Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Kui lubada kahte, siis kaotavad need, kes Jan Tanat EI kasuta. Kui lubada Dream Tan-i, siis kaotavad need, kel on lootust osaleda rahvusvahelistel IFBB võistlustel, kus Jan Tana hetkel kohustuslik (puudub ju testikogemus). Ausalt öeldes on see Jan Tana väga pretensioonikas grimm ja minu ettepanek oleks, et üldse ei hakataks muude grimmide kasutamist kaalumagi seni, kuni rahvusvaheliselt on kohustuslik Jan Tana ...

Täitsa peaks katsetama ...

Peamine on leida muu kergem võte rohelise varjundi kaotamiseks, kui lihtsalt grimmi mahapesemine, mis on väga suure ajakuluga ning ka loomulikult grimmikuluga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ongi puha katsetamise küsimus. Chrisil oli eestikatel suht kehv grimm, kuid Põhjamaadel õnnestus grimm väga hästi. Seega - kui kuivgrimm, siis kõigile! Kahetsusväärne juhtum muidugi eelmisest aastast Tallinnas, kui vist Abrossimovile ei jätkunud Jan Tanat ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ongi puha katsetamise küsimus. Chrisil oli eestikatel suht kehv grimm, kuid Põhjamaadel õnnestus grimm väga hästi. Seega - kui kuivgrimm, siis kõigile! Kahetsusväärne juhtum muidugi eelmisest aastast Tallinnas, kui vist Abrossimovile ei jätkunud Jan Tanat ...

...ja ei jätnud ka peale oma suuruse võrreldes teistega eriti muljet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Grimmiga on nii, et rahvusvahelistel võistlustel on tingimus, et grimm ei määriks ning viimasel klassikalise MM-il kasutasid erivevate riikide sportlased küll kõike muud kui Jan Tanat. Hoidsime Jurokiga silmad lahti ja avastasime, et paljud kasutasid spreipäevituse grimmi ning panid seda peale ehitusrulliga. Oleme ausad- üleeile saabus mulle Inglismaalt extra Dark spreigrimm ning täna-homme panen endale esimesed kihid peale ning reedel saan oma õpilastega võrrelda, mis tulemus on. Kui on piisavalt tumedust, siis tellin sama toodet terve galloni ja ebuyst saab seda megaodavalt ning galloniga peaks tumepruuniks saama hinnanguliselt vähemalt 20 inimest. Kui ise ei proovi, siis ega teised ka seda sinu eest ei tee. MM-il olime meie Jurikuga vist ainukesed lambad, kes tulid enne võistluseid mitu tundi varem kohale ja hakkasid ennast Jan Tanaga mökerdama. Teised tulid juba üleni pruunidena 10-15 minutit enne võistluseid kohale, panid endale natuke õli peale ja kohe lavale. Kui minu katse õnnestub, siis annan oma teema alt teada, kust ja millise hinnaga ma spreipäevituse grimmi ostsin. Võrreldes Jan Tanaga hinnanguliselt 50 x odavam. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hydroiso seisab siiani murgas suletuna - lihtsalt jooksmist on palju olnud ja ei ole olnud aega ekspertiisi viia... :D Mind huvitab selles segus ainult üks asi kas toode on 100% hüdrolüüsitud (olgu öeldud, et hüdrolüüs võtab tavaliselt toite maitseomadused maha ja toodet on väga keeruline saada hea maitsega - kui ta on väga hea maitsega, siis seaksin ma kahtluse alla hüdrolüüsi astme selles tootes), olgu ka öeldud, et hüdrolüüsitud valk on tunduvalt kallim kui tavaline vadaku konsentraat toorainena, see on teine kahtlne asi selle toote juures. Kui aga 100% hüdrolüüsitud toote hind on sama piltlikult mis tavalisel vadaku konsentraadil, siis tundub see kahtlane....

Hea maitse avalik saladus pidi olema, et proliin eemaldatakse pulbrist, ehk siis aine, mis annab mõru maitse. Samuti Optimum Nutrition HydroWhey pidi päris hea maitsega olema. Kuid, mis minu silmis natuke nõnda palju töödeldud proteiini väärtust langetab on see, et sealt on väga palju kasulikke aineid/baktereid kaduma läinud, mida konsentraat siiski sisaldab - kas imendumiskiirus tasub ära seda... ei tea :D . Minu puhul ei ole siiamaani suurt vahet olnud, mis valku tarbida, aga ma pole tipptasemel spordimees kah.

Ja üleüldse see jutt, mis paljudel valgupulbritel on kirjas, et külmtöödeldud jne, ok las olla külmtöödeldud, aga see tooraine millest nad pulbrit tegema hakkavad on ju vähemalt 1x kui mitte rohkem juba enne kuumtöödeldud olnud...? Või olen asjadest valesti aru saanud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HydroIso küll nüüd mingi doping ei ole.

Annika Summel kasutab seda regulaarselt ning kõik viimased testid on negatiivsed olnud. Seega vaevalt, et muretseda vaja.

Mis puutub hinda ja koostisesse, siis kuna tooted on loodud ning valmistatud ühe kindla isiku(Anssi Manninen) poolt (Muidugi on firmas teisi töötajaid ka) kasutades tipptasemel farmaatsiotööstuse seadmeid, siis ilmselgelt suudetakse pakkuda max. kvaliteeti madalama hinnaga kuna hoitakse nii mõnedki kulud kokku.

Ma täiesti usun Ott, et sul on omad põhjused, miks üht või teist toodet kiita või laita. Vaevalt, et keegi nii loll oleks, et seda ei mõista. Kuid teiste kasutajate kohta ei oska ma midagi arvata.

Hind ei ole mingi kvaliteedi näitaja. Sisu on see, mis loeb. Ning te võite ju kõik maksta hingehindu erinevate toodete eest ning unistada, et nad on kuidagi paremad kõikidest muudest toidulisandidest (Kuigi sisu järgi nad seda ei ole)...

Kui Ott oma HydroIso't ei taha siis võtaks heameelega selle käest ära. Endal vaikselt varud kahanevad, ning shokolaadi oma ongi puudu hetkel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ootaks ka ekspertiisi ära, nimelt olen isegi üle banaani maitselise ära söönud :D

Siiani ennast puhtaks pidanud, kui ekspertiisis põrub, siis sean ka oma puhtuse kahtluse alla:)

Sa oled ka eriline tola kes prääksub alati asjadest millest ta mitte midagi ei jaga. Nagu väike laps ausalt.

Ma usun, et praegu süstisid foorumi kasutajatesse ühe suure koguse uudishimu. On siis ikka tegemist sellise tootega, mida väidetakse, siis on vist isegi tegelasi, kes on nõus maksma, et adekvaatne ekspertiisi tulemus saada.

Üks mis kindel, kui asi käsile võtta, siis tuleb toode spetsialistide kätte uurima anda ja sellekohane dokument pärast väljastada, et ei oleks soigumist, umbes et Ott võltsis tulemusi.

Mina südamest loodan, et leiad selle aja, et kasutajad saaksid oma uudishimu rahuldada.

Olenevalt siis tulemusest, kas me kõik koos plaksutame käsi, või mis veel huvitavam, kui sisu ei vasta tegelikkusele, oi oi mis siis küll saama hakkab :D:) :)

Oh seda lõbu ühe väikese poisi hinges. Paari sõnaga siia lisaks. Ma pole kohanud oma elus ühtegi nii tänamatut inimest kui seda oled sina. Oma haige jutuga külvad vaid paska ja kokkuvõttes sajab see sulle omale kaela. Paraku. Küll kunagi koged. Bonsunast said bloki just seepärast, et liialt palju lolli möla hakkasid tootma. Sulle hakkas tunduma, et kõik peale sinu on keemikud kuna saavutasid eelmisel suvel endale üllatuseks päris arvestatava vormi. Mis teha, mõnel lihtsalt sõidab katus minema sellisel juhul ja hakkab ennast jumalaks pidama. Rahu R! Sa ei ole seda.

Mis aga Mannineni tooteid puutub siis:

MANNINENI toodete soodne hind tuleneb sellest, et kasutatavate toorainete kogused on suured, ning tooteid töötab välja ettevõtte juht ise - tuntud füsioloog ja sporditoitumise spetsialist Anssi Manninen, kes tegutses varem Muscular Development ajakirja teadustoimetajana. Ehk raha ei kulu kõrvalistele "ärimeestele".

Manninen Nutraceuticals Oy on Soomes koostatud statistika kohaselt üks kiiremini ja edulisemalt arenevaid toidulisandite tootjaid ning müüjaid. Näiteks sellised Mannineni tooted nagu CMPure (kreatiin) ja Protein Pudding on Soomes absoluutsed turuliidrid müüginäitajate poolest.

Ehk aeg ja tehnoloogi areneb - kunagi usuti ka et moskvitš on hea auto , aga ajaga tuleb sammu pidada.

Manninen Nutraceuticals Oy tootmine on pärjatud GMP märgiga mis on kõrge rahvusvaheline tunnustus, mis juba ainuksi tagab kvaliteedi. Paraku mitte kõik Soome toidulisandeid tootvad firmad ei oma sellist tunnustust. :)

Nii, et miks mitte siis Renno, papp Otiga kahasse ja vut vutt expertiisi! Otil kiire pidevalt, sul aega on, seega kiirenda seda protsessi vähe. HUVI ON JU NII SUUR - mööda p.....t saada:)

Muudetud kasutaja Rebane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HydroIso küll nüüd mingi doping ei ole.

Annika Summel kasutab seda regulaarselt ning kõik viimased testid on negatiivsed olnud. Seega vaevalt, et muretseda vaja.

Mis krdi jura Sa ajad?

Ja Summel on andnud vaid ühe dopinguproovi, mis "viimastest" ja "kõikidest" Sa jahud? Ning ei saaks ka väita, et ta vorm oleks tänud HydroIsole parem olnud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis krdi jura Sa ajad?

Ja Summel on andnud vaid ühe dopinguproovi, mis "viimastest" ja "kõikidest" Sa jahud? Ning ei saaks ka väita, et ta vorm oleks tänud HydroIsole parem olnud ...

Igaljuhul olid tulemused palju kehvemad kui sama katgooria FAST-i sportlasel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata härra, mina pean keemikuteks ainult keemikuid, kui see on sulle vastuvõetamatu, siis pole midagi teha.

Ise ei mäleta, et oleksin maani materdanud tegelasi, kes Mendelejeviga sinasõber on.

Ses suhte on minul sinu egost ka veidi kahju, et näed ainult enda peas toimuvat, arvestamata seda, et ümberringi on ka maailm ja igal ühel oma nägemus asjadest. Kahjuks ei ole alati ainult sina see, kellel alati õigus on.

Vabandan, et risustasin Oti blogi praegu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Grimmiga on nii, et rahvusvahelistel võistlustel on tingimus, et grimm ei määriks ning viimasel klassikalise MM-il kasutasid erivevate riikide sportlased küll kõike muud kui Jan Tanat. Hoidsime Jurokiga silmad lahti ja avastasime, et paljud kasutasid spreipäevituse grimmi ning panid seda peale ehitusrulliga. Oleme ausad- üleeile saabus mulle Inglismaalt extra Dark spreigrimm ning täna-homme panen endale esimesed kihid peale ning reedel saan oma õpilastega võrrelda, mis tulemus on. Kui on piisavalt tumedust, siis tellin sama toodet terve galloni ja ebuyst saab seda megaodavalt ning galloniga peaks tumepruuniks saama hinnanguliselt vähemalt 20 inimest. Kui ise ei proovi, siis ega teised ka seda sinu eest ei tee. MM-il olime meie Jurikuga vist ainukesed lambad, kes tulid enne võistluseid mitu tundi varem kohale ja hakkasid ennast Jan Tanaga mökerdama. Teised tulid juba üleni pruunidena 10-15 minutit enne võistluseid kohale, panid endale natuke õli peale ja kohe lavale. Kui minu katse õnnestub, siis annan oma teema alt teada, kust ja millise hinnaga ma spreipäevituse grimmi ostsin. Võrreldes Jan Tanaga hinnanguliselt 50 x odavam. :D

Minu lugupidamine...

Hoian pöialt! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paus seeria vahel on 2.30 - 3min mitte pikem. 10 pealt 15 peale minna on oluline vahe ja eriti hakkab mõjuma just 4 seerias, st .esimesed 3 peavad tulema kindla varuga, siis on tõenäolin et 4 seeria ära tuleb. Sa oled eelkõige madalate seeriatega harjunud ja sealt minna 15 peale üle, on algul ikka selline tunne, et pumpd rinna puruks.... :D Aga proovi ja anna teada, praegu on siisnki parim tulemus Rückil kes tegi 110kg 3x15 ja 4 sett 14 kordust, samade pausidega. Ma ei kahtlegi, et on inimesi kes selle üle teevad, kuid oluline on just ühesuguse ajalimiidi kasutamine, see on see, mis paljude jaoks saab ületamatuks, st. toimub kukkumine, lihas jookseb lihtsalt nii kinni, et enam ei suru....

Loomulikult, juba 10x10 oli tappev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi jah - ei teagi mida kosta, minu idee ei ole olnud mingit tüli jälle üles kiskuda, kuid vägisi see kipub siin selleks minema, loodame et saame enne piduri peale kui siin lihtsalt üksteise solvamiseks läheb - lepime kokku, et seda me ei tee. :D

See ekspertiisi värk sai öeldud naljaks selles videos - mis ei tähenda seda, et huvi pärast ei võiks veenduda toote sisus (usun ,et olete minuga nõus, et me kõik tahame tarbida toitu, mis vastab etiketil öeldud ka selle sisule). Toon küll teistsuguse näite, mis puudutab Venemaad ja millega meie ennast siiski õnneks võrrelda ei saa. Seal on saade, kus näitab ,mida toiduained tegelikult sisaldavad (alates konservidest, lõpetades leivaga ja ka alkoholiga), te ei kujuta ette , mis seal toidu pähe müüakse.....10 tootest 8 ei vasta etiketil näidatud sisule.

Usun, et kui selgub, et seal sees ongi 100% hüdrolüüsitud valk, siis on see ju müüjale kasulik....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja üleüldse see jutt, mis paljudel valgupulbritel on kirjas, et külmtöödeldud jne, ok las olla külmtöödeldud, aga see tooraine millest nad pulbrit tegema hakkavad on ju vähemalt 1x kui mitte rohkem juba enne kuumtöödeldud olnud...? Või olen asjadest valesti aru saanud...

Mõnedel juhtudel oled kindlasti valesti aru saanud... enamiku kohta muidugi pole eriti protsessi infot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wow. Ma olen Cool D-le Sparta Fitshopis Lean Gaini müünud, niiet kui peaksin homme surema, pole mul midagi kahetseda... :D

Nä-nä-nää... aga mina olen Cool D-ga pikalt koos trenni teinud (spordiklubi Livoonia)...ja minu mäletamistmööda ka ühes koolis (Tartu I Kk) käinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laadisin pildid maha, panen kronoloogilises järjekorras välja. EMV jõutõstmises mõned kaadrid lava tagant ja parimad katsed.

Renku, Andra ja alati lõbus Aile - kelle superesitlus jäi kahjuks seekord nägemata.

post-22-1300896978_thumb.jpg

Ailet iseloomustav pilt - ise teen nalja ja naeran ka..... :D

post-22-1300896989_thumb.jpg

Hirsnik katsel

post-22-1300897025_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge otsige seost EMV - Lihtsalt tavapärane õhtusöök (Vähjale tervisi, enne võistlusi....nädala toit :D )

Oti Leib, 26% atleet juust (mis muu see atleediks teeb), praetud 3 tervisemuna, tomat, hapukurk, sibul ja loomulikult heeringas (hea kreatiiniallikas), kodujuust ja 20% hapukoor. Head isu!

post-22-1300898681_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis krdi jura Sa ajad?

Ja Summel on andnud vaid ühe dopinguproovi, mis "viimastest" ja "kõikidest" Sa jahud? Ning ei saaks ka väita, et ta vorm oleks tänud HydroIsole parem olnud ...

Sorry Ott, et su blogi risustan. Aga Raivo, mis jama sa ajad? :D

Proov oli negatiivne, seda ma ka väitsin. Kui aus olla siis ei tea mitu tükki ta neid andnud on, kuid mis vahet sel on? Need, mis ta on andnud on negatiivsed olnud.

Mis puutub vormi siis Bodyfitness'i kohapealt jään vastuse võlgu kuna täiesti mõistmatu ala minu jaoks kus hindamiskriteeriumid tunduvad minu jaoks sõltuvuses olema kohtunikuonude testosterooni tasemest. :) (Nali, nali :) )

Aga Oti teemasse ka:

Ott ma proovin täna 100kg 4x15 teha. Võtan linti ka - kui haledalt failin siis vbl ei julge üleski panna. :D:)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×