Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Usun ,et teema on ennast ammendanud. Mina selle alustasin aimamata, et sellest mingi tolm üles keerutatakse ja mina selle ka lõpetan! ;) Ei soovi ,et siin üksteist sõimama hakataks ja see foorum ei ole see koht, kus seda teha ja ei soovi kuidagi langeda sellisele tasemele, et asi solvavaks muutuks. Seega rohkem mitte sellel teemal, palun. ;)

Nautige pühi ja minge trenni! Ma ise just mitte kaua aega tagasi sealt just tulin ja enesetunne super! ;) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal natuke asjalikumat juttu ka. Trennid on käimas ja algab uus tsükkel, st. et terve keha on esimest tiiru läbi tehtud ja nüüd saab nö natuke teise tiiru ajal koormust lisada, sest esimesest osast on algraskused ees, mida tasapisi suurendama hakkame. Eile vaatasin õpilase Olegi vormi üle, hetkel kaal tal 81-82 juures ja peaeesmärk fintessi MM Kanadas, Montrealis. Enne seda "vormiproov" Arnold Classicul. Mees on mõlemad võistlused varem juba võitnud, kuid nagu öeldakse topelt ei kärise... ;) .Meeste fitnessis palju võistlusi ei ole, seega tuleb osa võtta sealt kus vähegi see kategooria kavas on.

Panen vahepeal pildi ka toidu kohta. See ports siis tänahommikune hommikusöök: 3 topelrebuga xxl muna (muideks viimasel ajal olen stabiilselt saanud ka kolme rebuga mune, kas teist keegi on varem kolme rebuga muna näinud? Ise nägin nüüd esimesi kordi ja järjest ca 3-4 muna.) praetud singiga. Juurde singi - juustu ja urgi leivad ja magustoiduks puuviljad jogurtiga. Kaal mul püsib stabiilselt kuni +1 kilo võistlustega võrreldes ja olgu öeldud , et samasugune laar läheb sisse ka õhtusöögiks (siis omletina tehtud), vahepeal siis lõuna ja shake. Vahest hilisõhtul otsa veel pudding (laini või kreemiküpsise - need reaalselt nagu jäätise asemel, sisse kas värskeid või külmutatud marju).

post-22-0-41542100-1403423850_thumb.jpg

Üks vahava pilt, mis telefonis leidus. Nimelt Olympialt koju tulles oli väiksem tütar meisterdanud ise karika... ;) Kuna kuulis, et see on esimene võistlus sel hooajal kus karikat ei antud, siis tegi isse kodustest vahenditest papale karika! :D Igal juhul on sellel minu jaoks suur väärtus! ;)

post-22-0-04526100-1403423865_thumb.jpg

Täna lähen siis Olegiga jälle trenni ,eile olin talle nö personaaltreeneriks - polnud ammu kedagi personaalselt saalitrennis nõustanud ja päris hea vaheldus oli. Täna teeme talle korraliku jalatrenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik ühistrenn Olegiga tehtud eks paistab, mis ta jalad homme teevad, trenni käigus muutusid päris hellaks... :D .Ise tegin õlga ja biitsepsit, raskusi lisasin igas harjutuses, kuid proovingi nii üles ehitada kogu süsteemi ,et see läheks tasapisi sügiseni ülesmäge, st. et alguspunkti raskuste mõttes valisin niipalju madala, et võimaldaks igal nädalal natuke juurde keerata - nii ka täna tegin raskemalt kui esimene trenn, kuid piisavalt varuga, et järgmine korda ka juurde saaks panna.

Peale trenni käisime Revali veekeskuses lõõgastumas, väike sauna tiir ja eriti hea oli jällegi soolasaun, seal sai määritud jällegi soolaga ja peale seda on nahk pehme nagu titep..u... ;) .

Peale trenni shake Hera80 (kreemiküpsise maitseline, super hea! Segan sinna sisse ka süskari mõttes Vitargot). Koju jõudes tegin pastat (täisterapasta, kastme tegin ka ise kooritud ja purustatud tomatitest, st. koorin värsked tomatid, riivin ja panen pannile, juurde purustatud küüslauk, sink ja maitseained), hiljem lisan pasta kastmele ja segan läbi ja tulemus sai päris humoorikas... :D Eraldi tegin veel ise peedisalatit (samuti riivin peedi, küüslaugu, lisan hapukoort ja küüslaugukastet + maitseained ja see ühtlasi ka mu üks lemmiksalateid... ;) :

Et parema ettekujutuse minu kokakunsti tasemest saada, siis ka pilt lisatud:

post-22-0-75995000-1403451518_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju ka kaloraaž hetkel, OFFSEASONil?

Kaloraaz on täpselt niipalju ,et kaal enam - vähem paigal püsiks. St et kaloreid ma kokku ei loe, käin kaalupeal ja jälgin peeglist, mis pilt teeb. Suurusjärk usun ,et peaks seal 3000 + olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba toit sai teemaks võetud, siis olgu juba terve päeva ülevaade.... :D . Õhtusöögi tegen täna kergema piirdusin paari täistera pätsikesega, peale sinep (seda kasutan kusjuures või asemel stabiilselt... ;), peale Talleggi kanafilee sinki, selline mehisem kord ja veel juustu ja peale kurk+tomat ja till ning soola pipraga maitsestada.

Magustoiduks ja suuremaks valgu laksus - Hellus keefiriga segatud Laimi - juustukoogi pudding (see mu lemmik... :D ), sisse külmutatud astelpaju ja mustikas. Peale mõned viinamarjad ja murelid - üteme nii ,et peale seda võttis ikka mõmisema... :D . Viimasel ajal olengi magusa isu pigem puddinguga ära võtnud ja muus magus on seeläbi söömata jäänud. Kui veel õhtul midagi läheb ,siis on see tassike teed sidruniga.

post-22-0-02242200-1403465603_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah selle "hullu" postitusi ja kontosid kustutada, selleks peab lisainimese tööle võtma.... :D . Ma loodan ,väga et õige pea tuuakse sellised ilmavalguse kätte teistele näitamiseks ja usun ,et silma sisse väga need mehed vastu tulles vaadata ei taha.... ;) .Ütleme nii ,et see on aja küsimus ja mida rohkem nad ise endale auku kaevavad, seda sügavam see kukkumine saabolema....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaanipäev möödas sedakorda Võrtsijärve ääres vendade peredega aega veetes. Oli väga vahva vahelduseks linnast välja sõita ja jalgupidi murupeal käia, kanuuga sõita ja sauna teha koos koduõlle ja suitsu angerjaga... ;) . Korralik Eesti pidu! Trennid ei kannatanud, sest tegin enne ärasõitu ära ja eile oli trennivaba ehk taastuspäev. Täna alustasin uuesti rinna ja triitsaga ja homme seljapäev. Raskusi jätkuvalt suurendan ,kuid midagi äramärkimisväärset veel ei ole. Hetkel tegelen Fitcampi orgunniga ja loodetavasti tuleb ka sedakorda kokku vähemalt sama lõbus seltskond kui eelmistel aastatel. Nii auhinnalaud võistlustele kui mängudele ei saa olema kehvem kui varasemal aastal.

Muideks hektel ei ole veel ühtegi võistlejat Orisaare Open Cupile registreerunud...Ehk jätame üldse ära? :D

Väike meenutus eelmisest aastast

10481946_10151848661534567_4633205159627

10381994_10151848661649567_4670207508492

10460131_10151848662734567_6983666213617

10437786_10151848664449567_8877981250915

10407591_10151848664389567_1334341272098

10468201_10151848665769567_9280130044371

10505617_10151848666649567_1590837401899

10384285_10151848667419567_7949397180404

10322540_10151848667384567_3149420914676

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on head uudised. Saaremaa Open Cupile on siiski registreerunud juba 2 sportlast.

Rannafitness +178cm

Holger Maiväli

Bikiinifitness -163cm

Andra Lätt

Tule ka sinagi! Tegu on hooajavälise võistlusega, seega osalema on oodatud kõik varem mitte võistelnud kui ka juba võistlevad sportlased!

Võistlusjuhend!

Registreerunud sportlased - www.fitcamp.ee - Saaremaa Open Cup 2014 Facebookis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas "uus rubriik" SOODUS kehtib ka hindadele kauplustes kohapeal või ainult veebipoes?

Need pakkumised kehtivad veebipoes. FitShopides on ka sooduskampaaniaid, aga need ei pruugi alati ühtida veebipoega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on head uudised. Saaremaa Open Cupile on siiski registreerunud juba 2 sportlast.

Rannafitness +178cm

Holger Maiväli

Bikiinifitness -163cm

Andra Lätt

Tule ka sinagi! Tegu on hooajavälise võistlusega, seega osalema on oodatud kõik varem mitte võistelnud kui ka juba võistlevad sportlased!

Võistlusjuhend!

Registreerunud sportlased - www.fitcamp.ee - Saaremaa Open Cup 2014 Facebookis

See on hea uudis, siis saame vähemasti absoluudi ära teha 1 naine ja 1 mees.... :D . Eks ma usun, et tuleb ikka rohkem võistlejaid, sest ega see võistlus ei eelda ka mingit ulme tippvormi viimist, pigem algajatele kogemuse saamiseks ja ehk ka edasijõudnutele lihtsalt motivatsiooniks ka hooajavälisel ajal vormi lähedases vormis püsida. Seega ootame registreeruma! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mingi video kah tulemas? Sellest kuidas jõmm trenni teeb?

Video osas leppisime kokku järgmine kord - plaanis on hakata regulaarsemalt külas käima üksteisel ja järgmine kord teeme korraliku trennivideo ka. Trenni motivatsiooniks on temast juba midagi tehtud ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sulle Ott piltide eest. Igavesti vihane jõmm on küll, igaljuhul on mida vaadata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×