Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Võistlus läbi ja kohad järgmised:

Tatjana Kurilova bikini kuni 163cm 6. koht

Ellen Parik bikiini üle 163cm 5.koht

Ott Kiivikas kulturism absoluutkategooria 2.koht.

Jäin etteastega rahule, tüdrukud samuti Tatjanal 9 kategoorias, Ellenil 11 ja minul 5 meest. Võitja oli 100% vormis ja kuna ise alles nö 6 weeks out siis sealt see vahe tuligi. Lisaks oli reaalselt paks lihasmass, seega midagi ei ole võitjale ette heita (Anatolijs Sokolovs). Enesetunne ja vorm oli parem kui Norras, nii liigumegi õiges suunas. Auhinnaks Fasti lisandid... :D , karikas, medal ja 1500 lt. (võitja sai 3000lt see on umbes 900€).

Turniir ise hästi korraldatud, see festival on kahe aastaga kasvanud päris palju, korralik möö käis - rahvast palju , eri spordialade võistlused, varsti paneb Arnold Classicule ära... ;) . Väga hea et tulime suue Z saime nii rääkida kui pildistada. On mõned äriplaanid koos, seega igati vajalik käik! ;)

Nüüd tähistame nagu alati. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma munad on ikka kaasas....

post-22-0-60348900-1412446678_thumb.jpg'

Nataliali kohtuniku rollis

post-22-0-30692700-1412446693_thumb.jpg

Ellenil on veel mõni vaba koht sponsorite jaoks

post-22-0-42200100-1412446706_thumb.jpg

Sellise särgi saavad kõik mehed kes osalevad EMV 18 OKT. (Mul on seljas M suurus....)

post-22-0-07648900-1412446718_thumb.jpg

post-22-0-08705700-1412446729_thumb.jpg

Tüdrukud ootamas eetastet

post-22-0-92588200-1412446740_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistluste üks paremaid järelosi on bankett. Sedakorda seda Leedus ei olnud, kuid eks käisime Nataliaga ise rüüstamas Sushit söömas.

73 rulli kahe peale, lisaks magusat ja kangemat... :D Natuke ärritamiseks neile, kel 18 okt see laadimispäev ees seisab, kes dieedil olnud saab aru millest ma räägin (minu dieet ei ole kindlasti mingi kannatusterada, kuid võistluspäeval söön ma suht vähe ja nii oli ka nüüd , et hommikusöök, päeval kaks banaani ja 1 viil sepikut ja kõik, seega kui õhtul laua taha saad, siis sööks sea elusast peast ära... :D )

post-22-0-42500700-1412622263_thumb.jpg

post-22-0-71077200-1412622282_thumb.jpg

post-22-0-94434100-1412622302_thumb.jpg

Võistlejad meeldetuletus, et täna on viimane päev registreerimiseks EMV - seega ärge maha magage!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

73 rulli mmmm... :)

Aga kui nüüd tõsiselt sõna võtta siis seekord saab olema minu laadimine väga tagasihoidlik, vb tükikese paar midagi mida kaua saanud pole luban endale. Aga kindlasti mitte nagu peale esimest võistlust kus sai sisse söödud nii palju kui jaksas ja siis kogu järgnev öö selle all kannatada, täiesti pointless nüüd selline tegevus minujaoks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks peale dieedi lõppu ongi selline tunne, et kus nüüd vohmiks kõike head ja paremat- aga see tunne, mis sellele vohmimisele järgneb, on minumeelest veel hullem kui pikk ja karm dieet ise :D

Sushit aga sööks küll heameelega, kui toores kala praegu minu jaoks out ei oleks... ;) Aga no varsti saab taas... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks peale dieedi lõppu ongi selline tunne, et kus nüüd vohmiks kõike head ja paremat- aga see tunne, mis sellele vohmimisele järgneb, on minumeelest veel hullem kui pikk ja karm dieet ise :D

Sushit aga sööks küll heameelega, kui toores kala praegu minu jaoks out ei oleks... ;) Aga no varsti saab taas... B)

Mina ei ole ülesöönud enam ammu, ütleme nii ,et olen õppinud ka peale võistlusi "kainet mõistust"... :D säilitama ja mi :D te ülesööma nii ,et pärast halb olla on. EMV banketile on nagu alati oodata paari erisorti pastat, jäätist ja uusi valgupannkooke... ;) Nälga seal vast võistlejad ei tohiks jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii täna sai ära ostetud MM pilet Brasiilia, seega enam tagasiteed ei ole.... ;) . Lahkun 11. nov ja võistlus lõppeb 16. 11 ja peale seda võtan pikast hooajast ka puhkuse 1 nädal Rios, päikse käes väike patareide laadimine nädalane kulub kindlasti ära, et juba kevadhooajaks hakata valmistuma. Tagasitulles põikan ka Portugalist läbi (seal parasjagu 1 päev Lissabonis ringi vaadata - ei ole jäänud mul palju Euroopa riike kus ma käinud ei ole ja Portugal on üks neist.)

Muu võistlusplaanide osas Pepa GP nädal peale EMV sinna sõidame juba suure delegatsiooniga kokku 9 inimest ja nädal hiljem toimuvad Islandil Põhjmaade meistrivõistlused ja seal peaks enam - vähem sama suur delegatsioon välja minema. Peale Islandit jääks siis 9 päeva veel MM ärasõiduni. Kuid olen ajaliselt ilusasti graafikus, siis selles osas ei ole probleeme. Lähinädalatel soovin jõuda absoluutse tippvormini ja siis keskendun selle hoidmisele. Kui mingil põhjusel ei peaks olema veel soovitud teravus, siis saan natuke vinti veel juurde keerata.

Trennide osas on enesetunne üle ootuste hea. Jooksen stabiilselt iga päev minimaalselt 6 km (peaks olema jalgadele väsitav, kuid mulle mõjub see vastupidi jalg on läinud selgelt teravamaks ja samas olen kagi raskusi tõstnud) viimases trennis Hoistil 175kg x 10 raw. Puhkepäevi - st. täiesti trennivabasid päevi ei plaani ka sisse, pigem teen korraga vähem , kuid sagedamini ja kuna töö on istuv, siis peab nagunii igapäevaselt midagi liigutama.

Toitu söön palju ja näljast siin juttu ei ole. Lisanditest tunnen, et mõjub hästi Vitargo koos HPR -ga peale trenni, paugu teed ära ja mine uuesti tunnipärast trenni. Trenni ajal nagu ikka INTRA (uue maitsega arbuusi oma on super!). Hommikul panen pudru sisse nagu ikka Hera 80 (maitseid vahetan ,et üle ei viskaks). Muud, mis päeva jooksul veel suukaudu sisse lähevad : Vita - min, MZB ja Omega 3, liigestele olen aastaringselt andnud JOINT+ põlved on praegu head... ;)

See nädalavahetus saab olema vaba, aitan Olegi poseerida ja vabakava harjutada, sest mees esmakordselt klassiskalises kulturismis lavale tulemas EMV. Võib juhtuda, et Keila fighti üritust lähen vaatama. Võistlejatele soovin viimast kannatust ja rohkelt rõõmu lavalaudadel. ;) Fännidele ei muud kui tulge 18 okt kaasaelama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin veel paar pilti viimasest võistlusest. Pilte tehti seal palju, kuid ei tea kust leedu saitide pealt neid otsida. Eest korralike võrdluspilte pole näinudki. Kulturism on huvitav ala, kus ise laval olles ju ei näe kuidas sa teistega võrreldes välja näed ja kui peale võistlusi ei saa veel normaalseid pilte ka, siis on see natuke nagu pimeda eesriidega geegli mängime, kus tulemus kuvatakse ekraanile, kuid päris hästi ei näinud kuidas keegi viskas ja mida annaks järgmises mängus parandada...

post-22-0-75773900-1412793182_thumb.jpg

post-22-0-30196100-1412793194_thumb.jpg

Võitjal oli seda lihase paksust ja kvaliteeti korralikult...

post-22-0-97399900-1412793205_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädal möödas ja ei märganudki jälle...Täna oli viies trennipäev jutti ja selline kergem taastav päev kui saab nimetada 7 km jooksu ja peale seda üks 25 seeriat kõhtu... :D . Kuna istun valdavalt tööjuures, siis on mõistlik igapäevaselt midagi teha ja nii olen ka trennid jaganud viie päeva peale lahti, st et omakorda ei ole palju lihasrühmi korraga ja nii toimetada on päris mõnus. Mäletatavasti palju olen enne võistlusi just 3+1 süsteemis toimetanud, kuid sedakorda teen siis täpselt nii kuidas keha ette ütleb. Praegu peaks tulema trenne jutti kuni järgmise reedeni, st 11 päeva... ;) , päev enne EMV puhkan ja kuna põhitöö käib ikka MM nimel, siis ülejäänud stardid teen nö ettevalmistuse jooksu pealt. Loodetavasti saan lõppteravuse kätte lähinädalate jooksul ja vähemasti 2 nädalat enne MM ei plaani enam kaalu langetada, pigem vastupidi, tekitada pisike pluss, mis võiks luua kuiva baasi peale lopsakust juurde.

Täna käsisin üle jupi aja ka Revali veekeskuse pool ja midagi ei ole öelda, supermõnus oli, soojenduseks soolasaun (määrid soolaga kokku ja peale seda on nahk nagu titep..u) :D Grimmi jäänused võtab ka lahti, lisaks väljas mullikas, siis jaapani saun /soojavee bassein ja külm vaheldusmis ja tuled välja nagu uus inimene.

Trenni iseloom on pigem ülesehitav, sest dieet ise on nagunii lagundav protsess! Jätke endale sõbrad see meelde... ;) .

Natalia sõitis koos meie bikiinitüdrukutega Nicole Wilkinsi võistlustele Soome, homme kell 11 algab siis võistlus pihta ja loodame, et meil on põhjust rõõmu tunda tüdrukute edu üle. Kahju, et Kristina Nuut haigestus, kuid ülejäänud peaks kõik rivis olema. Nüüd on siin igal nädalavahetusel võimalus meie sportlastele kaasaelada, sest turniirid on igal nädalavahetusel. Homme trenn ja peale seda õpetan Olegi poseerima ja paneme kiirkorras kokku tema esimese klassikalise kulturismi vabakava....loodame, et seda ka hinnatakse... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Internetiavarustest leidsin tänasesse päeva sobiva pildi. Tehtud kuskil 2006 või 2007 Euro Elite Touri ajal Tallinnas lavataga. Mees minu kõrval Timo Honkala võistleb täna Nordic Pro - l Lahtis ja on seal ainuke soomlane, kes kodupubliku ees meeste Open kategoorias üles astub. Tol korral õnnestus teda edestada.

post-22-0-73644400-1413013755_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin ühe päris huvitava artikli minu võimalikusest olla naturaalne kulturist , ei teadnud, et see ka laiemas maailmas üldse teemaks on (ausalt pole paha kui sind võrreldakse Frank Zane, Serge Nubre ja Lee Labradaga.... :D )

Midagi olen ma igal juhul korda saatnud siin kulturismimaailmas!

Head lugemist!

Originaal link: http://nattyornot.com/ott-kiivikas-natural-bodybuilder/

Ott Kiivikas is bodybuilder from Estonia who has spectacular physical development and is widely known in Europe. Of course, like all the others, he claims that he is a life time natural bodybuilder.

Being able to achieve similar physique by simply eating and training ‘right’ would be great, bus is it possible? Is Ott Kiivikas a natural bodybuilder or is he relying on anabolic steroids to ‘construct’ his massive body?

Ott-Kiivikas-anablic-steroids.jpg

image via: www.fitness.ee;

How big is Ott Kiivikas? Pretty damn big. According to the information we’ve received from people following Ott Kiivikas he is: 5’8″ – 174 cm @ 192-194 lbs (87 – 88 kg) in contest condition. This is about 38 lbs – 17 kg more than what our guide for natural bodybuilders suggest.

However, let’s put this guide away and just compare Ott Kiivikas to former bodybuilding champions from the past. Ok?

Number 1 – Three Times Mr. Olympia Frank Zane

Frank Zane was 5’9″ – 175 cm @ 185 lbs – 85 kg @ 5% BF in his prime. He was able to win Mr. Olympia three times, but what’s more impressive about him was that for many years he competed with and against many of the former bodybuilding legends and will stay in history as one of the best.

Was Frank Zane natural? No! Just like the rest of the bodybuilders from the 70s or the so-called Golden Era of Bodybuilding he had access to anabolic steroids and without using them there was no way to compete against people like Arnold Schwarzenegger, Mike Mentzer, Bertil Fox and the rest of the incredible talents seen back then.

So, Ott Kiivikas is 1 inch shorter than Frank Zane and at the same time 9 lbs heavier than him. That simple conclusion leads us to believe that the mass of Ott Kiivikas has not been achieved through drug free training and eating.

How on Earth are all those natural bodybuilders able to reach legends from the past so easily?

Number -2 – Serge Nubret – Mr. Aestethics

serge-nubret-on-steroids.jpg

Serge Nubret was a French bodybuilder known for his aesthetic looking physique and had one of the best upper bodies, especially chest, in the history of the sport.

Was he natural? He claimed that he is, but he wasn’t. There were many people who have reported his usage of anabolic steroids such as negma parabolan which is a powerful anabolic drug no longer produced in its original form.

This is not a surprise, since it’s obvious that the body of Serge Nubret is impossible to achieve naturally and maintain for decades as he did. On top of everything he looked phenomenal until his 70s. How do you do that by just training hard and eating ‘right’? Truth is, you don’t, at least not with so much mass.

So, how big was Serge? According to the majority of the information Serge Nubret competed against Arnold and company at about 200 lbs – 90 kg @ 6′ @ 5% BF. This means that Ott Kiivikas is 4 inches shorter than Serge Nubret and only about 6-10 lbs lighter than him in contest condition. For those of you who don’t know the general rule of thumb for bodybuilding is that the shorter you are, the less you weight. That’s why it’s expected that about 7 lbs of weight per inch are always due to height.

So, how is it possible for Ott Kiivikas to be only 6-10 lbs away from one of the greatest bodybuilders of all time? How can you get there naturally? We would like to know so that we can make an army of people built like Ott Kiivikas.

Number 3 -Lee Labrada

Lee Labrada is one of the those bodybuilders people call – giant killers. He is quite famous for his aesthetic physique and grace. In his prime Lee Labrada competed at 5’6″ – 168 cm @ 185 lbs – 192 lbs – 84 – 87 lbs @ 5% BF.

In comparison to Lee Labrada Ott Kiivikas is 2 inches taller and about the same weight give or take a few lbs. Even though Ott Kiivikas is 2 inches taller it’s safe to conclude that he has similar amount of mass compared to Lee Labrada in his prime. Was Lee Labrada natural? Hell no. He competed in many professional competitions such as Mr. Olympia and had to face mass monsters such as Dorian Yates as well as legendary aesthetic bodybuilders such as Shawn Ray. Can you fight against those guys naturally? No, you can’t, regardless of what your grandmother says.

Ott Kiivikas has insane conditioning. The conditioning that Ott Kiivikas presents is out of this world. He is very big and at the same time thick, shredded, dry full and ‘grainy’. All of those are uncharacteristic traits when it comes to true natural bodybuilders. Without a shadow of a doubt Ott Kiivikas looks composed in digital editing program such as Photoshop and this is another revealing sign suggesting usage of performance enhancing drugs (PED) and anabolic steroids.

Like we’ve already said a 100 times – natural bodybuilder shrink tremendously when they are in contest condition – 5% BF. There is no other way around it because when the body is in similar state being depleted and fragile is the natural result. The body does not care about winning bodybuilding competitions, it cares about surviving the day.

To summarize: Regardless of your wishes and beliefs you can’t naturally build a physique similar to the one of Ott Kiivikas without the usage of muscle elixirs. Even if you have one in 10 billion genetics you can’t have that ‘technological’ look because it’s just not natural. People are free to believe whatever they want, but the truth is the truth and naturally building similar word class physique is nothing more than wishful thinking.

Disclaimer: The goal of this article is not to hate on Ott Kiivikas. He has accomplished a lot in the sport of bodybuilding, but that does not mean that the regular people like me and you don’t deserve to know how it really goes.

References: http://www.evolutionofbodybuilding.net/2014-ifbb-european-championships-review-photos /Retrieved on June 24, 2014/ https://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Zane /Retrieved on June 24, 2014/ http://www.simplyshredded.com/simplyshredded-exclusive-profile-serge-nubret-the-black-panther-1938-2011.html /Retrieved on June 24, 2014/ http://www.labrada.com/leelabrada /Retrieved on June 24, 2014/ http://entsyklopeedia.ee/artikkel/kiivikas_ott /Retrieved on June 24, 2014/ http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/34001-ott-kiivikas-fast-team-vahelduseks-toidust/page-257#entry396579 /Retrieved on June 24, 2014/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline kirjutis on tunnustus kahtlemata ja Ott on seda kindlasti ka väärt, kuid paraku on ikkagi kogu loo resümee ühemõtteline. Ikka seesama, nagu kohaliku meedia kommentaariumitest vahest lugeda saab.

Seda küll, kuid ikkagi on hea lugeda, et sa teed justkui midagi üliinimliku, mis tundub 99% seltsimeestest võimatuna... ;) Ega mõtetu on ka muudmoodi veenda kui jätkata püsivat dopingukontrollide läbimist ja ega ma muud oma jutu lisaks teha ei saagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

respect! olid ja oled mullegi eeskujuks, nüüd kus mul kulturismimaailma vaade ja ambitsioonid vähe teised kui olid siis tunnustan neid tulemusi veel rohkemgi. Esiteks üle 100 võistluse, kogu aeg olla vormis, hoida eemale emv tiitlist kõik eesti tipptegijad. Need on asjad mis tähendavad väga palju.

Tänu sinule näeb mind laval järgmine nvl, jh just see jäärapäisus, stabiilsus, et teen kasvõi 20 aastat aga teen ja hoian kogu aeg ühte joont! Kui te poleks seda poliitikat eestis ajama hakanud oleks minu võistlemised võisteldud sest nüüd ma lihtsalt ei saa teha teise koolkonna põhimõtete järgi teha, st saan aga siis lõpetan jälle ühes rahulikus kohas. Vot nii!

Muudetud kasutaja mihkelvaino poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis tugeva rinna ja triitsatrenni, soojenduseks jooksu 7 km. Sellel nädalal olen jooksnud 38 km ja homme 7 veel seega nädala maht 45 km... ;) Samas tunnen, et jalg läheb sellest aina teravamaks. Peale trenni leppisin Olegiga kokku, et õpetan talle klassikalise kulturismi poosid selgeks ja peale seda paneme kokku vabakava. Vabakava tuleb muidugi hea - sest selline material on käes vääna nagu plasteliini.... :D Eks see jääb üllatuseks ja ainuüksi seda kava tasub tulla kohapeale kaema. ;)

Kuna juba pildistasime Olegi, siis mõtelsin et teen oma vormist ka mõne klõpsu. Pildid tehtud peale trenni juba maha jahtununa ja kes enne poseerinud, siis teab ,et peale trenni ei ole see pilt kõige teravam, seega järgmine nädalavahetus EMV panen veel teravama paketi lauale... :D

post-22-0-97224400-1413047304_thumb.jpg

post-22-0-63897200-1413047318_thumb.jpg

post-22-0-18384000-1413047329_thumb.jpg

post-22-0-35050000-1413047337_thumb.jpg

post-22-0-01684000-1413047350_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×