trenne. Selge,et iga trenn juurde ei saa raskuse mõttes panna, eriti siis kui nii mõneski harjutuses olen teinud oma parimad margid. Täna oli kolmas trennipäev (idee poolest teen 2+1 st. peaks olema vaba, kuid olen vastavalt enestundele ikkagi kasvõi ainult aeroobset teinud). Alustasin täna poseerimisega ja proovisin nö uute pooside järgi teha, sest saan aru ,et kevadistel võistlusel hakatakse kulturismis neid kasutama ja vaja ka ise vastavalt harjuda.

Kuna kedagi hommikul abiks võtta ei olnud, pidin kasutama fotoka särina aja pikendamist ja see jättis muidugi ka kadreerimisele oma jälje, kuid sai mingi pildi ikka. Lisaks läks natuke kiireks, sest nähes Siimu spinnikingad jalas, tekkis endale ka idee üle mitme aasta spinni minna. Mõeldud tehtud! Võtsin ise rahulikumalt, sest mäletan ,et kunagi sõitisn esimese korraga ennast päris lukku. Nüüd tegin mõnuga ja loomulikult pingutasin, kuid ikka varuga. Muidugi sellele vennale, annaks "Nobeli preemia" , kes leiutas spinni ratta sadula..... :D . Muud ei ole kui topi mässu püksi või kasuta siis sisseehitatud mässuga pükse, ilma nendeta on pärast tagumik nagu paavianil punane..... :D Sadula määre tuleks ka vist küne alla... ;) . Aga Siim tegi hästi ja kindlasti soovitan tundi minna - hea vaheldus ja mõistusega tehes ,saab seal hea aeroobse koormuse ja aeg läheb ka tunduvalt kiiremini kui üksi saalis nühkides.

Kaal on langenud stabiilselt 300gr. keskmiselt nädalas ja täna enne pildistamist 90,0 revali kaalul. Rabistama ei pea, sest esimeste võistlusteni 6 nädalat ja isegi selle tempoga läheb maha ligi 2 kilo ja usun ,et siis peaks ka täiesti korralik teravus juba käes olema ja sealt saab rahulikult edasi EM -ks timmida. Jalad on ka hetkel heas konditsioonis ja hakkavad nädal - nädalalt teravamini lõikama.

post-22-0-98513000-1424514820_thumb.jpg

post-22-0-16585800-1424514829_thumb.jpg

post-22-0-64635400-1424514837_thumb.jpg

post-22-0-34658800-1424514844_thumb.jpg

post-22-0-12664800-1424514853_thumb.jpg

post-22-0-12221700-1424514861_thumb.jpg

post-22-0-48246800-1424514867_thumb.jpg

post-22-0-10009000-1424514874_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm ei ole paha, aga pildid on erakordselt amatöörlikud! Õiged profid pildistavad ennast ikka mobiiltelefoniga WC-s :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm ei ole paha, aga pildid on erakordselt amatöörlikud! Õiged profid pildistavad ennast ikka mobiiltelefoniga WC-s :P

Sinna peldiku piltideni on mul veel pikk tee minna, mõni jõuab sinna peale 40. eluaastat!... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti Revali ja täna peaks tulema osa seltsimehi ülevaatusele,kes soovi on avaldanud oma vormi kohta hinnagut saada. Ise teen peale seda selga ja vahelduseks raskustele teen sellist pumpavat laadi taastava trenni. Õhtul oodata siis erinevate kodanike vormipilte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×