Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Vaatamata aastalõpule on viimased selle aasta päevad olnud töised ja tegemisi täis. Eile toimus EKFL spordiaasta lõpetamine Butterfly Lounges ja tore oli näha inimesi, kellega koos paljudel selle aasta võistlustel koos oldud. Paljudega ei kohtu ka igapäevaselt - seda suurem rõõm oli neid näha. Endal oli edukas aasta ja tulemusena ka kaks nominatsiooni võitu: parim kulturist ja parim meessportlane (viimast tiitlit ei ole mul olnudki viimastel aastatel lihtne võita, sest meil on olnud nii meeste fitnessis kui klassikalises kultrismis tugevaid tegijaid). Auhinnaks olid ilusad originaalsed savist valmistatud karikad.

Täna käisin trennis koos jõutõstelegendi Hr. Leesmanniga. Tegime koos selga ja seda kulturistide võtmes superseeriatega (kokku seljale 66 seeriat ja ligi 700 kordust.... :D ) Kaido kiituseks peab ütlema, et tegi ilusasti kaasa ja jänni ei jäänud, talus hästi intensiivset koormust, ütle veel, et jõutõstjatel vastupidavust ei ole. Lisaks õppisin ise peale 22 aastat jõusaalis, kuidas good morningut õigesti teha (uskumatu, aga tõsi.... :D ) lisaks üks köiega alaseljaharjutus, mille kindlasti ka edaspidi kavva võtan. Korralik trenn ja tänud Kaidole - tundub, et üha rohkem peab ühistrenne tegema, sest õpin ka ise nende käigus!

Pildid eilsest auhinnagaalalt koos Hr. presidendiga

post-22-0-15735400-1419959871_thumb.jpg

Meie õpilased kokku võitsid 7 nominatsiooni

post-22-0-25945300-1419959884_thumb.jpg

Koos hea sõbra Hr. Metslaga

post-22-0-95286500-1419959896_thumb.jpg

koos kalli abikaasaga

post-22-0-19969300-1419959908_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea trenn oli, mulle muidugi tiba harjumatu ;) Aitäh sulle hea seltskonna ja hea trenni eest!!

Sellised "ehmatused" teevad jõutõstjatele ainult head.

Tänud sulle veelkord sõbrake ja loodetavasti jäänud see esimeseks ega viimaseks ühistreeninguks. Täna on vaja Raigole toeks olla, tugevamas rinnatrennis, loodetavasti on midagi ka videoväärilist (viimane tema surumine seda lubas küll), lisaks lubas ka Regina aastalõpu viimases trennis kaasa lüüa alustame juba tunnipärast Revalis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna täna sai õpilaste vormid üle vaadatud, siis viskasin ise ka särgi maha, et aru saada, mida ma ca kuu ajaga vahepeal teinud olen. Trenni olen teinud korralikult nagu oma blogis kajastanud ka olen ja ütleme nii ,et pildil "offseasoni" vormi kohta ka viga ei ole. Kaalu olen kuu ajaga tõstnud ca 4 kilo, selge, et see ainult lihaste arvelt toimunud ei ole, kuid nagu näha, siis ka ainult pekki ei ole juurde tulnud. Kaal vahetult enne pildistamist 90,5 kilo. Pildid nagu ikka tehtud ilma eelneva pumpamiseta , so külmalt. Jaanuari lõpuks peaks kaal olema ca kilo raskem max 1,5 kilo ja siis uus pildistamine.

post-22-0-88973800-1420385142_thumb.jpg

post-22-0-12472600-1420385158_thumb.jpg

post-22-0-46996800-1420385171_thumb.jpg

post-22-0-21078600-1420385185_thumb.jpg

post-22-0-73058200-1420385198_thumb.jpg

post-22-0-65220000-1420385214_thumb.jpg

post-22-0-73111500-1420385228_thumb.jpg

post-22-0-67083600-1420385241_thumb.jpg

post-22-0-14966300-1420385257_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme varahommikul üks huvitav projekt, millest räägin siis kui aeg küpseks saab, kuid tegemist filmivõtetega ja kehastan seal ühte Eesti rahvuskangelast.... :D Eks kuidagi peab ju jala filmitööstuse uksevahele saama ja kuidas sa Hollywoodis ikka läbi lööd, kui kodus rollid tegemata. Igal juhul hea vaheldus igapäevategemistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna täna sai õpilaste vormid üle vaadatud, siis viskasin ise ka särgi maha, et aru saada, mida ma ca kuu ajaga vahepeal teinud olen. Trenni olen teinud korralikult nagu oma blogis kajastanud ka olen ja ütleme nii ,et pildil "offseasoni" vormi kohta ka viga ei ole. Kaalu olen kuu ajaga tõstnud ca 4 kilo, selge, et see ainult lihaste arvelt toimunud ei ole, kuid nagu näha, siis ka ainult pekki ei ole juurde tulnud. Kaal vahetult enne pildistamist 90,5 kilo. Pildid nagu ikka tehtud ilma eelneva pumpamiseta , so külmalt. Jaanuari lõpuks peaks kaal olema ca kilo raskem max 1,5 kilo ja siis uus pildistamine.

attachicon.gifP1040038.JPG

attachicon.gifP1040041.JPG

attachicon.gifP1040044.JPG

attachicon.gifP1040049.JPG

attachicon.gifP1040050.JPG

attachicon.gifP1040053.JPG

attachicon.gifP1040054.JPG

attachicon.gifP1040051.JPG

attachicon.gifP1040052.JPG

Vorm ei ole paha- täpselt 2015 euroopa meistri hooajaväline kompositsioon ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey What is your plan for the spring season? Wishing you all the best for 2015!

Plan is come to European Champion 2015! Also some GP as Loaded Cup, Sweden GP etc. Some another contest what stay on the road to European cc.

Vorm ei ole paha- täpselt 2015 euroopa meistri hooajaväline kompositsioon ;)

Loodame parimat nagu öeldakse ja kaua need 1 punkt kullast ja finaalist kesta ei saa, ükskord peavad need punktid ka teistpidi kukkuma hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikust kuni pealelõunani olin siis filmivõtetega seotud ja päeva teine pool möödus suuresti kontoris. Õhtul korralik seljatrenn. Praegu olen vahelduseks raskustele teinud suuremamahulisi superseeriaid ja nii tuli ka täna ca 60 seeriat selga! Lisaks soojenduseks 6 km jooksu (viimasel ajal olen vähem jooksnud ja jalad on ära taastunud ja proovin uuesti jooksusammu käsile võtta, sest peale päev otsa istumisi on see hädavajalik liikumine, et tagumik rasvaseks ei läheks.... ;) ). Ettevalmistus on igati kontrolli all ja kui toit on korralik ja lisandid ka sees, siis ei ole häda midagi trenni teha. Lisandite osas hoian jätkuvalt sees Amino Rushi - seda siis trennijoogina ja peale trenni senini enim õigustanud HPR -i. Hommikul pudru sisse Hera80 (uus laadung lisandeid on Soome poolt tulemas, siis söön vahelduseks Smuuthie Mixi - see on ikka supermaitsega toode ja sobib hästi ka pudru sisse panna). Huvitav on see, et motivatsioon tulemusi saavutada on jätkuvalt kõrge ja loodetavasti ei rauge see soov niipea.... :D

Kevadist võistluskalendrit lõplikult ei ole paika pannud enda jaoks, kuid kindlasti alsutan Loaded Cupil 4 aprill, peale seda kohe nädal hiljem Sweden GP ja kui midagi targemat teha ei ole, siis võtaks koore ka piimalt (ehk EKV .... :D ). Enne EM jäävad veel mitmed nädalavahetused ja tõenäoliselt on veel Balti Match Leedus ja kui jõudu on, siis ehk veel mõni kommertsturniir ja viimasena EM (sedakorda ei hakka vormi hoidmist pikendama Mr. Olümpia jaoks, see toimub jälle Prahas juuni alguses). Võistlejaid, kes välisvõistlustele sõidavad on kindlasti palju ja eks enne sõite saab juba nö kopereeruda ja koos sõite planeerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned päevad on vahepeal kirjutamisele vahele jäänud. Selge, et iga päev ka midagi enneolematut ei juhtu. Trenni teen korralikult, raskuste osas olen vahepeal maha võtnud - läinud veel rohkem üle superseeriatele ja töömaht sellega soses on muidugi kahekordistunud (kuid vahepeal peabk iendale meelde tuletama, et tegeleme kulturismi, mitte jõutõstmisega....)))) Loodetavasti see töömaht kajastub ka pildis - kui uus pildistamine kuu lõpus tuleb. Kaal püsib seal 90 - 91,5 kilo vahel sõltuvalt päevast. Aeroobse töö osakaalu olen tõstnud, viimasel nädalal tuli iga trenni ette ca 35 - 43 min aeroobset (vägisi ei ole seda pressinud, kui on tunne teen ja viimane nädal on seda tunnet niipalju olnud, et ca 5-6 km jooksu teen ikka iga trenni alla, enne kui kangi kallale lähen).

Nagu mõni aeg tagasi mainisin ,siis osalesin üles lühifilmi projektis, kehastudes Eesti üheks rahvuskangelaseks (pilti vaadates võite aimata, kes see oli). Igati vahva kogemus ja loodetavasti lähiajal on seda võimalik ka erinevates kanalites vaadata. Tegemist, siis ERM tutvustava lühifilmiga.

Kes kunagi on mõelnud, et kui Kiivikal oleksid pikad juuksed, siis milline ta välja näeks - vot selline...))))

post-22-0-75217600-1420907307_thumb.jpg

Siin, siis kõiksugu fantastika ja ulmetegelased

post-22-0-86565700-1420907364_thumb.jpg

Toidust ka natuke, "Oti munad" on jätkuvalt poelettidel saadavad ja viimati sai just selline kogus neid ka omale koju toodud... ;)

post-22-0-18229500-1420907442_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas te võiks selgitada, mitte niisama kustutada? Et mis reeglid on, millised küsimused siin on lubatud ja millised mitte?

Näiteks, mis selles küsimuses ebatsensuurset oli vms :

kastohib.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võite ikka küsida. Kui need on heade tavadega kooskõlas küsimused, mitte mingite anonüümsete tegelaste spämmimine, siis ikka vastan .Ma pean tunnistama, et ma ei jõua olla kursis kõikide foorumis avatud teemadega - selle lihtsustamiseks võite mulle pana küsimuse siia blogisse ja viite selle kohta, mida soovite küsida. Kui oskan ,siis ikka vastan ja kui ei oska, siis nii ka ütlen ,et selles valdkonnas ei pea ennast pädevaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võite ikka küsida.

1. Miks siis kustutate küsimusi koguaeg? Näiteks ülaltoodud piltidel olevad küsimused kustutati, mis põhjusel?

Kui need on heade tavadega kooskõlas küsimused, mitte mingite anonüümsete tegelaste spämmimine, siis ikka vastan .

2. Interneti foorumid, sh käesolev, võimaldab luua anonüümseid kasutajaid. Isegi kui panna nimeks pealtnäha usutav nimi, siis ei pruugi selle taga olla eeldatav füüsiline isik, ainult ID-kaardiga saab seda anonüümsust reguleerida. Anonüümsed kasutajad on internetis valdavalt levinud ja nende poolt antav panus arutlusteemadesse on abiks. Näiteks on anonüümsed kasutajad rohkelt aidanud siinset saiti, on aidatud Fishopi kirjavigu parandada, võimaldatud blogimine, jpm. Kas anonüümne kasutaja ei tohi valdkonnast osa võtta ja küsida siin küsimusi? Või mis moodi anonüümsed kasutajad vastust ei vääri?

3. Mida tähendavad head tavad? Kas hea tava on see, et ülaltoodud piltidel olevatele küsimustele tuleks vastata respekteerivalt, mitte aga ära kustutada ilma mingi põhjenduseta? Lisanäitena küsiks, et kui te olete koostanud artikli või protokolli, siis kas on "hea tava" sellest arutleda? Mida tähendab hea tava?

Ma pean tunnistama, et ma ei jõua olla kursis kõikide foorumis avatud teemadega - selle lihtsustamiseks võite mulle pana küsimuse siia blogisse ja viite selle kohta, mida soovite küsida. Kui oskan ,siis ikka vastan ja kui ei oska, siis nii ka ütlen ,et selles valdkonnas ei pea ennast pädevaks.

Kui nüüdsest tohib küsimusi lisada, siis oleks küll tore. Aga ikkagi sooviks teada, et miks siis eelnevalt polnud õigus küsida? Ja arusaamatu on ikkagi, et mis on hea tava. Kas toodud küsimused olid halva tavaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodanik volt. Ma ei tea, kes neid kustutas, kuid mina seda ei teinud. Lõpeta see jauramine ära ja küsi kui sul on midagiasjaliku küsida ja kui sa tahad lihtsalt norida, siis minu poolt sulle mingeid vastuseid küll ei tule. Ma ei hakka oma aega raiskama tühja - tähja lahkamise või kellegile aru andmise peale. Kui on soov saad normaalset nõu, siis küsi ja kui ei siis lõpetmae teema.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodanik volt. Ma ei tea, kes neid kustutas, kuid mina seda ei teinud. Lõpeta see jauramine ära ja küsi kui sul on midagiasjaliku küsida ja kui sa tahad lihtsalt norida, siis minu poolt sulle mingeid vastuseid küll ei tule. Ma ei hakka oma aega raiskama tühja - tähja lahkamise või kellegile aru andmise peale. Kui on soov saad normaalset nõu, siis küsi ja kui ei siis lõpetmae teema.

Paraku ei saa me aru, mis on asjalik küsimus või hea tavaga küsimus. Kui valdkonna vastutavad isikud kustutavad rohkelt, siis see pole tühi-tähi teema ju. Kui sina ei oska vastata toodud küsimustele 1-3, siis kes oskab?

Esiteks küsiks, et kui valdkonna liikmed toovad kulturismi võistluse protokolli kohta küsimuse, siis miks te kustutate selle küsimuse? Näiteks valdkonna liikmed on leidnud defektid/vead kulturismi protokollist ja korduvalt öelnud foorumis, et kas võiks neid lahendada. Sellepeale on küsimus/teadaanne kustutatud ilma ühegi kommentaariga. Et mis seletus sellele oleks? Ilmselt taas ei tea, kes kustutas, kuid, mis moodi siis saaks ikkagi valdkond korda teha protokolli?

Küsimusi on rohkelt valdkonna vastutavatele isikutele, kuid tänaseni pole neid saanud esitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraku ei saa me aru, mis on asjalik küsimus või hea tavaga küsimus. Kui valdkonna vastutavad isikud kustutavad rohkelt, siis see pole tühi-tähi teema ju. Kui sina ei oska vastata toodud küsimustele 1-3, siis kes oskab?

Esiteks küsiks, et kui valdkonna liikmed toovad kulturismi võistluse protokolli kohta küsimuse, siis miks te kustutate selle küsimuse? Näiteks valdkonna liikmed on leidnud defektid/vead kulturismi protokollist ja korduvalt öelnud foorumis, et kas võiks neid lahendada. Sellepeale on küsimus/teadaanne kustutatud ilma ühegi kommentaariga. Et mis seletus sellele oleks? Ilmselt taas ei tea, kes kustutas, kuid, mis moodi siis saaks ikkagi valdkond korda teha protokolli?

Küsimusi on rohkelt valdkonna vastutavatele isikutele, kuid tänaseni pole neid saanud esitada.

Ikka sama ebaselge jutt - ma ei saa aru, millest sa räägid? Kui sul on küsimusi teemade modereerimise ja mingite postituste kustutamise või mitte vastamise kohta, siis minu blogi ei ole kindlasti see koht, kus seda lahendada. Kirjuta oma murest toimetus@fitness.ee ja loodetavasti sulle vastatakse. Rohkem ära siia blogi alla oma probleemidest kirjuta, sest siin sa neile vastuseid ei saa. Edu soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kahtlase tooniga artikkel. Aga kuna Ott ise seda siin jagab, siis eeldan, et toimetaja pole "vürtsi" juurde lisanud.

Huvitav vastuolu on näiteks see:"...Nemad kirjutavad vabalt

steroididest ning annavad nõu, kuidas keelatud aineid kasutada, mida süüa ja kuhu süstida. Meie
foorumist võetakse sellised teemad lihtsalt maha."
Samas, enamjaolt kui fitness.ee lehele tulla, figureerib esilehel mõni keelatud ainetest pungil kolli pilt. :huh:
Ja teine väide mis huvi pakub: "Tema sõnul on kõik seni vahele jäänud sportlased selgelt nn teise leeri mehed." Pole kõikide nimedega kursis, aga mille alusel seda väidad?
Selle postituse mõte, ei ole rohkem vaenu üles kütta. Ega pole ma ka sellesmõttes pooli valinud, meeldib mõlemas "leeris" lugemas käia. Samas, ei tõmbaks ma nii julma joont nende "kahe leeri" vahele (:
Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kahtlase tooniga artikkel. Aga kuna Ott ise seda siin jagab, siis eeldan, et toimetaja pole "vürtsi" juurde lisanud.

Huvitav vastuolu on näiteks see:"...Nemad kirjutavad vabalt

steroididest ning annavad nõu, kuidas keelatud aineid kasutada, mida süüa ja kuhu süstida. Meie
foorumist võetakse sellised teemad lihtsalt maha."
Samas, enamjaolt kui fitness.ee lehele tulla, figureerib esilehel mõni keelatud ainetest pungil kolli pilt. :huh:
Ja teine väide mis huvi pakub: "Tema sõnul on kõik seni vahele jäänud sportlased selgelt nn teise leeri mehed." Pole kõikide nimedega kursis, aga mille alusel seda väidad?
Selle postituse mõte, ei ole rohkem vaenu üles kütta. Ega pole ma ka sellesmõttes pooli valinud, meeldib mõlemas "leeris" lugemas käia. Samas, ei tõmbaks ma nii julma joont nende "kahe leeri" vahele (:

Kulturismiuudistes , kaasaarvatud nendes mida levitab IFBB, mis on EKFL katuseorganisatiooniks sattub paratamatult sisse "Kolle", kes kindlasti ei ole naturaalselt oma tulemusteni jõudnud ja seda, et seal ka dopingupoliitika järgmine sisemiselt on nõrk, see ei ole mingi saladus (seda oleme ka avalikult korduvalt arvustanud). Meie seal IFBB ladvikus nende eest seda teha ei saa, mida me teha saame, on kontrollida oma väikest riiki ja seda, mida ja kuidas siin spordialustest kinni peetakse.

Seega kui panna diagnoos ainult visuaalselt vaatlemisel ei saaks me midagi kulturismiuudistest avaladada, sest ka näiteks kuukirjas käivad läbi profiuudised ja need "kollid" on seal üle lehe (ei ole ka mingi saladus, et proffides dopingukontrolli ei eksisteeri). Vahe on selles, et meie ei õpeta ega lase ka õpetada (neil tarkadel, kes teavad kuidas asjad käivad), kuidas ja mida keelatud aintetest manustada, see tähendab ,seda et me saame oma väikeses ringkonnas õpetada kuida naturaalselt on võimalik ka tulemusi teha. Nii, et neid kahte asja ei maksa sassi ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem pidasin silmas igasugu fitness.ee´s leiduvaid artikkleid, uudiseid. Kus siis teksti ilustamiseks lisatud pildil figureerivad needsamad "kollid"...aga samas räägitakse puhtast spordist?

Ning korduvalt olen lugenud ka Sinu poolt öeldud kiidusõnu mõne sõbra "kolli" kohta. Ja usun, et ka Sina vaatad pigem inimese sisu, mitte välist poolt (: Sellesmõttes tundub kuidagi arusaamatu, et üheltpoolt kiidad, kui tubli/edukas keegi tuntud sõber "koll" on, aga teiseltpoolt teed keemikuid maha..

Mõistan ka seda asja, et kui manustad keelatud aineid, ei ole vaja puhast mängu "solkida". Ka minu silmis on need mehed allapoole arvestust.

Lihtsalt kuidagi suured pinged õhus viimasel ajal. Ja need on minu tekkinud mõtted.

Vabandust, kui kuidagi blogi solgin või pahameelt tekitasin..aga nagu juba eelmises postituses mainisin, ei taha vaenu üles kütta.

Ps: Jälgin ka Sinu tegemisi huviga ja austan Sind tehtud töö eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×