Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Aastaringselt väga kuiv. Millal viimati 100+kg-ne olnud oled? ehk leidub ka pilti :D

10 aastat tagasi kui mitte rohkem kaalusin 100 + kilo, peale seda ei ole enam kaalu nii üles lasknud. Pilte ei ole arvutis sellest ajast küll aga on neid paberil olemas arhiivis. Puudub vajadus olla 100 kilone kui võistled -90 kg. Lõpuks ei küsita, kus kaalukategoorias sa maailmameistriks tulid....oluline on leida endale sobiv kaal, kus edukalt tulemusi teha. Neid 100 + kiloesid vendi olen viimasel ajal nagu paberkotte.....löönud, seega kaal üksi ei ole kulturismis mingi näitaja, kohati on see osade vendade peas suurushullustuse tulemus - kuid tulemused seal resultaadi mõttes puuduvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas selline kuiv vorm hormoone(testo,kilnääre) ja verenäitusi mõjutab? Olete teinud neid,et jälgida mis seisus verepilt on ?

Verenäidud on siiani olnud korras, käin regulaarselt paar korda aastas neid andmas. On olnud maksanäidud kõrgemad, kuid suurte koormuste puhul sportlastel on see tavaline. Üldjuhul käingi kontrollimas peale võistlusi ,kui on taastatud organimi normaalne seisund, enne võistlusi võib ka verepildis olla nihkeid, kuid see on tingitud dieedist ja suurtest koormustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijahh.....endal tuleb ka naer peale....)))) Seal on sott kindlasti....suur mees ikkagi... :D . See on tehtud Planetspordis (praegune Kristiine My Fitness) surumisevõistlus Robocup 2002 või 2003 a peaks orienteeruvalt olema. Kaido Leesmann tegi oma esimesi samme surujana. Hea meenutus tänud Otokas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jh krt see vôistlus kui lambapeadest kohtunikud mulle tellitud algraskuse 200kg suutsid 220 peale kruvida. Mis jài tegemata napilt. 210 siiski liikus hilem ülesse, 😊 aga Ott on siin nagu talveks hàsti valmistunud orav. 😉

Môtken, et kas see siiski 2002 aasta ei ole? 2003 oli see aasta kui Ott nn eluvormi tegi. Robocup oli sept kuus kui ma ei eksi ja vaevalt on 2 kuuga sealt megavormi tegi. Samuti ei màleta et ise oleks 2003 seal osalenud kuna sai ka kôvasti vormi pyytud juba sel hetkel.

Pakun suht kindlalt siiski aastaks 2002. Vôi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemal aastal (2002 ja 2003) toimus Robocop Cup Planetis.

Ma mäletan küll seda 2002 aastat seal, Marekile ja Erki Laivile pandi raskused valesti peale. Vähk võistles veel ka 2002.a.

Kuid millegipärast on mul feeling, et see oli aasta hiljem tehtud pilt, 2003 võistlustelt.

Ottoson, on sul see kusagil fikseeritud? Huvitav on juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Planet Spordis tehtud, 2002 oli päikesepaisteline ilm, seda mäletan hästi!

Kuid see toimus keva-talvel, ehk 2002 siin

polnud vaja kaugelt otsida, vt. galeriist 2003 siin

Ilusad ajad, olime kõik nooremad, ilusamad ja tigedamad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsi ta on ,et 2003 tegin supervormi ja enne seda olin juba teadlikult olnud võistluslähedases vormis ja hamstripõsed olid selleks ajaks juba möödanik... :D Nii, et 2002 on see pilt tehtud.Peale seda korra käisin veel 98,5 kilo peal ,kuid ka siis veendusin selle mõttetuses... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Älä kokeile sitä kotona :D

Congrats for the victory at the Nordics and all the best for the IFBB Worlds! :)

Väga põnev video! Thank Tou, AnneP! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisatud veel kvaliteetvideod kategooria ja absoluudi võidust. Seal olid kohal suured telekaamerad, seega reaalselt nagu teleripilt.

http://www.ifitness.is/myndbond/mot/383-2014-ifbb-nordic-championships-bodybuilding-90kg-class

http://www.ifitness.is/myndbond/mot/384-2014-ifbb-nordic-championships-bodybuilding-overall

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke toidust ka Natalia proovis täna vaheludseks teha Pancake Mix ahjuvormides, sees õunad (Eesti omad õunad tükkideks lõigatuna), tulemus supermaitsev ja kuna trenn alles ees, siis sain ise ka mõned endale lubada.

post-22-0-90176500-1415453286_thumb.jpg

Uudiseks kõigile, et nüüd on Walden Farms kastmed saadaval ka Prismades! Hetkel ka soodushindadega! Tooted asuvad erinevates kohtades (siirupid siirupite juures, BQ kastmed seal kus muud grillikastmed ja moosid seal kus moosid, salatikastmed seal kus salatikastmed).

post-22-0-09796100-1415453376_thumb.jpg

post-22-0-81903400-1415453391_thumb.jpg

post-22-0-25541100-1415453405_thumb.jpg

post-22-0-25891300-1415453423_thumb.jpg

Trennidest on jäänud veel 3 viimast teha ja siis on kõik! 40 km jooksu sel nädalal saab tehtud ja kangi osas teen vähem, kuid piisavalt, et vorm paremaks läheks. Pilt on läinud veel teravamaks ja loodetavasti näitan eluvormi MM l.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep, isegi Tartus Prismas täitsa olemas kogu valik. Täna just uudistasin:)

Jõudu veel , Ott, meie kõik juba sööme nagu loomad ja puhkame:) Pead vastu!

Tänud Esta! Ma pean tunnistama, et ma saan süüa rohkem kui ma ausalt öeldes tahaksin... :D Dieediks on seda küll palju nimetada, varsti panen õhtuöögi pildi ,siis saate aru ,millest jutt käib.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt tänasest trennist. Käisin vahelduseks Spartas, polnud seal tükk aega käinud. Selge, et enne kui saali sain pidin eri inimestega, keda näinud ei ole õnnesoove vastu võtma ja juttu ajama.... :D . Tore vaheldus ja peab ringi käima... ;) Soojenduseks tegin 10 km jooksu 56 min (hea oli joosta õhku on Spartas natuke rohkem kui Revali kardiosaalis ja mõnusam oli pikka aega kohapeal trampida...) . Peale seda kõhtu ja venitus , selline kergem päev. 5 trennipäev jutti ja kaks jäänud. Kaal kipub langema kiiremini kui peab ja nii nägin juba peale trenni ka ära alla 85 kilo numbreid... :blink: (jooksuga viskab maha ka korralikult), seega proov kaalu saamiseks on tehtud ja enam siin midagi kukutama ei pea. Pigem toitu normaalselt peale anda ja lihtsalt hoida.

Pilt õhtusöögist. Presidendi kilu, omlett 4 munast, kodujuust, peedi salat, hapukurk. Lisaks kastmena hapukoor, ketšup ja juurde tšilli moos ja kärts külmarohi...Kõrvale kukleid juustu ja singiga (või asemel kasutan Põltsamaa kanget sinepit... :D ). Nii see "dieet" kulgeb... :D

post-22-0-85423300-1415473131_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saladus pole, palju see kaloraaž viimasel ettevalmistus nädala on ?

Ma teadupärast ei ole see kalorilugeja (on see hea või halb mine võta kinni), toimetan sisetunde, kaalu ja peegli järgi. Selge, et tuletuslikult saan suurujärgu öelda. See jääb vahemiku 2800 - 3200kcal. Mul ei ole ainevahetusega ka erilisi probleeme, seega mingit näljatunnet ei ole selle dieediga küll kaasnenud, pigem kipub kaal kiiremini kukkuma ja olen sunnitud mõningatel päevadel ka koguseid suuremaks tõstma. Nädala keskmise kaalu langus viimastel nädalatel jääb 200 ja 300 gr vahele. Suht minimaalne langus ja selge, et see ei ole organismile nii koormav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head isadepäeva kõigile isadele! Selline Eesti mehele tehtud kaart oli mulle kingituseks täna hommikul, noorema tütre Emilia poolt (lisaks isevalmistatud helkurvõtmehoidja - pimedad ööd on käes...)))) ja isevalmistatud lammas). Sellise biitsepsiga, mis pildil võib MM vabalat minna...))))

post-22-0-65522100-1415520723_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×