Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Selle aasta esimene tööpäev õhtus ja mis siin öelda, töine see päev oli, hommikul kohe uue raamatupidamisprogrammi koolitus, peale seda käisin Pagaripoistest läbi ja viisin uude Fitshop Virbi pood tordi ära. Samas avasime oma järjekorras viienda Fitshopi poe. Sai isegi ilusam kui alguses paistis, enne asus selles ruumis kus praegu pood 28m2 võtmete valmistamine ja ega see suurem asi seal välja ei näinud, kuid uue poe peremees Ets tegi seal ära kõva töö ja loodetavasti see pingutus ennast ka õigustab ja Lasnamäe Fitshop saab omale püsiklientuuri. Lasnamäe on suur regioon ja väga arenev seejuures, usun et see asukoht oli ka eelkõige tuleviku suunatud ja loomulikult on naabriteks My Fitness, kus oma püsiklientuur olemas.

Trennist täna puhkasin ja käisin Veekeskuses taastusprotseduuridel, ei saa jätta mainimata, et peale Revali veekeskust olen nagu uuesti sündinud... :D . Homme vaatan ,peaks olema puhkepäev trennist, kuid pühade aeg tuli niigi üks lisa puhkepäev ja kui on tunne lähen juba homme mürgeldama. Pidustustest on ikka isu korralikult täis... :D ja hetkel keskendun tööle ja trennile. Olgu öeldud, et uusaastalubadused toimivad, selgelt on aktiviseerunud kavade tellimine... ;) .Hakkangi otsast jälle tegema, sest päeval muud toimetused.

Ilmestamaks tänast Virbi avamist ja imemaitsvat Pagaripoiste torti!

post-22-0-85308200-1388690345_thumb.jpg

post-22-0-14282000-1388690368_thumb.jpg

post-22-0-55465700-1388690389_thumb.jpg

post-22-0-60328100-1388690404_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just nii minu poole täna pöörduti kui olin jõudnud Sõpruse Rimi juurde ja suundusin toidupoodi, "Hr. Palun ostke süüa". Süda on mul õigel kohal ja kus sa siis ei osta kui inimene palub ilusasti ja tegemist ka visuaalselt kaine noormehega. Varem on korduvalt seal igasuguseid vanderselle küll raha, küll toitu küsinud.

Ostsin lisaks oma toidukraamile siis mõned erinevad toiduained: saia, piima jne. ja välja minnes oh imet noorhärra ikka kohal (on juhuseid, kus abivajaja on selle aja peale sääred teinud kui abi saabub). Kõige humoorikam seik selle juures oli see, et peale minu, astus veel kaks inimest talle ligi ja andis oma ostetud toidu üle, üks neist ütles veel, et tellis poisile pitsa ära ja et mingu sisse järgi... :D. Hea oli tõdeda, et meie inimeste seas on veel sallivust ja üksteise aitamise soovi. Selge, et olen varem ennast korduvalt ka petetuna tundnud, kui näed, et abivajaja on sind kuidagi tüssanud ja üle kavaldanud ja iga järgnev abivajaja on potensiaalne pettur, kuid seekord loodan siiralt, et poisil oli ka abi vaja ja las mulle jääb tunne, et sain midagigi head teha. ;)

Muus osas asi sujub, trennid on läinud väga hästi ja homme ja ülehomme on taastavad päevad. Kaal on päeval seal 91 kilo tuuris ja pilt täiesti ok, st. et dieeditama ei pea veel hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just nii minu poole täna pöörduti kui olin jõudnud Sõpruse Rimi juurde ja suundusin toidupoodi, "Hr. Palun ostke süüa". Süda on mul õigel kohal ja kus sa siis ei osta kui inimene palub ilusasti ja tegemist ka visuaalselt kaine noormehega. Varem on korduvalt seal igasuguseid vanderselle küll raha, küll toitu küsinud.

Ostsin lisaks oma toidukraamile siis mõned erinevad toiduained: saia, piima jne. ja välja minnes oh imet noorhärra ikka kohal (on juhuseid, kus abivajaja on selle aja peale sääred teinud kui abi saabub). Kõige humoorikam seik selle juures oli see, et peale minu, astus veel kaks inimest talle ligi ja andis oma ostetud toidu üle, üks neist ütles veel, et tellis poisile pitsa ära ja et mingu sisse järgi... :D. Hea oli tõdeda, et meie inimeste seas on veel sallivust ja üksteise aitamise soovi. Selge, et olen varem ennast korduvalt ka petetuna tundnud, kui näed, et abivajaja on sind kuidagi tüssanud ja üle kavaldanud ja iga järgnev abivajaja on potensiaalne pettur, kuid seekord loodan siiralt, et poisil oli ka abi vaja ja las mulle jääb tunne, et sain midagigi head teha. ;)

Muus osas asi sujub, trennid on läinud väga hästi ja homme ja ülehomme on taastavad päevad. Kaal on päeval seal 91 kilo tuuris ja pilt täiesti ok, st. et dieeditama ei pea veel hakkama.

Selle üle on mul muidugi hea meel ,et inimesed veel aitavad ja oskavad viisakalt abi küsida.

Mul endal oli paar päeva tagasi Tartu bussijaamas selline naljakas seik. Jalutasin seal kandis ja üks mees tuli ligi ja hakkas kiitma kuidas mu laps välja näeb ja kui kallis on ikka lapse eest hoolitsemine. Ma siis viisakalt kuulasin ja küsisin, et kuidas ma saan aidata. Ta siis ütles mulle et mul on korralikud riided ja laps ka, ma ilmselt rikas äkki annaks talle 10 euri. Ma siis ütlesin, ei aga 2 euri annaks küll. Kas sa tead mis siis Ta KUKKUS ROPENDAMA, ET MA OLEN KOONER. Naljakas on see, et turvamees seisis seal samas ja ei teinud teist nägugi. Ma siis vihastasin ja ütlesin et ma kutsun politsei ja kõik.

Ropendas veel ja kadus kus seda ja teine.

Huvitav et turva ei reageerinud, ei tea kas sai poole saagist omale või mis.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minult palus kehva välja nägemisega mees leiva raha toidupoe uksel. Võtsin sellepeale kotist just ostetud leiva välja ja pakkusin, et annan selle talle. Mees aga nähvas mulle et tal pole ju kilekottigi kuhu seda panna......... :)

Eks neid näiteid on kindlasti palju aga see võttis küll sõnatuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minult palus kehva välja nägemisega mees leiva raha toidupoe uksel. Võtsin sellepeale kotist just ostetud leiva välja ja pakkusin, et annan selle talle. Mees aga nähvas mulle et tal pole ju kilekottigi kuhu seda panna......... :)

Eks neid näiteid on kindlasti palju aga see võttis küll sõnatuks.

ilmselgelt unustas ta täpsustada et tal vaja raha "vedela leiva" jaoks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli lapsena üksjagu koeri, kuid midagi nii jõulist mitte. Oli üks bolonka (ma ei tea kas kirjutasin õigesti), üks oli kolli ja hundi segu, see oli nagu rebane... :D ja üks oli kollane selline madal (puhas kraantz)... :D ja üks must väiksem tegelane ka. See kollane Bella oli ta nimi elas 19 aastaseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krissu ega see ometi sinu uus koer ei ole.... :D . Musklis on poiss küll ja vormi on teinud ka.... ;)

huvitav kas sellistele kulturistkoertele ka mingid eraldi koertenäitused/võistlused? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on siis käesurujate pidupäev, kes veel kursis ei ole, siis algusega kell 13 algab Sparta Spordiklubis suur käesurumisvõistlus. Mehed võistlevad kolmes kategoorias: -75kg, -90kg, +90kg naistel üks open kategooria. Praeguse eelülesandmis info järgi on kohale oodata ka kolme maailmameistrit Lätist, kokku on oodata ca 50 osavõtjat, seega saab tulema loodetavasti põnev spordilaupäev. Ise oleme kohal Fitness TV -ga ja võtame kindlasti paremad palad ka linti, lisaks kommentaarid ja intervjuud lava tagant.

Käesurumine on atraktiivne ala ja kes saab võiks ikka kohapeale tulla kaasaelama, usun et emotisoon saab olema garanteeritud.

Ise stardin varsti ,et enne kui tööle hakkame saaks trenni tehtud, sest võistlus võib sinna 17-18 ni välja minna.

Ole kohal!

6555_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kodus tagasi, ma ei tea kas võistlus ise läbi on juba või mitte. Natuke venis kogu see asi ja oleks täitsa piisanud ühe käega surumisest, praegu aga suruti läbi mõlema käega. Tase oli tugev, eriti üllatasid lätlased, kes olid klass omaette, neljast kategoorias kolmes võidutsesid meie lõunanaabrid. Väga veenvalt pealegi.

Mõned pildid toimunust -suurem kokkuvõttev saade koos intervjuudega tuleb Fitness TV -s.

Metskass soojendamas meie naiste esinumbrit Susie - Ann Viirgu... :D (treener Arnold Tokko). Susie platseerus kolme osavõtnud naise seas teisele kohale ja pidi alla vanduma vaid endast poole raskemale lätlannast maailmameistrile Zannale.

post-22-0-79387800-1389455516_thumb.jpg

Meeste -75 finaal soomlase ja gruuslase vahel. Gruusi mees Lasha võitis veenvalt ja olis selles kategoorias klass omaette.

post-22-0-41348000-1389455523_thumb.jpg

-90 kg eestlased omavahel (mul ei jäänud kõigi nimed meelde ja ei ole hetkel ka protokolli käepärast)

post-22-0-55476100-1389455530_thumb.jpg

oranzis särgis soomlane tegi samuti südika etteaste ja sai parema käega -90kg finaali, kus pidi lätlasele alla vanduma

post-22-0-42572700-1389455537_thumb.jpg

-90 kg eestlased omavahel

post-22-0-14701200-1389455545_thumb.jpg

-90 kg näitas "Metskassi" elukaaslane Toomas Gutmann head taset

post-22-0-42096300-1389455551_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

- 90 kg finaalis näitas oma üleolekut lätlane Raimondas, kes on mitmekordne maailmameister ja täna talle väärilist vastast ei olnud.

post-22-0-60518600-1389455844_thumb.jpg

jõutõstmisest tuntud Erkki Laiv, sai ka mõned võidud, kuid raskekaalus finaalini ei jõudnud

post-22-0-87901100-1389455864_thumb.jpg

Lätlane valitses ka selles kaalukategoorias veenvalt

post-22-0-89910900-1389455884_thumb.jpg

amatöörrammumehi esindas Magnus Kõur, kes sai mitmed magusad võidud ja jõudis poolfinaali raskekaalus

post-22-0-89548400-1389455897_thumb.jpg

Üks mees rebestas ka biitsepsi ühe pea lahti, pildil vasakul

post-22-0-41083900-1389455907_thumb.jpg

Soomlne oranzis särgis tegi ka väga südika etteaste ja jõudis poolfinaali

post-22-0-28018000-1389455918_thumb.jpg

post-22-0-03772600-1389455931_thumb.jpg

post-22-0-07103800-1389455939_thumb.jpg

Aldo Virulat jagus nii kohtuniku ametisse kui käesurumis lauataha võistlejana, sai samuti mõned magusad võidud.

post-22-0-25719800-1389455951_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale tormilisi puhkepäevi, mis olid põimitud läbi töö ja treeningute, siis täna trennist puhkasin. Ei malda käed päris rüpes istuda ja nii külastasin täna Fitshop Virbit ja tegin samas kohas II korrusel asuvas My Fitness Lasnamäel toidulisandite degustatsiooni ja andsin inimestele nõu kui tekkis ka lisaküsimusi toitumis või treeningu vallas.

Mõned pildid toimunust, olgu öeldud, et juba kolmapäeval teen sama Reval -Spordis, siis võite omad joogid, söögid koju jätta kostitan nii puddingu, batoonide ja Intraga, rääikamata smuutidest ja suurtes valgujookidest... ;)

post-32687-0-08998500-1389625465.jpg

Tööhoos...

post-32687-0-82647800-1389630271.jpg

Posedown Victoriaga.... ;) (Pole biitsa... :D )

post-22-0-73424600-1389641436_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töönädal õhtus ja oli tegus nädal kui see lühidalt kokku võtta. Homme on selle nädala esimene täiesti vaba puhkepäev ja ei pea kella peale kuhugi minema, päris hea tunne.... ;) . Ei pannud isegi õpilaste ülevaatust, selle teen pühapäeva õhtul ja enne saadan info personaalselt kes kunas ülevaatusele tuleb, enne teen oma trenni ära, sest peale seda kui õpilastega tegeled on omal vaimselt toss juba väljas. Täna oli esimene taastuspäev peale 3 päevast mikrotsüklit ja käisin nagu ikka Revalis taastumisproteduuridel, peale seda otsustasin ,et sushit ei ole pikka aega söönud ja isutas ja läksime koos Hr. Kelneriga sööma ja mõtlesime ka kinno minna (poissmeeste värk... :D Natalia läks Lätti treenereid koolitama ja Siim niisama vaba mees). Toitu ootasime nii kaua, et film (see Stallone ja De Niro oma oli selleks ajaks juba ammu alanud) ja ei hakanud uut seasnssi ära ootama, see pidi alles 21 algama. Peale seda tundisme, et magusaga peaks ennast ka turgutama ja hüppasime läbi Mccafe ja topeltoogid ja cappucinod.... ;) . Vahest peab lõõgastuma ka eks varsti läheb nagunii püksirihma pingutamiseks ja praegu viimane aeg jalga sirgu lasta. ;)

Muidu trenni osas sujub, kaal 91-92 ja pilt on päris kobe, pean silmas mass ja teravus, loodetavasti teen kunagi enne dieedile minekut ka vormipildid, uid enne veebruari lõppu ei ole plaan maha hakata veel võtma, seeg aega on.

post-22-0-80194300-1389988942_thumb.jpg

post-22-0-89878300-1389988956_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne päev möödus suuresti kodus, korra poes toidukraami järel käisin, kuid sellega asi ka piirdus. Oli lihtsalt hea tunne, et ei pea kuhugi kellapeale minema ja sain rahulikult lugeda, hetkel käsil Arnoldi elulooraamat "Total Recall" (müügil ka Fitshopides): http://fitshop.fitness.ee/raamatud/1/readmore/1042/TOTAL-RECALL.-MINU-T%C3%95ELISELT-AUS-ELULUGU/

post-22-0-97283400-1390120394_thumb.jpg

See on põnev lugemine. Olen ju ise olnud 20 aastat selle kulturismitralli sees ja paljud keda seal raamatus ka ära märgitakse, neid inimesi tunnen ka ise, seda parem on lugeda, mis seos on neil olnud Arnoldi edu kujunemisel. Lugedes selle mehe pühendumist ja töökust, siis ei saa tema edulugu kuidagi seostada ainult õnnega, ta panustas iga päev oma unistuse realiseerimisse ja ei oodanud, et see talle koju kätte tuuakse. Soovitan lugeda ja usun ,et igaüks saab oma tegemistele mingi sügavama mõtte ja arusaama, kuidas elus asjad lähevad ja kuidas mingid unistused realiseeritakse kui neisse usutakse.

Täna siis uus trennistükkel ja ootan juba minekut. Ise olen Revalis umbes 15 alates, seega kui keegi samal ajal trehvab, siis näeme saalis. Õhtul suurem uute ja ka osaliselt vanade õpilaste ülevaatus, loodetavasti sellest ka pildimaterial.

Natuke toidust ka, seda siis koduses variandis.

Eilne lõunasöök, loomalihapihv, basmati riisi ja toorsalatiga (kirsstomatid ja roomasalat), magustoiduks, mandariin ja banaan ja peale uut cappucinomaitselist Alma jogurtit (väga hea koorejogurt, soovitan)

post-22-0-54324400-1390120218_thumb.jpg

Õhtul tegin ca 500 ml keefiriga õuna- kaneelimaitselist puddingut, sisse külmutatud mustikad ja vaarikad, valgurikas magustoit missugune...(jäätise asemel, sest külmutatud marjad teevad selle nagu jäätis jahedaks).

post-22-0-71760200-1390120284_thumb.jpg

post-22-0-42591900-1390120293_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, selle nädala esimesel tööpäeval veetsin pool päeva Sparta spordiklubis. Läksin trenni orienteeruvalt 14.30 ja tegin tugevama jala, vahelduseks Revalile oli päris hea - peab tihedamini endale vaheldust lubama ja Spartasse sattuma. Tegin teistsuguste masinate peal kui tavaliselt ja kohe andis tunda ka jalad värisesid korralikult trenni lõpuks... ;) .

Kohal olid nagu alati staarteenerid, eesotsas Argoga ja Moross, keda ei olnud ka pikalt näinud, sest ega ma väga tihti ei ole Spartasse viimasel ajal sattunud. Rahvast oli nagu murdu, õnneks tegin ise trenni ära siis kui põhimõll saalis algas, nimelt tegin täna toidulisandite degustatsiooni koos Victoriaga ja hea, et ta abis oli ,sest möll oli korralik. Kui varem tegin jõusaalis sees, siis sedakorda koridoris ja sealt vooris rahvast korralikult läbi ja loomuliult tuldi maitsma ja kuulama, mida mul toodete kohta öelda on, seega igati tegus õhtu oli. Nii trenn kui degustatsioon läksid asja ette.

Homme ootan huvilisi juba Tallinna Arcitc Clubis kella 17-19.30 ni!

post-22-0-53102300-1390245804_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile toimetasin Arcticus, kus tegin kõigepealt korraliku rinna, õla ja triitsepsitrenni ja peale seda samas Fasti lisandite degustatsiooni. Eile veendusin jällegi ,et vahelduseks on hea mujal saalidse ka treenida. Kasutan sellistel juhtudel ikka neid masinaid, mida kodusaalis Revalis teha ei saa. Nii on mul täna eriti valusad sääred, mida Spartas esmaspäeval treenisin jalapressil (plokksüsteem), sääred on nii hullult valusad nagu poleks elus trenni teinud... :D (1 harjutus ja kõik...) Täna käisin spetsiaalselt Revali veekeskuses taastumas ja säärtele tegin eri protseduure, nii käisin väli mullibasseinis ja kuna praegu on väljas ka lund piisavalt panin jalad basseiniäärele lumepeale külma.... :D et natuenegi valu leevendada, vahepeal sooja sauna ja siis jälle külma, et vähekenegi põletikulist protsessi leevendada. istudes on ok, kuid niipea kui püsti tõusta või proovida käia on väga valus.... :D

Päeval tegin trenni asemel, et natukenegi liigutada lumekoristust. Sellist kerget lund nagu praegu on lihtne koristada ja mulle selline füüsiline liigutamine istub. Lisaks käisin läbi EOK -st kus väljastati mulle selle taliolümpia vorm, täpsemalt selline pikkade käistega (nagu pullover) ja korralik soe hundipildiga talvejope - see oli küll nagu rusikas silmaauku, praeguste ilmadega. Homme ka hea selga panna kui Poska majja Olümpiakoondist kinnitama lähen. Homme lisaks veel EKFL üldkogu, seega selline koosolekult - koosolekule liikumine.

post-22-0-26891300-1390423304_thumb.jpg

post-22-0-11011300-1390423311_thumb.jpg

post-22-0-18091200-1390423319_thumb.jpg

Nagu selgus, siis saabas, mis Olümpia sportlastele jalga pannakse on minul juba sellel talvel jooksvalt jalas olnud Nike talvesaapad.

post-22-0-28877000-1390423514_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile käisin siis üle kahe ja poole aasta hambaarstil. Tean, et peaks käima vähemalt aastas korra miinimum, ideaalis kord poole aasta kohta, kuid kuna hoolitsen kikude eest korralikult ja otseselt mingeid probleeme ei ole, siis kipub see vahe ikka paariaastaseks minema ja tavaliselt siis 1-2 väiksemat auku, mida lappima peab, et päris Tallinna teede olukorda tekkida ei lase.... :D . Kuna kogu hambaarstindus samuti areneb, siis enam sellist hirmu ei olek kui aastakümneid tagasi, kus tehika oli algeline ja kohati oli tegemist keskaegseste piinamisviisidega.... :D . Ise käisin Maxilla kliinikus ja peab tunnistama, et oli selline elu parim hambaarstil käik. Hea teenindus dr. Kenk oli väga meeldiv arst. Tehti kõigepealt röntgen, põletike ei olnud, st üldine hammaste olukord hea, kaks väikest auku, mille ühe lasin kohe ka ära parandada. Esimest korda elus tehti valuvaigistava süstiga (olin sellisest võimalusest küll kuulnud, kuid ei olnud kunagi kasutanud, ikkagi väike mehisuse proov ka, seda enam ,et mehed taluvad naistest valu halvemini). Kuid süstiga oli tõesti see hambaarstil käik naljategu, ei mingit valu, seega ülihea kogemus ja kindlasti teine kord kasutan sama arsti ja ka tuimestavat süsti. Keerulisem oli oma nooremat tütart tooli saada, kutsusin ta kaasa, et harjuks, sest viimane hambaarstil käik lõppes sellega, et arst ütles, et tema enam lapsi enda juurde ei võta.... :D ja ühesõnaga totaalne katastroof, nüüd saime sõbrakese ikkagi tooli ja nõustus isegi suu lahti tegema. Järgmine kord ehk laseb juba parandada ka, sest suke seal ikka on....

Trennidest niipalju, et eile tegin Revalis ja vaatamata reede õhtule oli rahvast Revalis nagu murdu, justkui nädala alguses, seega rahvast on salaides selgelt rohkem kui varasematel aastatel. Ise tegin selga ja biitsa ja korralik maht selga ca 40 seeriat ja biitsa 20 otsa, lisaks trapest ja õlatagaosa, seega kokku 80 seeriat. Jätuvalt rõhun mahu peale ja vaatame, mis see kevadeks lavapeal annab ,kuid praegu tundub sobivat. Suurem trennimaht laseb ka rohkem süüa ja samas ei korja ka pekki nii lihtsalt peale, mis omakorda peaks parandama juba stardipositisiooni enne dieeti.

Homme tuleb jällegi suurem ülevaatus, kutse on saadetud 6 uuele bikiinile, seega näis paljud sealt väljavalituks osutuvad, kuid huvi on sel aastal erakordselt suur ja vaatan ,kuidas omadega toime tulen, sest rühma suurus juba praegu koos Natalia õpilastega on ca 35 õpilast.... ;) .Kevadeks peaks lavale jõudma ehk ca 25 võistlejat neist vast omakorda ca 12 -15 uut võistlejat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...olin sellisest võimalusest küll kuulnud, kuid ei olnud kunagi kasutanud, ikkagi väike mehisuse proov ka, seda enam ,et mehed taluvad naistest valu halvemini

2013 aasta novembrikuu ajakirjas Imeline Teadus kusjuures kirjutati selle asja kohta. See müüt ei pea paika. Katse(nüri instrumendiga pöidla ja nimetissõrme vahel olevale lihale vajutades, ja ka külmuse, kuumuse ja elektrilöögi taluvuses) järgi tuli välja, et naised tundsid valulikkust juba varem, kui mehed ning kui mehed hakkasid valu juba tundma, suutsid nad seda palju paremini välja kannatada kui naised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2013 aasta novembrikuu ajakirjas Imeline Teadus kusjuures kirjutati selle asja kohta. See müüt ei pea paika. Katse(nüri instrumendiga pöidla ja nimetissõrme vahel olevale lihale vajutades, ja ka külmuse, kuumuse ja elektrilöögi taluvuses) järgi tuli välja, et naised tundsid valulikkust juba varem, kui mehed ning kui mehed hakkasid valu juba tundma, suutsid nad seda palju paremini välja kannatada kui naised.

Mehed lihtsalt ei tunnista, et iga väike puudutus juba valus on, vaid kannatavad selle ära.

Sellega meenus kohe üks asi: Kumb on valusam - kas sünnitamine või löök munadesse?

Vastus on, et löök munadesse. Sest kui naine sünnitab, siis tahab veel lapsi, aga kui mees saab munadesse, siis ta ei taha enam mitte kunagi sinna saada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2013 aasta novembrikuu ajakirjas Imeline Teadus kusjuures kirjutati selle asja kohta. See müüt ei pea paika. Katse(nüri instrumendiga pöidla ja nimetissõrme vahel olevale lihale vajutades, ja ka külmuse, kuumuse ja elektrilöögi taluvuses) järgi tuli välja, et naised tundsid valulikkust juba varem, kui mehed ning kui mehed hakkasid valu juba tundma, suutsid nad seda palju paremini välja kannatada kui naised.

Ju mulle on see müüt kuskilt selgeks saanud ja nagu sa ütled, et on selliseid katseid teaduses võimalik ka läbi viia. Tavaelus on raske seda tajuda, kes rohkem valu talub. Selge, et hambaarsti juures ilma valuta käia on oluliselt lõbusam kui valu kannatades... ;)

Mehed lihtsalt ei tunnista, et iga väike puudutus juba valus on, vaid kannatavad selle ära.

Sellega meenus kohe üks asi: Kumb on valusam - kas sünnitamine või löök munadesse?

Vastus on, et löök munadesse. Sest kui naine sünnitab, siis tahab veel lapsi, aga kui mees saab munadesse, siis ta ei taha enam mitte kunagi sinna saada. :)

See on ka muidugi asjakohane võrdlus.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×