Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Arvutite ostmine sama teema. Ma vahest siiani mõtlen, et kuidas inimesed ostavad poodidest lihtsalt valmis arvutikaste, ja tihti välimuse järgi, kui ise juppidest kokku pannes säästaks sageli ulmelisi summasid ning saaksid just enda vajadustele õige aparaadi. Aga siis tuleb pähe, et paljude inimeste jaoks on arvuti siiani "maagiline imekarp", mille tööpõhimõtetest ja sisust ei teata mitte midagi. :D

Päris nii see kindlasti ei ole, sest see maagiline karp teeb oma töö ja seni kuni sina oma soodsalt saadud kokkuhoiu arvutit pusid, on teine juba oma arvutiraha tagasi teeninud. Inimesed jagunevad nagu ikka, ühed teevad midagi hobi pärast ja teistele on see töövahendiks. Võta või autod, mõni peseb ja lakub iga päev oma autot, teine ajab autoga ainult tööasju ja siis müüb maha ja ostab veel parema. Mida kiirem on elu, sest vähem tahad midagi putitada ja korralikumad asjad kipuvad kallimad olema. Kindlasti kasvab putitamistest välja, tulevad uued huvid ja enam aega jagu, aga tööriista on vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uue arvuti komplekteerimine võtab mõned minutid. Teed e-poe lahti ja lisad vajalikud asjad ostukorvi. Kui kaup kohal, jääb vaevaks jupid kasti panna ja juhtmed taha torgata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma plaanin minna trenn umbes 15 paiku, seega kui te olete olemas, siis selles ajavahemikus 15-17 saate tulla, ma teavitan adminne ette.

Ma tulen otse koolituselt Mustamäelt, mis lõppeb kell 14, siis peaksingi selleks kellaajaks Revalisse jõudma. Arvatavasti tulen koos Kädyga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tulen otse koolituselt Mustamäelt, mis lõppeb kell 14, siis peaksingi selleks kellaajaks Revalisse jõudma. Arvatavasti tulen koos Kädyga.

Jutt käis muidu küll eilsest, kuid kuna meil on täna nagunii suurem ülevaatus alates 14.30 siis saate ka täna tulla. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt käis muidu küll eilsest, kuid kuna meil on täna nagunii suurem ülevaatus alates 14.30 siis saate ka täna tulla. ;)

Me juba Tartus. :) Aga eks annan veel päev enne teada, kui Tallinna satume ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis kerge tsükli viimase trenni ja homme puhkan, et uuesti lammutama hakata teisipäeval. Enne kui õpilasi ülevaatasin ,tegin ka enda hetkevormist mõned pildid. Kuna eilsest jalatrennist olid jalad ikka päris väsinud (taastav trenn oli üle 500 korduse.... :D ) ja pildid tegin ka peale trenni, kes teab siis peale trenni kui enam pumbatust ei ole - on pilt ka natuke vesisem kui nö külmalt tehes, kuid sellele vaatamata on hea paari nädala tagant pilt ära fikseerida, et aru saada kus oleme ja kuhu veel liikuma peab. Kaal on langenud ca 1 kilo....(kõva dieet lausa kaks nädalat käinud) ja enne trenni oli täna 91,8kg

Esimese võistluseni, milleks on Loaded Cup jääb täpselt 6 nädalat, seega 3 kilo on selleks ajaks vaja maha saada ja usun ,et siis on pilt ka juba piisavalt ok. Sealt edasi annab EM -ks veel timmida. Õige pea panen suurema galerii Team Kiivikas teemasse, sest õpilased olid enamjaolt kohal.

post-22-0-80837500-1394383994_thumb.jpg

post-22-0-83292300-1394384002_thumb.jpg

post-22-0-56287600-1394384006_thumb.jpg

post-22-0-07685700-1394384011_thumb.jpg

post-22-0-58061300-1394384015_thumb.jpg

post-22-0-89018400-1394384019_thumb.jpg

post-22-0-20597200-1394384023_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin siis puhkepäeva peale kolmepäevast kergemat tsüklit. Esmaspäev on alati töine ja enne kui läksin õhtul Sparetasse degustatsiooni tegema käisin Revalis veeprotseduuridel, nii mõnus oli ,et jaapani saunas (so soe vann) tuli lausa tukk peale ja lasin silma täitsa kinni. ;) Väike refresh tehtud sammud Saparta poole ja seal juba rahvast puudus ei olnud. Täna andisn degusteerida uusi Hera 80 maitseid (Laimi valge -šokolaadi ja küpisekreemi), mõlemad olid ka veega segades väga hea maitsega ja võeti klientide poolt hästi vastu. Lisaks karamelli Pudding ja Mustika - vanilje. Homme sama kompott Revalis, kes saab tulge maitsma. Muideks hommikul panin seda küpsisekreemi Hera80 pudru sisse ja oli superhea - nagu söökski küpsistest tehtud putru hommikul - soovitan proovida!

Spartas sain osaliseks ka kuidas loomad toas lahti lasti, Sagoripoiss oli jälle kükipuuris mürgeldamas ja noh ütleme nii, et kui mina kohale jõudsin, siis ei olnud seal peale alnevate seeriate ja negatiivsete faaside midagi vaadata.... :D Ehk järgmine kord läheb paremini... ;)

Homme tugevam selg ja nagu ühes varasemas postituses ka mainisin, siis Tallinna Tv tuleb kohale ja hakkame toimetama eks motivatsioon raskusi tõsta ka topelsuurem, seega enesetunne juba praegu selline, et homme võib midagi tulla. Eks annan teada kuidas läheb. Õhtul samas siis degustatsioon Revalis ja olen nö 14 alates majas.

Hommikul ostsin koondislastele ära ka EM piletid, seega poisid ja tüdruud nüüd enam tagasiteed ei ole... ;)

Lisaks mul olemas ka Fibo lennupiletid Saksamaale, sedakorda siis tööasjus, proovin seal reziimi enne võistlusi kuidagi säilitada. See toimub aprilli alguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu suhkruhaigest sugulane suri kuna olete suur eeskuju pulbritega ja ta segas peale pudru kõige muu sisse ka pulbrit.

Arstid ütlesid, et asi olnud pulbrist vaid et meie suguvõsas ongi kõigil see haigus raske kulgemisega...

Ise tarvitan Malto6 nagu soovitate ja olete eeskuju.

Suhkruhaigus kurvemal juhul nii lõppebki....siin ei ole midagi pistmist valgupulbriga. Eks suhkruhaigusel on ka erinevad tüübid ja igat tüüpi põdevad inimesed peavad eelkõige ise olema väga hästi kursis nende organismis toimuvaga (eriti siis veresuhkru muutustega ja sellele järgneva reaktsiooniga).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhkruhaigus kurvemal juhul nii lõppebki....siin ei ole midagi pistmist valgupulbriga. Eks suhkruhaigusel on ka erinevad tüübid ja igat tüüpi põdevad inimesed peavad eelkõige ise olema väga hästi kursis nende organismis toimuvaga (eriti siis veresuhkru muutustega ja sellele järgneva reaktsiooniga).

Arvan, et härra LPF'i uue varikontoga pole mõtet diskussiooni astuda. Tal on suured plaanid sind kuidagi ärritada ning siis screenshotte sinu postituste sisust teha. Neid plaanib ta seejärel uhkelt netis levitada ning juurde väita, kuidas ta fitness valdkonda arendab ja kuidas sinusugused treenerid ei tea midagi. :D

Seekordne kasutajanimi on tal muidugi huvitav. Ootame huviga millal LKV arvuti taha jõuab ning bänninuppu vajutab. :D

Muide, mis koguses ja meetodil sa valgupulbrit putru paned? Kas lihtsalt teed pudru valmis, veidi vesisema ning siis loobid kulbi pulbrit juurde ja segad, või kuidas? Pudru ise on sul eelnevalt täiesti maitsestamata?

Peaks ka proovima aga ei taha huupi valmistama hakata, pärast loobi minema. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin eile sõpra kes alates septembrist on alla võtnud 17kg, käib jõusaalis ja õhtusöögiks ainult proteiini pudding. Ja ütles et hommikul pudru sisse paneb lusikatäie valge shokolaadi puddingit mis muudab selle pudru maitse imeheaks. Otsustasin seda ka proovida.

Mitte väga ammu nägin ma siin foorumis teemat kus jagati retseptinippe kuidas toidus seda puddingut kasutada. isegi tordiretsept oli. enam ma seda teemat ei leia :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise keedan jah ilma igasugu maitseaineteta pudru valmis, jätan teadlikult natuke vedelema (just natuke mitte täitsa), panen kausi põhja valgupulbrit valan hinnaguliselt 50 gr. (harrastajal pole isegi niipalju vaja), lisan peotäie jumbo rosinaid ja valan pudru peale, segan läbi ja purdu peale jogurt (uus lemmik on cappucino Alma oma äki oli) ja otsa veel kas banaan või mandariin ja oleme ausad ,et magusa pauk on kogu päevaks ja muud magusa isu naljalt ei tekki ka kui igapäevaselt dieedi ajal niimoodi süüa saab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin eile sõpra kes alates septembrist on alla võtnud 17kg, käib jõusaalis ja õhtusöögiks ainult proteiini pudding. Ja ütles et hommikul pudru sisse paneb lusikatäie valge shokolaadi puddingit mis muudab selle pudru maitse imeheaks. Otsustasin seda ka proovida.

Mitte väga ammu nägin ma siin foorumis teemat kus jagati retseptinippe kuidas toidus seda puddingut kasutada. isegi tordiretsept oli. enam ma seda teemat ei leia :(

Monika blogisse kirjuta - tema on cake -boss (või pöördu otse telefonitsi täna Sparta Fitshopi Monika on seal tööl. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna mürgeldasin siis nagu lubatud sai telekaamerate surisedes Revalis ja pühkisime tolmu pealt vahepeal liiumatult seisnud "Kaidol", kes on hiljem meie lugemistega liitunud, siis "Kaido" on hellistusnimi 115 kg hantil... :D . Alustasin lõuatõmmetega ja läksin välja kuni 25 kg lisaraskus 5 korda (tuli selgelt kergemini kui eelmine kord 4 kordust). Teine harjutus ühe käega hantli tõmme 62 - 10x, 100 x 8 ja finaal 115 kg x 8 (rekord on sellega 12 kordust, kuid alles oli 100 kilone hantel raskem kui täna 115 ne, seega usun, et järgmine kord 10 + kordust)

Kolmasharjutus Cybex ülalt kitsas haare - 100/10, 140/8, 180/6 ja finaal 210/6 (+10 kilo)

Neljas harjutus T - kang : 100/10, 125/8, 150/8 (parim mark neljandas harjtuses on 160/6 seega praegu peaks suht max lähedal olema ja esimese harjutuena võiks 170 + kilo proovida)

Seega näitajad parimate päevade lähedal, raske öelda kas nüüd dieedil olles ka mõni mark tuleb ,kuid see ei ole eesmärk omaette. Saates veendusime, et kulturistel jõudu ei ole... :D (enamus ajsadel jäi raskuse vahe 2 või enam korda..... :D ). Saade - või osa saatest kuna materiali sai palju on järgmisel esmaspäeval 21.30 spordiakadeemia saates Tallinna TV -s, head vaatamist.

Õhtul helistas Jõekalda ja kutsus pühapäeval veel saatesse, kuid olen teadupärast pühapäeval treenereid pikka päeva koolitamas Spartas. ;)

Üks teleprojekt kus olen ise saatejuhi rollis on veel plaanis , kuid sellest juba siis kui asi kindel on. Nii, et liigume tasapisi tagasi telesse ka - eks see südamelähedane asi on. ;)

Õhtul tegin aga degustatsiooni Revalis - mürgel oli kõva, valku voolas ojana ja puddingut oli mäena... :D Söödi ja joodi pea kõik ära mis kaasa sai varuga võetud. Uued Herad ja Puddingud läksid päris hästi peale. Tänud, kes degusteerimisse oma panuse andsid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi on siin lugejaist Zelluloosi kliendid, siis homme toimub mürgel just selles klubis ja degusteerijaks on Victoria, kasutage võimalust minge mekkima... ;)

Reedel toimub suurem degustatsioon Les Mills kvartaalkoolituse raames Solarise My Fitnessis, seal samad uued Herad ja puddingud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtul tegin aga degustatsiooni Revalis - mürgel oli kõva, valku voolas ojana ja puddingut oli mäena... :D Söödi ja joodi pea kõik ära mis kaasa sai varuga võetud. Uued Herad ja Puddingud läksid päris hästi peale. Tänud, kes degusteerimisse oma panuse andsid!

Ma seekord maitsta ei julgenud. Jätsin karjale.

Aga mööda minnes tõmbasin küll õhust paar sõõmu sisse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui järgmine kord MyFitness Kristiinesse tulete degustatsiooni tegema, siis võtke sinna ka Pudding ja Hera kaasa. Eelmisel nädalal, kui seal oli degustatsioon (mis oli vist üldse esimene selles klubis ever), siis olid aint batoonid ja valmis proteiinijoogid/smuutid...toredad tooted küll aga igapäevaseks kasutamiseks ikka jube kallid. Seega ootasin ise just, et saaks Puddingu uuemaid ja seniproovimata maitseid mekkida, aga tutkit :wacko:

Rahvast on sinna klubisse viimasel ajal tipptunnil ropult juurde tekkind, seega on teil ehk põhjust juba õige pea uuesti sinna tulla degustatsiooni tegema ja siis juba ka koos Puddingu ja Hera uute maitsetega.

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui järgmine kord MyFitness Kristiinesse tulete degustatsiooni tegema, siis võtke sinna ka Pudding ja Hera kaasa. Eelmisel nädalal, kui seal oli degustatsioon (mis oli vist üldse esimene selles klubis ever), siis olid aint batoonid ja valmis proteiinijoogid/smuutid...toredad tooted küll aga igapäevaseks kasutamiseks ikka jube kallid. Seega ootasin ise just, et saaks Puddingu uuemaid ja seniproovimata maitseid mekkida, aga tutkit :wacko:

Rahvast on sinna klubisse viimasel ajal tipptunnil ropult juurde tekkind, seega on teil ehk põhjust juba õige pea uuesti sinna tulla degustatsiooni tegema ja siis juba ka koos Puddingu ja Hera uute maitsetega.

Tänud tagasiside eest - ja paneme kõrvataha, igasugune tagasiside on teretulnud! Osade kohtadega on see probleem ,et nad tahavad et degusteeriksime ainult tooteid mis neil ka müügis on ja kuna valgukotte osad kohad müüa ei taha, siis ei jäägi muud üle kui nö softimaid tooteid degusteerida. Aga usun ,et midagi saame tulevikus teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaan teha tugevam jalapäev ja tegelikult olin suht hästi häälestunud ja erk oli olla, kuid soojenduse aeg tundisn ,et põlved annavad natuke tunda - eelmise trenni hackk 220 kg oli oma jälje jätnud ja kui liigesed tunda annavad, siis ei saa ka suurt raskust panna läsin raw üles 160/5 ilma vööta kuid tundisn et täna sealt ei tule - üks asi võib olla ka see, et teen selja ja jala järjestikustel päevadel ,mõistlik oleks rind ja õlg nende vahele teha, et alaselg puhkust saaks.

Sellele vaatamata toimetasid jõutõstjad oma kummidega kõrvalpuuris ja mõtlesin et prooviks ka need kummid ära, sest eemalt tundub suur raskus, kuid meeste kükid kerged. Nii läksime Martiniga üles 120/8 (70 kilo on algasendis kergem), 170/5, 200/5, 220/5, 245/2 kõik raw. No selge, et ma ei olnud üle 175 kilost kangi seljas hoidnud eelmise aasta sügisest ja raskustunnetus suht 0 lähedane. 245 seljas oli ka tinaraske, kuid all läks juba leebemaks ja kannatas teha küll ja jalad said korraliku paugu, sest julgesin ka kiiremini alla minna kui tavakükiga. Igal juhul oli huvitav kogemus ja usn ,et see ei jäänud viimaseks kükiks kummidega - soovitan proovida.

Siin siis video

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis järgmine kord, kui jõutõstjad kõrval trikooga kükki teevad, proovid ka äkki? :P

On ju meil kusagil peidus video Kelnerist surumissärgis.. Ott kükitrikoos oleks sobilik paariline sellele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, ka sinu seljas oli see raskus suht kerge. Tee projekt 300, kummidega! :D

Sidemetega usun ,et ei olekski seal midagi ebareaalset, see eeldaks ca 220 raw kükki, praegu mul pole sellist vormi, kuid oli aeg kus tegin 200 x 5 ja 195 x7 seal oli see 220 ka sees, kuid näis oluliselt julgem tunne on nendega teha küll ja järgmine trenn proovin kas rohkem kordusi või ka suuremat raskust. Hea vaheldus igal juhul ja jalad on õhtul juba valusad... :D

Et siis järgmine kord, kui jõutõstjad kõrval trikooga kükki teevad, proovid ka äkki? :P

Need särgid ja trikood ei ole minu pärusmaa, mul hakkasid juba põlved valutama sellest kui nägin kuidas Sagoril põlvesidemeid peale seoti ja Paakspuu (kes on ka nagu pärmi peal paisunud) higistas nagu oleks trenni ära teinud peale põlvesidemete sidumist... :D . Ja see Gunni trikoo purunemine, see oli muidugi komöödia omaette... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×