Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Täna tuli vanem tütar külla ja võttis kaasa oma koera Siberi husky nimega Zeus, vahva tegelane. Lapsena oli mul mitu koera, kassi, hamstrid, rotid, kalad, küülikud, kanad, pardid ja kõiksugu loomad. Linna ei ole neid endale võtnud, sest loomade jaoks peab olema aega.

post-22-0-16584000-1413048858_thumb.jpg

post-22-0-71193500-1413048867_thumb.jpg

post-22-0-72317000-1413048878_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö ettevalmistuse osas käib, juba vähem kui kuu ajapärast olen juba oluliselt soojemas kliimas Brasiilias... ;) . Täna oli 8 trennipäev jutti ja tegin Golden Clubis - võrreldes Revali ja Spartaga ,muidugi väga vaikne saal, kõik vajalik seal olemas, selles osas oli hea toimetada, et kõik trenazöörid on vabad... ;) . Tegin soojenduseks jooksu 7,3 km 45 min /keskmine kiirus selline 9,7km/h /sellise tempoga tunnen, et ei kurna jalga ära ja on mõnus joosta. Peale seda tegin viimase tugevama jalatrenni - viis eri harjutust ja lõpus ikka pingutan ka natuke.... :) jalapressis panin 450 kg x10 (seal on selline laugem press ka - seega liikus kergemini kui mõni muu analoog). Enestunne on jätkuvalt väga hea, ja energiat on üllatavalt palju, loodame et seda ka viimseks 4 nädalaks jätkub.

Trennid lähevad välja kuni neljapäevani kindlasti, reede vaatan mis tunne on ja siis otsustan kas midagi teen ,selleks ajaks siis 11 päeva trenni all nagunii. Homme olen ka Goldenis ja teen peale trenni ka samas degusteerimist, kel mahti tulge läbi ,sest teen seda all fuajees, seega ka väljast tulles pääseb ligi ja ei pea mingit pääset ostma. Kella 17 - 20.30 ni. Tere tulemast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel tuleb teha korralik poseerimine, vähemalt mina teen! :) Sinul muidugi seda otsest vajadust ei ole kuna kogemust nagu oleks natuke :P Mul kulgevad ka trennid neljapäevani, siis reedel vaid poseerimine nagu mainisin. Trennid teen seekord mõnusad varuga ja tundega. Mingeid tonne ei hakka liigutama :D Harjutused valin lemmikud, mida meeldib kõige rohkem teha ja raskus ja korduste intensiivsus kindlasti madal, et mida siin enam lõhkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks kellel ei ole veel poseerimispükse või on vanad, siis eile tuli uus partii uue lõikega pükse Telliskivi Fitshopi. Erinvus vanast mudelist on see, et tagumine osa on 4 cm keskel madalam tehtud, st et seljatagant ei lõika ta ülakeha lühemaks, vaid peaks mõjuma silmale visuaalselt paremini. Võtame kindlasti pükse kaasa ka kohapeale, seega kes kaugemalt tuleb ,see teab, et kohapeal Fitshopi messiboksis saate püksid osta.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õhtul Kanal 12 algusega kell 22.30 Arnold Classicu võitja Kristina Nuut! Ise osalen seal ka erinevates episoodides, päris lõbus saada - soovitan vaadata!

Sass palgati grimmima.... :D

post-22-0-07899600-1413373257_thumb.jpg

Krissu päev enne MM -i

post-22-0-04421800-1413373269_thumb.jpg

Reklaami paus

post-22-0-59616500-1413373286_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just võtsin vastu otsuse, et võistlen sel nädalavahetusel ka teisel võistlusel ja seda pühapäeval 19.10 Leedus, Vilniuses.... :D . Rohkem plaan minna tööasju ajama, kuid võistluse teen nö teepeal kaasa. Esmaspäeval plaanis Suure Z kohtumine ja erinevate projektide läbiarutamine. Seega tõotab tulla tihe nädalavahetus, kuid ennegi otse ööklubist järgmisele võistlusele mindud... :D

Leedu võistluse plakat

A3 plakatas pdf.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii töö on tehtud, st selle nädala viimane trenn! ;) ...kellele on see hooaja lõpp, kuid minule lihtsalt nädala viimane trenn... :D 11 päeva järjest tehtud ja eks mõnedki triibud selle nädalaga kerepeale juurde saadud, meenutab juba natuke sebra... :D . Homme vaatan ,midagi liigutan kuid vast poseerin ja kui tunnen et jalg nõuab jooksu ,siis teen väikse sutsu. 11 päevaga tuli üle 70 km jooksu. Jõudu on ka viimasel ajal pigem juurde tulnud eks seetõttu ,et hooajaväilselt ei ajanud nii jõunäitajaid taga ja nüüd olen trenn - trennilt saanud juurde panna, täna näiteks teine rinna harjutus kõrgem nurk kaldpink 48kg x 10.

Päeval olin kutsutud huvitavale üritusele, milleks oli 4 klasside ettelugemisvõistluse züriiliikmeks. No võib öelda, et paremat ettelugejat on ka keeruline leida, sest viimased 6 aastat olen stabiilselt 365 päevast 300 olnud kodus ettelugeja.... ;) .Ma pole elus niipalju lugenud kui viimase 6 aasta jooskul lasteraamatuid. Oli vahva lapsi kuulata ja tase oli päris hea, valisime Tallinna koolide võitja, kes nädalavahetusel osaleb ülevabariiklikel ettelugemis võistlustel. Hea vaheldus muudele tegemistele.

Mis muud kui kutsun üles toetama EMV ja tehke endale mõnus sportlik laupäev! Minule andsid igal juhul algusaastatel need võistlused meeletu motivatsiooni edasisteks treeninguteks ja kui mõnel võistlusel istusin saalis, siis järgmine päev lammutasin saalis nagu hull... ;) .Tulge ja saage sama emotsioon!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlejate nännikott homme saab olema rikkalik, lisaks Gasp ja BB särgid! Iga osaleja saab oma stardiraha küll kordades tagasi... ;)

post-22-0-48770600-1413570559_thumb.jpg

Täna puhkasin ise ja käisin Olegi õpetamas poseerimas ja tegi veel vabakava läbi. Usun, et ta seisab homme väärilise vastasena kõigi klassikute rivis ja annab korraliku lahingu. Mees võistleb esimest korda klassikalises kulturismis ja selge, et kohustuslikud poosid on midagi muud kui fitnessis - kuigi proportsiooni round on 1:1 meeste fitnessiga. Need vabaseisud on Olegil päris head olnud, kuid klassikute kõrval seista on ka midagi muud kui fitnessi meeste kõrval seista. Igal juhul usun ,et sõltumata lõpptulemusest saab ta ise vähemasti positiivsema emotsiooni - kui et ei oleks seda üldse ette võtnud. Selge, et vahe on sees kas oleksid seisnud MM laval Kanadas või seisad EMV Salmes...

Ise tegin korra kohustulikud poosid läbi ja peale seda saun, külm ja kuum bassein. Ühesõnaga lõõgastavad protseduurid. Jalutamas käisin , et lihtsalt liikuda ja kaks päeva võistlust on ees, seega hulluks ei saa minna. Edu homseks võistlejatele, eriti neile, kes esmakordselt üles astuvad - mäletan siiani seda 1993 a ööd, enne esimesi EMV ja ega suurt magamist seal ei olnud... ;)

Mis seal ikka laksud hakkavad käima.... :D "Vesi nahavahele"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hull värk just sain koju.... :D Kaks päeva kaks võistlus 11 korda kohustuslike poose + lavataga pildistamisi, bankett hommikuni, otse lennule, unetunde minimaalselt - kuid kõik see oli seda väärt!

Peale Eestikaid läks pidu natuke pikaks ja panin otse lennule, ütlem nii, et ei olnud just Vilnusesse saabudes kõige teravam pliiats pakis... :D Aga taastumine on mul kiire ja päeval olin juba traksis ja õhtul andsin kohalikele kollidele korraliku lahingu. Sedakorda oli tugevam tase kui Savickas Classicul seal oli +100 kilo mehi sees. Kuid all pidin vanduma samale mehele Anton Sajanckovskijle. Oli hea, mis seal ikka. Oma vorm oli ka hea - seda kinnitasid ka mehed, kes mind kaks nädalat näinud ei olnud ja eks eelmise õhtu bankett oli ka hästi mõjunud... :D Kuiv ja lihased olid täis... ;) . Täna ajasin Vilnuses veel tööasju hr Zavickas tegi linnatuuri ja loodetavasti on meest õige pea ka Eestisse oodata, aga sellest juba siis.

Kolm trenni ja reede stardime Tšehhi , seega graafik on väga tihe. Homme võib mind oodata Keilasse, teen õhtul seal degustatsiooni, seega sellekandi rahvas olge kohal ja enne plaanin samas ka trenni teha. Degust 17 - 19.30 Keila Tervisekeskuses.

Õpilased valmistasid EMV palju rõõmu, tänan neid! Samuti korraldusmeeskonda ja vabatahlike eesotsas Jüri Viloga!

post-22-0-65953800-1413836159_thumb.jpg

post-22-0-91564100-1413836166_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid leidsin ka facebookist Vilniuse võistlusest. Pilte ei ole palju ,kuid tundub, et sedakorda olin ka võidule lähemal kui kaks nädalat varem. Võidumees oli pehmem kui kaks nädalat tagasi ja ise pigem teravam. Eks see tantsuplatsilt minnes otse, kuivatab korralikult... ;)

Esikolmik

post-22-0-61245800-1413919290_thumb.jpg

post-22-0-77488200-1413919304_thumb.jpg

Mis näod on siis kui publikule selg keeratakse.... :P

post-22-0-69253800-1413919318_thumb.jpg

Esimene väljakutse top 4

post-22-0-14004300-1413919332_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid, mis jäid väljaspoole võistlust

Esmaspäeval tegi linnatuuri suur Z isiklikult, käisime tema saalides ja arutasime koostöö plaane, mees loodetavasti novembris Tallinnas. Väga muhe ja peaga mees.

post-22-0-31782300-1413920903_thumb.jpg

Sellise toidukarpide komplekti ostsin ,et mugavam toitu kaasa tarida oleks. Päris hea - eriti ka võistlustele kaasa võtta.

post-22-0-56131400-1413920964_thumb.jpg

Siin hotellis Vilniuse vanalinnas ööbisin, väga viisakas koht, soovitan Radisson Astoria

post-22-0-97656100-1413921010_thumb.jpg

Peale võistlust juba traditsiooniks saanud suši laks...

post-22-0-85584600-1413921050_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid veel Pepa võistlusest. Mõne sõnaga ka omalt poolt. Kõigepealt tore oli jälle suure võistlkonnaga käia - palju lõbusam kui üksi ringi seigelda. Tänud kõigile vahvatele resisikaaslastele! Tulemused olid konkurentsi arvestades head. Ise jäin väga rahule, sest nägin kes joonele tulida ja enne võistlust arvasin ,et kui top 3 tulen olen rahul ja iga koht kõrgemale on boonus. Suurimat rõõmu tegi see, et suutusin edestada selle aasta Amateur Olympia 2. koha meest -90kg (ise olin mäletatavasti sellel võistlusel alles 10 koht ja nüüd saim magusa revanši). Selle aasta -85 kg EM hõbe leppis alles 4. kohaga. Tae on sel võistlusel aasta - aastalt tugevamaks läinud ja see on hea kontrollvõistlus enne MM i. Olgu lisatud, et minu kaalu võitja, mees kellest ei teadnud enne seda võistlust midagi noppis ka absoluudi tiitli võites seejuures nimekat poola raskekaallast, kes MM olnud top 3 varem ja oli ka sedakorda väga heas vormis. Oma vormi kohta sain väga positiivset tagasisidet - inimestelt, kes mind aastaid näinud on ja samas nüüd üle jupi aja nägid ja kinnitasid, et üllatasin neid. Päeval olin natuke üle söönud ja õhtuks suutsin tegelikult vormi veel parandada ja õhtul lõikas vorm juba korralikult.

Tüdrukutest bikiinis natuke kahju - minu silma järgi väärinuks kõrgemat kohta. Esta oli tuntud headuses ja usun ,et sai üle tüki aja korraliku võistluse. Peebul on vormireservi ja usun ,et see võistlus andis talle korraliku refreshi, mida parandada ja edasi teha - ise sain sama laksu eelmise aastal ,kui olin seal pooliku vormiga 5. kohta ja 4 nädalat hiljem sain juba MM finaali - kuid Pepa avas silmad.

Ega siin käed rüpes istuda saa - juba reedel stardime Põhjamaade MV Islandi ja siis jääb veel viimane jõuproov ja tähtsaim MM Brasiilias. Sel nädalavahetuse miinimumeesmärk on võit -90kg ja boonuseks võiks olla absoluudi võidu kordamine kolmas aasta järjest. Kuid võtame samm samult ja peaasi on näidata veelgi teravamat vormi - ega millegi muuga seal ei ehmata. Koormus on trennis korralik ,iga trenn algab " soojendusega" 8 km joosku ja siis kang otsa.

Meie Team Pepal

post-22-0-20116400-1414488946_thumb.jpg

Koos Lukas Osladiliga -mees läheb üle PRO avatud sarja ja kasvab....

post-22-0-66323300-1414488974_thumb.jpg

nii minu kategooria kui abs võitja - riietes märkamatu , kuid laval suur (mees kaalus 81 kilo.... ;) nägi välja laval täis 90 jalad nagu raskekaalus...)

post-22-0-88530500-1414488998_thumb.jpg

Hea vana sõber ürituse peakorraldaja , kes seda 36 aastat jutti on korraldanud Stanislav Pešat

post-22-0-08858500-1414489200_thumb.jpg

No comment - lihtsalt ilus!

post-22-0-91609900-1414489235_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii olen otsapidi jälle lennujaamas ja sõidan Islandile Põhjamaade MV -le. Teised koondislased on juba enne ära läinud, kohtume osadega Helsingis ja sealt läheme sama lennuga. Olen võistlenud järjest kõikidel PMV 2006 aastatst alates ja 4 korda on õnnestunud võita kategooria ja kaks korda absoluut. Nagu öeldakse kaks ilma kolmandata ei jää ja praegune vorm seda lubab ka. Eks kohapeal paistab ,kuid olen teinud sedakorda tõesti väga hea ettevalmistuse ja ka selle nädalaga on pilt liikunud veel teravamaks ja enestunne on super! Õhtul kell 18 on kaalumine, siis saab aimu, mis seisus vastased on - pildi ja video järgi on väga keeruline hinnata. Proovime kohapealt anda ka operatiivset ülevaadet, niipalju kui õnnestub. Loodame, parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu Otile ja Eesti koondisele Islandi vulkaanikraatritesse! Eks neid kahe absoluutse tiitliga mehi on teisigi :rolleyes: loodetavasti rebid kolmandaga ette ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme ilusasti kohal, kohe otse lennujaamast sõitsime kaalumisele ja jõudsime õigeks ajaks (2 tundi on Eestiga ajavahe ,siin kell taga). Läks suht ruttu kulturism oli seejuures kohe alguses nagu ka homsetes finaalides soojenduseks klassikale ja bikiinidele... :D . Peep võistleb mehed - 80 kg hommikuses eelvõistluses finaalipääsu eest, sama Esta ja bikiininaised Ene ja Signe ja hommikuses plokis on ka hr. Savisaar (mitte Ets... :D ). Kellegil kerge olema ei saa, päris tugev seltskond on kohal, kuid loodame parimat. Teised on Radissonis, ise elan peatänava kõrval ,algul öeldi, et kohad peahotellis täis ja siis bronnisin eraldi kööktoa. Kuna täna on Halloween, siis õues käib korralik mürgel ,loodetavasti saan ikka magada. Hommikul kohe 9.00 algab eelvõistlus (eesti aja järgi 11). Siiani on kõik hästi sujunud, hinnad on siin suured, sest 1000 kohaliku on ca 6€, seega arvutama peab korralikult... ;) . Ilm oli hommikul olnud tormine kuni 32m/s tuult, Signe ja Ene olid varem kohal ja pidid sõna otseses mõttes tuulega minema lendama. Kui meie jõudsime oli juba rahulikum. Eks anname jooksvalt teada kuidas hommikune plokk läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uni läks vara ära (eesti kella järgi see sisemine kell töötab ,st enne kella 6 kohaliku aja järgi olin juba üleval) hommikusöök tehtud, pakin asjad ja lähen teistele lavataha appi.

Selline lage väli ja madalad majad on valdav pilt, mis lennujaamast sõites avaneb

post-22-0-66255800-1414826695_thumb.jpg

Hommikune puder, toidust tuleb kuni võistlusteni kinni hoida harjumuspärast toitu süües

post-22-0-53324200-1414826755_thumb.jpg

Väike hommikune vormikontroll ka

post-22-0-31590400-1414826792_thumb.jpg

post-22-0-14067900-1414826818_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke võistlusest ka. 6 sügishooaja võistlus ja kokku 12 võistlus sel aastal sai tehtud Islandil Reykjavikis ja tagantjärgi tänan, et selle tee ette võtsin ,sest algsetes ettevalmistusplaanides seda sees ei olnud. Seltskond oli vahva - üldse need ühised sõidud lähendavad inimesi ja eks kohapeal õpid inimesi ka paremini tundma, seega tänan kõiki kaaslasi ,kes hea seltskonna ja abivalmiduse eest kohapeal hoolitsesid! Eelinfo oli võistlustest teada ja palju võistlejaid ei olnud, see - eest igas kategoorias paar korraliku pujääni sees ja olles varasemalt kahel korral absoluutkategoorias võidutsenud, siis ei saanud ka sel korral eesmärk väiksem olla. Võtsin samm - sammult, kõigepealt kategooria (seal tuli vastu minust lühem ja lihasmassis kindlasti jämedam Markkus Heikkinen, selle aasta Soome absoluutne meister. Soome tase oli sel korral väga hea, olgu etterutates öeldud, et raskekaalus võidutsenud ka minule kaotanud Peter Wilenius, edestas kodus teist soomlast, kes Arnold Classicul -100kg hõbeda oli vahetult enne saanud...., seega ei saa öelda, et taset ei olnud... :D . Kui vaadata ka punktiskoori, siis kategooriavõit tuli peaaegu ühehäälselt ja ka absoluudis oli siiski selge punktivahe minu kasuks. Seega vorm, vorm ja veelkord vorm on võtmesõna - kui see on võid võita 21 kilo raskemaid mehi ja kui seda ei ole, võid kaotada oluliselt väiksematele kuid teravamatele meestele. Mõtteaineks teistele! ;)

Seda ettevalmistust on iseloomustanud vaikne vormi küpsetamine, ilma tormamata ja selle aluseks oli hea stardipositsioon. Kaalulangus viimased nädalad 200 - 300 gr max, kuid mis läheb on suures osas rasv vähemasti nädal - nädalalt pilti hinnates. Kangi teen korralike raskustega nii läksin täna ka surumises välja 145 kg ja tegin 4 se seeria. Jooksu maht on üleval ja see mulle sobib, vähemalt jala teravus lubab seda kinnitada (ei väsita ära ja samas põletab korralikult) 8 km iga trenn soojenduseks, see on praegune maht ja MM jäänud 7 trennist tuleb kokku siis 56 km... :D

Eks kui hooaeg saab mööda, teen pikema kokkuvõtte ja ütleme nii ,et on mida kirjutada. Vaieldamatult parim hooaeg juba praegu enne MM - kuid ega ma sinna mütsiga lööma ei lähe, küppsetan veel teravust ja proovin sedakorda -85 kilostes jälle vahelduseks.

Väga vahva oli ,et sain jääda 1 päeva veel Islandile, sest tegemist ikka väga fantstilise maaga ja koos Signe ja Enega sai veedetud vahva päev. Tänud naised teile hea seltskonna eest!

Mõned pildid veel Islandilt

post-22-0-18296600-1415129824_thumb.jpg

post-22-0-10261100-1415129876_thumb.jpg

post-22-0-79321700-1415129904_thumb.jpg

post-22-0-54909800-1415129927_thumb.jpg

post-22-0-77912900-1415129975_thumb.jpg

post-22-0-36380100-1415130063_thumb.jpg

post-22-0-75995900-1415129844_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×