Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Kükk oli väga korralik! Pole sa midagi nii pehme nagu nad räägivad :D

Ega muidu aru ei saa kui tugevad need jõutõstjad on, kui viskad püksid, traksid, kummid, ketid peale ja hops 100 kilo juures... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka on tore saada tagasisidet inimestelt, kes on minu poolt koostatud trenni ja toiduplaane järginud ja tulemused liiguvad õiges suunas. Selge, et aja jooksul on neid olnud palju, kuid täna üks sellin, mis ka õhtul tuju heaks teeb.

Ilusat kevadet ja tehke trenni!

Kliendi kiri:

Annan paari sõnaga teada, kuidas mul läheb. Õlg ei lase veel täie koormusega treenida, aga olen tunduvalt suurendanud aeroobset treeningut + vähemalt 10 000 sammu päevas. Toitun peaaegu nagu ette kirjutatud (s.t. kellaajad ei ole 100% samad, kuna treening ei ole 100 % samal ajal ning toidulisandeid kasutan vastavalt koormusele trennis). Kehakaal on langenud alates 1. jaanuarist umbes 10 kg ja kuna kaal näitab ka rasva ja lihase massi, siis võib öelda, et isegi praeguse kaalukaotuse juures on lihasemass pisut tõusnud Mul on ka üks pisike küsimus - kas on mingi optimaalne aeg õhtuse treeningu ja magama mineku vahel? Et näiteks kui mul on 1,5 tunnine aeroobne treening õhtul ja kohe pesema ja magama, siis ei ole hea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugustele hädalistele võid julgelt mind soovitada;)

Aga tegelikult tahtsin teada, millal tiimi ülevaatused on, äkki vean ennast ka kohale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tegelikult tahtsin teada, millal tiimi ülevaatused on, äkki vean ennast ka kohale :)

Viimane vorm, mis tegid, oli ülikõva. Võiksid tõesti ka Eesti lavasid külastada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugustele hädalistele võid julgelt mind soovitada;)

Aga tegelikult tahtsin teada, millal tiimi ülevaatused on, äkki vean ennast ka kohale :)

Krt ma ikka mõtlen et peaks ka kogu enda hädade pagasiga ükskord sinupoole pöörduma. hetkel ei tule meelde ühtegi liigest ja lihast mida poleks venitanud või murdnud. Eks aastatega tuleb tarkus ja kasutan treeningul lisaks musklile ka ajuraasukest kuid kõik kohad annavad ikkagi tunda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane vorm, mis tegid, oli ülikõva. Võiksid tõesti ka Eesti lavasid külastada. :)

Tänan, tänan.

Neile, kes ei mäleta siis foto"meenutus"

normal_DSC_5149_ergebnis~0.JPG

otile vabandused teema kaaperdamise eest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugustele hädalistele võid julgelt mind soovitada;)

Aga tegelikult tahtsin teada, millal tiimi ülevaatused on, äkki vean ennast ka kohale :)

Teami ülevaatused on pühapäeviti, kuid sel nädalal ja ei ole ka kindel kas järgmisel ise saan osaleda, st. olen treenerite koolitusega ametis ja ei ole seda lisaaega kuskilt mul võtta. Natalia on olemas, kuid tema tegeleb seal naistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme annan oma panuse ka Kalevi spordihallis toimuval Xplosion fight üritusel. Nimelt olen telekommentaatorina ametis koos Edvin Kibusega. Kes saab tulge kohapeale vaatama ja kes ei on võimalus vaadata ülekannet /see on tasuline.

Hea vaheldus oma tegemistele ja olen aja jooksul ennast teemaga enam - vähem kursis hoidnud, seega loodetavasti ei pea silmi maha lööma kui sõbrad peale ülekannet vastu tulevad.

Täna toimus Sportland Kristiines võistlejate kaalumine ja pressikonverents. All siis fotoülevaade homsetest võitluspaaridest.

post-22-0-62557500-1394817937_thumb.jpg

post-22-0-98861600-1394817945_thumb.jpg

post-22-0-70892700-1394817954_thumb.jpg

post-22-0-55026300-1394817960_thumb.jpg

post-22-0-15699600-1394817970_thumb.jpg

post-22-0-65727000-1394817974_thumb.jpg

post-22-0-96572100-1394817981_thumb.jpg

post-22-0-10854400-1394817988_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teami ülevaatused on pühapäeviti, kuid sel nädalal ja ei ole ka kindel kas järgmisel ise saan osaleda, st. olen treenerite koolitusega ametis ja ei ole seda lisaaega kuskilt mul võtta. Natalia on olemas, kuid tema tegeleb seal naistega.

Ma ise ka koolitusel. Aga mis ajal pühapäevadel seal oled :)?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ka koolitusel. Aga mis ajal pühapäevadel seal oled :)?

Meil on seal kindel ülesehitus kunas noored -juuniorid, meeste physique ja klassika ning kulturism. Ma võtan nädal praegu korraga, seega ei ole praegu vaja midagi kokku leppida, jooksvalt nagunii klubis näeme ja saab siis juba kokku leppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii kommentaatorina siis ka debüüt tehtud ja eks endal on raske hinnata kuidas see välja tuli, kuid loodetavasti nii ,et kanalit ei pidanud vahetama. Oli põnev võistlusõhtu ja väga huvitavad matšid just seeläbi ,et suht võrdsed vastased olid paaridesse saanud, sellist peajagu üleolekut ei olnud kuid just siis ühes matšis kus Markko Moisar 1 raundis nokaudiga võitis. 3tundi möödus Kalevi spordihallis nii et ei saanud arugi ja nii lähedalt, so ringi kõrvalt ei olnud ma varem võistlust saanud jälgida ja oli väga muljetavaldav - seega kui kunagi antakse võimalus uuesti tulla kommenteerima võtaksin selle vastu.

Kahju oli Kevini matšist, mis lõppes kulmu purunemisega, kuid 3 raundis sai mees hoo sisse. Vorovski tegi väga kõva etteaste endast oluliselt suurema ja võimsama vastase vastu. Amtöörmatšid olid ka väga võitluslikud. Rahvast oli täismaja ja igati vahva üritus oli - soovitan teinekord kohapeale tulla vaatama, kõva elamus!

Homme olen siis ametis koolitajana päev otsa Spartas, seega homme minupoolt ülevaatust ei toimu, kuid Natalia on fitnessi ja bikiinidega jätkuvalt ametis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev möödus siis hommikust õhtuni Sparta jõusaalis kokku 8 tundi vahepeal olin 1 lõunal ja siis saali tagasi. Koolitus läks hästi, oseljad olid toredad ja päev möödus päris ruttu. Loodetavasti jäid osalejad rahule ja üllatavalt palju energiat oli veel õhtuses trennis selg, biits kõht tuli kokku ca 100 seeriat siis veel selle koolituse otsa. Vorm liigub ka õiges suunas ja forsseerima ei pea, toimetan rahulikult ja näis mis saab 5 nädala pärast esimene võistlus Loaded Cup.

Kuusnõmme kvartett toimetas ka saalis ja veenusin jällegi ,et poisid trenni ei tee..... :D Ühesõnaga andsin uued juhised. Päris erinev asi on ikka asju ette rääkida ja kirjutada ja samas praktikas kohapeal on see pilt teistsugune, peab rohkem õpilastega koos treenima, siis saab ka parema pildid ja oskan ka paremini aidata. Mõne poseerimisetunii asemel kulub parem ühistreening marjaks ära, et nii tehnikat korrigeerida kui nõuandeid anda.

Homme toimetan Viimsi Spas - päeval seal trenn ja pärast degusteerimine, seega kes seal toimetavad astuge läbi ja taastusnapsid ilmaseiksi (nagu põhjanaabrid ütlevad).... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100 seeriat?

10 Harjutust ja igat harjutust 10 seeriat= 100 seeriat!!!

Müstika.

Ei siin ole midagi müstikat -see oli seejuures veel taastav treening..... :D Ega saalis magades liha luudepeale ja vööte kerepeale ei tule... ;)

Täna õhtul peaks tulema Tallinna TV 21.30 Spordiakadeemia saade ja seal peaks olema ka lugu nõrkadest kulturistidest.... :D , kes muidu Tallinna TV ei vaata, siis täna ehk teete lülituse.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu puhul võtaks see aega umbes 6 tundi :D

Mul 5 harjutust ja 5 seeriat võtab aega kuskil 1,5 tundi.

Ma pean ka veits koormust tõstma, muidu ei saagi kunagi suureks.

Sa peaksid tõstma mahtu ,mitte intensiivust, suur seeriatehulk on pumpavad seeriad 15-30 sek pausiga maksimaalselt ja ca 8-10 seeriat jutti.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma nüüd olen üks 2-3 kuud jutti raskustega möllanud, siis ongi plaanis ja juba töös pikemad seeriad.

Korduste arv jääb 12-15 vahele.

Kuna eile esimene taoline, siis vähe rahulikumalt, kuid edaspidi plaan selline näiteks õla puhul.

X Hantlitega pingil surumine 5 seeriat 12-15 kordust

X Seistes sirgete kätega külgedele tõsted hantlitega. 5 seeriat 12-15 kordust

( plaanitult sirgete kätega ja kergema raskusega, kuna sel juhul lihase tunnetus maksimaalne)

X Küljega kaldpingil hantlite tõsted sirge käega 5 seeriat 12-15 ( Üldjuhul hantlitega lendamine alumises faasis palju koormust õlale ei anna, kuid selle harjutuse puhul on juba algfaasis õlalihased maksimaalselt töös :)

X Pingil istudes keha ette kallutatult hantlitega õla tagaosale 6 seeriat 12-15

X Lõpuks veel 4-5 superseeriat 10-ste hantlitega. Seistes kahe hantliga 10 sirgete kätega kõrvale, siis kohe jutti 10 ette ja veel 10 kõrvale. Peale neid seeriaid nagu ei tahakski enam õlale suurt midagi teha :D

Ma vähemalt loodan, et siit ma saan oma mahu kätte. :)

Kui nii nüüd üks kuu aega lasta, siis on päris imelik minna tagasi 6-8 korduse peale. Teed 6 ära ja on selline tunne, et teeks veel 6 otsa :D Mainitud seeriad on tööseeriad, kuhu alla ei kuulu iga harjutuse puhul 1 soojendusseeria.

Mis Ott arvab, kas taoline lähenemine ajab asja ära?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma nüüd olen üks 2-3 kuud jutti raskustega möllanud, siis ongi plaanis ja juba töös pikemad seeriad.

Korduste arv jääb 12-15 vahele.

Kuna eile esimene taoline, siis vähe rahulikumalt, kuid edaspidi plaan selline näiteks õla puhul.

X Hantlitega pingil surumine 5 seeriat 12-15 kordust

X Seistes sirgete kätega külgedele tõsted hantlitega. 5 seeriat 12-15 kordust

( plaanitult sirgete kätega ja kergema raskusega, kuna sel juhul lihase tunnetus maksimaalne)

X Küljega kaldpingil hantlite tõsted sirge käega 5 seeriat 12-15 ( Üldjuhul hantlitega lendamine alumises faasis palju koormust õlale ei anna, kuid selle harjutuse puhul on juba algfaasis õlalihased maksimaalselt töös :)

X Pingil istudes keha ette kallutatult hantlitega õla tagaosale 6 seeriat 12-15

X Lõpuks veel 4-5 superseeriat 10-ste hantlitega. Seistes kahe hantliga 10 sirgete kätega kõrvale, siis kohe jutti 10 ette ja veel 10 kõrvale. Peale neid seeriaid nagu ei tahakski enam õlale suurt midagi teha :D

Ma vähemalt loodan, et siit ma saan oma mahu kätte. :)

Kui nii nüüd üks kuu aega lasta, siis on päris imelik minna tagasi 6-8 korduse peale. Teed 6 ära ja on selline tunne, et teeks veel 6 otsa :D Mainitud seeriad on tööseeriad, kuhu alla ei kuulu iga harjutuse puhul 1 soojendusseeria.

Mis Ott arvab, kas taoline lähenemine ajab asja ära?

Numbriliselt on ok, kuid küsimus on selles millise intensiivusega seeria lõppu arvestades sa seda teed? Mahu trennipuhul on oluline ka see, et max pingutus on sisuliselt ainult iga harjutuse 1 seerias, ülejäänutel peaks jääma kerge varu, vastasel juhul võid ennast lukku tõmmata. Kui proovid teha enamus seeriaid suutlikuseni ja lammutada selle mahuga, siis võid pikas perspektiivis üle treenida. Nagu aru saan, teed eraldi ainult ühe lihasrühma? Soovitan teha suurema sagedusega ja mitu lihasrühma sama päeval, mitte kord nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muud ei ole midagi ,kuid kardan et just õlaesiosa ei taasuta ära kui paned korraliku rinnapäev, siis käib kõik läbi õlaesiosa, sisi on päev vahet ja läheb suuremahuline õlg peale ja arvan ,et see 1-2 päeva ei ole seal taastumiseks piisav. Seeläbi soovitan klassikalist kolmest jaotust: tõmbavad lihased, selg, biitseps lased kõik ühel päeval läbi ja suruvad rind, õlg ja triits ja siis jalad. Jalad ja selg ei sobi hästi kõrvuti, sest seljapäevast võib olla alaselg väsinud, siis on hea üks vahepäev surumistele. Ja siis on reaalselt 3 vaba päeva enna kui uue paugu paned ja vastavalt oma taastumiskiirusele võid kasutada eri skeemi 3+1 või 3+2 kuidas enesetunne on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×