Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Sorry Ott, et su blogi risustan. Aga Raivo, mis jama sa ajad? :D

Proov oli negatiivne, seda ma ka väitsin. Kui aus olla siis ei tea mitu tükki ta neid andnud on, kuid mis vahet sel on? Need, mis ta on andnud on negatiivsed olnud.

Mis puutub vormi siis Bodyfitness'i kohapealt jään vastuse võlgu kuna täiesti mõistmatu ala minu jaoks kus hindamiskriteeriumid tunduvad minu jaoks sõltuvuses olema kohtunikuonude testosterooni tasemest. :) (Nali, nali :) )

Aga Oti teemasse ka:

Ott ma proovin täna 100kg 4x15 teha. Võtan linti ka - kui haledalt failin siis vbl ei julge üleski panna. :D:)

Ärme hakkame jälle pihta.... Mine parem trenni ja lase see aur kangi peal välja 4x15 100 -ga ja lae video siia ka välja.... :)

Mis kehakaal sul on, see on ka mitte vähetähtis. Mida kergem oled seda raskem on minul on see tulemus tehtud 107,5 4x15 95 -94 kilo hommikuse kaalu järgi.

Mina ise trennist puhkan vehin teha toitumis ja trennikavasid - mida on üksjagu ette kuhjunud (tänud kõigile kes tellinud on - isegi austraaliast tellivad - eestlasi ju igal pool üle maailma laiali).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal midagi silmale ka, et liiga jõuliseks pilt ei läheks. Meie presentatsioon esmasopäeval Kalev SPA -s, Crissu ja uus GP Julia

post-22-1300901159_thumb.jpg

post-22-1300901172_thumb.jpg

Uued püksid - üldse tuleb uus kostüüm - tänase seisuga on pusad ka valmis (tüdrukud kui loete tulge järele, esmaspäeval teeme presentatsiooni Revalis, seal paluks uutes kostüümides poisse hullutada... :D )

post-22-1300901188_thumb.jpg

post-22-1300901326_thumb.jpg

Kalevis ei olnud palju rasvamõõtjaid, kuid kes soovisid need ka korraliku teeniduse osaks said

post-22-1300901341_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn käsil.

2x15, 100kg on ära tulnud. Esimene seeria lindis, teisel oli keskendus nii suur, et unustasin kaamera tööle panna. Kohe kolmandat tegema ja siis veel neljas. Oeh... raske. Kui esimesel seerial jäi mingi 3-4x varuks siis teises seerias heal juhul 1x varu, mitte rohkem. Vaatab, kas elab kolmanda ja neljanda seeria üle.

Kuna niikuinii hakatase tögama, et kindla peale jätsin ühe seeria vähemaks ja "unustasin linti võtta". Aga tõsiselt ka... tõestuseks pean järgmine nädal lihtsalt uuesti suuremate raskustega tegema :)

Aga uuendan seda posti varsti. :D

Edit 1: Kolmas seeria tuli ära. Ehk siis 3x15, 100kg tehtud. Kui eelmistel seeriatel oli varu sees, siis sellel seerial lasin juba paagid suht tühjaks. Viimased kaks kordust oli läbi tahtejõu ning kogu keha mängu pannes. Varu ühesõnaga pole enam. Tuleb ainult loota, et see 3-4min mida taastumise peale endale luban, on piisav.

Edit 2: YESS! - tehtud. 4x15, 100kg. Viimased 3-4 kordust tulid küll jumala abiga vist. Selja tõmbasin ka veidikene vist ära. Üle-eilne kükkumine ja jõutõmme tegi selja kangeks. Võtsin nii suure silla ka praegu tehtes, kui suutsin.

Oeh... jõud nullis aga tuju super! Järgmine nädal pressin 2,5kg juurde ning läheb uuesti.

Ahjah - enda kaal hommikuse seisuga 101,2 KG, ehk kõvasti ruumi Oti kaaluni, seega tema saavutus seda enam väärt. Kuid ma ei anna alla. Kuna endal ka dieet käsil mille lõppkaal saabki kuskil 95kg olema, siis on huvitav näha, kas paari kuu pärast 5kg kergemana suudan Oti üle tõsta.

Oleks vapsjee saavutus muidugi, arvestades et üleüldist trennistaazi mul ca. 5a kuid korralikult toitunud ja treeninud vaid 9 kuud. :)

Muidugi geenid on mul tase omaette. Vaevalt, et eestimaa pinnalt paremate geenidega meest leiab, kes jõudu treenib. :) - Las nuputage nüüd. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Archangel, sul on vist ikka väga igav või siis suur tähelepanuvajadus.

Aga teemasse ka, minu arust on see Jan Tana grimm kuradi kirves

? - Ott esitas väljakutse. Kuna mul siin enda blogi ega midagi ei ole siis kirjutan siia. Usun, et Ott ei pahanda. Ja kui pahandab siis kustutan ära. Mul suhtkoht kama, mida muu rahvas arvab.

Trenni teen ju ikkagist enda jaoks? Või sa arvad, et kõikide teiste trennitegijate videod on ka niisama eputamiseks ja üleüldse trennist rääkimine on vaid suur tähelepanuvajaduse rahuldamine? :D

Ahjah - igav on muidu veidi küll. Trenni seeriate vahel ei viitsi lakke passida, kriban arvuti taga parem.

Trenn ise alles algab pm. hunnik muid harjutusi vaja veel otsa teha sellele jõupingutusele.

Aga mis Jan Tana grimmi puutub, siis niipalju kui olen kõikide arvamusi ja kommentaare lugenud siis tõesti ikka väga palju tööd ja vaeva grimmi nimel kuigi laval ei ole ta oluliselt parem teistest, isegi kui perfektselt peale pandud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no sorry aga seda kuulen-näen ka esmakordselt vist, et keegi trenni ajal pauside vältel arvutit näpiks...

Kui paljusid sa tead, kes kodus selliste raskustega trenni teevad? :D Oleks ma saalis siis muidugi ei näpiks.

Kuid ütleme nii, et mul on vaimselt kergem see 3min arvuti taga olla, kui et metsikult keskenduda ja kella vaadata. Eks kuidas kellegile, aga kui kodus treenin siis ikka pauside ajal arvutis. :D

Video siis selline. Sai veidi pikk, ajasin niisama möla ka veidi ning kolmandas seerias näitasin, et kodus mingi logiseva tõstepingiga ei ole sugugi hea ega ohutu trenni teha. Mõni mõtleb, et mis ma ikka sokin - mingi suvaline tüüp. Aga ega see niisama möla rohkem teise foorumi seltskonnale mõeldud, keda vbl huvitab minu trennitegemine.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi geenid on mul tase omaette. Vaevalt, et eestimaa pinnalt paremate geenidega meest leiab, kes jõudu treenib. :D - Las nuputage nüüd. :D

Kuule geneetiline ime, tee siis üks kõva vorm ja pane kõik teised ahhetama. Ei tohiks ju raske olla kui sa nii ime geenidega oled. Mis sellise imemehe jõunäitajad on ka? Saan aru, et su esivanem oli kõva tõstja. Aga tema tegi ka kõvasti tööd, sa tundud palju pehmem poiss olema.

Muudetud kasutaja antz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule geneetiline ime, tee siis üks kõva vorm ja pane kõik teised ahhetama. Ei tohiks ju raske olla kui sa nii ime geenidega oled. Mis sellise imemehe jõunäitajad on ka? Saan aru, et su esivanem oli kõva tõstja. Aga tema tegi ka kõvasti tööd, sa tundud palju pehmem poiss olema.

Praegu teengi vormi. Ütlesin ju et dieet käsil. Ning pehme olen küll. Pole ju võistlev sportlane. Kõik mida teen, teen enda lõbuks - mõnele meeldib minu tegemisi jälgida - mõni aga ainult kobiseb nagu oskaks ise paremini. Kõik on kõvad mehed anonüümsuse taga - kuid reaalselt on enamik suhtkoht mökud.

Jõunäitajad on madalad. Surumine 155kg - tõmme ja kükk tagasihoidlikud kuna kodustes võimalustes ei anna suuri raskusi kasutada. Tõmme vist 180kg ja kükk 150kg. Aasta lõpuks plaan omada selliseid numbreid: 170kg, 200kg, 200kg.

Kui mul oleks plaan võistelda siis ma ei treeniks kodus ammugi kohe mitte. Kuid mugavus maksab, samuti raha - mida hetkel väga vaja on.

Aga Ott - sorry, et blogi sul risustame. Kui midagi silma riivab siis kustuta ära. Ma lihtsalt tegin mida lubasin. Ning järgmine nädal suurendan raskust ning vaatab kas jõuab sulle kunagi järele. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõunäitajad on madalad. Surumine 155kg - tõmme ja kükk tagasihoidlikud kuna kodustes võimalustes ei anna suuri raskusi kasutada. Tõmme vist 180kg ja kükk 150kg. Aasta lõpuks plaan omada selliseid numbreid: 170kg, 200kg, 200kg.

Ma ei ütleks, et sul mingid imelised geenid on, kui sa 5a trenni tehes, teed tõmmet 180kg. :D Või avaldub su hea geen mingil muul viisil? :D

Võin öelda, et mul sõber tuli esimest korda elus trenni ja polnud jõutõmbest kuulnud ka midagi ja tõmbas kohe 200kg maast lahti.Vot seda võib heaks geeniks lugeda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõõduvõtmine siin toimub!? Testo nii laes?

Isiklikult arvan ka, et meesterahva kohta peale 5 a trenni surumine 155 kg, tõmme 180kg ja kükk 150kg, pole mingi tulemus, millega siin Oti foorumis kekata.

Ülevaadet võib ju anda, aga tee seda enda blogis.

Muudetud kasutaja Patella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ütleks, et sul mingid imelised geenid on, kui sa 5a trenni tehes, teed tõmmet 180kg. :D Või avaldub su hea geen mingil muul viisil? :)

Võin öelda, et mul sõber tuli esimest korda elus trenni ja polnud jõutõmbest kuulnud ka midagi ja tõmbas kohe 200kg maast lahti.Vot seda võib heaks geeniks lugeda. :)

Edit: Tundub, et suht vahet pole mida ütlen, kõik tahavad kobiseda. Ei tohi siin foorumis üldse vist suud lahti teha. Anonüümsete netikangelaste pärusmaa tuleb välja.

Aga ma tüli ei nori - tundub veidi tobe. Lihtsalt kui keegi küsib midagi, siis ma ka vastan. Häirib kui keegi kommenteerib ning vastust saamata eeldabki, et tema arvamus on õige või mida iganes. Läbi neti tehakse ikka ülikergelt eeldusi...

Ja nende 5a jooksul olen teinud suurte raskustega jõutõmmet vist ca. 5x :D

Aga see suht nii-ja-naa jutt. Geenid geenideks - väga nende mõjusse ei usu niikuinii. Midagi võib-olla annavad. Pigem mainisin kuna lausa tobe on, et mõni on mind süüdistanud dopingu kasutamises minu keskpäraste tulemuste pärast. Irw.

Lihtsalt arvestades minu "pehmust" ja selle 5a keskpärast treeningrütmi (kuni 6 kuulised pausid, olematu toitumine, treening täiesti lampi) - siis ime, et üldse arenesin noorena...

Su sõbral ikka selgroog ühes tükis või tõmbas ennast ratastooli? Mul on sõpru ka, kes 5a trenni teinud ning ei suuda isegi 70kg rinnalt suruda või 100kg maast lahti tõmmata. Ei tea, mis neil viga. :)

Krt kardan veidi selle surumispingi pärast. Ei mäletagi palju see raibe kannatab. Kui ostsin kunagi ammu siis vist oli kas 100-110kg kandevõime. Ei tahaks nagu kangiga piki lõusta saada järgmine kuu. :)

Ott ma ei ole nüüd väga põhjalikult kogu su blogi lugenud aga kas oled seda 4x15 proovinud ka kükis või jõutõmbes?

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ütleks, et sul mingid imelised geenid on, kui sa 5a trenni tehes, teed tõmmet 180kg. :D Või avaldub su hea geen mingil muul viisil? :D

Võin öelda, et mul sõber tuli esimest korda elus trenni ja polnud jõutõmbest kuulnud ka midagi ja tõmbas kohe 200kg maast lahti.Vot seda võib heaks geeniks lugeda. :)

Mkm, seda võib sinikraeks nimetada. Mingi eelneva füüsilise töökogemuseta / trennita ei tõmba keegi 200kg.

Headest geenidest võiks rääkida siis, kui sportlased on juba tippvormis. Ehk heade geenidega on sportlane, kelle vorm on püüdmatu teistele. Algajate puhul on see lihtsalt ego, mis räägib.

Holgeril tundub piltide järgi üsna lahja rinnalihas olevat. Külje pealt POLE vöökoht ja rind kuidagi heas propotsioonis, eriti arvestades, et kutt suudab suruda 150kg.

See post ka kustutamisele!

Muudetud kasutaja lifter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Edit: Tundub, et suht vahet pole mida ütlen, kõik tahavad kobiseda. Ei tohi siin foorumis üldse vist suud lahti teha. Anonüümsete netikangelaste pärusmaa tuleb välja.

Su sõbral ikka selgroog ühes tükis või tõmbas ennast ratastooli? Mul on sõpru ka, kes 5a trenni teinud ning ei suuda isegi 70kg rinnalt suruda või 100kg maast lahti tõmmata. Ei tea, mis neil viga. :)

Minumeelest ma pole anonüümne...pildid peaks täitsa üleval olema profiilis, elukoht ja vist äkki oli isegi telefoni number olemas. :D

Tänan küsimast, sõbra selg on täitsa ühes tükis ja toimetab hästi. :D

Need, kes sul seal 5a trenni teinud, ning 100 kg tõmbavad ja 70 suruvad, pole üle keskmise andekad ja sa võiks neid õige trenni, ning toitumisega õigele teele suunata. :)

Kui Andrus Veerpalu ja Kristina Smigun kokku koliks , siis ei pruugi veel nende lapsest Björn Dählie saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laadisin pildid maha, panen kronoloogilises järjekorras välja. EMV jõutõstmises mõned kaadrid lava tagant ja parimad katsed.

Renku, Andra ja alati lõbus Aile - kelle superesitlus jäi kahjuks seekord nägemata.

Ailet iseloomustav pilt - ise teen nalja ja naeran ka..... :)

Suur tänu eheda pildi eest! :D

Naer on terviseks!

Ma pean tunnistama, et kui seltskonnas on keegi teine, kes nö "ennest välja annab" , siis ma istun hea meelega hoopis "tagapingis"ja piirdun ainult naermisega. :)

Meheraas tuleb koju, siis läheb elu lihtsamaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib, kui blogis tekkib arutelu ja inimesed postitavad siia ka oma tegemisi - kui loete minu blogi pealkirja, siis seal on kirjas - Valmistu koos minuga (mina tõlgendan seda nii, et teen trenni ja kutsun teid ka kaasa treenima), tänud Holger, et viitsisid nii põhjaliku ülevaate teha, mina vaatasin igal juhul video ära ja lugesin ka kommentaarid üle. Ma arvan ,et sedasorti väljakutse motiveerib kõiki, rohkem isegi tavainimesi kes ei ole võistlussportlased, et kas ma suudan järgi teha midagi (kasvõi 1 harjutus ,mida suudab võistlev amatöörkulturist).

Üleskutse ka teistele, et kui teil on analoogseid katseid videos või tegite midagi trennis, mis on tõesti äramärkimistväärt - pange see siia kirja saan ehk isegi motivatsiooni juurde ja tekkib väike võistlusmoment, mis paneb ka ennast rohkem pingutama.

Mulle piisab ka kui filmite viimase 4 seeria, sest see on tavaliselt kõige raskem, olulisem asi on seeria vaheline paus (ärge seda suurendage, theke kavõi vähem kordusi viimases seerias). Kindaid seon 2.30 peal, et 3.00 kangi all surumas olla, kui puhkate 3 min ja alles hakkate randmekaid panema ja kangi alla minema läheb vähemalt 30 -40 sek ,see on kindlalt 2 -3 kordust surumist rohkem. Sellise meetodi juures hakkab mängima rolli aeroobne võimekus ja sealt on näha, kes on viitsinud kardiot teha ja kes mitte..... :D

Ma ei ole kasutanud seda jõutõmbes ega ka kükis (hacki tegin 3 harjutus, kuid 4x110kg kettaid ja kogu aeg pinge sees - st jalad ülemises asendis puhkeasendis ei ole -lihasesse jääb pinge sisse).

Blogi mõte ei ole kekutada mida ainult mina teen, vaid õpetada ja anda ideid kuidas teie ka vormi saate.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustan uue mikrotsükliga ja proovin näidata ka edasiminekut kõigis peamistes baasharjutustes.

Täna plaanis Rind - õlg (õlg on praeguse järgi täielikult paranenud ja peaks laskma korralikult suruda) eks õhtul kirjutan kuidas läks.

Vaatan aknast välja - ilus märtsi lõpp (tuiskab lund täiega, sellist asja ei mäletagi.... :D )

Homme tuleb Sarge linna ja plaanisime teha ühistreeningu (minul selg).

Valmistan parasjagu ka ette laupäevast koolitust - kes soovib tulla kuulama, siis veel on võimalik registreeruda. Samal päeval toimub ka koondise kandidaatide kogunemine - kahju et ise osaleda ei saa (oleks ka hea meelege ise poiste vorme vaadanud, kuid loodan et need tuuakse meieni läbi kaamerasilma).

Mis peamine enestunne on hea ja energiat on ja tunnen, et kevadise võistluse vahele jätmine oli õige otsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal toimus ka Reval Spordi võistlejate ülevaatus, mõned pildid, kes valmistuvad Reval Cup -ks. (täna lisandus noorte edasijõudnute kategooriasse Siim Jürgenstein ja loobus kahjuks Aile Lossmann). Ootan registreerujaid!

Zenja liigub ilusasti graafikus

post-22-1300958745_thumb.jpg

post-22-1300958767_thumb.jpg

Anton - loodetavasti teeb ka ikka oma parima vormi

post-22-1300958797_thumb.jpg

post-22-1300958815_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju Ženjal pikkust on? Kehatüübilt meenutab ta mulle väga (endist) Aderit - suur jalg ja võimas käsi, aga selg on võrreldes nendega kitsas. Nii kipub minu meelest tihti pikkade meestega olema. Tulevikku on mehel muidugi küll ja veel!

Praeguse Aderiga seda võrdlust muidugi tuua ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju Ženjal pikkust on? Kehatüübilt meenutab ta mulle väga (endist) Aderit - suur jalg ja võimas käsi, aga selg on võrreldes nendega kitsas. Nii kipub minu meelest tihti pikkade meestega olema. Tulevikku on mehel muidugi küll ja veel!

Praeguse Aderiga seda võrdlust muidugi tuua ei saa :D

Võrdlus kehatüübilt on küll täiesti kohane, sest mõlemaid mehi ei ole õnnistatud laia raamiga ja madala rasva%. Kuid massi lisandub - kahe mehe eest.... :D

Pikkust ma ei tea, kuid üle 180cm kaal hetkel 90 tuuris, natuke võtab veel maha, kuid põhieesmärkk on ikka praegu liha selga korjata ja aastaga on ta 7 kilo seda ka 87 kilo puhul, mida plaanime võistluskaaluks. Vormi tegemiseks sellise kehatüübi jaoks peab selgelt minema ka lihase kallale, kuid seda jõuab ka hilisemas eas teha kui massi juba piisavalt on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahepeal toimus ka Reval Spordi võistlejate ülevaatus, mõned pildid, kes valmistuvad Reval Cup -ks. (täna lisandus noorte edasijõudnute kategooriasse Siim Jürgenstein ja loobus kahjuks Aile Lossmann). Ootan registreerujaid!

Aire Lossmann

on selle tütarlapse nimi.

Väga kahju! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×