Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Nädalavahetusel osaleme Fitshopiga Sprite Streetball finaalvõistlusel 3x3 Tallinnas Vabaduse väljakul (toimub reedel ja laupäeval). Olen korvpalluritele pannud välja mõned jõunumbrid, mida nad saavad proovida ja parimad saavad loomulikult ka Fitshopi poolt premeeritud. Kel aega ja tahtmist hüpake läbi!

post-22-0-71053300-1407264220_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin läbi Kaubamaja toidumaailmast ja enda üllatuseks avastasin ,et seal olid siiani olemas kõik "Oti " tootesarja tooted: sepik, leib ja munad! Tore on nii poes käia.... :D . Lisaks teadmiseks kõigile, kes kesklinnas patseerivad ja oma sisseoste teevad, siis Tallinna Kaubamaja toidumaailmas on ka valik peamisi Olimpi ja Fasti lisandeid saadaval.

Homme paugutame tänavakossus - sealt juba reportaaz.

post-22-0-29370200-1407413751_thumb.jpg

post-22-0-57196900-1407413759_thumb.jpg

post-22-0-31485000-1407413767_thumb.jpg

post-22-0-96456300-1407413774_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

gmaster ka ikka pildis :D

Ma olen jah igal pool luuramas, uusi harjutusi õppimas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna veetsin pool päeva siis Vabaduse väljakul ja oli ilus päikseline suvepäev õues. Viisin läbi korvpallipoistele füüsilise katse toengus pallil (plank) käed poolenisti kõverdatud kui kaua keegi hoiab (esimene sõber kukkus ära 5 sek, kuid võidumees sai kirja korraliku 1 min ja 13 sek).

Mõned pildid kohapealt, koos pallivirtuoosi Romaniga (mees tegi igasugu trikke palliga ja nagu pildilt näha, siis pani ka minule pliiatsi otsa pallid keerlema).

post-22-0-80288900-1407521966_thumb.jpg

Krsissukas oli ka kohal... :D

post-22-0-82356700-1407522002_thumb.jpg

Väike posedown ka Romaniga

post-22-0-58807300-1407522029_thumb.jpg

Homme oleme jälle Fitshopiga kohal alates 10.30 st ja pikk päev, seega tulege õue ja astuge läbi, vaadake kossu ja kui on vaja nõu, siis olen ise ka kohapeal ja saan aidata nii tooteid soovitada kui trenni või toitumise osas nõu anda.

post-22-0-65814400-1407522029_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli tore päev. Rahvast oli veel tunduvalt rohkem kui eile ja sai ise oldud nii züriis (nagu Sarge jube märkas) ja lisaks viidud läbi siis kätekõverduste võistlus pallidel surumine. Pealtpaneku võistlus oli päris kõva. Eriti üllatas muidugi 165cm pikkune must mees - ulme põrge oli ikka vennal, igas asendis... :o (Lapsena vaatasin kuidas enam vähem sama pikk Spud Webb laksas pealt igas asendis), nüüd õnnestus seda näha ka lives.

Kätekõverduste võistlustest võttis osa ka näiteks esisprinter Marek Niit (26 kätekõverdust pallidel), võitja oli juhulik möödakäija Aleksander 32 kordusega. Kõige enam hämmastas Aleksandri 8 aastane poeg, kes tegi 50 kätekõverdust (lapse kohta päris ok tehnikaga seejuures), poisi mark olevat aga ulmelised 120 kätekõverdust (isal pidavat ka video selle tõestuseks olema, ma tänase vormi korral muidugi kahtlekisin selles tulemuses, kuid ka 50 on korralik number).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu 8-aastase õe rekord on kätekõverdusi teha 57 kordust ja väga hea tehnikaga. :)

Tuleb välja, et see hiirepadjal ja nutitelfonil üleskasvav seltskond, ei ole mitte ainult intelligentsem, vaid ka tugevam.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin ise vahelduseks 50 seeriat kõhtu! Pole elus niipalju teinud.... :D ajaliselt ca 1 tund ja 20 min ca 10 eri harjutust igat siis keskeltläbi 5 seeriat. Pidi olema trennivaba päev, kuid olen seda siiani aeroobse trenniga täitnud. Tunnen, et jalad vajavad taastumist ja jätsin aeroobse ära ja selle asemel siis eraldi kõhupäev - vaatame kas annab võistlusteks ka mingi muutuse keskmises sektoris. Hullemaks vast ei lähe... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb välja, et see hiirepadjal ja nutitelfonil üleskasvav seltskond, ei ole mitte ainult intelligentsem, vaid ka tugevam.... :D

Mu õde eriti ei tšilli arvutis - pigem meeldib talle multikaid telekast vaadata :P. Eks meil siin maal ikka lapsed mängivad õues ka. Olen lasteaias mõned mängud õpetanud mida õues mängida ja tore vaadata, kui samad lapsed on haaranud ka teisi lapsi endaga seda mängu mängima. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin ise vahelduseks 50 seeriat kõhtu! Pole elus niipalju teinud.... :D ajaliselt ca 1 tund ja 20 min ca 10 eri harjutust igat siis keskeltläbi 5 seeriat. Pidi olema trennivaba päev, kuid olen seda siiani aeroobse trenniga täitnud. Tunnen, et jalad vajavad taastumist ja jätsin aeroobse ära ja selle asemel siis eraldi kõhupäev - vaatame kas annab võistlusteks ka mingi muutuse keskmises sektoris. Hullemaks vast ei lähe... :D

Istesse tõusude maailmarekorditest:

http://www.topendsports.com/testing/records/situps.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See korduste peale tegemine ja need numbrid seal on muidugi hullumeelsed ja ei olegi soovi kuidagi sinna pretendeerida. Ise keskendun siiski põhiliselt lisaks mahule ka tunnetusele ja see omakorda loob selle, et kordused jäävad 10 - 30 vahele sõltub harjutusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×