Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Pigem pidasin silmas igasugu fitness.ee´s leiduvaid artikkleid, uudiseid. Kus siis teksti ilustamiseks lisatud pildil figureerivad needsamad "kollid"...aga samas räägitakse puhtast spordist?

Ning korduvalt olen lugenud ka Sinu poolt öeldud kiidusõnu mõne sõbra "kolli" kohta. Ja usun, et ka Sina vaatad pigem inimese sisu, mitte välist poolt (: Sellesmõttes tundub kuidagi arusaamatu, et üheltpoolt kiidad, kui tubli/edukas keegi tuntud sõber "koll" on, aga teiseltpoolt teed keemikuid maha..

Mõistan ka seda asja, et kui manustad keelatud aineid, ei ole vaja puhast mängu "solkida". Ka minu silmis on need mehed allapoole arvestust.

Lihtsalt kuidagi suured pinged õhus viimasel ajal. Ja need on minu tekkinud mõtted.

Vabandust, kui kuidagi blogi solgin või pahameelt tekitasin..aga nagu juba eelmises postituses mainisin, ei taha vaenu üles kütta.

Ps: Jälgin ka Sinu tegemisi huviga ja austan Sind tehtud töö eest :)

Ma ei hinda inimesi ainult selle järgi ,kas nad kasutavad keelatud aineid või mitte (igaühe oma ideoloogia küsimus ja enda otsustada). Kui muudes maades (kaasarvetud meie lähiümbrusriikides) on dopingutarvitamine kohaliku alaliidu poolt aktsepteeritud, siis ei saa ma sinna midagi parata (ja ma ei saa neid sportlasi, kes seal siis tegutsevad ka samamoodi hukka mõista, sest nad mängivad kokkulepitud mängureeglite järgi, sest alaliit lubab neil keelatud aineid kasutada). Kui, aga me lepime oma ühiskonnas kokku, et meil on dopingu kasutamise suhtes 0 tolerants ja me tahame, et meisse suhtutakse samamoodi nagu igasse teise spordialaliitu, siis me ei saa siin seda aktsepteerida ja me ise ka järgime puhta spordi poliitikat ja näitame ka ette, et amatöörtasemel on võimalik seda edukalt ka ilma dopinguta kaasa teha - enamus sel põhjusel ju kasutabki, et "ei ole võimalik puhtalt teha....." (Sama lihtne kui me siin laua taga lepime kokku ,et kaardipakis on 36 kaarti ja kõik, mitte nii et lepime kokku ja osadel meestel on ikka paar tuusa laua all - kui keegi tahab nii mängida, siis otsigu endale samasugune seltskond ja siis ei ole ka vaidlust, sest kõigile sobib see mägu variant). Loodan ,et pilt sai selgemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai küll, aitäh. Aga sellest jutust lähtuvalt tekkis veel üks küsimus, mis on ka viimaseks, sest ei taha rohkem blogi "solkida". Kas Eestis on üldse steroidide kasutamine seaduse järgi keelatud või ei? Mõeldes muidugi, et lavalaudadele ei roni. (:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai küll, aitäh. Aga sellest jutust lähtuvalt tekkis veel üks küsimus, mis on ka viimaseks, sest ei taha rohkem blogi "solkida". Kas Eestis on üldse steroidide kasutamine seaduse järgi keelatud või ei? Mõeldes muidugi, et lavalaudadele ei roni. (:

Noh mina või omast kogemusest öelda et sai kunagi Tartus ühes jõukas treenitud ( nime ei nimeta). Peale paari kuud treenimist tuli riietusruumis trennikaaslane juurde ja pakkus lihaskasvu soodustavaid vitamiine, esimene kord pidi olema tasuta. Aasta oli siis vist 2003 või 2004.

Usun et hetkel võib ka sama lihtsalt saada kui otsida viitsiks.

Ei soovi seda blogi ka "solkida" ega millelegi vihjata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennid edenevad ja kehakaal vaikselt tõuseb päeval olen siin 91.5 stabiilselt ja loodetavasti kajastub see ka pildis. Ega palju ei olegi enam plaanis juurde võtta, sest kui esimesed turniirid algavad aprilli alguses, siis ei saa võistlusvormist väga kaugele minna. Sedakorda võtan eesmärgiks ka madalama mahavõtmise tempo, sest sügisese ettevalmistuse kogemus ütles, et 0,5 kilo nädalas oli liiga kiire tempo sellest seisust, millest dieeti alustasin, st. et kaal tuli valutult maha, kuid pilt ei tulnud järgi ja niipea kui läksin üle 0,3 kilole nädalas, muutus pilt ka vastavalt. Seega parem aegsamini alustada, kuid vaiksem tempo ja siis peaks ka lihasmassi kadu veel väiksem olema.

Täna käisin vanemale tütrele kaasa elamas vehklemisvõistlustel. Vehklemine on päris vaatemänguline ala ja kui oma tütar ka seal kaasa teeb, siis seda enam. Võtsin mõned matšid ka videosse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna stardin tööasjus Poola, täpsemalt Olimpi tehasesse ja vaatan üle mismoodi poolakad toidulisandeid valmistavad. On ju Olimp Euroopas üks kõvemaid tegijaid ja kvaliteet on olnud nende brändi üks võtmesõna - loodetavasti kohapeal valmistusprotsessi nähes, veendun selles veelgi enam. Hommikul käin veel trennis ära ja kuna homme vaba, siis ei jää ka ükski trenn komandeeringu tõttu ära.

Eile osalesin üle tüki aja ka "Kroonika" pildistamisel. Erinevalt varasematest sessioonidest oli riides... :D Peab tunnistama, et riietega pilte on mul tunduvalt vähem kui ilma riieteta..... :D . Tulemust saate näha juba järgmises "Kroonikas" juurde ka persoonilugu.

Trenni osas jätkan superseeriatega, praegu sobib selline suuremahuline trenn pumpavas stiilis (10 superseeriad jutti) igale lihasele 4 harjutust seega korralik maht tuleb kokkuvõttes. Eile sain jälle kükke teha (kuna põlved annavad aeg - ajalt tunda, siis iga kord ei ole kükke teinud). Paremini põlvedele sobib isegi pausiga kükk all, eile tegin sellise seeria: 50 x 12 , 80x10, 100x10, 110 x 8, 120 x8 (viimases ka varu) all istudes ja 0 punktist tõusts on tunda kuidas rohkem reie nelipead haarab töösse ja samas on ka raskus väiksem, et mitte koormata liialt selga või põlvi.

Muudest tööasjadest alustasime uuesti degusteerimistega. Esmaspäeva õhtul tegin ise Revalis - rahvast on seal nagu murdu.... :o . Eile toimus degusteerimine Spartas, väike karupoeg tegi seal ja Eduard teeb neljapäeval Tartus Fitlife klubis - nii, et Tartu rahvas kes saab minge maitsma uusi Smuuthie Mixe, Intrat ja puddinguid.16-19 kellaaeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle nädala "Kroonikas" Kulturist Ott Kiivikas: Võit on nagu seks – ootad-ootad, siis on hea ja peale seda oled tühi

Üle tüki aja andisn ka Kroonikale intervjuu ja lisaks tegime fotosessiooni - vahelduseks oli riietes pildistamine hea vaheldus erialasele poseerimispükstes pildistamistele ja peab tunnistama, et ega neid riietes pilte üleliia albumites või salvestatud failide hulgas ole ka.... :D

Mõned pildid sessioonist

post-22-0-17361100-1422091679_thumb.jpg

post-22-0-48522600-1422091780_thumb.jpg

post-22-0-57239300-1422091803_thumb.jpg

post-22-0-46625700-1422091819_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea sessioon!

Ott, kuhu sa eile jäid? Ootasime sind Team'iga koopas. Karl ka ootas sind ja tahtis uusi nippe edasi anda ;)

Ma vaatasin teid läbi turvakaamera.... :D Olin küll trennis, kuid pidin 21 ks lastele järele minema ja selge, et siis on koju minek. Loodetavasti jätkas huumorit terveks õhtuks ja minu puudumine jäi märkamatuks.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtusin lugema huvitavat fakti ,et üks slovaki võistleja Martin Krakowski, võistlesime koos Pepa Opaval 25.10 ta platseerus -90kg kolmandale kohale peale mind, ise olin sela teine. (keeldus seal dopingu kontrollist ja sai karistuseks 2 aastat). Nägin, et seal dopinguinimesed tegutsesid, kuid arvasin ,et see nö mingi valitud seltskond, kes nagunii vahele ei võeta. Krakowski oli eelmisel aastal minu kategoorias Mr. Olympia hõbemedalil - 90kg. Tundub, et mingi võitlus siiski dopingu vastu ka mõnedes riikides toimub.

SAKFST zverejnila na svojej stránke túto správu: Výkonný výbor SAKFST na svojom riadnom zasadnutí dňa 10. 1. 2015 prerokoval disciplinárny priestupok, ktorého sa dopustil Martin Krakovský na súťaži v Opave, v Českej republike, dňa 25. 10. 2014 (pozn. Martin Krakovský sa nedostavil na dopingovú kontrolu).
Na základe oznámenia Antidopingovej agentúry SR o porušení antidopingového pravidla, Výkonný výbor SAKFST udeľuje Martinovi Krakovskému trest v dôsledku porušenia článku 2.3 Kódexu WADA a článku 10.3.1 Kódexu WADA, zákaz športovej, trénerskej a funkcionárskej činnosti na obdobie dvoch rokov od 25.10.2014 do 24.10.2016.

Originaalartikkel pärisneb siit: http://www.eastlabs.sk/europa/3895/martin-krakovsky-dostal-od-sakfst-stop-na-dva-roky

Pildil see habemega mees

1379660_797763730294793_8707260732457698

Originaal artikkel siin: http://www.eastlabs.sk/europa/3895/martin-krakovsky-dostal-od-sakfst-stop-na-dva-roky

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke Poola reisist ka. Peab tunnistama, et Poola on lühikese ajaga teinud läbi väga suure arengu, seda eriti infrastruktuuri arendamisel, mille tulemuseks on tipptasemel kiirteed suurte linnade vahel. Nii läbisime lennujaama ja linnavahelise tee ca 40 km ca 20 min. Kohati lasi vana 180km/h..... Lennujaamad on renoveeritud, isegi meie mõistes kohalik lennujaam, mis teenindab valdavalt siselende on ajakohaselt uus. Selge, et suurem uuenduskuur tehti tänu sellele, et Poolas toimusid jalgpalli EM mängud. Seda kummalisem tundub, see et meil ei suudeta ühte trassi ka valmis ehitada (Tallinn - Tartu....). Lihtsalt ei mahu pähe.

Lendasin Varssavi ja sealt edasi siselennuga Debica (ca 300 km lõunasse) see jääb 100 km Ukraina ja sama palju Slovakia piirist. Meie mõistes Põlva....(linn ise väike Poola mõistes ca 50 000 elaniku). Olimp on seal tegutsenud 25 aastat ja on ühtlsi linnas ka üks suuremaid tööandjaid oma 400 töötajaga (Eesti mõttes samuti suurfirma). Ekspordivad tänase seisuga 60 eri riiki. Eksport kasvab igal aastal ja Euroopas on Olimp üks tugevamaid tegijaid ja nähes kuidas kvaliteedi eest hoolt kantakse, siis ei imesta. Kui meenutada Arnoldi biograafiat (seda lõiku, kus ta kirjeldas, milline pilt oli loodud Weideri poolt ajakirjades, kus kitlis teadlased laboratooriumites toimetavad ja imejooke kokku segavad, siis erinevalt Arnoldi pettumusest - Ameerikasse saabudes, et mingeid kitlis mehi ei olnud ja see illusiOon oli loodud, vaid Weideri oskusest luua läbi ajakirjade selline virtuaalne maailm, sain mina kinnitust, et täpselt nii tänapäeval kvaliteedi üle hoolt kantakse. Igal pool askeldasid valgetes kitlites ja maskides töötajad, paljudesse ruumidesse ei saanudki siseneda, sai vaadata läbi klaasuste või akende). Igal juhul veendusin, et tooteid valmistatakse ja koostatakse kõrgemaid kvaliteedinõudeid järgides (seda kinnitasid ka paljud auhinnad, mida sai nende kontoris vaadata). Nagu selgus, siis aeg - ajalt kontrollitakse ka erinevate konkurentide tooteid (eriti selliseid, mis oma hinnalt oluliselt erinvad ja nagu selgus, siis tihti ei vasta nendel purkidel lubatud valguprotsent ja koostis sugugi sellele, mis purkidel kirjas, seega mõtteaineks, neile kes otsivad odavaid lahendusi...)

Käesoleval hooajal toimub Olimpi toodete uuendamine - st et purkide välimused muutuvad ja tulemas on mitmed huvitavad tooted ja üks päris uus tootesari ,mis võiks just naisi rõõmustada. Need peaksid valmis saama kevadeks kui Saksamaal toimub Fibo mess. Olimp on seal olnud esindatud mitmeid aastaid ja ühe suurima väljapanekuga.

Muus osas, mis käivad ärikohtumiste juurde ei pääsenud üle söömistest restoranides (õnneks piisavalt tervislik valik ja a´la carte - ehk isegi peale kolme käiku ei tunne, et oleks ülesöönud....). Spetsiaalettevalmistust - ehk siis dieeti, alustan ca nädala pärast ja hakkan vaikselt kaalu mõttes alla liikuma, et aprilli alguseks kui algavad esimesed GP võistlused juba piisavalt head vormi näidata.

Mõned pildid uuest valmivast Olimpi tehasest ja laboratooriumi ruumidest. Omal ajal oli Viljandi juurde ehitatav leivatehas sama suur - selle ehitus jäi seisma krooni saabudes ja ma ei teagi, mis sellest edasi sai.

Link Olimpi lehele, virtuaaltour: http://en.olimp-labs.com/2,42,7/Company/Virtual-tour#ad-image-0

Auhinnad kvaliteedi ja võistluste eest. http://en.olimp-labs.com/2,5,1/Company/Awards-and-certificates

post-22-0-49066000-1422179244_thumb.jpg

post-22-0-37339600-1422179257_thumb.jpg

post-22-0-50155200-1422179269_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Informatsiooniks niipalju, et täna viin toidulisandite degusteerimist läbi Rocca Al Mare My Fitnessis kella 17.00 - 19.30 ni. Seega inimesed, kes seal trennis käivad, siis teadke, et täna katan mina laua.... :D . Maitsta saab nii uusi smuuthie Mixe kui puddingut. Enne teen samas ära ka jalatrenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna te Arctic sporti tulete degusteerima? :D

Kui kõik plaanipäraselt läheb siis võib see toimuda juba järgmisel nädalal....anname sellest aegsasti teada. Täna oli Roccas korralik möll, rahvast oli juba päeval kui ma trennis käisin nagu murdu (ma ei tea kas inimesed enam tööl ei käigi?:... :D ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennikohapealt tegin täna jalgu ja sai korraliku trenni. Kükis sain natuke juurde panna ja all pausiga kükkide seeria oli selline: 70/10, 90/10, 110/8, 130/8 (kõik põhja istumised ja ilma vöö ja mingite sidemeteta), midagi jäi sisse ka, järgmine kord lähen 140 välja. Reied võtab all istumine ikka rohkem tööle kui pauguga alla laskmine ja inertsi pealt üles tõusmine. Lisaks nii ühe jalaga pressi , plokiga pressi ja sirutusi ette. Aeroobset ca 40 min kokku.

Enda üllatuseks märkasin ennast koridoris....ja nagu pildilt näha, siis oli ka sealne Ott üllatunud.... :D

post-22-0-08684500-1422301974_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädal on möödunud jälle nagu üks pikk päev..... :D . Samas nagu öeldakse, et kes teeb see jõuab! Tööasjad sujuvad ja samuti ühiskondlikud kohustused, mis omale lisaks võetud, nii osalesin möödunud nädalal nii EOK Täitevkomitee istungil (aitasin jagada ka "Katuserahasid"..... :D ) ja toimus ka EKFL üldkogu - selle koosviibimisel vastuvõetud punktid, mis sportlasi ja käesoleva aasta võistlusi puudutab - ilmub loodetavasti õige pea avalehel uudiste all ja annab selgema pildi, mis muudatusi käesoleval hooajal oodata on.

Vahelduva eduga on igal nädalal ka mõni intervjuu või pildistamine nii ka sel nädalal kui järgmisel. Homsest alustan sii "dieediga" - kui seda nii võib nimetada..... :D tegelikult ei muutu vähemalt alguses suurt midagi ,sest võtan madala allaviimise tempo 0,3 kilo nädalas ja see tuleb nö ise all - vähemalt kuhugi maale. Trennides olen teinud valdavalt siis superseeriaid, kuid tunnen, et vahelduseks tahan jälle natuke raskust panna ja tavaseeriaid teha eks ma nii sisetunde järgi toimetangi - sest keha ütleb päris hästi ette, mida teha (kuid oskus on seda kuulata).

post-22-0-76761900-1422725694_thumb.jpg

Toidu kohapealt ei ole midagi patustanud, täna trennipäeva ei olnud ja suurema magusa rahuldamiseks sõin keefiriga küpsisekreemi puddingut - ja see võtab igasuguse muu magusaga rüüstamise isu ära. Lpasele tegime täna valgupannkooke (karamelli - banaani), mõmises ainult laua taga.... :) (lisaks ostisn prooviks meega magustatud jäätist - ise maitsesin lusikatäie, päris hea oli, soovitan!)

Esmaspäeval degusteerin Pancake Mixi (sh pannkooke Arctic Spordis Tallinnas) kella 17 - 19.30 ni - seega pannkoogile! Lisaks Intrat ja Puddingut ja ka uut Smoothie Mixi!

post-22-0-59848100-1422725716_thumb.jpg

10644819_10152651631272748_7913531788714

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On sul kevadel tavapärased võistlused või oled kuhugi kaugemale ka minemas?

Tavapärasteks võib nimetada juba väljakujunenud kommertsvõistlusi nagu Loaded Cup 4 aprill Taanis ja 11.aprill Sweden GP Malmös, edasi 18.aprill EKV ja 25.04 (ei ole 100% kuid praeguse järgi pakuti Balti Matchi) ja siis EM Hispaania - seega kokku vast 5 võistlust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni tegin täna Revalis jalgu ja tasapisi olen saanud ka raskust panna - nagu varasemates postitustes mainisn, teen praegu pausiga kükke ja nii sain ka täna juurde panna ja jäi ka väike varu sisse (iga trenn on praegu +10 kilo saanud juurde panna, kuid selge, et ega see lõpmatuseni nii lähe).

Seeria siis selline 50/10, 80/10, 100/10, 120/8, 140/8 (kõigis jäi varu)

Peale seda mitu harjutust ühe jalaga (nii harilik jalapress kui lamades press plokiga - kasutan tunnetuse mõttes ühe jala kaupa ja praegu sobib selline meetod hästi).

Algselt oli plaan ka vormipildid teha kuna järgmisest nädalast hakkab kaal langema, siis oleks saanud ära vormistada stardipositsiooni (kaal enne trenni 91,5 kilo). Kuid kuna täna olin valdavalt üksi - siis ei olnud lihtsalt kedagi pildistama paluda. Kuid küll ma ehk õige pea mingi pildistamise teen ,et aru saada mis siis möödunud kuu jooksul toimunud on.

All pildid hommikusöögist, olen kasutanud tihti uut Smoothie Mixi - see on superhea maitsega ja keefiriga segades tuleb 1: 1 nagu jogurt. Hästi sobib seda kasutada täistera nisu galettide peal - lisaks peale veel puuviljad banaan ja mandariin.

post-22-0-97630900-1422801990_thumb.jpg

post-22-0-41446100-1422802004_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimetasin Arctic Clubis tegin korraliku käe ja õlatrenni ja peale seda samas degusteerimise. Üle tüki aja sain ka pannkooke pakkuda kuna Arcticu kohvik kohapeal võimaldas nende valmistamist - suured tänud seejuures Karinile! Pannkoogid kõik söödi ära ka ja rahvast oli päris palju ja ei mäletagi oma degustatsioone samas klubis, kus poleks vahepeal minutitki vaba hetke olnud - kogu aeg keegi tuli ja uuris ja vahepeal oli korraga korralik piiramisrõngas mul ümber, mis ainult rõõmu tegi.

Peep mürgeldas paralleelselt Spartas samal ajal Olimpi toodetega....

post-22-0-27830400-1422907136_thumb.jpg

post-22-0-91328600-1422907148_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×